КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Виховна робота стрелка Ціннісне ставлення до праці

Ціннісне ставлення до праці
(2017-2018 н.р.)

        Реалізуючи завдання напрямку «Ціннісне ставлення до праці», визначені Програмою «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України» учні 5-11-х класів залучалися до суспільно-корисної праці. Школярами щочетверга проводились трудові десанти по впорядкуванню закріпленої пришкільної території. Значну роботу виконано 8-11 класами у сквері ім. М. Лушпи, міському парку ім. І.Кожедуба.
        Протягом 2017-2018н.р. педагоги проводили заходи щодо ознайомлення учнів з професіями батьків, заходи з профорієнтації для старшокласників.
        Учні 9-х класів разом з класними керівниками відвідали Сумський міський центр зайнятості з метою ознайомлення із потребами ринку праці (відповідальні Василенко Л.Б., Штокало О.В., Колотило О.В.).
        Працівниками психологічної служби школи проведено діагностику професійних схильностей та інтересів старшокласників 9,11-х класів, за підсумками якого відбулися профорієнтаційні консультації зі старшокласниками з метою корегування професійних намірів учнів, формування відповідального ставлення до вибору професійного шляху.
        Для учнів 6-В, 6-Г класів (класні керівники Мусатова О.О., Ковальова О.М.) було проведено профорієнтаційний захід «Професія поліцейського» із залученням інспекторів управління патрульної поліції в м.Суми Горьковської М.В., Стеценко Я.М., Пальчика Р.А. Патрульні проінформували шестикласників про особливості професії поліцейських, провели бесіду щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму, продемонстрували учням засоби, які використовують інспектори у своїй роботі. 31.01.2018 р. Сумським хіміко-технологічним центром професійно-технічної освіти для учнів 9-х класів в актовій залі проведено презентацію закладу, під час якої старшокласники переглянули виступ агітбригади та майстер-класи за напрямками: кухарі, кондитери (майстер Михальченко А.М.), лаборанти (майстер Рудченко О.С.), оператори комп’ютерного набору та верстки (майстер Глумова О.В.), муляри-штукатури (майстер Безкоровайна І.М.) та слюсарі-ремонтники, електрозварник ручного зварювання (майстер Счатлівцева С.Т.) (відповідальні соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А., класні керівники Василенко Л.Б., Штокало О.В., Колотило О.В.).
        Протягом тижня старшокласники були ознайомленні з інформацією про заклади вищої та професійно-технічної освіти міста й умовами вступу до них, учні 10-11-х класів проінформовані класними керівниками про проведення 10.02.2018р. Всеукраїнської освітньої виставки-презентації «Вища освіта в Польщі для українців».
        З метою ознайомлення школярів з існуючими професіями та проведення профорієнтаційної роботи серед старшокласників з 29.01.2018 р. по 02.02.2018р. було проведено щорічний тиждень профорієнтації, під час якого проведено тематичні виховні години, загальношкільні акції, анкетування, зустрічі, відвідування Сумського міського центру зайнятості та міських профорієнтаційних виставок (наказ від 07.02.2018 №47 «Про підсумки тижня профорієнтації 29.01.2018 р. – 02.02.2018 р.»).
        Протягом навчального року з метою ознайомлення з умовами вступу відбулися профорієнтаційні зустрічі учнів 9-11 класів з представниками ВНЗ І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації. Так, учні 11-х класів зустрілися із завідувачем кафедри Інституту спеціального зв’язку і захисту інформації Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського Фомою О.М. (грудень 2017р.) та доцентом кафедри факультету правоохоронної діяльності Національної академії Державної Прикордонної Служби України ім. Богдана Хмельницького Ганьбою О.Б. (лютий 2018р.).
        Крім того, 31.01.2018 р. для батьків 4-9-х класів працівниками психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С. було організовано зустріч «Допомагаємо обрати професію» у рамках консультпункту «Виховуємо разом», під час якої батьки визначали мотиви та проблеми у виборі майбутньої професії дітьми та отримали відповіді на свої запитання. Схвальні відгуки батьків висвітлено на сайті школи в розділі «Гостьова книга».

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове