КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Гостьова книга

Гостьова книга

Книга отзывов

Страницы: [2][3][4] [5][6][7][8]...

№ 31
Добавил: Tetanya
Дата: 29-05-20 14:10:45
Першу вчительку діти часто називають другою мамою. І неспроста, адже вона піклується про здоров’я і безпеку малюків, доглядає за ними весь час, поки ті перебувають у школі. Щиро дякуємо Сугар О. В, за ваш труд, за турботу про наших дітей, за Вашу увагу і розуміння, за Вашу доброту і ласку. Ви стали справжньою провідною зіркою для наших дітей. Спасибі, що змогли відкрити для них дорогу до підкорення вершин знань, за те, що Ваш безцінний досвід допоміг розкрити в кожній дитині його приховані таланти і можливості!
Спасибі вам за те, що так оберігаєте наших діточок, дбаєте про них, слідкуйте, щоб вони добре поїли. Бажаємо вам подальших успіхів у роботі, а ми постараємося завжди надавати вам допомогу в організації позакласних заходів, шкільних свят, конкурсів і т. д.

№ 32
Добавил: Олена Гриценко
Дата: 21-05-20 06:53:06
Доброго часу доби! Завершується 2019/2020 навчальний рік і не можу не поділитися своїми враженнями стосовно якісної організації педагогічним колективом дистанційного навчання в умовах карантину. Тим більше на часі запровадження змішаного навчання в освіту по всьому світу. На нашу думку викладачами школи здійснене ретельне планування навчального процесу та обґрунтований добір засобів навчання. Учні отримували методичні матеріали та завдання в Google Classroom. Дана платформа є дуже зручною як для отримання матеріалів так і для контролю. Особливо хочемо відмітити організацію нашим класоводом, Сивоконь Людмилою Миколаївною on-line спілкування засобами мобільних додатків: інформування та спілкування у Viber група, відеоконференції засобами Zoom. Учні мали можливість отримувати пояснення нового матеріалу та закріпити пройдений. Від імені батьків 3-А класу висловлюю подяку адміністрації школи, педагогічному колективу та особисто Людмилі Миколаївні за професіоналізм та відповідальність. Хочемо побажати Вам міцного здоров’я, радості, творчої наснаги,нових педагогічних звершень заради рідного краю, наших дітей та незалежної України!

№ 33
Добавил: Овдіенко Наталія
Дата: 13-05-20 09:10:13
Доброго дня.Хочу виразити слова подяки класоводу Самойленко Лілії Вікторівні.Дуже подобається як організоване дистанційне навчання у 2-Г класі.Щоденно проводяться заняття-зустрічі у zoom,пояснюється матеріал з відео-презентаціями від Лілії Вікторівни.Всі батьки підключені до гуглкласу,де своєчасно отримують завдання для дітей та коментарі вчителів.Моя донька із задоволенням відвідує кожне онлайн-заняття,виконує вправи та домашні завдання.Велике дякую Лілії Вікторівні від себе та батьків 2-Г класу за цікаві заняття для наших дітей!

№ 34
Добавил: Олеся
Дата: 10-05-20 21:13:13
Обращаюсь к администрации школы. Очень не довольна организацией дистанционного обучения. Ни один учитель не смог хотя бы один раз в неделю провести онлайн урок, чтобы поддержать учеников. Не все родители в период карантина дома. Детям тяжело самим обрабатывать новый материал.№ 35
Добавил: Комлик Людмила
Дата: 08-05-20 15:46:35
Шановні педагоги, від імені батьків звертаюся до вас з проханням збільшити час на виконання дистанційних контрольних робіт (не менше 1,5 години) в зв"язку з тим, що діти не мають відповідної підготовки через об"єктивні причини. Учні не мали контакту з вчителем, матеріал опрацьовувався самостійно, не було єдиних вимог до виконання робіт.
Дякую за порозуміння.

№ 36
Добавил: Конєва Алла
Дата: 10-11-19 14:24:08
Хочу виразити слова подяки від батьків 4-А класу Абрамчук Ірині Миколаївні, нашому улюбленому класному керівнику. Почався четвертий рік навчання наших дітей і прикро думати що на слідуючий рік наші діти підуть без неї у більш доросле шкільне життя. Перший крок на сходинки школи діти зробили разом з Іриною Миколаївною, міцно тримаючи її за руки. Ми завжди відчуваємо небайдуже ставлення класного керівника до шкільного виховання. Вона стала не тільки наставником, вона стала порадником і другом, як для дітей так і для батьків. Ми щиро вдячні Ірині Миколаївні за її чуйне відношення, за надані знання, за нескінченне терпіння, за величезний внесок у вихованні наших дітей.

№ 37
Добавил: Татьяна
Дата: 09-11-19 12:27:09
Ми , батьки учнів 4-А класу, Висловлюємо подяку адміністрації КУ ЗОШ 6школи та шкільному офіцеру поліції за проведені 07. 11. 2019 батьківські збори " Помітність дитини на дорозі в темну пору доби" . Бесіда була дуже актуальною та змістовної, адже педагоги та батьки вмотивовані попередити нещасні випадки та мінімалізувати дтп за участі школярів.

№ 38
Добавил: Полятикіна Надія
Дата: 08-11-19 10:31:23
Хочу виразити велику подяку адміністрації школи та шкільному офіцеру поліції від імені батьків 4-А класу.
Збори, що відбулися 07.11.2019р., та зосередилися на безпеці руху були дуже своєчасні. Інформація щодо встановлення світлофора була дуже корисна, бо багато дітей користуються цим пішохідним переходом.
Дякуємо за розповідь про світло відбивні стрічки для дітей. Батьки вже обговорили і вирішили закупити стрічки для самостійного виготовлення світловідбивачів для дітей.

№ 39
Добавил: Щербаченко Оксана
Дата: 04-10-19 12:02:09
Хотелось бы сказать слова благодарности учителю, который действительно этого заслуживает, а именно Самойленко Лилии Викторовне! Очень сложно привить ребенку позитивное отношение к школе с первых дней, но Вам, Лилия Викторовна, это удалось. Наши дети идут в школу с улыбкой на лице, потому что знают, что там их ждёт прекрасная атмосфера, ведь Вы смогли выстроить доверительные отношения между учителем и каждым учеником индивидуально. Так же хотелось бы отметить постоянное взаимодействие с родителями. Даже самый поздний звонок не останется без ответа. Домашняя работа для детей - приятная мелочь, ведь всю основную информацию они, как губка, впитывают на уроках, и придя домой самостоятельно выполняют задания. Как же все таки важно учителю расположить к себе ребенка и как же сложно заинтересовать целый класс. Профессия учителя - это действительно призвание. От всего 2-Г класса хотим поблагодарить и поздравить с профессиональным праздником замечательного педагога и просто хорошего человека Самойленко Лилию Викторовну.

№ 40
Добавил: Светлана
Дата: 14-04-19 18:43:30
петиция об установке светофора у сш №6
https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/1655
 Добавить сообщение:


*Ваше Имя:
*Ваш e-mail:
*Сообщение:
© MitGB


        Шановні учні!
Ласкаво запрошуємо Вас збагатити свої знання
у нашому освітньому закладі.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове