КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Гостьова книга

Гостьова книга

Книга отзывов

Страницы: [1] [2][3][4][5]...

№ 1
Добавил: Наталя
Дата: 25-01-23 19:58:24
Вітаємо з днем Народження Світлану Анатоліївну Сергієнко!!!🎉🎉🎉
Нехай трудові дні будуть для Вас святами, нехай зустріч з учнями буде радістю, а вони захоплюються Вашим предметом, нехай залишається енергійність і запал, а здоров'я не підводить, нехай люди зустрічаються тільки хороші, а колеги вірні і дружні, нехай в родині Вас люблять, цінують і підтримують.
З повагою, учні та батьки 11-А

№ 2
Добавил: Тетяна
Дата: 13-12-22 11:59:00
Хочемо подякувати нашій Ірині Миколаївні - вчителю 3-А класу . За те, що вона завжди знаходить змогу провести онлайн уроки, не зважаючи на те, що в місті вимикають світло! Дякуємо, Ірина Миколаївна!!!

№ 3
Добавил: Тетяна
Дата: 13-12-22 11:01:06
Добрий день. Хочемо висловити вдячність Ірині Миколаївні, вчителю 3-А класу початкової школи, за те що незважаючи на постійні вимкнення світла, вона намагається максимально проводити уроки для наших діток.

№ 4
Добавил: Наталя
Дата: 02-10-22 15:55:52
ВЧИТЕЛЮ, вітаємо ВАС!!!💐
Вітаємо від усіх нас, учнів 11-А класу та їх батьків, нашого класного керівника ОЛЕНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ, а також ВАСИЛЯ МИХАЙЛОВИЧА, СВІТЛАНУ АНАТОЛІЇВНУ, ОЛЬГУ БОРИСІВНУ, ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЙОВИЧА, ОКСАНУ МИКОЛАЇВНУ та усіх інших вчителів нашої школи із професійним святом!!!

Ми вдячні Вам за мудрість та знання, за наші майбутні успіхи та досягнення, за Ваш професіоналізм, любов до учнів, турботу і добре серце.

Сьогодні ми щиро бажаємо Вам ніколи на старіти душею, здоров'я, сил та наснаги, гідного і спокійного життя. Нехай натхненно починається кожен новий день. Любові Вам, терпіння, щастя і добробуту.
Перемоги всім нам!💙💛

№ 5
Добавил: Наталя
Дата: 30-09-22 12:51:16
Доброго дня! Хотілось би дізнатися чи будуть поширюватися на школу вимоги нещодавно опублікованого закону МОЗ № 1371, а саме про кількість і тривалість навчальних занять. В якому, зокрема, максимальна кількість навчальних занять на день у молодшій школі прописується як 4 заняття. Реально маємо 5-6. Чи будуть зміни? Дякую за відповідь.

№ 6
Добавил: Ольга
Дата: 08-06-22 10:39:23
Шановна наша Олеся Вячеславівна та весь колектив нашої рідної школи! Прийміть сердечні слова подяки за Вашу працю, за Ваші старання, за розуміння і доброту душі, за знання і наполегливість, мудрі поради, за підтримку, чуйне ставлення і справедливі настанови. Ви допомагали нашим дітям долати непростий шлях здобуття знань. Ми знаємо Вас вже не один рік, і Ви для нас не просто вчителі, а мудрі наставники і віддані друзі нашим дітям. Щодня ми переконуємося у Вашому професіоналізмі, у Вашому невтомному бажанні дати нашим дітям якомога більше знань, передати свій досвід, навіть у цей непростий час. Бажаємо вам особистісного розвитку, відмінних взаємин у колективі, професійних відкриттів, бадьорості, сил, вдячних учнів, благополуччя в сім’ї, а також міцного здоров’я! І нехай нас спіткав цей непростий час, але незламність українського духу, патріотизм, які Ви виховуєте в наших дітях, будуть тим самим ключем, який допоможе нам витримати усі "подарунки долі". Віримо в Перемогу, у щасливе майбутнє, у наших захисників!
Все буде Україна! Слава Україні!
З повагою, батьки 9-А класу.

№ 7
Добавил: Марьяна
Дата: 06-06-22 20:35:25
ПОДЯКА НАЙКРАЩІЙ ВЧИТЕЛЬЦІ ВІД 4-В класу https://youtu.be/FKVtmLnQ6rQ

№ 8
Добавил: upicuv
Дата: 25-03-22 03:35:40
Каждый мечтает узнать собственную судьбу и видит конкретные методы гадания наиболее достоверными. Хиромантия разрешает угадать, что вас ожидает в предстоящем времени. Гадание онлайн бесплатно, ли бывший ли будущий это способ понять будущие действия всегда заманивал род человеческий.

№ 9
Добавил: yryveham
Дата: 22-03-22 23:11:23
Онлайн гадание на ближайшее будущее - это обыденный прием поворожить с употреблением разных объектов и средств. Потусторонние силы и всякого рода условности ворожения учеными не обоснованы, впрочем многочисленные люди доверяют подобному. Нестандартный список воздействий, направленных на прогнозирование будущего, отмечают как ворожба.

№ 10
Добавил: Людмила
Дата: 23-02-22 14:39:20
Сьогодні, як член батьківського активу 1-А класу, я була присутня на зустрічі, що організувала адміністрація нашої школи для ознайомлення з новим харчуванням закладу.
Нове харчування – це проєкт з покращення культури харчування. Від тепер наші діти їстимуть менше цукру та солі, а от кількість овочів, м'яса та молочних продуктів на їхніх тарілках навпаки збільшиться.
Кухарі нашого закладу готують відповідно до технологічних карт, але попри це вони хочуть та стараються приготувати смачно. Адже на кухні працює переважна більшість поварів, діти яких навчаються у нашій школі та харчуються у нашій їдальні.
Незважаючи на те, що ми зараз обмежені в доступі до освітнього закладу, щоденне меню з фотографіями публікується на сайті школи: https://zosh6.sumy.ua/Bat/Harch.php.
Кожен з нас теж може долучитись у процес змін у харчуванні: говорити про корисну їжу з дітками та приготувати щось смачненьке з переліку шкільного меню вдома за рецептами: https://zosh6.sumy.ua/Bat/Dok/Menu/Tehn-kartky.pdf
Кожному з присутніх на сьогоднішній зустрічі запропонували скуштувати дитячий сніданок. Усім страви сподобались, було дійсно дуже смачно.
Сподіваюсь, що у найближчому майбутньому усі дітки звикнуть до нововведень у харчуванні і будуть вживати корисну їжу!

 Добавить сообщение:


*Ваше Имя:
*Ваш e-mail:
*Сообщение:
© MitGB


        Шановні учні!
Ласкаво запрошуємо Вас збагатити свої знання
у нашому освітньому закладі.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове