КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Заходи, які проводить психологічна служба

Заходи, які проводить психологічна служба
(2022-2023 н.р.)

полоска
Онлайн-засідання «Школи сучасного педагога» з теми «Сучасний учень. Який він?»
09.11.2022р. для педагогічних працівників було проведено онлайн-засідання «Школи сучасного педагога» з теми «Сучасний учень. Який він?». Під час зустрічі учасники визначали характерні особливості учнів та обговорили основні форми взаємодії педагогів із сучасними дітьми (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Зустріч зі студентами Сумського медичного університету з теми «Негативний вплив алкоголю, наркотиків і куріння на здоров’я молоді»
08.11.2022р., у рамках декади здорового способу життя, з метою формування негативного ставлення до шкідливих звичок та мотивації до ведення здорового способу життя для учнів 9-11 класів було проведено зустріч зі студентами Сумського медичного університету з теми «Негативний вплив алкоголю, наркотиків і куріння на здоров’я молоді». Під час зустрічі учні мали змогу ознайомилися із впливом шкідливих звичок на організм людини, а також з’ясувати негативні наслідки вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин і куріння для здоров’я молоді (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Заняття №2 «Учитель – друг для кожного учня» у рамках фокус-семінару «Педагогіка партнерства – ключовий компонент Нової української школи».
        06.10.2022р. для педагогічних працівників було проведено заняття №2 «Учитель – друг для кожного учня» у рамках фокус-семінару «Педагогіка партнерства – ключовий компонент Нової української школи». Під час зустрічі учасники проаналізували ролі вчителя «традиційного» та вчителя «НУШ», розглянули способи психологічної підтримки учнів та спробували перефразувати негативні висловлювання щодо дитини на слова підтримки та мотивації до навчання (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Онлайн-інтерактивна листівка «Права свої знай – себе від біди зберігай»
05.10.2022р. у рамках тижня правових знань, серед учнів 5-11-х класів було розповсюджено онлайн-інтерактивну листівку «Права свої знай – себе від біди зберігай». Під час перегляду листівки учні можуть: пригадати визначення понять «права» та «обов’язки»; переглянути відео «Права дітей»; прочитати в буклеті «Твої права» інформацію про захист прав дітей згідно законодавства; перевірити власні правові знання, виконавши завдання веб-квесту «Знай свої права» (Відповідальні психологічна служба Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Участь практичного психолога у онлайн-тренінгу «Емоційна підтримка та професійне зростання вчителів»
        04.10-05.10.2022р. у рамках тижня правових знань, з учнями 5-А, 5-Б, 5-Д класів було проведено заняття «Я і мої особисті кордони. Право на самовираження. Вміння сказати «ні». Самовираження через поведінку і відповідальність за неї. Конструктивна та деструктивна поведінки». Під час якого здобувачі освіти не тільки були ознайомлені з правом самовираження, його формами та відповідальністю за власну поведінку, а й мали змогу знайти конструктивне вирішення запропонованих ситуацій (Відповідальна практичний психолог, учитель предмета «Культура добросусідства» Головач І.А.).
полоска
Тиждень протидії булінгу

        З 19.09.2022 р. по 23.09.2022 р. в освітньому закладі був проведений тиждень протидії булінгу. Протягом тижня згідно плану проведені наступні заходи:        
  • 21.09.2022р. учнями 5-А та 5-Д класів було створено «Правила співжиття в колективі», де здобувачі освіти визначили основні правила для комфортної роботи в класному колективі        
  • Зустріч з Савченко Л.О., майором, інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області «Складові булінгу та відповідальність за нього»        
  • «Булінг та кібербулінг: як убезпечити себе»        
  • Інформ-досьє "Зупинимо булінг разом"        
  • Створення листівок "Кіберпростір: безпечне спілкування"

        Докладніше
полоска

22.09.2022р. відбулася зустріч у "Школі "Лідер" за участі представників класних активів 8-11 класів, метою якої було обговорення та оновлення правил поведінки для здобувачів освіти. Під час заходу лідери учнівського самоврядування познайомилися із розділами загальношкільних правил, взяли участь у практичній частині зустрічі, запропонувавши та написавши свої власні правила на інтерактивній дошці Jamboard. Також було обрано представників від самоврядування до складу робочої групи по створенню нових оновлених правил поведінки для здобувачів освіти (відповідальні педагог-організатор Гончаренко В.В., практичний психолог Головач І.А.)
полоска

        З 12.09.2022р. по 22.09.2022р. у закладі освіти пройшла акція «Подяка захисникам!» щодо підтримки воїнів, які перебувають на лікуванні у м.Суми. Учні намалювали патріотичні малюнки, принесли протеїнові батончики та вітаміни, а представники закладу передали їх працівникам патрульної поліції для вручення бійцям (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С., педагог-організатор Гончаренко В.В.).
полоска

21.09.2022р. до Міжнародного дня миру для працівників закладу освіти була проведена акція «Голуб миру». Під час заходу серед учасників було розповсюджено паперові голуби, як символ надії на мирне українське небо (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска

        14.09.2022р. для педагогів, які викладають в 5-х класах НУШ, було проведено у рамках фокус-семінару «Педагогіка партнерства – ключовий компонент Нової української школи» 1 заняття «Від педагогіки співпраці – до педагогіки партнерства». Під час якого учасники мали змогу не тільки ознайомитися з поняттям «педагогіка партнерства» , її основними підходами, а й обговорити бар’єри на шляху впровадження педагогіки партнерства та способів їх вирішення (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).

полоска
07.09.2022р. для учнів 5-Г та 5-Д класів шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г. та працівником Державної служби України з надзвичайних ситуацій Могиленцем Є. було проведено онлайн «Єдиний урок з безпеки». Під час якого діти дізналися про основні правила безпеки та послідовність дій у різних небезпечних ситуаціях в умовах воєнного стану (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове