КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Розклад уроків, дзвоників стрелка Розклад уроків 9-Б класу

Розклад

2019-2020 навчальний рік

Розклад уроків 9-Б класу
класний керівник
Богословська Ольга Борисівна
кабінет 332


уроку
Назва предмета
Кабінет
Учитель
ПОНЕДІЛОК
1 Мистецтво каб.332 Падалко М.А.
2 Фізика каб.332 Лісниченко Я.В.
3 Українська література каб.332 Богословська О.Б.
4 Предмет "Основи здоров'я" каб.332 Кичань А.О.
5 Алгебра каб.332 Сергієнко С.А.
6 Всесвітня історія каб.332 Власов В.М.
7 Історія України (чисельник) каб.332 Акименко О.А.
Географія (знаменник) каб.332 Новик Л.В.
ВІВТОРОК
1 Біологія каб.332 Співак Т.В.
2 Основи правознавства каб.332 Калашник Т.О.
3-4 Українська мова 1 група - каб.332
2 група - каб.___
1 група - Богословська О.Б.
2 група - Фіалковська Т.І.
5 Історія України каб.332 Акименко О.А.
6 Фізична культура Спортивна зала Антипенко Т.М.
7 Фізика каб.332 Лісниченко Я.В.
СЕРЕДА
1 Українська література каб.332 Богословська О.Б.
2 Англійська мова 1 група - каб.119
2 група - каб.332
1 група - Афанасенко Т.В.
2 група - Мусатова О.О.
3 Зарубіжна література каб.332 Лодяний В.М.
4 Хімія каб.332 Куценко С.Ю.
5 Географія каб.332 Новик Л.В.
6 Алгебра каб.332 Сергієнко С.А.
7 Інформатика 1 група - каб.232
2 група - каб.233
1 група - Абжалов Р.Р.
2 група - Штокало О.В.
ЧЕТВЕР
1 Фізика каб.332 Лісниченко Я.В.
2 Англійська мова 1 група - каб.119
2 група - каб.332
1 група - Афанасенко Т.В.
2 група - Мусатова О.О.
3 Українська література каб.332 Богословська О.Б.
4 Алгебра каб.332 Сергієнко С.А.
5 Інформатика 1 група - каб.232
2 група - каб.233
1 група - Абжалов Р.Р.
2 група - Штокало О.В.
6 Фізична культура Спортивна зала Антипенко Т.М.
7 Біологія каб.332 Співак Т.В.
П'ЯТНИЦЯ
1 Зарубіжна література каб.332 Лодяний В.М.
2-3 Українська мова 1 група - каб.332
2 група - каб.134
1 група - Богословська О.Б.
2 група - Фіалковська Т.І.
4 Хімія каб.332 Куценко С.Ю.
5 Фізична культура Спортивна зала Антипенко Т.М.
6 Геометрія каб.332 Сергієнко С.А.
7 Трудове навчання майстерні Бага Т.Ю., Рудень І.І.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове