КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Заходи, які проводить психологічна служба

Заходи, які проводить психологічна служба
(2022-2023 н.р.)

полоска
Зустріч учнів 2-х та 6-х класів з інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області Кабаченко М.І. «Безпека дітей під час літніх канікул».
        13.06.2023р. відбулася зустріч учнів 2-х та 6-х класів з інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області Кабаченко М.І. «Безпека дітей під час літніх канікул». Під час зустрічі було обговорено правила особистої безпеки під час перебування поблизу водойм та у разі виявлення невідомих, підозрілих або вибухонебезпечних предметів, а також наголошено на обов’язковому дотриманні дітьми правил дорожнього руху (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А. та Шкут О.С.).
полоска
Зустріч учнів 8-х класів зі шкільним офіцером патрульної поліції
Красовською О.Г. на тему «Безпека дітей під час літніх канікул»

        08.06.2023р. відбулася зустріч учнів 8-х класів зі шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г. на тему «Безпека дітей під час літніх канікул» . Під час зустрічі було обговорено правила особистої безпеки під час перебування поблизу водойм та у разі виявлення невідомих, підозрілих або вибухонебезпечних предметів, а також було наголошено на обов’язковому дотриманні правил дорожнього руху та відповідальному користуванні транспортними засобами, а саме: велосипедом, гіроскутером та електросамокатом (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А. та Шкут О.С.).
полоска
Зустріч учнів 1-х класів з інспекторами сектору ювенальної превенції відділу превенції Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області Кабаченко М.І. та Нагибіною Ю.С.
        17.05.2023р. у рамках тижня безпеки дорожнього руху відбулася зустріч учнів 1-х класів з інспекторами сектору ювенальної превенції відділу превенції Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області Кабаченко М.І. та Нагибіною Ю.С. «Безпека дорожнього руху. Особиста безпека дітей». Під час зустрічі з дітьми було обговорено особливості поводження з незнайомцями та правила безпечного переходу дороги, а також в ігровій формі закріплено знання про сигнали світлофора (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А. та Шкут О.С.).

полоска
Презентація електронної платформи «MRIYA»
       17.05.2023р. для учнів 8-10 класів та педагогів закладу було презентовано електронну платформу «MRIYA» старшим інспектором з особливих доручень ВПК в Сумській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Артемом Геннадійовичем Бухтіаровим. Учасники дізналися, що дана електронна платформа розроблена для протидії російській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет (Відповідальні заступник директора з ВР Акименко О.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
Розповсюдження пам'яток у рамках інформаційної кампанії "Мобінг: види, наслідки та відповідальність"
       05.05.2023р. до Міжнародного дня протидії булінгу, у рамках тижня правових знань, серед педагогічних працівників закладу освіти було розповсюджено пам'ятки у рамках інформаційної кампанії "Мобінг: види, наслідки та відповідальність" (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)
полоска
Зустріч учнів 5-х класів з інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області Кабаченко М.І. з теми «Особиста безпека дітей. Попередження випадків булінгу та кібербулінгу»
       03.05.2023р. відбулася зустріч учнів 5-х класів з інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області Кабаченко М.І. з теми «Особиста безпека дітей. Попередження випадків булінгу та кібербулінгу». Під час зустрічі було обговорено основні правила поведінки здобувачів освіти у шкільному середовищі, на вулиці та при спілкуванні з незнайомцями, а також наголошено на правилах безпеки під час користування мережею Інтернет (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А. та Шкут О.С.).
полоска
Інформаційний куточок "54 цікавих фактів про психологію людини"
       24.04.2023р. для учнів 5-11 класів оформлено інформаційний куточок "54 цікавих фактів про психологію людини". За допомогою матеріалів учні мали змогу познайомитися з цікавими фактами про те, як психологія пов'язана з функціонуванням людського організму (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Фантасмагорія "Я в школі"
       25.04.2023р. серед учнів 1-А та 1-В класів було проведено фантасмагорію "Я в школі". Діти змогли пофантазувати і зобразити якими фантастичними героями вони бачать себе у школі (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Зустріч учнів 8-х класів зі старшим інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області Христичем Я.Я. з теми «Дотримання здобувачами освіти законодавства України в повсякденному житті. Попередження правопорушень, випадків булінгу та кібербулінгу».
       21.04.2023р. відбулася зустріч учнів 8-х класів зі старшим інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області Христичем Я.Я. з теми «Дотримання здобувачами освіти законодавства України в повсякденному житті. Попередження правопорушень, випадків булінгу та кібербулінгу». Під час зустрічі було обговорено основні правила безпечної поведінки здобувачів освіти у шкільному середовищі, на вулиці та у мережі Інтернет, а також наголошено на відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення (відповідальні заступник директора з ВР Акименко О.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
Віртуальний кінозал "Який цікавий світ психології!"
       24.04.2023р. серед учнів 1-11 класів було створено віртуальний кінозал "Який цікавий світ психології!", де учні 1-4 класів можуть виконати цікаві розвивальні заняття, а учні 5-11 класів ознайомитися з цікавими фактами про психологію людини (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Тиждень психології

        З 24.04.2023р. по 28.04.2023р. у закладі освіти проходить тиждень психології. Згідно плану будуть проведені заходи
полоска
Зустріч учнів 7, 9-х класів зі шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г. на тему «Безпека в соціальних мережах»
        31.03.2023р. відбулася зустріч учнів 7, 9-х класів зі шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г. на тему «Безпека в соціальних мережах» . Під час зустрічі було обговорено ризики, з якими діти можуть зіштовхнутися у соціальних мережах, а саме: маніпулювання свідомістю, використання конфіденційної інформації з метою отримання власної вигоди. Також, розглянути питання стосовно особистої безпеки під час воєнного стану (відповідальні заступник директора з ВР Акименко О.А., працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Профорієнтаційна зустріч
       10.03.2023р. для учнів 11-Б класу відбулася профорієнтаційна зустріч із студенткою кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету Дяденко Олександрою. Під час зустрічі учні мали змогу ознайомитися з роботою кафедри, умовами навчання за спеціальністю «Економіка і бізнес» (Відповідальна практичний психолог Головач І.А.).
полоска
Зустріч учнів 10-11-х класів зі шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г. на тему «Безпека в соціальних мережах. Відповідальність неповнолітніх»
       07.03.2023р. відбулася зустріч учнів 10-11-х класів зі шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г. на тему «Безпека в соціальних мережах. Відповідальність неповнолітніх» . Під час зустрічі було обговорено ризики, з якими діти можуть зіштовхнутися у соціальних мережах, а саме: маніпулювання свідомістю, використання конфіденційної інформації з метою отримання власної вигоди. Також, розглянути питання стосовно особистої безпеки під час воєнного стану та відповідальності неповнолітніх та їх батьків за скоєні правопорушення (відповідальні заступник директора з ВР Акименко О.А., працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Участь в онлайн-семінарі «Робота з внутрішньо переміщеними особами: соціально-педагогічний аспект»
       28.02.2023 р. соціальний педагог Шкут О.С. взяла участь в онлайн-семінарі «Робота з внутрішньо переміщеними особами: соціально-педагогічний аспект», який проведено навчально-методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Під час онлайн-зустрічі було висвітлено питання особливостей соціально-педагогічної підтримки внутрішньо переміщених дітей в умовах закладу освіти. Крім того, соціальним педагогом Шкут О.С. було презентовано власний досвід роботи зі здобувачами освіти із сімей вимушено переміщених осіб.
полоска
Участь у засіданні правового хабу «Реагування на випадки домашнього насильства. Судова практика»
       08.02.2023 року заступник директора з ВР Акименко О.А. та соціальний педагог Шкут О.С. взяли участь у засіданні правового хабу «Реагування на випадки домашнього насильства. Судова практика», який відбувся на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради. Спікером заходу був Шпак Ігор Ігорьович, начальник відділу забезпечення роботи контактного центру Регіонального Центру безоплатної правової допомоги у Сумській області, який ознайомив присутніх з ознаками, видами домашнього насильства та основними аспектами надання допомогу та захисту постраждалим від домашнього насильства.
полоска
Онлайн-засідання «Школи сучасного педагога» з теми «Формування стресостійкості педагогічних працівників»
       21.12.2022р. для педагогічних працівників було проведено онлайн-засідання «Школи сучасного педагога» з теми «Формування стресостійкості педагогічних працівників». Під час зустрічі учасники ознайомилися із ефективними способами зняття внутрішнього напруження, прийомами саморегуляції, а також визначили індивідуальні навички подолання негативних наслідків стресу (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
День прав людини

        9 грудня увесь світ відзначає День прав людини, заснований Генеральною асамблеєю ООН, бо саме в цей день в 1948 році Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини.
        У Декларації заявлено також, що кожна людина повинна мати всі права і всі свободи, проголошені цією Декларацією, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних або інших переконань, національного чи соціального походження, майнового, станового або іншого становища.
        Крім того, не повинно проводитися ніякого розрізнення на основі політичного, правового або міжнародного статусу країни або території, до якої людина належить, незалежно від того, чи є ця територія незалежною, підопічною, несамоврядною або як-небудь інакше обмеженою у своєму суверенітеті.
полоска
Інформаційний меседж до Дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД
       01.12.2022р. для учнів 9-11 класів було проведено інформаційний меседж до Дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД, під час якого учасники мали змогу пригадати визначення понять «ВІЛ» та «СНІД», обговорити способи зараження та засоби запобігання розповсюдженню інфекції (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).

полоска
Дайджест «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі»
       28.11.2022р. серед учнів 5-11 класів було розповсюджено посібник «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі», розроблений Радою Європи щодо поваги, захисту та реалізації прав дитини в цифровому середовищі. Школярі мали змогу ознайомитися з інформацією про свої права в цифровому середовищі, які потрібно навчитися захищати (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)
полоска
Онлайн-засідання «Школи сучасного педагога» з теми «Основи ефективної взаємодії з батьками»
        18.11.2022р. у рамках тижня толерантності для педагогічних працівників було проведено онлайн-засідання «Школи сучасного педагога» з теми «Основи ефективної взаємодії з батьками». Під час зустрічі учасники визначили основні шляхи успішної співпраці з батьками та обговорили правила побудови ефективного спілкування з ними (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Вебквест «Будь толерантним»
       17.11.2022р. у рамках тижня толерантності учні 6 класів пройшли вебквест «Будь толерантним». Школярі відгадували загадки про ввічливість, вихованість та толерантність для того, щоб знайти всі підказки, додаткові ключі та успішно завершити гру (відповідальна практичний психолог Головач І.А.).

полоска
Онлайн-засідання «Школи сучасного педагога» з теми «Сучасний учень. Який він?»
09.11.2022р. для педагогічних працівників було проведено онлайн-засідання «Школи сучасного педагога» з теми «Сучасний учень. Який він?». Під час зустрічі учасники визначали характерні особливості учнів та обговорили основні форми взаємодії педагогів із сучасними дітьми (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Зустріч зі студентами Сумського медичного університету з теми «Негативний вплив алкоголю, наркотиків і куріння на здоров’я молоді»
08.11.2022р., у рамках декади здорового способу життя, з метою формування негативного ставлення до шкідливих звичок та мотивації до ведення здорового способу життя для учнів 9-11 класів було проведено зустріч зі студентами Сумського медичного університету з теми «Негативний вплив алкоголю, наркотиків і куріння на здоров’я молоді». Під час зустрічі учні мали змогу ознайомилися із впливом шкідливих звичок на організм людини, а також з’ясувати негативні наслідки вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин і куріння для здоров’я молоді (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Заняття №2 «Учитель – друг для кожного учня» у рамках фокус-семінару «Педагогіка партнерства – ключовий компонент Нової української школи».
        06.10.2022р. для педагогічних працівників було проведено заняття №2 «Учитель – друг для кожного учня» у рамках фокус-семінару «Педагогіка партнерства – ключовий компонент Нової української школи». Під час зустрічі учасники проаналізували ролі вчителя «традиційного» та вчителя «НУШ», розглянули способи психологічної підтримки учнів та спробували перефразувати негативні висловлювання щодо дитини на слова підтримки та мотивації до навчання (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Онлайн-інтерактивна листівка «Права свої знай – себе від біди зберігай»
05.10.2022р. у рамках тижня правових знань, серед учнів 5-11-х класів було розповсюджено онлайн-інтерактивну листівку «Права свої знай – себе від біди зберігай». Під час перегляду листівки учні можуть: пригадати визначення понять «права» та «обов’язки»; переглянути відео «Права дітей»; прочитати в буклеті «Твої права» інформацію про захист прав дітей згідно законодавства; перевірити власні правові знання, виконавши завдання веб-квесту «Знай свої права» (Відповідальні психологічна служба Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Участь практичного психолога у онлайн-тренінгу «Емоційна підтримка та професійне зростання вчителів»
        04.10-05.10.2022р. у рамках тижня правових знань, з учнями 5-А, 5-Б, 5-Д класів було проведено заняття «Я і мої особисті кордони. Право на самовираження. Вміння сказати «ні». Самовираження через поведінку і відповідальність за неї. Конструктивна та деструктивна поведінки». Під час якого здобувачі освіти не тільки були ознайомлені з правом самовираження, його формами та відповідальністю за власну поведінку, а й мали змогу знайти конструктивне вирішення запропонованих ситуацій (Відповідальна практичний психолог, учитель предмета «Культура добросусідства» Головач І.А.).
полоска
Тиждень протидії булінгу

        З 19.09.2022 р. по 23.09.2022 р. в освітньому закладі був проведений тиждень протидії булінгу. Протягом тижня згідно плану проведені наступні заходи:        
  • 21.09.2022р. учнями 5-А та 5-Д класів було створено «Правила співжиття в колективі», де здобувачі освіти визначили основні правила для комфортної роботи в класному колективі        
  • Зустріч з Савченко Л.О., майором, інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області «Складові булінгу та відповідальність за нього»        
  • «Булінг та кібербулінг: як убезпечити себе»        
  • Інформ-досьє "Зупинимо булінг разом"        
  • Створення листівок "Кіберпростір: безпечне спілкування"

        Докладніше
полоска

22.09.2022р. відбулася зустріч у "Школі "Лідер" за участі представників класних активів 8-11 класів, метою якої було обговорення та оновлення правил поведінки для здобувачів освіти. Під час заходу лідери учнівського самоврядування познайомилися із розділами загальношкільних правил, взяли участь у практичній частині зустрічі, запропонувавши та написавши свої власні правила на інтерактивній дошці Jamboard. Також було обрано представників від самоврядування до складу робочої групи по створенню нових оновлених правил поведінки для здобувачів освіти (відповідальні педагог-організатор Гончаренко В.В., практичний психолог Головач І.А.)
полоска

        З 12.09.2022р. по 22.09.2022р. у закладі освіти пройшла акція «Подяка захисникам!» щодо підтримки воїнів, які перебувають на лікуванні у м.Суми. Учні намалювали патріотичні малюнки, принесли протеїнові батончики та вітаміни, а представники закладу передали їх працівникам патрульної поліції для вручення бійцям (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С., педагог-організатор Гончаренко В.В.).
полоска

21.09.2022р. до Міжнародного дня миру для працівників закладу освіти була проведена акція «Голуб миру». Під час заходу серед учасників було розповсюджено паперові голуби, як символ надії на мирне українське небо (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска

        14.09.2022р. для педагогів, які викладають в 5-х класах НУШ, було проведено у рамках фокус-семінару «Педагогіка партнерства – ключовий компонент Нової української школи» 1 заняття «Від педагогіки співпраці – до педагогіки партнерства». Під час якого учасники мали змогу не тільки ознайомитися з поняттям «педагогіка партнерства» , її основними підходами, а й обговорити бар’єри на шляху впровадження педагогіки партнерства та способів їх вирішення (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).

полоска
07.09.2022р. для учнів 5-Г та 5-Д класів шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г. та працівником Державної служби України з надзвичайних ситуацій Могиленцем Є. було проведено онлайн «Єдиний урок з безпеки». Під час якого діти дізналися про основні правила безпеки та послідовність дій у різних небезпечних ситуаціях в умовах воєнного стану (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове