КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Гостьова книга

Гостьова книга

Книга отзывов

Страницы: [1] [2][3][4][5]...

№ 1
Добавил: Наталія
Дата: 14-06-21 11:10:08
Батьківський та учнівський колективи 3-Д класу вітають педагогічний колектив школи із завершенням навчального року. Бажаємо плідно провести відпустку та з позитивними емоціями прийти у вересні до школи. А також, висловлюємо слова подяки нашій "Класній мамі" - Оксані Василівні, за роботу з дітками та їх всебічний розвиток.

№ 2
Добавил: Люда
Дата: 14-06-21 10:51:15

Висловлюємо щиро подяку нашому класному керівнику Оксані Василівні за її невтомну працю, за ідеї, за вкладену душу в навчанні наших діток. Хочеться побажати здоров'я,невичерпної енергії, наснаги і сил.
Вітаємо з закінченням навчального року і вдячні також вчителям-предметникам, що працювали з нами.
З найкращими побажаннями 3 Д клас

№ 3
Добавил: Віта
Дата: 23-04-21 14:24:35
Вітаю з професійним святом соцаально-психологічну службу!
А ще хотілося подякувати за інформативно організовану онлайн зустріч для батьків у рамках консультпункту «Виховуємо разом!» з теми: «Батьки і діти: мистецтво спілкування» . Переконана, усі присутні отримали багато корисної інформації, як досягти порозуміння з дітьми, налагодження стосунків з такими "занадто сучасними" підлітками.
Чекаю на наступну зустріч!
Спасибі.


№ 4
Добавил: Анна
Дата: 23-04-21 09:28:49
Дуже вдячна, психологу та соціальному педагогу за зустріч "Батьки і діти: мистецтво спілкування". Цікава та корисна інформація для виховання дитини. Чекаю на наступні зустрічі! (сподіваюсь на завершення карантину, для зустрічей в школі)

№ 5
Добавил: Віра
Дата: 22-04-21 20:50:55
Дякуємо за роботу соціальної служби, інформація була змістовною.

№ 6
Добавил: Вікторія
Дата: 30-03-21 09:27:21
Шановний учитель- Лиштван Ольга Анатоліївна ,від усього батьківського колективу хочу висловити щиру подяку за Вашу безцінну працю,відповідальність і вірні старання,за наполегливу боротьбу і оптимізм у навчанні наших дітей.!

№ 7
Добавил: Елла Віталіївна
Дата: 24-03-21 20:39:42
Хочу подякувати нашому класному керівнику 1-А класу Абрамчук Ірині Миколаївні за те, що завжди знаходе час і способи для спілкування з учнями та їх батьками.

№ 8
Добавил: Татьяна
Дата: 12-03-21 08:42:51
Хочу подякувати вчителя 3 Б класу Лиштван Ольгу Анатоліївну за знання, за добрі поради, за індивідуальний підхід, за розуміння і теплоту душі, за щирість і чесність, за старання і захоплюючі уроки, за чудовий настрій ! Спасибі за те, що, взявши за руки наших дітей першого вересня, Ви ведете їх по країні знань, відкриваючи кожен день нові горизонти!

№ 9
Добавил: Адміністрація
Дата: 17-11-20 13:51:51
Шановні батьки!
Будь ласка свої питання розміщуйте у відповідному розділі «Запитуйте – відповідаємо» за посиланням http://zosh6.sumy.ua/Bat/Chat1/index.php

№ 10
Добавил: Наталья
Дата: 17-11-20 09:58:29
Шановна пані Людмила!

Наші діти «повернулися» до школи і змушені по годині простоювати на зупинці, чекаючи транспорту. А зараз зима ... крім короновірусу СОVІD-19, ще "залишилися" і ГРЗ, і ГРВІ. Поясніть, чому діти не можуть починати навчання не з 8-00, а, наприклад, з 9-00 або 10-00??? У відповідності до рекомендацій МОЗ, що розміщені на сайті школи «Освітній процес на період карантину 2020: умови, правила, рекомендації» зазначено «Директорам необхідно забезпечити різний час початку та закінчення занять для різних класів та груп».
Прошу Вас надати відповідь, яким чином виконуються вимоги МОЗ по організації освітнього процесу в період карантину 2020 у Вашому закладі.
При цьому врахуйте, що в Україні відмінено адаптивний карантин і країна повернулася до загальнонаціонального карантину, посиливши протиепідемічні заходи: зокрема діють обмеження щодо кількості людей у салоні транспортного засобу при пасажирських перевезеннях. МОЖЕ НЕОБХІДНО ПЕРЕГЛЯНУТИ ЧАС ПОЧАТКУ ЗАНЯТЬ!!!


 Добавить сообщение:


*Ваше Имя:
*Ваш e-mail:
*Сообщение:
© MitGB


        Шановні учні!
Ласкаво запрошуємо Вас збагатити свої знання
у нашому освітньому закладі.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове