КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Гостьова книга

Гостьова книга

Книга отзывов

Страницы: [1] [2][3][4][5]...

№ 1
Добавил: Алина
Дата: 04-09-23 10:26:10
Скажите пожалуйста как в этом году дети будут ходить в школу

№ 2
Добавил: Аня
Дата: 20-08-23 11:00:59
Добрий день. Скажіть будьласка як будуть навчатися 9 клас у цьому навальному році?

№ 3
Добавил: Алла
Дата: 15-06-23 16:20:46
Хочу висловити свою думку стосовно нашої початкової школи.
Я, як мама двох донечок, які закінчили початкову школу в даних стінах, хочу з упевненістю сказати, що в нашій школі дають міцні знання, адже після 6 початкової школи діти легко вступають в гімназії нашого міста та в Україні вцілому.
Важливо співпрацювати з учителями, вчасно чути їх поради.
Діти з радістю із великим задоволенням йдуть до школи, а це багато про що говорить.
Хочу подякувати адміністрації школи, вчителям за вашу нелегку працю. Я захоплююсь вашою злагоджоною роботою....хоч онлайн, хоч офлайн навчально- пізнавальний процес проходе на високому рівні.
Дякую, вам, Людмило Вікторівно, вам, Світлано Миколаївно, вам Анно Іванівно, вам шановні працівники нашої школи за знання, турботу, відданість, професіоналізм!💙💛

№ 4
Добавил: ycune
Дата: 19-04-23 04:44:13
scat video download

№ 5
Добавил: Олена
Дата: 17-04-23 10:01:25
Добрий день ! Батьки 1 класів звертаются із просьбою додати дітям іще додатково 1 тиждень навчання в школі. Щоб діти навчалися 2 тиждні у місяць в школі.

№ 6
Добавил: Тетяна
Дата: 05-03-23 19:04:40
Доброго дня.Пояснять на які вимоги, законопроект тощо опирається вчитель інформатики Міщенко Олена Михайлівна коли требує від учнів середньої ланки самостійно написаний конспект на підставі якого формується оцінка. Виникає питання , а чим вчитель займається на уроці, коли діти повинні самостійно виконати практичні завдання( обсяг який дуже великий) ще й законспектувати самостійно матеріал. Це нагадує програму вишів. Можливо якось потрібно всеж таки враховувати вікові особливості учнів. Та переглянути матеріали які вчитель викладає на самостійнне опрацювання, це ж діти які тільки вчаться, а не здобувачі вищої освіти.

№ 7
Добавил: Наталя
Дата: 25-01-23 19:58:24
Вітаємо з днем Народження Світлану Анатоліївну Сергієнко!!!🎉🎉🎉
Нехай трудові дні будуть для Вас святами, нехай зустріч з учнями буде радістю, а вони захоплюються Вашим предметом, нехай залишається енергійність і запал, а здоров'я не підводить, нехай люди зустрічаються тільки хороші, а колеги вірні і дружні, нехай в родині Вас люблять, цінують і підтримують.
З повагою, учні та батьки 11-А

№ 8
Добавил: Тетяна
Дата: 13-12-22 11:59:00
Хочемо подякувати нашій Ірині Миколаївні - вчителю 3-А класу . За те, що вона завжди знаходить змогу провести онлайн уроки, не зважаючи на те, що в місті вимикають світло! Дякуємо, Ірина Миколаївна!!!

№ 9
Добавил: Тетяна
Дата: 13-12-22 11:01:06
Добрий день. Хочемо висловити вдячність Ірині Миколаївні, вчителю 3-А класу початкової школи, за те що незважаючи на постійні вимкнення світла, вона намагається максимально проводити уроки для наших діток.

№ 10
Добавил: Наталя
Дата: 02-10-22 15:55:52
ВЧИТЕЛЮ, вітаємо ВАС!!!💐
Вітаємо від усіх нас, учнів 11-А класу та їх батьків, нашого класного керівника ОЛЕНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ, а також ВАСИЛЯ МИХАЙЛОВИЧА, СВІТЛАНУ АНАТОЛІЇВНУ, ОЛЬГУ БОРИСІВНУ, ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЙОВИЧА, ОКСАНУ МИКОЛАЇВНУ та усіх інших вчителів нашої школи із професійним святом!!!

Ми вдячні Вам за мудрість та знання, за наші майбутні успіхи та досягнення, за Ваш професіоналізм, любов до учнів, турботу і добре серце.

Сьогодні ми щиро бажаємо Вам ніколи на старіти душею, здоров'я, сил та наснаги, гідного і спокійного життя. Нехай натхненно починається кожен новий день. Любові Вам, терпіння, щастя і добробуту.
Перемоги всім нам!💙💛
 Добавить сообщение:


*Ваше Имя:
*Ваш e-mail:
*Сообщение:
© MitGB


        Шановні учні!
Ласкаво запрошуємо Вас збагатити свої знання
у нашому освітньому закладі.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове