КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Виховна робота стрелка Гурткова робота

Гурткова робота

                Протягом 2019-2020 н.р. в освітньому закладі функціонують наступні гуртки:

Назва гуртка
Керівник
Дизайн-студія «Стиль» Бага Тетяна Юріївна
«Вокальний спів» (ансамбль «Квітоніка», молодша (1-4 кл.) та середня (5-9 кл.) групи) Головченко Андрій Іванович
Театральний гурток «Джерельце» Землянко Оксана Василівна
Гурток «Художня обробка деревини» Рудень Іван Іванович
Танцювальний гурток «Мозаїка» Сугар Оксана Володимирівна
Гурток бального танцю «Маестро» Крючков Дмитро Володимирович

                гуртки з військово-патріотичного виховання:

Назва гуртка
Керівник
Краєзнавчий гурток «Юні екскурсоводи» Калашник Тетяна Олексіївна
Гурток «Сокіл-Джура» Нікітенко Олександр Іванович

                - години варіативної частини навчального плану:

Назва гуртка
Керівник
«Особиста гідність. Безпека життя» Головач Ірина Анатоліївна
«Учись думати (основи практичної психології)» Головач Ірина Анатоліївна
«Захисти себе від ВІЛ» Зимак Ольга Володимирівна

                - гуртки, які вчителі ведуть без оплати:

Назва гуртка
Керівник
«Волонтери» Гончаренко В.В., Шкут О.С.
«Юні інспектори руху» (ЮІР) Гончаренко В.В.
«Юні пожежні» (ДЮП) Радченко Л.П.
Євроклуб «Імпульс» Тутова І.В.

                - гуртки, які ведуть працівники позашкільних закладів на базі закладу:

Назва гуртка
Керівник
Еколого-натуралістичний гурток «Флористика та фітодизайн інтер’єру» (СОЦПО та РТМ) (5-8 кл.) Лаврик О.О.
Ансамбль «Каскад» (СОЦПО та РТМ) Моря Ю.В., Моря О.В.

                - спортивні гуртки:

Назва гуртка
Керівник
Волейбол (хлопці, 7-10 кл.) (ДЮСШ "Авангард") Корнієнко О.В.

        Графік проведення гурткових, індивідуальних, факультативних занять, курсів за вибором на
2019-2020 навчальний рік

Дизайн-студія «Стиль»

        Програма занять гуртка дуже різноманітна. Ставиться мета розвинути у гуртківців відчуття гармонії кольорів, дати знання щодо пропорції фігури людини, формувати вміння одягатися зі смаком, моделювати викрійки за будь-яким ескізом, розкроїти тканину для виробу та виготовити його. Також діти опановують вміння користуватися готовими викрійками, використовуючи журнали мод.
        Із задоволенням вихованці відвідують уроки з дефіле, де займаються відпрацюванням прав для формування правильної постави, постановки корпусу, рук, ніг, голови.
        Тут вихованцям допомагають створити саме їх неповторний імідж, прищепити добрий смак, елегантність; відкрити секрет спілкування з однолітками та дорослими, підготуватись до шоу-програм, презентацій одягу, конкурсів.
        Для розширення світогляду гуртківців планується проведення екскурсій з метою ознайомлення з природою, історією та культурою краю, відвідання музеїв і виставок, показів мод, проведення презентацій, різноманітних конкурсі, пізнавально-ігрових програм тощо.

        Дизайн-студія «Стиль» (керівник Бага Т.Ю.) – творчий колектив, який постійно розвивається. Протягом навчального року вихованцями гуртка під час загальношкільних та міських заходів демонструвалися як колекції одягу попередніх років «Маленькі господарочки» (2016-2017н.р.) та «Four seasons» (2017-2018н.р.), так і створена у 2018-2019н.р. колекція «Морський круїз»
        Протягом 2018-2019 н.р. дизайн-студія «Стиль» брала участь у конкурсах:
        - міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний сувенір» – ІІ,ІІІ місця;
        - міський етап обласного конкурсу фотоматеріалів з дослідження регіональних особливостей приготування та подачі українського борщу «Слобожанський оберіг» – І місце.
        - міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Наш пошук і творчість – тобі, Україно» - участь.

«Вокальний спів»
(ансамбль «Квітоніка», молодша (1-4кл.) та середня (5-8 кл.) групи)

        Колектив було створено в 2011-2012 н.р. (керівник Голоченко А.І.) з метою пропагування вокального жанру серед учнівської молоді, виховання духовності, культури, патріотизму у школярів стимулювання творчої діяльності дітей за допомогою вокального співу, колективного, хорового і ансамблевого виконання, на даний момент існує молодша та середня вікова група ансамблю.
        На заняттях з вокалу особлива увага приділяється педагогом не тільки розвитку вокальних вмінь та навичок, а й виховному процесу, де через спів української пісні формується любов до батьківщини, рідної мови, національної культури та її неповторності.
        Мета гуртка: використовувати знайомі способи зображення образів, витончено користуватися інтонаціями, жестами та пантомімою, передавати характер пісень, вміло розвивати діапазон дитячого голосу, вокал та хореографію. Збагачувати мову виконавців образними висловами, розвивати пам’ять, художні естетичні смаки та вподобання. Спонукати дітей до музичної творчості.

        На заняттях з вокалу особлива увага приділяється педагогом не тільки розвитку вокальних вмінь та навичок, а й виховному процесу, де через спів української пісні формується любов до батьківщини, рідної мови, національної культури та її неповторності. Кожній вивченій пісні колективу притаманна тематична спрямованість, цілісність та оригінальність. Протягом 2018-2019н.р. учасники вокального гуртка брали участь у загальношкільних та міських святах: «Свято Першого дзвоника», «Таланти твої, Україно!», «День учителя», «Олімпійський урок», «Свято Захисника України», «Свято Нового року», «8 Березня», «Свято української пісні», «День Перемоги», «Фестиваль до Дня Захисту дітей», «Останній дзвоник», «Випускний вечір» та виховних заходах у класних колективах.
        Протягом 2018-2019 н.р. ансамбль «Квітоніка» брав участь у конкурсах:
        - міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Художнє виконавство», «Співуча веселка» (солісти) – два ІІ місця;
        - міський етап (заочний) обласного конкурсу мистецьких родоводів «Стежками роду» – І місце;
        - обласний етап обласного конкурсу мистецьких родоводів «Стежками роду» – участь;
        - міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Художнє виконавство», «Акорди Сумщини» – участь.

Театральний гурток «Джерельце»

      З вересня 2016 року в нашій школі почав працювати театральний гурток «Джерельце». Мета програми гуртка: ввести школярів у світ прекрасного; формувати естетичні смаки, здатність творчо сприймати побачене; розвивати акторські здібності, сприяти вихованню духовно багатого громадянина; виховувати потребу та інтерес до художнього слова, сценічної культури мовлення.
        Завдання програми гуртка: залучати учнів до участі в різних сферах художньої діяльності на основі діагностики їхніх природних нахилів і здібностей; забезпечувати високу художньо-естетичну культуру; розвивати естетичні потреби і почуття особистості;формувати гармонійно розвинену особистість з високим національно-культурним потенціалом; виховувати духовну культуру особистості та створити умови для вільного формування нею власної світоглядної позиції.

        До гуртка залучені учні різних вікових категорій (від 7 до 14 років), тому показові театральні роботи цікаві для перегляду, як дитячою, так і дорослою аудиторією. Кожній роботі колективу притаманна тематична спрямованість, цілісність та оригінальність. Протягом 2018-2019 н.р. вихованцями гуртка під час загальношкільних заходів підготовлено і представлено для дітей, учителів та батьків такі театральні роботи: театралізована постановка «Казковий шоу-ресторан», театральні мініатюри «Молоді вчителі» та «Складно бути учителем».
        Протягом 2018-2019 н.р. театральний гурток «Джерельце» брав участь у міському етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Живе слово» – ІІІ місце

Гурток «Художня обробка деревини»

        Робота гуртка художньої обробки деревини тісно пов’язана з українським мистецтвом, відомими промислами та ремеслами – геометрична трьохгранно-виїмчаста різьба, рельєфна, ажурне випилювання.
        Завдання в гуртку залучають дітей до творчості, розвиваючи їхні інтереси, підвищують пізнавальну активність, розвиваючи допитливість, творчі здібності, навички гуртківців, допомагають активніше і впевнено проходити період становлення особистості.
        Діяльність творчих гуртківців характеризується самостійністю суджень, упевненістю у собі, здатністю бачити в труднощах нові можливості, ризикувати, бути сміливішим, наполегливим, розвивати відчуття самоповаги. Їм властиві самодисципліна, здатність відкласти задоволення, терплячість до невизначених ситуацій, висока міра відокремленості й особистої автономії, схильність до ризику, високий рівень самоініціативи, прагнення виконувати завдання якнайкраще.
        Робота гуртка «Художнє різьблення» являє собою приклад творчого підходу до загальнодоступних матеріалів для дитячої художньої творчості.

Заняття у гуртках дозволяють учням краще опановувати та розширити знання з навчальних предметів, розвивати свої здібності й таланти. Так, керівником гуртка «Художнє рiзьблення» Руднем І.І. було підготовлено учня 9-А класу Якименка Дмитра та Сітало Івана учня 9-Б до участі у ІІ турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (II та III місце).
        Протягом 2018-2019 н.р. гурток «Художня обробка деревини» брав участь у конкурсах:
        - міська виставка-конкурс дизайнерського мистецтва «Сучасна садово-паркова скульптура» – І місце;
        - міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» – ІІ місце.
        - міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Наш пошук і творчість – тобі, Україно» - участь

Краєзнавчий гурток «Юні екскурсоводи»

        Активна робота велася учасниками краєзнавчого гуртка «Юні екскурсоводи» (керівник Калашник Т.О.) при громадському музеї бойової слави Сумсько-Київських дивізій. Учні брали активну участь у заходах патріотичного спрямування як загальношкільних, так і міських.
        Калашник Т.О. протягом 2018-2019н.р. на базі музею Сумсько-Київських дивізій були проведені оглядові екскурсії для учнів 3-4 класів; мультимедійні тематичні екскурсії для учнів 5,6 класів, тематичні п’ятихвилинки для учнів 5-11 класів; краєзнавчі турніри «Військова слава» (9-Б, 10-А класи).
        Протягом 2018-2019 н.р. були проведені заходи до визначних річниць. Так, до 100-ї річчя Української революції для учнів 8-11 класів були проведенні тематичні п’ятихвилинки з переглядом відеоролика. Також були проведені заходи щодо вшанування жертв політичних репресій, подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пом’яті Героїв Небесної Сотні; а також відзначення Дня Гідності та Свободи, Дня Соборності, Дня Перемоги над нацизмом у Європі.
        З метою формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави та нації, усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю була проведена виховна година «З історії Криму» (8-Г клас).

        Керівником краєзнавчого гуртка були організовані заходи за участі ветеранів Другої світової війни. Для учнів 6-х класів 10.09.2018 р. проведено урок патріотизму, присвячений 75-ї річниці звільнення міста Суми від нацистських окупантів за участі учителя-ветерана, дитини війни Коваленко З.В. Протягом 2018-2019 н.р. відбулися заходи за участі за участі дитини війни, волонтера Сахно С.Г: 27.09.2018 р. урок пам’яті «Бабин яр. Забуттю не підлягає» для учнів 11-х класів та 07.05.2019 р. – фестиваль національно-патріотичної пісні «Рідна пісня серцю мила».
        Заступник голови Сумської міської ради ветеранів України Завгородній Г.І. в День пам’яті та примирення 08.05.2019р. брав участь в уроці патріотизму, присвяченому 74-й річниці Перемоги над нацизмом «Герої ІІ світової війни» (8 класи) та в інтегрованому уроці-реквіємі для учнів КУ Сумської спеціалізованої ЗОШ та КУ Сумської ЗОШ №6, що відбувся біля пам’ятника воїнам Сумсько-Київських дивізій та стелли Катерини Зеленко.
        Калашник Т.О. протягом 2018-2019 н.р. були організовані зустрічі з учасниками АТО, волонтерами. Так, проведено інтелектуальні турніри «Військова слава» 10.10.2018 р. за участі учасника АТО, військовослужбовця 72-ї окремої механізованої бригади Черноброва К.В. (10-А клас) та 11.10.2018 р. за участі учасника АТО, військовослужбовця Сумського районного військового комісаріату Корінченка А.І. (9-Б клас).
        Протягом 2018-2019н.р. з метою збору інформації для написання пошукових та науково-дослідницьких робіт гуртківці здійснили відеозапис інтерв’ю з учасником АТО, волонтером, громадським діячем, випускником закладу освіти Букіним А.В.; учасниками війни в Афганістані Щегловим В.О. та Клименком С.О.; волонтерами «СББ-ТИЛ» Андріяшевою В.І. та Фельдман М.М.

        З нагоди Дня Збройних Сил України 29.11.2018 р. для учнів 10-х класів проведено урок патріотизму «Україна в моєму серці» за участі учасника АТО, одного з останніх кіборгів, захисників Донецького аеропорту Гребенюка А.С.; 26.11.2018 р. для учнів 7-Б та 9-Б класів – зустріч з волонтером, учасником бойових дій в Афганістані, відомим бардом, автором і виконавцем власних пісень Щегловим В.О.
        Крім того, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15.02.2019 р. проведено урок пам’яті «Час і досі не загоїв рану» у 8-Б класі за участю ветерана війни в Афганістані Клименка С.О. та 18.02.2019 р. – для учнів 9-А класу зустріч з учасником бойових дій в Афганістані Щегловим В.О.
        Керівником гуртка «Юні екскурсоводи» були організовано відвідування заходів, що відбувалися на базі позашкільних закладів міста. Так, гуртківці ознайомилися 23.11.2018 р. з виставкою Українського інституту національної пам’яті «Україна 1932-1933. Геноцид голодом». Цього ж дня на базі Сумської обласної наукової універсальної бібліотеки відвідали презентацію збірки «Голодомор на Сумщині у спогадах очевидців» укладача Сергія П'ятаченка. 07.02.2019 р. переглянули на базі Конгрес-центру СумДУ виставку однієї книги – факсимільне видання Пересопницького Євангелія. 20.02.2019 р. до 80-річчя створення Сумської області гуртківці брали участь у пізнавальній грі «Гортаючи сторінки історії…» на базі ПДЮ. 08.05.2019 р. брали участь у відкритті виставки в Сумській обласній бібліотеці «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори», що підготовлена Українським інститутом національної пам’яті.

        Керівник краєзнавчого гуртка з питань патріотичного виховання молоді співпрацювала з міськими громадськими організаціями. Так, 06.02.2019 р. на базі КУ «Центр обслуговування учасників бойових дій, учасників АТО та членів їх сімей» Сумської ради відбулося засідання методичної ради з координаційної роботи музейних об’єднань закладів освіти, під час якої екскурсовод музею бойової слави Сумсько-Київських дивізій Капоріна Катерина (8-А клас), у рамках проведення майстер-класу з підготовки екскурсоводів презентувала тематичну екскурсію «232-а Сумсько-Київська стрілецька дивізія».
        Усі зазначені заходи висвітлювалися керівником краєзнавчого гуртка на сайті закладу освіти та сайті музею бойової слави Сумсько-Київських дивізій (musskarb3skd.jimdo.com), який було створено Калашник Т.О. у 2016 році.
        Так, у 2018-2019н.р. краєзнавчий гурток «Юні екскурсоводи» (керівник Калашник Т.О.) мав перемоги у міських та обласних конкурсах:
        - обласний етап конкурсу волонтерських загонів «Ветеран живе поруч» – ІІІ місце ;
        - обласний та міський етапи XVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (номінація «Історія») – два І місця;
        - ІІІ міський конкурс учнівських проектів «Сумщина історична» – І місце;
        - міський етап XV міжнародного конкурсу творчих робіт школярів, студентів та вчителів «Уроки війн та Голокосту - уроки толерантності» – І місце;
        - міський квест «Митці, які залишили відбиток в історії нашого краю» – ІІ місце;
        - міський етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» за напрямами «З попелу забуття» та «Духовна спадщина мого народу» – два ІІ місця,
        - міський конкурс «Віртуальна екскурсія» серед музейних об’єднань закладів освіти – переможці.
        Крім цього гуртківці брали участь у конкурсах:
        - ХV Міжнародний конкурс творчих робіт «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності»;
        - ІІІ Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і творчих робіт ім. В. Маняка і Лідії Коваленко;
        - Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»;
        - обласний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, у якому я живу»;
        - міський етап обласних екскурсійно-краєзнавчих стартапів;
        - ІІ міський мультимедійний краєзнавчий турнір серед учнівської молоді.

Військово-патріотичний гурток «Джура»

        Мета та основний зміст роботи гуртка:
        - розвиток особистості учнів, їх готовності до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій;
        - надання учням практичних навичок зі стройової підготовки, прикладної (фізичної) підготовки, вогневої підготовки, військової топографії, основ цивільного захисту;
        - доведення історії Сумського козацького та гусарського полків.

        Робота з патріотичного виховання проводилася вчителем предмету «Захист Вітчизни» Нікітенком О.І. на заняттях військово-патріотичного гуртка «Джура». Педагогом проведена спартакіада з прикладної фізичної підготовки (підтягування, комплексна силова вправа, човниковий біг, згинання та розгинання рук в упорі на брусах, ривок гирі 16 кг обома руками, стрільба з пневматичної гвинтівки, біг на 100 м, біг 1 км, метання гранати Ф-1 на дальність) та здійснювалася підготовка юнаків 10-11-х класів до міських змагань з прикладної фізичної підготовки й до І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
        Юнаки старших класів у 2018-2019 н.р. залучалися до проведення як шкільних, так і міських заходів з військово-патріотичного виховання, брали активну участь у заходах щодо відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Європі, Дня Пам’яті та примирення (наказ від 10.05.2018 №__ «Про підсумки місячника військово-патріотичного виховання до Дня Перемоги над нацизмом у Європі»). Під керівництвом Нікітенка О.І. старшокласники впорядковували поховання воїнів на центральному цвинтарі (Герою Радянського Союзу Нагорному, лейтенанту Бугайову та двом невідомим солдатам) та проводили церемонії покладання квітів до стели Катерини Зеленко, вищезазначених поховань та на Алеї Героїв АТО.
        Крім цього гуртківці брали участь у І (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

«Волонтери»

        Дієвим був і волонтерський рух, який спрямовано на виховання милосердя, залучення дітей до соціальної допомоги важкохворим дітям, інвалідам, ветеранам війни та праці, людям похилого віку, учасникам АТО. У грудні 2018р. було проведено благодійний ярмарок «Душі людської доброта» та акція «Милосердя», у рамках яких 19.12.2018р. представники учнівського самоврядування 9-11 класів привітали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з днем Святого Миколая, вручивши їм подарунки (канцелярське приладдя та солодощі) (відповідальні педагог-організатор Гончаренко В.В., соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.). 25.02.-26.02.2019р. представниками волонтерської організації освітнього закладу було проведено благодійні акції:

        - «Рука допомоги» (підтримка онкохворих дітей, які перебувають на лікуванні у відділенні гематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні),
        - «Подаруй тепло» (допомога дітям, які перебувають у КЗ СОР «Сумський обласний спеціалізований будинок дитини», та підтримка людей похилого віку, які перебувають у КЗ СОР Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці),
        - «Діти дітям» (допомога дітям, які перебувають у Сумському центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей області та в КЗ СОР Сумський дитячий будинок ім. С.П. Супруна).
        15.05.2019р. до Міжнародного дня сім'ї за активної участі представників учнівського самоврядування, батьківської громадськості та педагогів було проведено ярмарок «Шкільна родина» (у рамках акції щодо оновлення освітнього простору закладу).
        Учні брали активну участь у акціях патріотичного спрямування: «Лист та малюнок захиснику України», «Разом до перемоги», «Україна – непереможна», «Подарунок для захисника», «Оберіг для солдата», «Лист захиснику», «Оберіг для воїна АТО» (збір продуктів харчування, медикаментів, теплих речей та засобів особистої гігієни для військовослужбовців, що перебувають у зоні АТО); Всеукраїнська благодійна акція «Добро жменями», організована благодійною організацією «Благодійний фонд «ОВЕС» (збір пластикових виробів для виготовлення протезів пораненим воїнам); «Великодній кошик для захисника» у рамках міської благодійної акції «Пасхальний кошик до Великодня» (виготовлення смаколиків для військовослужбовців в зоні ООС до Великодня); (відповідальні педагог-організатор Гончаренко В.В., соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.).

        12.10.2018р. проведена загальношкільна акція «Україна - непереможна!», під час якої учні 1-11-х класів та педагоги мали можливість написати на кольорових квіточках побажання військовослужбовцям, які зараз знаходяться та прикрашали ними зображення дівчинки, як символа України (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).
        22.01.2019р. до Дня Соборності України для учнів 1-4 класів проведена загальношкільна акція «Птах єдності», під час якої на маленьких голубочках жовтого та блакитного кольорів учні мали змогу написати побажання нашій державі та наклеїти їх на паперовий прапор України із «птахом миру» у центрі (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.). На засіданні Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки було прийнято рішення відправити карту з побажаннями військовослужбовцям, які перебувають у зоні проведення воєнних дій.
        Робота волонтерської організації була узагальнена та представлена на міському та обласному етапах Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» і як результат – призові місця: міський етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» (напрям «Волонтерська діяльність») – І місце та обласний етап – ІІ місце (Ксенженко Ольга, 10-А клас та Узька Олександра, 11-Б клас), (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).
        07.05.2019р. в освітньому закладі було проведено фестиваль патріотичної пісні «Рідна пісня серцю мила» за участі волонтера, дитини війни куратора клубу «Бойові подруги» Сахно С.Г. У заході брали участь учні 5-10 класів, які, підготувавши костюми та необхідну атрибутику, продемонстрували свої вокальні та ораторські таланти, висловили любов до України через виконання пісень та декламування віршів (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).

ЮІР «Green light», ДЮП «Golden fire»

        Юними інспекторами дорожнього руху (керівник педагог-організатор Гончаренко В.В.), юними пожежними (керівник учитель основ здоров’я Радченко Л.П.) велася активна робота щодо пропаганди правил безпечної поведінки, запобігання травматизму серед учнів. Вихованці даних гуртків готували виступи агітбригади, стіннівки, проводили практичні заняття, вікторини, конкурси. На початку 2018-2019н.р. членами загону ЮІР (керівник Гончаренко В.В.) поновлена схема безпечних маршрутів у мікрорайоні освітнього закладу «Безпечна дорога до школи», оформлено газету «Будь уважним під час дорожньо-транспортного руху!». У вересні 2018р. під час місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!» та протягом навчального року загін юних інспекторів руху «Green light» демонстрував свій виступ для учнів початкових класів «На вулиці безпечно буде, як правил руху не забудеш», ігрові п’ятихвилинки «Ми – кмітливі пішоходи» та інтелектуальний турнір «Знавці правил дорожнього руху». Дружина юних рятувальників брала участь у міському показовому Дні цивільного захисту, презентувавши учням літературну музично-хореографічну композицію «Знай: вогонь – це небезпечно!». Загін ДЮП «Golden fire» брав активну участь у міських змаганнях.
        Крім того, протягом 2018-2019н.р. до профілактичної роботи з учнями педагоги залучали й представників правоохоронних органів та інших установ. Так, інспекторами Управління патрульної поліції в м.Суми Карпенко Я.В. та Красовською О.Г. було проведено профілактичні заходи на тему «Попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму». Дані заходи висвітлені на сторінці Facebook Управління патрульної поліції в Сумській області.
        Крім цього ДЮП «Golden fire» брав участь у міському фестивалі дружин юних пожежних.

Еколого-натуралістичний гурток «Флористика та фітодизайн інтер’єру»

        Якщо Вам подобається краса рослин і Вам цікаве мистецтво флористики та Ви бажаєте створювати красу своїми руками, тоді завітайте до гуртка «Флористика» і ви навчитися: створювати квіткові композиції та букети, оформляти подарунки, створювати оригінальні флористичні картини, колажі та святкові листівки. Опануєте сучасні техніки декорування предметів.
        Вихованці творчого об’єднання «Флористика» є постійними учасниками обласних і всеукраїнських виставок, конкурсів.

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове