КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Шкільна бібліотека

Шкільна бібліотека

Графік роботи

        Бібліотека школи це художньо оформлений простір, власний неповторний стиль, які створюють затишні і привітні умови для своїх читачів.
        Шкільну бібліотеку КУ Сумська ЗОШ №6 відвідують усі – від першокласника до випускника, від батьків до вчителів. Протягом дня нашу бібліотеку відвідують понад 50 учнів, і кожен може знайти собі корисне заняття. Бібліотека має зручний час роботи з 8.00 до 17.00 години.
        Шкільна бібліотека – це розумна бібліотека, де учні можуть знайти не тільки джерела інформації, а й отримати кваліфіковану професійну допомогу. Це місце, де вони з користю можуть провести час і залучитися до культурного та суспільного життя школи.
        Бібліотека КУ Сумська ЗОШ №6 організовує різноманітні форми роботи зі своїми читачами, вивчаючи їхні інформаційні потреби. Серед традиційних форм роботи бібліотеки: вивчення читацьких інтересів, бесіди, виконання усних довідок, бібліотечно-бібліографічні консультацій, аналіз відгуків про книгу, читацьких формулярів, сигнальна інформація, індивідуальне поширення інформації.
        Масові заходи, які проводяться для дітей, сприяють формуванню читацького інтересу, найбільш дієво і наочно демонструють красу поезії, музики, звучання слів, прищеплюють смак до кращої вітчизняної й зарубіжної літературної спадщини.
        Шкільна бібліотека тісно співпрацює з бібліотеками міста Суми:
            - Сумська міська бібліотека ім. Т. Шевченка (вул. Кооперативна, 6);
            - бібліотека-філія №2 Сумської міської бібліотеки ім. Т. Шевченка (вул. СКД, 22)
            - Сумська обласна бібліотека для дітей (вул. Петропавлівська, 51).

Бібліографічні покажчики на допомогу класному керівнику:

            - Вихід із конфліктної ситуації;
            - Здорова людина – здорове суспільство;
            - Курити – здоров’ю шкодити;
            - Цінність людського життя;
            - Анотований інформаційний список літератури відділу довідково-інформаційної роботи та маркетингу Сумської міської центральної бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка "Реформи та тенденції розвитку освіти України".

підручники
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове