КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Виховна робота стрелка Виховна робота (2019-2020 н.р.) стрелка Ціннісне ставлення до природи

Ціннісне ставлення до природи
(2019-2020 н.р.)

        Реалізуючи завдання напрямку «Ціннісне ставлення до природи», визначені Програмою «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України» педагоги проводили тематичні виховні години, ігри, вікторини, пізнавальні та конкурсні програми й інші заходи з екологічного виховання.
        Протягом навчального року більшість учнів початкових класів здійснили екскурсії до ботанічного саду «Юнатівський» ЦЕНТУМ, узимку брали участь в акції «Годівничка», під час якої діти разом з батьками виготовили годівнички та повісили на деревах біля школи.

        З метою підвищення компетентності учнів з питань раціонального використання вторинної сировини на прикладі макулатури та осмислення екологічної проблеми, пов’язаної з його виробництвом, 04.12 та 06.12.2019 року у рамках екологічного проекту «Зберемо макулатуру – збережемо ліс!» для учнів 1-5 класів представниками учнівського самоврядування було презентовано екологічний театралізований виступ «Усі ми діти Землі – і дорослі, і малі!». Під час заходу школярі мали змогу дізнатися про те, як виготовляється папір, дізнатися про небезпеку, яку несе винищення дерев та лісів, та користь збору макулатури. Впродовж виступу діти відгадували загадки про природу та разом із «лісовими» гостями взяли участь у танцювальній руханці «Just dance from the fox». Також, учням було презентовано нові контейнери для збору макулатури та пластикових кришечок, які розташовані у вестибюлі освітнього закладу (відповідальні педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б.).
        Учні старших класів і цього річ долучилися до Всеукраїнської акції «Чиста Україна – чиста земля» (вересень 2019р.), міських толок. Протягом року постійно велась робота по наведенню належного санітарного стану на пришкільній території та впорядкуванню закріпленої території у сквері ім.М.Лушпи, сквері по вулиці СКД, міському парку ім. І.Кожедуба. Проведено ряд заходів у межах Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та в міській акції «Чисте місто – справа кожного».

        На виконання Програми охорони навколишнього природного середовища м. Суми на 2019-2021 роки, Днів сталої енергії у м. Суми та Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, активізації екологічного руху в закладі, формування в учнів почуття відповідальності за майбутнє планети 05.06.2020 учні закладу брали онлайн участь у міському екологічному івенті «Енергозбереження від А до Я» та посіли ІІ місце (керівник Гончаренко В.В.).
        Протягом 2019-2020 н.р. заклад освіти брав активну участь у заходах проєкту «Біоетика», який проводить благодійний фонд «Щаслива лапа» (відповідальна класний керівник 7-А класу Колотило О.В.). 04.10.2019р. в освітньому закладі були проведені виховні години «ІІ Всеукраїнський урок доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), що присвячені Всесвітньому дню захисту тварин. За підсумками участі у даному заході заклад отримав подяку від благодійної організації «Благодійний Фонд «Щаслива лапа» та 4 пізнавальні настільні гри від «Happy Paw та ТМ «Purina».

        Протягом 2019-2020 н.р. представники учнівського самоврядування брали активну участь у заходах у рамках Всеукраїнського проекту «Біоетика» благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа», а саме: анонімне анкетування щодо виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин, організація та проведення «Всеукраїнських уроків доброти», благодійних акцій.
        Також, у рамках Всеукраїнської благодійної акції «Подарунок для пухнастика» представники демократичної Шкільної Республіки виготовили ліжачки, іграшки для тварин та зібрали корми та крупи для безпритульних тварин. 03.01.2020р. учні за участі батьківської громадськості відвідали Центр перетримки тварин. Привезли м'ясні відходи, крупи, корма, а також ліжачки та іграшки, зроблені своїми руками та передані від учнів початкових класів. За участь у Всеукраїнській благодійній акції «Подарунок для пухнастого».
        Протягом навчального року з метою проведення освітньо-інформаційних природоохоронних заходів, активізації природоохоронної роботи з учнями школи, батьками та педагогами щодо формування екологічної культури учні закладу брали активну участь у міських конкурсах екологічного спрямування, у яких маємо призові місця.

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове