КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Заходи, які проводить психологічна служба

Заходи, які проводить психологічна служба
(2023-2024 н.р.)

полоска
19.04.2024 Профілактичні бесіди за участі інспектора служби освітньої безпеки Біганова Б.В. «Відповідальність неповнолітніх за вчинення протиправних дій»
18.04.2024р. та 19.04.2024р. з учнями 8-х класів були проведені профілактичні бесіди за участі інспектора служби освітньої безпеки Біганова Б.В. «Відповідальність неповнолітніх за вчинення протиправних дій». Під час бесід було обговорено правила поведінки здобувачів освіти та питання відповідальності дітей і їх батьків за вчинення правопорушень (Відповідальна соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
17.04.2024 Зустріч зі шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г. «Протидія поширенню наркотичних речовин та прекурсорів у молодіжному середовищі»
17.04.2024р. відбулася зустріч учнів 8-х класів зі шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г. «Протидія поширенню наркотичних речовин та прекурсорів у молодіжному середовищі». Під час зустрічі з підлітками було обговорено життєві ситуації людей, які зіткнулися з проблемою наркотичної залежності, вплив наркотиків, психотропних речовин і курильних сумішей на організм людини та наголошено на відповідальності неповнолітніх за торгівлю незаконними речовинами (Відповідальні заступник директора з ВР Акименко О.А., працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
19.12.2023 Профілактичні зустрічі у мобільному класі безпеки учнів 1-х класів
19.12.2023р. відбулися профілактичні зустрічі у мобільному класі безпеки учнів 1-х класів з інспекторами відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Сумській області та сектору ювенальної превенції відділу превенції Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області Кабаченко М.І. «Мінна безпека», «Пожежна безпека», «Безпека на воді в зимовий період», «Дії під час повітряної тривоги», «Попередження булінгу та кібербулінгу», «Правила дорожнього руху». Під час занять діти отримали важливі поради щодо правил безпечної поведінки; брали участь в іграх, де вчилися діяти відповідно алгоритму у разі повітряної тривоги, виникнення пожежі чи знаходження підозрілих предметів. Крім того, учні разом з поліцейськими та рятувальниками пригадали правила дорожнього руху, які стосуються їх як пішоходів, аби дорога до школи та до дому була безпечною. (Відповідальні заступник з ВР Акименко О.А., працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)
полоска
26.10.2023 Створення «Ланцюжка сильних сторін»
      26.10.2023р. учні 5-х класів визначали власні сильні сторони, записавши на кольорових смужках паперу, представили їх однокласникам та за підсумками презентацій створили «Ланцюжок сильних сторін». (Відповідальна практичний психолог Головач І.А.)
images
полоска
25.10.2023 Зустріч учнів 8-х класів із інспекторами сектору ювенальної превенції
      25.10.2023р. напередодні осінніх канікул, з учнями 8-х класів відбулася зустріч із інспекторами сектору ювенальної превенції Кабаченко М.І., Нагибіною Ю.С. "Профілактика вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, відповідальність неповнолітніх ". Під час зустрічі було обговорено основні правила безпечної поведінки у суспільстві, загрози, які може містити мережа Інтернет та відповідальність неповнолітніх за вчинення протиправних дій (Відповідальна соціальний педагог Шкут О.С.)
полоска
25.10.2023 Зустріч учнів 8-х класів із інспекторами сектору ювенальної превенції
      25.10.2023р. напередодні осінніх канікул, з учнями 8-х класів відбулася зустріч із інспекторами сектору ювенальної превенції Кабаченко М.І., Нагибіною Ю.С. "Профілактика вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, відповідальність неповнолітніх ". Під час зустрічі було обговорено основні правила безпечної поведінки у суспільстві, загрози, які може містити мережа Інтернет та відповідальність неповнолітніх за вчинення протиправних дій (Відповідальна соціальний педагог Шкут О.С.)
полоска
24.10.2023 Семінар-практикум «Робота класного керівника щодо профілактики виникнення кризових станів у здобувачів освіти»
      24.10.2023р. для класних керівників 5-11 класів було проведено семінар-практикум «Робота класного керівника щодо профілактики виникнення кризових станів у здобувачів освіти». Під час зустрічі було обговорено причини і мотиви суїцидальної поведінки неповнолітніх та ознаки, які можуть вказати, що дитина знаходиться у кризовій ситуації. Крім того, педагоги під час виконання практичної вправи було продемонстровано важливість соціальних та емоційних зв'язків, що забезпечують необхідні умови для повноцінного життя та розвитку дитини. (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)
полоска
20.10.2023 Кольоротерапія «Яскраві барви мого життя»
      З 16.10.2023р. по 20.10.2023р. з метою формування в учнів позитивних життєвих установок та навчання способів зняття емоційного напруження серед учнів 6-7-х класів було проведено кольоротерапію «Яскраві барви мого життя». Під час якої здобувачі освіти мали змогу поділитися власними способами пошуку позитивних сторін в різних життєвих ситуаціях та спробувати один із таких способів, а саме: кольоротерапію. (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)
images
полоска
18.10.2023
Європейський день боротьби з торгівлею людьми


        Придивись! Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також про необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи. Небайдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з проблемою.

        Боротьба з торгівлею людьми визначена одним із пріоритетних напрямів діяльності Уряду України у сфері захисту прав людини.


        У закладі були проведені просвітницькі заходи:


        - інформаційний дайджест «Торгівля людьми: пильнуй, помічай, реагуй!» (учасники освітнього процесу, відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.);


        - віртуальні кінозали «Безпечна поведінка з незнайомцями» (1-4 класи), «Що таке торгівля людьми?» (5-8 класи), «Торгівля людьми – це злочин, від якого може постраждати будь-хто» (9-11 класи) (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).

       
Докладніше
полоска
10.10.2023
до Дня психічного (ментального) здоров’я

    до Дня психічного (ментального) здоров’я, для учнів 1-11-х класів було проведено інформаційний дайджест «Дбаємо про себе», учасники мали змогу ознайомитися із способами збереження ментального здоров’я та спробувати їх виконати (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С).
корисні контактиполоска
06.10.2023
до Дня психічного (ментального) здоров’я

    до Дня психічного (ментального) здоров’я, серед учнівської молоді 6-11 класи та батьківської громадськості було розповсюджено «корисні» контакти щодо психологічної підтримки та збереження ментального здоров’я (Відповідальна практичний психолог Головач І.А.)
полоска
05.10.2023
до Дня психічного (ментального) здоров’я

    до Дня психічного (ментального) здоров’я, серед батьківської громадськості практичним психологом Головач І.А. було висвітлено питання «Вчимося дбати про своє ментальне здоров’я». Під час зустрічі батьки ознайомилися з поняттям «ментального здоров’я» та отримали практичні поради щодо його збереження.
полоска
22.09.2023
Тиждень протидії булінгу

        З 18.09.2023р. по 22.09.2023р. у закладі освіти згідно плану було проведено заходи у рамках тижня протидії булінгу:
  • інтерактивна година спілкування «Як протидіяти булінгу?» (учні 6-А класу, відповідальна класний керівник Кичань А.О.)
  • інформ-досьє «Зупинимо булінг разом» (учні 4-х класів, відповідальна зав. бібліотекою Лисицька О.І.)
  • кінозал «Вчуся дружити» (учні 2-х класів, відповідальна практичний психолог Головач І.А.)
  • порадник «Як відрізнити булінг та сварку між дітьми» (батьківська громадськість, відповідальні класні керівники 1-11 класів);
  • створення листівок «Нас об’єднує життя без булінгу» (учні 10-х класів, відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.);
  • зустріч з інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області Кабаченко М.І. «Булінг та кібербулінг: як убезпечити себе» (учні 5-6-х класів, відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.);
       
Докладніше
полоска
21.09.2023
Міжнародний День миру

    Сьогодні, 21 вересня, українці разом з цивілізованим світом відзначають Міжнародний день миру.
Мета Дня – звернути увагу на необхідність завершення усіх війн та конфліктів, а також підкреслити важливість мирних переговорів, дипломатії та толерантності.
Міжнародний день миру є символом надії та співчуття для мільйонів людей у всьому світі, які прагнуть завершення збройних конфліктів та побудови світу без війн та страждань.  
Особливо це відчуття нині актуальне для нас – українців. Цей день – не лише символічна дата, але й важливе нагадування світу про те, що в нашій країні вже другий рік триває жорстока і кривава війна, яку почала росія. Ми пережили стільки випробувань і втрат, що справді можемо сказати, що як ніхто розуміємо цінність миру.
полоска
21.09.2023
Міжнародний День миру

    21.09.2023р. до Міжнародного Дня миру серед здобувачів освіти 1-11-х класів проведено онлайн-інформаційну кампанію «День миру!» (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С).
полоска
Архів заходів за 2022-2023 н.р.
Архів заходів за 2021-2022 н.р.
Архів заходів за 2019-2020 н.р.
Архів заходів за 2018-2019 н.р.
Архів заходів за 2017-2018 н.р.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове