КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Виховна робота стрелка Ціннісне ставлення до природи

Ціннісне ставлення до природи
(2017-2018 н.р.)

        Реалізуючи завдання напрямку «Ціннісне ставлення до природи», визначені Програмою «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України» педагоги проводили тематичні виховні години, ігри, вікторини, пізнавальні та конкурсні програми й інші заходи з екологічного виховання.
        Протягом навчального року більшість учнів початкових класів здійснили екскурсії до ботанічного саду «Юнатівський» ЦЕНТУМ, узимку брали участь в акції «Годівничка», під час якої діти разом з батьками виготовили годівнички та повісили на деревах біля школи.
        Школярі і цього річ долучилися до Всеукраїнської акції «Чиста Україна – чиста земля» (вересень 2017р.), місячнику благоустрою (квітень 2018р.) та міських толок. Протягом року постійно велась робота по наведенню належного санітарного стану на пришкільній території та впорядкуванню закріпленої території у сквері м. М. Лушпи, сквері по вулиці СКД, міському парку ім. І.Кожедуба. Проведено ряд заходів у межах Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та в міській акції «Чисте місто – справа кожного».
        З метою привернення уваги громадськості до питань охорони навколишнього природного середовища та збереження енергоресурсів, підтримки дій світової спільноти проти змін клімату з 19.03.2018р. по 23.03.2018р. в освітньому закладі проведені заходи щодо підтримки Всесвітньої акції «Година Землі – 2018» від WWF (Всесвітнього фонду природи). Школярі були проінформовані, що 23 березня 2018р. о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимкнуть світло в домівках та на робочих місцях, беручи на себе зобов’язання піклуватися про природу щодня.
        У квітні 2018р. педагогами були підготовлені та проведені заходи, присвячені роковинам катастрофи на Чорнобильській АЕС.
        З метою реалізації завдань обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці» 27.04.2018 р. учениця 10-А класу Третяк Лариса, як переможець міського конкурсу, брала участь в обласному екологічному форумі «Природа – національне багатство України» на базі факультету агротехнологій та природокористування Сумського національного аграрного університету (відповідальна учитель фізики, класний керівник 7-Б класу Артюшенко О.М.).
        У 2017-2018н.р. учні школи брали активну участь у заходах у рамках Всеукраїнського проекту «Щаслива лапа». Так, протягом березня 2017р. проведено виховні години, під час проведення яких використано матеріали, надані Благодійним Фондом «Щаслива Лапа» (відповідальні класні керівники Душка А.О., Колотило О.В.).
        У травні 2018р. на пришкільній території в рамках акції «Алея випускника» було посаджено 15 лип.
        Протягом навчального року з метою проведення освітньо-інформаційних природоохоронних заходів, активізації природоохоронної роботи з учнями школи, батьками та педагогами щодо формування екологічної культури учні школи брали активну участь у міському освітньому проекті «Екологічний марафон»» та інших міських конкурсах екологічного спрямування, у яких маємо призові місця.

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове