КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Гостьова книга

Гостьова книга

Книга отзывов

Страницы: [1] [2][3][4][5]...

№ 1
Добавил: Родитель
Дата: 26-08-20 21:05:27
Просмотрели выступление нашего директора. Это бред. Ребёнок идёт в школу на 8:00 и до 13:00 будет обедать соком и печеньем,Вы шутите?!. Вторая смена на 13:30? А в котором часу работающим родителям проверять уроки?

№ 2
Добавил: Тетяна
Дата: 19-08-20 08:15:07
Шановна Оксано Володимирiвна! З Днем Народження!
Вітаємо зі святом
Та зичимо багато
Здоров’я та везіння,
Міцнючого терпіння,
Любові та поваги,
Таланту та наснаги,
Легкої вам роботи,
Родинної турботи,
Доріг гладеньких самих,
Відносин бездоганних,
Товаришів відмінних
Та буднів позитивних!
З повагою 4-Б

№ 3
Добавил: Щербаченко
Дата: 03-07-20 18:56:05
Сегодня как-то особенно ярко светит солнце. Сегодня каждый ученик 3-г класса проснулся пораньше, несмотря на каникулы. Почему спросите вы? Сегодня свой День рождения отмечает любимая учительница, наставник и просто замечательный человек, наша уважаемая Лилия Викторовна. В этот прекрасный день мы хотим пожелать Вам крепчайшего здоровья, безмерного счастья, успехов в работе, чтоб везде и всегда Вас преследовала удача. Оставайтесь такой же понимающей, доброй, отзывчивой, лучезарной и красивой, какой мы привыкли видеть Вас каждый день. От себя хотим пообещать, что будем радовать Вас своими успехами в учебе и дарить хорошее настроение. С Днём рождения!
Дети и родители 3-г класса.

№ 4
Добавил: Юлія
Дата: 30-05-20 14:46:16
Вітаємо із закінченням навчального року вчителів 5-А класу. Прийміть слова вдячності за навчання наших дітей. У Вас педадогічне і чуйне ставлення до кожного. Наші діти отримали міцні знання, розкрили свої здібності. А таланти розкрили не тільки діти, ще й батьки! Окрема подяка, нашій Катерині Михайлівні, за терпіння, допомогу та підтримку. З повагою, батьки 5-А.

№ 5
Добавил: Анна Мусієнко
Дата: 30-05-20 08:04:40
Висловлюємо щиру подяку класному керівникові 4-Б класу Світлані Леонідівні Усик, за її безцінну працю та великий внесок у розвиток наших дітей. Світлана Леонідівна дякуємо за Вашу любов,доброту.Дякуємо за неймовірне вміння розкривати бажання у дітей створювати щось прекрасне своїми руками. Світлана Леонідівна, Ви нашим дітям подарували багато доброти,мудрості,щирості, сердечності.Низький Вам уклін!!!

№ 6
Добавил: Конєва Алла
Дата: 29-05-20 21:53:22
Висловлюємо безмежну подяку найкращому вчителю, КЛАСНОМУ керівнику випускного 4-А класу за її щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які Ви віддавали своїм вихованцям. У численних конкурсах, олімпіадах, змаганнях цих навчальних років наші вихованці були одними з кращих.
Бажаємо Вам наснаги, успіхів, терпіння в Вашій нелегкій праці! Ми Вас любимо!!!

№ 7
Добавил: Наталія
Дата: 29-05-20 18:02:52
Учні та батьківський колектив вітає нашу "класну маму" - Саєнко Анну Віталіївну із завершенням навчального року. Щиро вдячні за позитивні моменти під час дистанційного навчання та навчання вцілому, підтримку, організованість та дисциплінованість. Бажаємо їй творчих злетів та недистанційного літнього відпочинку. Слова вітань від учнів 2-Д класу передаємо всім учителям-предметникам класу та школи!

№ 8
Добавил: Тетяна
Дата: 29-05-20 16:08:54
Шановна наша Оксано Володимирівно!
Ось і добіг кінця третій рік навчання. Від усього серця, хочемо висловити щиру подяку за вашу непросту роботу. Ми дуже раді, що у наших дітей такий педагог, як ви. Адже ви для наших дітей не тільки гарний вчитель, а ще й творчий наставник.
[font=Times New Roman]Дякуємо вам за навчання та творчі заходи, за підтримку і чуйність, за строгість, за розуміння.
Бажаємо Вам приємного літнього відпочинку і чекаємо на зустріч у новому навчальному році!
[font=Times New Roman]
[size=12][/font]

№ 9
Добавил: Марія
Дата: 29-05-20 14:52:16
Чужі діти завжди швидко ростуть на очах, але ми впевнені, що для нашої першої вчительки наші діти, як рідні.
Адже тільки рідним дітям можна подарувати стільки любові, уваги, тепла і турботи. Тільки рідним дітям можна кілька разів повторювати матеріал, виправляти з ними всі помилки і займатися після занять.Ви не просто для наших дітей перша вчителька, Ви їм друга мама, якій ми, батьки, висловлюємо всі найщиріші теплі почуття, вдячність за Вашу турботу, Ваш позитив, Вашу доброту і нескінченну увагу!
Спасибі Вам велике і уклін, Сугар Оксано Володимирівна, від всього 3-Б класу, що вірили в кожну нашу дитину!


№ 10
Добавил: Оксана
Дата: 29-05-20 14:44:25
Наприкінці навчального року, хочеться щиро подякувати Сугар Оксані Володимирівні за її працю, за її піклування про наших дітей. За те, що завжди намагається знайти підхід до кожної дитини, за те, що моя донька завжди з задоволенням йде до школи. Останні декілька місяців були складними для усіх нас. Проте,і це подолали з Вашою допомогою. Від душі бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, любові та наснаги. Будемо чекати восени на зустріч із Вами! Ваш 3-Б
 Добавить сообщение:


*Ваше Имя:
*Ваш e-mail:
*Сообщение:
© MitGB


        Шановні учні!
Ласкаво запрошуємо Вас збагатити свої знання
у нашому освітньому закладі.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове