КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Виховна робота стрелка Ціннісне ставлення до праці

Ціннісне ставлення до праці
(2016-2017 н.р.)

        Реалізуючи завдання напрямку «Ціннісне ставлення до праці», визначені Програмою «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України» учні 5-11-х класів залучалися до суспільно-корисної праці. Школярами щочетверга проводились трудові десанти по впорядкуванню закріпленої пришкільної території. Значну роботу виконано 8-11 класами у сквері ім. М. Лушпи, міському парку ім. І.Кожедуба.
        Протягом 2016-2017н.р. педагоги проводили заходи щодо ознайомлення учнів з професіями батьків, заходи з профорієнтації для старшокласників.
        За сприяння Сумського міського центру зайнятості у приміщенні шкільної бібліотеки вже восьмий рік працює профорієнтаційний термінал «Центр зайнятості інформує», який використовується протягом року як бібліотекарями, так і класними керівниками, соціальним педагогом Шкут О.С, практичним психологом Головач І.А. для проведення заходів, що знайомлять учнів зі світом професій, орієнтують їх на обрання майбутньої професії.
        Учні 9-х класів разом з класними керівниками відвідали Сумський міський центр зайнятості з метою ознайомлення із потребами ринку праці (відповідальні Куценко С.Ю., Павленко А.С., Капленко А.О., практичний психолог Головач І.А. та соціальний педагог Шкут О.С.).
        Працівниками психологічної служби школи проведено діагностику професійних схильностей та інтересів старшокласників 9,11-х класів, за підсумками якого відбулися профорієнтаційні консультації зі старшокласниками з метою корегування професійних намірів учнів, формування відповідального ставлення до вибору професійного шляху.

        01.11.2016р. учні 5-В класу здійснили ознайомчу екскурсію до «Укргаз-банку», де для школярів була проведена вікторина «День заощаджень» (відповідальна класний керівник Мусатова О.О.).
        16.11.2016 р. учні 9-В класу відвідали навчальне судове засідання на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, де мали можливість ознайомитися з професією судді (відповідальна учитель правознавства Калащник Т.О.).
        23.01.2017 р. учні 5-Г класу здійснили екскурсію до Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, де отримали інформацію щодо професії пожежних та мали можливість спробувати себе в ролі пожежних, примірявши відповідну екіпіровку (відповідальна класний керівник Ковальова О.М.).
        24.01.2017р. учні 9-х класів відвідали захід «Живи і працюй в Україні» (презентація професій Сумського центру харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу) у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці (відповідальна соціальний педагог Шкут О.С.).

        27.01.2017 р. учні 9-Б, 10-А, 10-Б класів відвідали профорієнтаційну виставку «Абітурієнт. Ярмарок професій та вакансій». Учасники екскурсії мали можливість ознайомитись з інформацією про навчальні заклади, поспілкуватись із студентами та викладачами (відповідальні класні керівники Павленко А.С., Калашник Т.О., Іваненко-Гребець Л.П.).
        З метою ознайомлення школярів з існуючими професіями та проведення профорієнтаційної роботи серед старшокласників з 23.01.2017 р. по 27.01.2017р. було проведено щорічний тиждень профорієнтації, під час якого проведено тематичні виховні години, загальношкільні акції, анкетування, зустрічі, відвідування Сумського міського центру зайнятості та міських профорієнтаційних виставок (наказ від 07.02.2017 №57 «Про підсумки тижня профорієнтації 23.01.2017 р. – 27.01.2017 р.»).
        Протягом навчального року з метою ознайомлення з умовами вступу відбулися профорієнтаційні зустрічі учнів 9-11 класів з представниками ВНЗ І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації. Так, учні 9-Б класу здійснили екскурсію до Державного навчального закладу Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти (листопад 2016р.), учні 11-х класів переглянули виступ агітбригади та майстер-класи з дизайну нігтів та перукарських послуг Сумського центру ПТО з дизайну та сфери послуг (січень 2017р.), Сумського вищого професійного училища будівництва та дизайну (лютий 2017р.), Державного навчального закладу Сумське вище професійне училище будівництва та дизайну (травень 2017р.).

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове