КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Розклад уроків, дзвоників стрелка Розклад уроків 9-В класу

Розклад

2020-2021 навчальний рік

Розклад уроків 9-В класу
класний керівник
Дихтяренко Тетяна Олександрівна
кабінет 331


уроку
Назва предмета
Кабінет
Учитель
ПОНЕДІЛОК
1 Англійська мова 1 група - каб.331
2 група - каб.139
1 група - Дихтяренко Т.О.
2 група - Мусатова О.О.
2 Українська мова 1 група - каб.331
2 група - каб.134
1 група - Бондар Т.Л.
2 група - Богословська О.Б.
3 Всесвітня історія каб.331 Власов В.М.
4 Фізика каб.331 Лісниченко Я.В.
5 Географія каб.331 Новик Л.В.
6 Історія України каб.331 Акименко О.А.
7 Трудове навчання майстерні Бага Т.Ю., Рудень І.І.
ВІВТОРОК
1 Алгебра каб.331 Сергієнко С.А.
2 Фізична культура спортивна зала Демідова А.В.
3 Основи правознавства каб.331 Калашник Т.О.
4 Біологія каб.331 Співак Т.В.
5 Фізика каб.331 Лісниченко Я.В.
6 Інформатика 1 група - каб.232
2 група - каб.233
1 група - Подоляк В.Б.
2 група - Калько О.М.
7 Історія України (чисельник) каб.331 Акименко О.А.
СЕРЕДА
1 Хімія каб.331 Куценко С.Ю.
2 Зарубіжна література каб.331 Лодяний В.М.
3 Українська література каб.331 Богословська О.Б.
4 Предмет "Основи здоров'я" каб.331 Баклай Л.В.
5 Геометрія каб.331 Сергієнко С.А.
6 Українська мова 1 група - каб.331
2 група - каб.134
1 група - Бондар Т.Л.
2 група - Богословська О.Б.
7 Географія (чисельник) каб.331 Новик Л.В.
ЧЕТВЕР
1 Мистецтво каб.331 Падалко М.А.
2 Біологія каб.331 Співак Т.В.
3 Алгебра каб.331 Сергієнко С.А.
4 Українська література каб.331 Богословська О.Б.
5 Англійська мова 1 група - каб.331
2 група - каб.139
1 група - Дихтяренко Т.О.
2 група - Мусатова О.О.
6 Фізика каб.331 Лісниченко Я.В.
7 Фізична культура спортивна зала Демідова А.В.
П'ЯТНИЦЯ
1 Геометрія каб.331 Сергієнко С.А.
2 Зарубіжна література каб.331 Лодяний В.М.
3 Хімія каб.331 Куценко С.Ю.
4 Інформатика 1 група - каб.232
2 група - каб.233
1 група - Подоляк В.Б.
2 група - Калько О.М.
5 Англійська мова 1 група - каб.331
2 група - каб.139
1 група - Дихтяренко Т.О.
2 група - Мусатова О.О.
6 Фізична культура спортивна зала Демідова А.В.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове