КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Шкільна бібліотека

Шкільна бібліотека

Графік роботи

        Бібліотека закладу це художньо оформлений простір, власний неповторний стиль, які створюють затишні і привітні умови для своїх читачів.
        Шкільну бібліотеку КУ Сумської ЗОШ №6 відвідують усі – від першокласника до випускника, від батьків до вчителів. Протягом дня нашу бібліотеку відвідують понад 50 учнів, і кожен може знайти собі корисне заняття. Бібліотека має зручний час роботи з 8.00 до 17.00 години.
        Шкільна бібліотека – це розумна бібліотека, де учні можуть знайти не тільки джерела інформації, а й отримати кваліфіковану професійну допомогу. Це місце, де вони з користю можуть провести час і залучитися до культурного та суспільного життя школи.
        Бібліотека КУ Сумської ЗОШ №6 організовує різноманітні форми роботи зі своїми читачами, вивчаючи їхні інформаційні потреби. Серед традиційних форм роботи бібліотеки: вивчення читацьких інтересів, бесіди, виконання усних довідок, бібліотечно-бібліографічні консультацій, аналіз відгуків про книгу, читацьких формулярів, сигнальна інформація, індивідуальне поширення інформації.
        Масові заходи, які проводяться для дітей, сприяють формуванню читацького інтересу, найбільш дієво і наочно демонструють красу поезії, музики, звучання слів, прищеплюють смак до кращої вітчизняної й зарубіжної літературної спадщини.
        Шкільна бібліотека тісно співпрацює з бібліотеками міста Суми:
            - Сумська міська бібліотека ім. Т. Шевченка (вул. Кооперативна, 6);
            - бібліотека-філія №2 Сумської міської бібліотеки ім. Т. Шевченка (вул. СКД, 22)
            - Сумська обласна бібліотека для дітей (вул. Петропавлівська, 51).

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове