КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Наші успіхи стрелка Конкурси стрелка 2016-2017 н.р.

Конкурси

2016-2017 навчальний рік


Конкурс
Напрям, номінація
Досягнення
П.І.Б. учня
П.І.Б. учителя
Міжнародний конкурс дитячо-юнацьких творів «Моя матуся»
ІІ місце
Серсел Емма (8-А)
Колотило О.В.
Всеукраїнський конкурс військово-патріотичної творчості учнівської молоді
«За нашу свободу»
ІІІ місце
Дегтярьов Ростислав (3-Б)
Лиштван О.А.,
Гончаренко В.В.
Перший Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Первоцвіти»
«Театральне мистецтво» – «Читці», молодша категорія
ІІ місце
Ващенко Костянтин (2-Б)
Васюкова С.М.
Міський огляд-конкурс на кращу організацію роботи таборів з денним перебуванням, дитячих закладів праці та відпочинку
«Табір з денним перебуванням (профільний табір)»
І місце
Профільний табір
«Ерудит»
Єфіменко А.О.
«Табір з денним перебуванням (пришкільний табір)»
ІІІ місце
Пришкілний табір
«Сонечко»
Самойленко Л.В.
Міський етап Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року»
«Звіти»
ІІІ місце
Панікаренко Дарина (8-А)
Єфіменко А.О.
Міський конкурс творчих робіт, присвяченого захисникам Вітчизни
«Малюнок»
І місце
Пархоменко Андрій (3-Г)
Самойленко Л.В.
ІІІ місце
Дегтярьов Ростислав (3-Б)
Лиштван О.А.
«Оберіг для солдата»
І місце
Птащенко Ольга (8-В)
Бага Т.Ю.
ІІ місце
Шмонов Максим (3-Б)
Лиштван О.А.
«Вірш»
IІ місце
Сергієнко Єлизавета (10-А)
Богословська О.Б.
Павленко Тетяна (3-Б)
Лиштван О.А.
Міський конкурс
«Диво калинове»
ім. Д. Білоуса
«Поезія»
IІ місце
Міцкус Максим (2-А)
Шерстюк Г.І.
Косяков Ярослав (6-В)
Землянко О.В.
Журі відзначило поетичність твору
Цебінога Кіра (4-А)
Сивоконь Л.М.
Міський огляд-конкурс на кращу організацію роботи таборів з денним перебуванням, дитячих закладів праці та відпочинку
«Табір з денним перебуванням (пришкільний табір)»
І місце
Пришкільний табір
«Сонечко»
Сугар О.В.
«Табір з денним перебуванням (профільний табір)»
ІІ місце
Профільний табір
«Ерудит»
Афанасенко Т.В.
ІІ етап (міський) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Т.Г.Шевченка
ІІІ місце
Янішевська Владислава (7-А)
Бондар Т.Л.
Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»
«Художнє виконавство» - «Співуча веселка»
ІІ місце
Стецун Дар’я (3-В)
Головченко А.І.
Альджбур Лілія (4-Б)
Альджбур Махмуд (7-В)
Авдєєва Ольга (11-Б)
«Художнє виконавство» - «Акорди Сумщини» («Солісти-інструменталісти»)
І місце
Малиновський Богдан (11-А)
ІІ етап (міський) Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
ІІІ місце
Янішевська Владислава (7-А)
Бондар Т.Л.
Міський конкурс-виставка творчих робіт
«Відкритий простір»
Вироби з пластелину та керамопластика
І місце
Вода Марія (2-Б)
Шкут О.С.,
Головач І.А.
Паперопластика та квілінг
ІІІ місце
Прокопенко Ярослав (1-Б)
Бісероплетіння
ІІІ місце
Домашенко Інна (10-Б)
Міська виставка-конкурс новорічних композицій «Збережемо ялинки разом!»
І місце
Домашенко Інна (10-Б)
Іваненко-
Гребець Л.П., Єфіменко А.О.
ІІІ місце
Синах Анастасія (7-В)
Землянко О.В., Єфіменко А.О.
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва
«Новорічний сувенір»
ІІ місце
Хаватма Фагет (1-А)
Абрамчук І.М.
Педченко Ігор (1-Б)
Усик С.Л.
Дегтярьов Ростислав (3-Б)
Лиштван О.А.
Пушкарьова Аріна (7-А)
Бага Т.Ю.
ІІІ місце
Мороз Марія (2-А)
Шерстюк Г.І.
Третяк Лариса (9-Б)
Максименко І.І.
Міський конкурс майбутніх менеджерів «Школа майбутніх керівників»
ІІ місце
Буріков Віталій,
Григоренко Євгенія,
Лелюх Олександр,
Малиновський Богдан,
Роживець Ольга,
Шевченко Анна (11-А)
Гончаренко В.В.
VІ міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива»
«Пап’є-маше»
І місце
Абжалова Дарина (2-Б)
Васюкова С.М.
«Паперова пластика»
ІІІ місце
Колесник Аріна (2-Б)
«Плетення з паперу»
ІІІ місце
Масюк Єлизавета (9-В)
Максименко І.І.
Міський конкурс творчих робіт «Розкажу вам екоказку…» у рамках міського освітнього проекту «Екологічний марафон»
ІІІ місце
Радченко Анастасія (8-А)
Бондар Т.Л.
Міська акція «Годівничка» у рамках міського освітнього проекту «Екологічний марафон»
ІІ місце
Учні 1-4 класів
Сивоконь Л.М.,
Заіченко О.Л.
Міська акція «Чисте місто – справа кожного» у рамках міського освітнього проекту «Екологічний марафон»
І місце
Учні 1-11 класів
Єфіменко А.О.
Міська благодійна виставка-конкурс дитячих малюнків «Добро очима дітей»
ІІ місце
Ткаченко Діана (4-Б)
Сугар О.В.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»
Переможець
Малиновський Богдан (11-А), Лелюх Олександр (11-А)
Гончаренко В.В.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів
«Моя Україно!»
«Портрет (репортажний і студійний)»
ІІ місце
Хаватма Фагед (1-А)
Абрамчук І.М.
ІІ місце
Абжалова Дарина (2-Б)
Васюкова С.М.
ІІІ місце
Ковшик Максим (4-А)
Сивоконь Л.М.
ІІІ місце
Кустова Ольга (1-А)
Абрамчук І.М.
«Пейзаж»
ІІ місце
Крімков Олександр (2-Г)
Решетниченко С.О.
ІІ місце
Ткаченко Діана (4-Б)
Сугар О.В.
ІІІ місце
Міцкус Максим (2-А)
Шерстюк Г.І.
ІІІ місце
Москаленко Марія (5-В)
Мусатова О.О.
ІІ місце
Іщенко Поліна (8-Б)
Штокало О.В.
ІІІ місце
Бугайова Вікторія (5-Г)
Ковальова О.М.
ІІІ місце
Ткаченко Катерина (5-Б)
Богословська О.Б.
«Натюрморт»
І місце
Бугайова Вікторія (5-Г)
Ковальова О.М.
«Жанрове фото»
ІІ місце
Абжалова Дарина (2-Б)
Васюкова С.М.
ІІ місце
Богдан Олександра (10-Б)
Гончаренко В.В.
«Експериментальне фото»
І місце
Москаленко Марія (5-В)
Мусатова О.О.
ІІ місце
Москаленко Марія (5-В)
Мусатова О.О.
«У світі тварин»
ІІ місце
Крімков Олександр (2-Г)
Решетниченко С.О.
ІІІ місце
Тарасенко Денис (2-В)
Світенко Г.М.
ІІІ місце
Назаренко Марина (4-Б)
Сугар О.В.
Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»
«Художнє плетіння»
ІІ місце
Міцкус Максим (2-А)
Шерстюк Г.І.
«Вишивка»
ІІ місце
Радовська Вікторія (9-А)
Куценко С.Ю.
ІІІ місце
Макєєва Наталіна (11-А)
Максименко І.І.
Міський етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»
«Козацькому роду нема переводу»
І місце
Хижняк Владислава (8-А)
Довганич С.М.
«З попелу забуття»
І місце
Макєєва Наталіна (11-А)
Калашник Т.О.
«Географія рідного краю»
І місце
Макєєва Наталіна (11-А)
Куценко С.Ю., Співак Т.В., Іваненко-Гребець Л.П.
«Із батьківської криниці»
І місце
Ладигіна Валерія (1-В)
Бондаренко Я.М.,
Павлова О.С.
Міський конкурс «Кращий лідер року»
«Виступ «Відкрита кафедра»
ІІІ місце
Малиновський Богдан (11-А)
Гончаренко В.В.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Україна – європейська держава»
ІІ місце
Абжалова Дарина (2-Б)
Васюкова С.М.
Турнір юних істориків
ІІ місце
Буриков Віталій (11-А),
Макєєва Наталіна (11-А),
Сергієнко Єлізавета (10-А),
Лагута Софія (10-Б)
Власов В.М.
Турнір правознавців
ІІІ місце
Коваленко Дар’я (9-В),
Нефьодов Назар (9-Б),
Никоненко Юлія (9-Б),
Тиченко Тетяна (9-В)
Калашник Т.О.
Міські змагання
загонів юних інспекторів руху
ІІІ місце
Загон ЮІР:
Кравченко Інна (7-В),
Приймак Валерія (7-В),
Ващенко Поліна (8-А),
Онищенко Вероніка (8-А),
Ксенженко Ольга (8-Б),
Узька Олександра (9-В),
Тиченко Тетяна (9-В),
Лелюх Олександр (11-А),
Малиновський Богдан (11-А)
Гончаренко В.В.
Міський конкурс з написання есе
«Write With Pleasure Competition»
ІІІ місце
Григоренко Євгенія (11-А)
Афанасенко Т.В.
Міська виставка конкурс дизайнерського мистецтва «Сучасна садово-паркова скульптура»
ІІІ місце
Лісовенко Євген (11-А),
Сизик Аліна (10-А),
Гриненко Тетяна (10-А),
Сергієнко Єлізавета (10-А)
Рудень І.І.
Міський конкурс Web-сайтів навчальних закладів
І місце
Міський конкурс малюнків на асфальті
«Як я бережу енергію» в рамках
Днів сталої енергії в місті Суми
ІІІ місце
Князєва Анна,
Макарова Аліна,
Цебінога Кіра (3-В)
Бабенко Л.М.
Міський етап обласного конкурсу мистецьких родоводів «Стежками роду» у межах обласного соціально-освітнього проекту «Голос крові: ми – Українці!»
Переможець
Титаренко Поліна (1-А)
Землянко О.В.
Переможець
Отич Ангеліна (8-А)
Головченко А.І.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове