КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Позакласна робота

Позакласна робота

        Школа – це життєвий простір дитини, де вона не просто готується до життя, а живе. Тому виховна робота в школі має сприяти становленню особистості дитини, гармонізації та гуманізації стосунків між учнями і педагогами, школою і родиною.
        Позакласна виховна робота – різноманітна діяльність учителів, вихователів, класних керівників, спрямована на виховання учнів і здійснювана в позаурочний час.
        Її мета полягає у задоволенні інтересів і запитів дітей, розвитку їх творчого потенціалу, нахилів і здібностей у різних сферах діяльності та спілкування. Домінуюча роль в її організації належить класному керівнику, який є передусім організатором позакласних виховних заходів (організованої діяльності колективу, спрямованої на досягнення певної виховної мети), діє у співдружності з іншими педагогічними працівниками школи. Одночасно він є ініціатором залучення учнів свого класу до роботи гуртків, секцій у позашкільних закладах.
        Позакласна виховна робота спрямована на закріплення, поглиблення знань, застосування їх на практиці, розширення кругозору учнів, формування наукового світогляду, вироблення умінь і навичок самоосвіти, розвиток творчих здібностей, організація дозвілля, культурного відпочинку.
        Форми позакласної виховної роботи – класні години, етичні бесіди, зустрічі з відомими людьми, екскурсії, обговорення книг, читацькі конференції, диспути, тематичні, розважальні вечори і ранки, свята, змагання (спартакіади), турніри, виставки, конкурси, колективні творчі справи та ін.

Проведені тижні, декади (2019-2020 н.р.):
Всеукраїнський тиждень протидії булінгу
16-20.09.2019 р.
План заходів
Олімпійський тиждень
09-13.09.2019 р.
План заходів
Фото
Декада безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»
02-12.09.2019 р.
План заходів
Фото
Тиждень правових знань
02-06.09.2019 р.
Фото

Проведені місячники (2019-2020 н.р.):


Проведені тижні та місячники у 2018-2019 н.р.
Проведені тижні та місячники у 2017-2018 н.р.
Проведені тижні та місячники у 2016-2017 н.р.
Проведені тижні та місячники у 2015-2016 н.р.
Проведені тижні та місячники у 2014-2015 н.р.

Євроклуб

        Євроклуб – об’єднання групи однодумців, які зацікавлені європейською тематикою, поглиблюють свої знання про Європу та Європейську інтеграцію.
        Робота євроклубу охоплює різноманітні сфери суспільної діяльності і спрямована на набуття гуманістичних європейських цінностей та формування почуття європейської єдності.

Позакласна робота з фізичної культури:

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове