КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Заходи, які проводить психологічна служба

Заходи, які проводить психологічна служба
(2018-2019 н.р.)

полоска
Відео-презентація та майстер-класи Сумського хіміко-технологічного центру професійно-технічної освіти

        04.02.2019 р. учнів 9-х класів переглянули відео-презентацію Сумського хіміко-технологічного центру професійно-технічної освіти та прийняли участь у майстер-класах за напрямками: кухарі, кондитери; оператори комп’ютерного набору та верстки, маляри-штукатури та слюсарі-ремонтники, електрозварник ручного зварювання. (відповідальні практичний психолог Головач І.А, соціальний педагог Шкут О.С., класні керівники Радченко Л.П., Бондар Т.Л., Землянко О.В.)
полоска
Зустріч «Роль батьків у виборі дитиною майбутньої професії»
        31.01.2019 р. для батьків 1-9-х класів було організовано зустріч «Роль батьків у виборі дитиною майбутньої професії» у рамках консультпункту «Виховуємо разом», під час якої батьки визначали мотиви та проблеми у виборі майбутньої професії дітьми та отримали відповіді на свої запитання. (відповідальні практичний психолог Головач І.А, соціальний педагог Шкут О.С.)
полоска
Загальношкільна акція «Океан професій»

        30.01.2019 р. для учнів 1-4-х класів була проведена загальношкільна акція «Океан професій». 212 учнів визначили найцікавіші професії сьогодення, такі як: поліцейський – 28 учнів (13%), лікар – 14 учнів (8%), футболіст – 14 учнів (8%), ветеринар – 13 учнів (7%), програміст – 12 учнів (6%), тренер – 10 учнів (5%), будівельник – 9 учнів (4%), дизайнер – 7 учнів (3%), ютубер – 7 учнів (3%), вчитель – 6 учнів (2%). (відповідальні практичний психолог Головач І.А, соціальний педагог Шкут О.С.)
полоска
Зустріч з представниками Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу»

        28.01.2019 р. відбулася зустріч учнів 8-Г, 9-Б, 9-В класів з представниками Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу». Учні мали змогу ознайомитися із умова вступу, професіями, які можна обрати та уміннями і навички, які для цього необхідні, а також спробували себе у ролі кондитерів в оздобленні солодощів, які потім скуштували. (відповідальні практичний психолог Головач І.А, соціальний педагог Шкут О.С., класні керівники Вода О.І., Бондар Т.Л., Землянко О.В.)
полоска
Інтерактивне опитування «Мій майбутній вибір»

        Протягом тижня профорієнтації з метою визначення учнів, яким необхідна допомога у виборі майбутньої професії серед 9-х та 11-х класів було проведено інтерактивне опитування «Мій майбутній вибір». Серед 89 учнів, які брали участь в анкетуванні, визначилися з майбутньою професією – 70 учнів (79%), не визначилися – 19 учнів (21%). У своєму професійному виборі учні віддали перевагу таким професійним напрямам, як: медицина – 21 учнів (24%), мистецтво – 18 учнів (20%), IT-технології – 12 учнів (14%), юриспруденція – 10 учнів (11%), психологія – 7 учнів (8%), спорт – 6 учнів (7%). (відповідальні практичний психолог Головач І.А, соціальний педагог Шкут О.С.)
полоска
Участь у проекті патрульної поліції «Суми – місто без наркотиків»

        Протягом листопада-грудня 2018 р. у рамках проекту патрульної поліції «Суми – місто без наркотиків» представниками громадської організації «Центр здорової молоді» Деркачем О.А., Лобурою М.С. спільно з інспекторами патрульної поліції Карпенко Я.В., Красовською О.Г. було проведено цикл лекцій на тему: «Протидія вживання наркотичних речовин» для учнів 8-Б, 8-Г класів. Підсумком проведеної роботи 26.12.2018р. стали спільні змагання з волейболу. Переможці розподілилися наступним чином: І місце – команда представників патрульної поліції, ІІ місце команда учнів 8-х класів, ІІІ місце – збірна педагогічного колективу школи, ІV – представники громадської організації «Центр здорової молоді».
полоска
Виступи на міському методичному об’єднанні вчителів початкових класів

        28.12.2018 р. на міському методичному об’єднанні вчителів початкових класів заступником директора з НВР Васюковою С.М. було висвітлено питання «Про організацію сучасного освітнього середовища в Новій українській школі», а практичним психологом Головач І.А. – «Педагогіка партнерства з батьками як засіб формування особистості школярів Нової української школи»
полоска
Тиждень толерантності «Толерантність – дорога до порозуміння та співпраці»
        З 12.11 по 16.11.2018 в освітньому закладі було проведено тиждень толерантності.

        Протягом тижня до Міжнародного дня толерантності соціальним педагогом Шкут О.С. та практичним психологом Головач І.А. були проведені:
        - для учнів 1-4 класів (16.11.2018 р.) інформаційні п’ятихвилинки із залученням представників учнівського самоврядування «Хто він? Справжній друг…» під час якої учні прослухали казку «Про справжню дружбу» та пригадали якості, риси характеру, які притаманні вірним друзям;
        - для учнів 5-11 класів (16.11.2018 р.) – інформаційна кампанія із залученням представників учнівського самоврядування «Толерантність – це…» під час якої учні пригадали інформацію про те, що таке толерантність, які риси притаманні толерантній людині та що є символом Міжнародного дня толерантності;

        - для учнів 1-11 класів (16.11.2018 р.) із залученням представників учнівського самоврядування, була проведена загальношкільна інтерактивна акція «Квітка толерантності», під час якої учні на паперових різнокольорових серцях ділилися якостями та рисами характеру справжніх друзів, а також тим як вони проявляють толерантність;
        - для учнів 5-В, 5-Г (14.11.2018 р.) та 7-А класів (13.11.2018 р.) відбулася зустріч з інспектором патрульної поліції Красовською О.Г. на тему: «Поняття та види конфліктів. Розв’язання конфліктів мирним шляхом», під час якої учні ознайомилися з поняттям «конфлікт» та причинами його виникнення; розглянули правила безпечної поведінки під час конфлікту та практично спробували вирішити конфліктну ситуацію мирним шляхом.
полоска
Виступи на міському методичному об’єднанні працівників психологічної служби

        29.11.2018 р. на методичному об'єднанні працівників психологічної служби практичний психолог Головач І.А. та соціальний педагог Шкут О.С. ділилися власним досвідом з теми «Соціально-психологічний супровід дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».
полоска
Зустріч у рамках Всеукраїнської акції «Я бачу і мене бачать»

        15.11.2018р. для учнів 3-4-х класів відбулася зустріч з інспектором патрульної поліції Красовською О.Г. та представником благодійного фонду «Серце до серця» Сахно Крістіною у рамках Всеукраїнської акції «Я бачу і мене бачать», під час якої учням нагадали про правила-дорожнього руху, значення дорожніх знаків, користь та необхідність використання лікерів (світло відбиваючих елементів) для пішоходів. Діти активно брали участь у заході, надавали відповіді на запитання та наводили життєві приклади, які відбувались із ними на дорозі. Наприкінці всім присутнім, організатори акції подарували світло відбивні наліпки та пам’ятки для пішоходів і велосипедистів (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
Європейський день боротьби з торгівлею людьми

        До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми (18.10.2018) психологічною службою Головач І.А., Шкут О.С. було проведено низку заходів:
        - 18.10.2018 р. було оформлено інформаційні куточки «Торгівля людьми – проблема сьогодення», «Права свої знай – себе від біди зберігай!», інформаційний інтерактивний стенд «Як не потрапити у небезпеку?»
        - 19.10.2018 р. та 22.10.2018 р. відбулися зустрічі з інспектором патрульної поліції Карпенко Я.В. з учнями 3-4 класів на тему «Дитина і незнайомець» під час яких у дітей було сформовано навички безпечної поведінки на вулиці та при самостійному перебуванню вдома.

        - 22.10.2018 р. для учнів 5-А та 6-В класів відбулася зустріч з інспектором патрульної поліції Карпенко Я.В. на тему «Безпека при самостійному пересуванні містом. Запобігання торгівлі людьми» з метою формування розуміння необхідності дотримання правил безпеки під час пересування по місту, розвиток навичок безпечної поведінки для попередження потрапляння у ситуації торгівлі людьми.
        - 22-23.10.2018 р. учні 9-х класів з метою попередження проблеми торгівлі людьми переглянули просвітницький фільм «Станція призначення – життя», у якому були продемонстровані шляхи, способи, що використовуються для втягнення людей у цей злочинний бізнес.
        - 23.10.2018 р. було оформлено інсталяцію «Будь обачним! Не потрап у сучасне рабство» з реальними життєвими ситуаціями людей, які потрапили у ситуацію торгівлі людьми та їх наслідками.
        - 24.10.2018 р. для учнів 5-8 класів була проведена інформаційна кампанія із залученням представників учнівського самоврядування Демократичної Шкільної Республіки «Торгівля людьми у сучасному світі» з метою ознайомлення з поняттям «торгівля людьми», причинами та наслідками потрапляння людей у рабство.
полоска
Участь у Всеукраїнській вуличній акції «Хода за свободу»

        18.10.2018 р. працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С. взяли участь у Всеукраїнській вуличній акції «Хода за свободу» присвячену Європейському дню боротьби з торгівлею людьми.
полоска
Участь у VІІІ обласному зльоті медіаторів Служб порозуміння закладів освіти

        20.09.2018р. практичний психолог Головач І.А. та учениця 8-А класу Капоріна Катерина з метою стимулювання розвитку шкільних центрів медіації, поглиблення знань, умінь і навичок шкільних медіаторів у практиці ненасильницького розв’язання конфліктів брали участь у VІІІ обласному зльоті медіаторів Служб порозуміння закладів освіти.
полоска

        Заходи, які проводила психологічна служба в 2017-2018 н.р.

полоска
полоска
полоска
Дорожня карта щодо реалізації прав на пільги для демобілізованих військовослужбовців та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції
полоска
Якщо у підлітка проблеми. Куди звертатися у кризовому стані?
32-78-05 Управління освіти Сумської міської ради (організація навчання, соціальний захист школярів)
Адреса: м. Суми, вул. Харківська, 35, IV поверх
65- 88-89 Психолого-педагогічний телефон довіри (екстрена анонімна психологічна допомога)
22-32-15 Анонімний кабінет обласного наркодиспансеру (загроза наркоманії, алкоголізму, токсикоманії)
Адреса: м. Суми, вул. Куліковська, 43
33-44-26 Центр планування сім ї (запобігання небажаної вагітності. Підліткові лікарі: гінеколог, дендролог, сексопатолог)
Адреса: м. Суми, вул. Санаторна, 3
24-35-02 Центр профілактики СНІДу (кабінет анонімного обстеження на ВІЛ)
Адреса: м. Суми, вул. Курська, 111
61-15-36 Служба у справах дітей
Адреса: м. Суми, вул. Горького, 21
27-40-12 Центр соціальних служб для молоді
33-40-50 Телефон довіри 5-ї міської лікарні
полоска
Для жителів Сумської області та для вимушених переселенців з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції
        При Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань:
        0-800-301-501
        Час роботи: цілодобово та без вихідних
полоска
Для громадян, які приїхали з автономної республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської областей
        Для отримання інформації щодо тимчасового перебування та поселення, вирішення соціальних питань, організації навчання або виховання дітей у дошкільних закладах, працевлаштування, відновлення втрачених документів, Ви можете звернутися:
        - до обласного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції цілодобово за телефонами: 66-55-10,101
        - в ДУ «Сумський обласний контактний центр», що працює у штатному режимі, за багатоканальними телефонами: 0 542 66-33-77; 0-800-301-501,

        Для отримання всіх видів державної соціальної допомоги, компенсації слід звертатися до найближчого органу соціального захисту населення за місцем тимчасового проживання.
        З питання відновлення пенсійних виплат - до територіальних органів Пенсійного фонду України.
        При зверненні до зазначених установ необхідно мати при собі основні документи (за наявності):
        - паспорт;
        - посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;
        - довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.
полоска
На базі Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна» діють:
Національна дитяча «гаряча» лінія – 0800500225 або – 772 з мобільного (працює щоденно, окрім неділі, з 10.00 до 20.00);
Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0800500335 або 386 з мобільного (працює що будня з 10.00 до 18.00)
полоска

        З метою ефективної взаємодії працівників сектору кримінальної міліції у справах дітей Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області, адміністрації загальноосвітнього навчального закладу, наближення працівників міліції до громадськості, на виконання доручення Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України від 04.10.2013 №58/2-1698, розміщена інформація про працівника СКМСД Сумського МВ, який закріплений за КУ Сумська ЗОШ №6: оперуповноважений СКМСД Сумського МВ Христич Ярослав Ярославович

полоска
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове