КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Гостьова книга

Гостьова книга

Книга отзывов

Страницы: [1] [2][3][4][5]...

№ 1
Добавил: Адміністрація
Дата: 17-11-20 13:51:51
Шановні батьки!
Будь ласка свої питання розміщуйте у відповідному розділі «Запитуйте – відповідаємо» за посиланням http://zosh6.sumy.ua/Bat/Chat1/index.php

№ 2
Добавил: Наталья
Дата: 17-11-20 09:58:29
Шановна пані Людмила!

Наші діти «повернулися» до школи і змушені по годині простоювати на зупинці, чекаючи транспорту. А зараз зима ... крім короновірусу СОVІD-19, ще "залишилися" і ГРЗ, і ГРВІ. Поясніть, чому діти не можуть починати навчання не з 8-00, а, наприклад, з 9-00 або 10-00??? У відповідності до рекомендацій МОЗ, що розміщені на сайті школи «Освітній процес на період карантину 2020: умови, правила, рекомендації» зазначено «Директорам необхідно забезпечити різний час початку та закінчення занять для різних класів та груп».
Прошу Вас надати відповідь, яким чином виконуються вимоги МОЗ по організації освітнього процесу в період карантину 2020 у Вашому закладі.
При цьому врахуйте, що в Україні відмінено адаптивний карантин і країна повернулася до загальнонаціонального карантину, посиливши протиепідемічні заходи: зокрема діють обмеження щодо кількості людей у салоні транспортного засобу при пасажирських перевезеннях. МОЖЕ НЕОБХІДНО ПЕРЕГЛЯНУТИ ЧАС ПОЧАТКУ ЗАНЯТЬ!!!№ 3
Добавил: Тетяна
Дата: 07-11-20 08:04:39
Хочу подякувати, нашому вчителю Ірині Миколаївні та керівництву школи, за організацію дистанційного навчання для учнів початкової школи.
Це дійсно складно, і потребує терпіння та витримки від вчителя. Проте, дітям подобається, вони встигають і навчатися, і спілкуватися з однокласниками. Та найголовніше, що результат від такого навчання є.

№ 4
Добавил: Інна
Дата: 06-11-20 13:22:33
1-А клас
Дякуємо нашому вчителю Ірині Миколаївні за працю, за старання, за розуміння, за підтримку. Закінчили перший тиждень дистанційного навчання, це дійсно не просто...
Дуже сподіваємось, що скоро діти зустрінуться з Вами в школі!!!

№ 5
Добавил: Татьяна Алексеевна
Дата: 06-11-20 11:05:19
Дякуємо Вам Абрамчук Ірина Миколаївна, за те що гарно та дуже доступно пояснюєте нашим діткам , за ваше терпіння та розуміння. Дуже вдячні, що є такі вчителя. Нашому класу дуже пощастило з таким вчителем, як ви! Терпіння Вам. 😊
1-А клас.

№ 6
Добавил: Татьяна
Дата: 02-11-20 19:59:05
Совсем не добрый вечер, не говоря уже о кошмарном дне, уроки сорваны, дети даже подключиться не смогли к урокам, но уже завтра начинаются контрольные. Ещё ничему не научили за один день, а уже знания проверяют? Это вообще адекватно уважаемые наши учителя???

№ 7
Добавил: Алла
Дата: 31-10-20 14:49:43
Доброго дня!Розумію червона зона... Не розумію одного- якісна освіта не потрібна? Про які професії наші діти можуть мріяти??? Повар та слюсар?
Навчання повинно проходити з діалогом-якісно. Де є пояснення до теми, а не одне завдання( учись, як хочеш)
Чому не можна зробити основні хоча б предмети нормальним уроком? Хто хворіє хай навчається дистанційно. Завжди хворіли....
Тільки скільки часу ми так будем навчатися? Місяць, півроку,а може рік?
А як батькам дома пояснити? Про це ніхто не подумав. Не даремно мабуть вчителі по 5 р. навчаються. А дома один батько повинен якісно дати всю інформацію.... Просто чудово
Маю надію, що керівництво добре все спланує. І хоча б задля безпеки дітей, які вдома самі, не буде задавати труди( де то стругай, рубай, ший). Дуже пізнавально, АЛЕ під наглядом дорослого. А не самостійно. Є предмети і поважливіші.
Надіємося на розуміння

№ 8
Добавил: Татьяна
Дата: 30-10-20 20:27:50
Уважаемое руководство школы, пожалуйста, введите на время карантина только основные предметы, детям сложно, родителям сложно, да и учителям тоже нелегко. Врачи не рекомендуют больше часа в день проводить за гаджетами, это вредно для здоровья наших детей. Спасибо за понимание.

№ 9
Добавил: Родитель
Дата: 26-08-20 21:05:27
Просмотрели выступление нашего директора. Это бред. Ребёнок идёт в школу на 8:00 и до 13:00 будет обедать соком и печеньем,Вы шутите?!. Вторая смена на 13:30? А в котором часу работающим родителям проверять уроки?

№ 10
Добавил: Тетяна
Дата: 19-08-20 08:15:07
Шановна Оксано Володимирiвна! З Днем Народження!
Вітаємо зі святом
Та зичимо багато
Здоров’я та везіння,
Міцнючого терпіння,
Любові та поваги,
Таланту та наснаги,
Легкої вам роботи,
Родинної турботи,
Доріг гладеньких самих,
Відносин бездоганних,
Товаришів відмінних
Та буднів позитивних!
З повагою 4-Б
 Добавить сообщение:


*Ваше Имя:
*Ваш e-mail:
*Сообщение:
© MitGB


        Шановні учні!
Ласкаво запрошуємо Вас збагатити свої знання
у нашому освітньому закладі.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове