КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Наші успіхи стрелка Спортивні досягнення

Спортивні досягнення

Спортивні досягнення

        2018-2019 навчальний рік

        2017-2018 навчальний рік

        2016-2017 навчальний рік

        2015-2016 навчальний рік

        2014-2015 навчальний рік

        Учні школи активно займаються спортом і посідають високі місця на міських, обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Мороко Кирило
1-Г клас
Бронзовий призер міжнародного турніру з карате
Монастирецька Мілана
1-Г клас
Чемпіонка України з групової естетичної гімнастики
Павлівський Владислав
3-А клас
Фіналіст Міжнародних змагань зі спортивних танців
Бондаренко Єгор
3-Б клас
Призер Всеукраїнського турніру з козацького двобою
Сафонова Марія
3-В клас
Переможець обласних змагань зі спортивної гімнастики
Сторчак Анастасія
3-В клас
Переможець міських змагань з карате
Кочиш Діана
5-А клас
Переможець першості області з лижних гонок
Мордовець Іван
5-А клас
Призер міжнародних змагань з боротьби дзюдо
Загорулько Арсеній
5-Г клас
Призер обласних змагань з хокею
Ковшик Максим
6-А клас
Учасник обласних змагань з шашок та шахмат
Панасовська Анастасія
7-Б клас
Переможець міжнародних змагань з хокею на траві
Литвиненко Софія
7-В клас
Переможець міжнародних змагань з хокею на траві
Сердюк Анастасія
8-А клас
Бронзовий призер Чемпіонату Європи з карате
Кравченко Іван
8-Г клас
Призер міжнародних змагань з хокею
Кривошап Олег
8-Г клас
Переможець змагань з волейболу
Солодовник Юрій
8-Г клас
Срібний призер першості України з дзюдо
Іванов Олексій
9-Б клас
Переможець змагань з футболу ДЮФЛ
Парасотченко Ростислав
9-Б клас
Переможець змагань з футболу ДЮФЛ
Панченко Данііл
9-Б клас
Призер міжнародних змагань з вільної боротьби
Казбан Олексій
10-А клас
Призер Чемпіонату України з великого тенісу
Нестеренко Максим
10-А клас
Чемпіон України зі спортивного орієнтування
Сабадаш Вікторія
10-А клас
Чемпіонка України з карате
Ткаченко Костянтин
10-А клас
Чемпіон України зі спортивного орієнтування
Оласюк Анна
10-А клас
Бронзова медаль у міжнародних змаганнях з інлайн-фігурного катання на роликових ковзанах
Антипенко Аліна
10-Б клас
Чемпіонка України з лижних гонок
Шумаров Богдан
11-Б клас
Срібний призер Європи з карате
Сертифікат
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове