КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта Рейтинг@Mail.ru













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Наші успіхи стрелка Конкурси стрелка 2017-2018 н.р.

Конкурси

2017-2018 навчальний рік


Конкурс
Напрям, номінація
Досягнення
П.І.Б. учня
П.І.Б. учителя
Обласний конкурс малюнків
«Україна: шлях до гідності»
ІІ місце
Дремова Вікторія (2-Г)
Глущенко Л.В.
ІІІ місце
Сердюк Кирило (1-В)
Геращенко Т.М.
Міський огляд-конкурс на кращу організацію роботи таборів з денним перебуванням, дитячих закладів праці та відпочинку
Табір з денним перебуванням (профільний табір)
І місце
Профільний табір «Ерудит»
Єфіменко А.О.
Табір з денним перебуванням (пришкільний табір)
ІІІ місце
Пришкільний табір «Сонечко»
Самойленко Л.В.
Міський конкурс-пленер
«Моє рідне місто»
ІІІ місце
Богдан Олександра (11-Б)
Гончаренко В.В.
Міський інтерактивний конкурс
з основ здоров’я
І місце
Літвінов Дмитро,
Пушкарьова Аріна,
Сорока Дмитро,
Тихонов Кирил (8-А),
Дунюшкіна Ольга (8-Б)
Радченко Л.П.
Міський конкурс творчих робіт, присвячений захисникам Вітчизни
«Малюнок»
І місце
Місько Марія (2-А)
Абрамчук І.М.
ІІІ місце
Забара Тимофій (2-В)
Павлова О.С.
Дегтярьов Ростислав (4-Б)
Лиштван О.А.
«Оберіг для солдата»
І місце
Шкут Даніїл (4-Б)
Лиштван О.А.
ІІІ місце
Міцкус Максим (3-А)
Шерстюк Г.І.
Мерзляков Ілля (1-Б)
Сугар О.В.
«Вірш»
ІІ місце
Наумко Тимур (4-Г)
Самойленко Л.В.
Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»
«Театральне мистецтво» («Лялькове диво»)
ІІ місце
Капоріна Катерина (7-А),
Кравченко Інна (8-А),
Майборода Анастасія (7-А),
Пушкарьова Аріна (8-А),
Сорока Дмитро (8-А),
Стрельченко Олександр (8-В),
Тихонов Кирил (8-А),
Янакаєва Лада (8-А)
Землянко О.В.
ІІ відкритий міський турнір юних правознавців
ІІІ місце
Горюшин Даніїл,
Ткаченко Дарина,
Іщенко Поліна,
Пономарьова Аліна (9-Б)
Калашник Т.О.
Міський проект для молоді
«Стань ІТ-шником»
І місце
Якименко Дмитро (8-А)
Лушпенко О.І.
ІІІ місце
Жогло Дар’я (9-Б)
Штокало О.В.
Міський етап обласного конкурсу фотоматеріалів з дослідження української сорочки «Слобожанський оберіг»
ІІ місце
Ващенко Поліна (9-А)
Максименко І.І.
ІІІ місце
Галинська Карина (8-А)
Бага Т.Ю.
Міські змагання «Біла тура»
ІІ місце
Бондаренко Єгор,
Прокопенко Ярослав (2-Б)
Усик С.Л.
Міський етап обласного конкурсу мистецький родоводів «Стежками роду»
Перемога
Родина Титаренків
Землянко О.В.
Міський конкурс
«Диво калинове»
ім. Д. Білоуса
«Поезія»
ІІ
Александрова Александра (2-А)
Абрамчук І.М.
«Проза»
ІІ
Ляху Васіліса (2-В)
Павлова О.С.
«Поезія»
Журі відзначило
Пташник Дарина (3-В)
Світенко Г.М.
Мельниченко Емілія (3-Г)
Решетниченко С.О.
Косяков Ярослав (7-В)
Землянко О.В.
Колотило Ірина (6-В)
Феденко І.Б.
Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Художнє виконавство» («Співограй»)
ІІ місце
Малишева Валентина (4-А),
Резнікова Катерина (4-Б),
Стецун Дар’я (4-В),
Назаренко Марина (5-Б),
Колотило Ірина,
Левченко Денис,
Кисіль Катерина,
Мигаль Вероніка,
Синицина Богдана,
Янченко Світла (6-В),
Одинцова Марія (7-А)
Головченко А.І.
Акція «Довкілля починається з мене» у рамках міського освітнього проекту «Екологічний марафон»
ІІ місце
Івченко Владислава (8-Б),
Синах Анастасія (8-В),
Ващенко Поліна (9-А),
Малиновська Адріана (10-А)
Гончаренко В.В.
ІІ етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
ІІ місце
Наумко Тимур (4-Г)
Самойленко Л.В.
ІІІ місце
Примак Анастасія (3-Б)
Васюкова С.М.
Малиновська Адріана (10-А)
Павленко А.С.
Міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я»
«Плакат»
ІІ місце
Мерзляков Ілля (1-Б)
Гончаренко В.В.
Абжалова Дарина (3-Б)
«Фото»
ІІІ місце
Дік Єва (1-Б)
Міжшкільний інтегрований турнір з дартсу між учнями 5-7 класів КУ Сумська ЗОШ №6, КУ Сумська ЗОШ №21 та КУ Сумська СЗШ за підтримки «Інваспорту»
І місце
Учні 5-7 класів
Гончаренко В.В.
Міська виставка-конкурс дитячої творчості «Всесвіт очима дитини»
Переможці
Меншиков Арсеній (1-В)
Геращенко Т.М.
Малиновська Адріана (10-А)
Гончаренко В.В.
Домашенко Інна (11-Б)
Міський командний турнір з шахів
ІІ місце
Бондаренко Єгор,
Прокопенко Ярослав (2-Б)
Стебай Л.П.
Міський освітній проект
«Екологічний марафон»
ІІІ місце
КУ Сумська ЗОШ №6
Єфіменко А.О.,
Гончаренко В.В.,
Бондар Т.Л.,
Іваненко-Гребець Л.П.,
Сивоконь Л.М.,
Заіченко О.Л.
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний сувенір»
«Ялинки»
ІІ місце
Ковальова Валерія (5-Г)
Тутова І.В.
ІІ місце
Педченко Ігор (2-Б)
Усик С.Л.
«Сувенір»
ІІ місце
Кравченко Інна (8-А)
Бага Т.Ю.
ІІІ місце
Пушкарьова Арина (8-А)
«Ялинкова прикраса»
ІІІ місце
Абжалова Дарина (3-Б)
Васюкова С.М.
Міська виставка-конкурс новорічних композицій «Збережемо ялинки разом!» (керівники конкурсу в закладі
Єфіменко А.О., Гончаренко В.В.)
ІІ місце
Дегтярьов Ростислав (4-Б)
Лиштван О.А.
ІІІ місце
Янакаєва Лада (8-А)
Бага Т.Ю.
За креативність та оригінальність розкриття теми
Бондаренко Євгенія (8-А)
Максименко І.І.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове