КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Виховна робота стрелка Ціннісне ставлення до природи

Ціннісне ставлення до природи
(2016-2017 н.р.)

        Реалізуючи завдання напрямку «Ціннісне ставлення до природи», визначені Програмою «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України» педагоги проводили тематичні виховні години, ігри, вікторини, пізнавальні та конкурсні програми й інші заходи з екологічного виховання.
        Протягом навчального року більшість учнів початкових класів здійснили екскурсії до ботанічного саду «Юнатівський» ЦЕНТУМ, узимку брали участь в акції «Годівничка», під час якої діти разом з батьками виготовили годівнички та повісили на деревах біля школи.
        Школярі і цього річ долучилися до Всеукраїнської акції «Чиста Україна – чиста земля» (вересень 2017р.), місячнику благоустрою (квітень 2017р.) та міських толок. Протягом року постійно велась робота по наведенню належного санітарного стану на пришкільній території та впорядкуванню закріпленої території у сквері м. М. Лушпи, сквері по вулиці СКД, міському парку ім. І.Кожедуба. Проведено ряд заходів у межах Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та в міській акції «Чисте місто – справа кожного».
        У рамках Всесвітньої акції «Година Землі – 2017» від WWF (Всесвітнього фонду природи) у навчальному закладі 24.03.2017 р. були проведені урок-гра «Енергетична дуель» (10 класи) та урок-захист проектів «Енергія в житті людини» (8 класи) (відповідальні вчителі фізики Артюшенко О.М., Ковбасістий В.В.). Школярі були проінформовані, що 25 березня о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимкнуть світло в домівках та на робочих місцях, беручи на себе зобов’язання піклуватися про природу щодня.
        У квітні 2017р. педагогами були підготовлені та проведені заходи, присвячені 31 роковинам катастрофи на Чорнобильській АЕС.
        У березні 2017р. учні 11-х класів брали участь у міському етапі обласного екологічного форуму «Природа – національне багатство України» (відповідальна учитель біології Співак Т.В.).
        У 2016-2017н.р. учні школи брали активну участь у заходах у рамках Всеукраїнського проекту «Щаслива лапа». Так, протягом березня 2017р. проведено тематичний тиждень за участі волонтерів Сумської організації охорони тварин, під час проведення виховних заходів використано матеріали, надані Благодійним Фондом «Щаслива Лапа». Проведено конкурси: 1-5 класи – малюнків «Мій пухнастий друг», «Котик або собака моєї мрії»; 6-11 класи – фоторобіт «Моє пухнате щастя», агітаційних стіннівок «Їм так не вистачає тепла». Серед учнів навчального закладу знайшлося багато небайдужих, які зібрали допомогу для притулку четверолапих безхатченків. Під час весняних канікул учні 6-Г та 8-В класів (класні керівники Вода О.І., Колотило О.В.) здійснили екскурсію до Центру підтримки тварин Сумської організації захисту тварин.
        Протягом навчального року з метою проведення освітньо-інформаційних природоохоронних заходів, активізації природоохоронної роботи з учнями школи, батьками та педагогами щодо формування екологічної культури учні школи брали активну участь у міському освітньому проекті «Екологічний марафон»» та інших міських конкурсах екологічного спрямування, у яких маємо призові місця (додаток 2).

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове