КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Шкільна бібліотека стрелка Бібліотечні заходи (2022-2023 н.р.)
полоска
Бібліотечні заходи
(2022-2023 н.р.)
полоска
#працюємо_для_перемоги

       22 січня Україна відзначає День Соборності – свято єднання нації, самостійності та незалежності держави, стійкості й незламності українського духу. Цьому дню присвячена виставка-презентація «Єдина, Соборна, Незламна …», яку підготували фахівці ДНПБ України ім. В.О.Сухомлинського
        Виставку представлено на порталі бібліотеки: http://dnpb.gov.ua/ua/?exhibitions=33349
полоска
22 січня - День Соборності України

       Пропонуємо всім зацікавленим інформаційні матеріали до цієї знаменної дати підготовлені Інститутом національної пам'яті.
полоска

        Конкурсна програма "Новорічні пригоди".
        27.12.22 учні 5-Г, 6-А та 6-В класів відвідали Обласну наукову бібліотеку та взяли участь у конкурсній програмі "Новорічні пригоди". Діти дізналися цікаві факти про створення бібліотеки, відвідали відділ іноземної літератури, ознайомившись з новітніми гаджетами. Школярі взяли участь у квесті, поділившись на дві команди. Вгадували імена Новорічних персонажів у різних країнах, складали новорічне меню. Діти чудово повеселилися та отримали у подарунок книгу та листівку. Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.
Всеукраїнський тиждень права (5.12.- 11.12.2022)
        До Всеукраїнського тижня права (5.12.- 11.12.2022) бібліотека пропонує ознайомитись з корисними матеріалами.

Подорож країною толерантності "Сонце світить всім однаково"
        17.11.2022р., в рамках проведення в закладі освіти тижня толерантності, учні 4 - Г класу здійснили подорож до країни толерантності Сонце світить всім однаково".
        Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.
Віртуальний кінозал "Дітям про безпеку на дорозі"
        В рамках проведення в закладі освіти тижня безпеки дорожнього руху учні 2-А класу 15.11.2022р. відвідали віртуальний кінозал де змогли поглибити свої знання про правила дорожнього руху.
        Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.
Голод… Це страшне слово...
       Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. До річниці цих страшних подій бібліотека пропонує для перегляду віртуальну книжкову виставку створену працівниками бібліотеки-філіалу №7 Полтавської міської ЦБС

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи.
       Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.
       Бібліотека пропонує переглянути корисні матеріали до цієї знаменної дати.


полоска
Віртуальний кінозал "Правила особистої безпеки"
        В рамках проведення в закладі освіти декади здорового способу життя учні 2-х класів, з 31.10. по 04.11., мали змогу відвідати віртуальний кінозал "Правила особистої безпеки".
        Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.
полоска
Слайд-презентація "Мандрівка в країну писемності".
В рамках проведення місячника шкільних бібліотек учні 8-А класу мали змогу ознайомитись зі слайд-презентацією "Мандрівка в країну писемності". Під час перегляду діти мали змогу розширити свої знання про походження та історію рідної мови.
        Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.
полоска
Бесіда "Погляд молоді на європейський вибір України".
В рамках проведення місячника шкільних бібліотек відбулася бесіда з учнями 10-А класу "Погляд молоді на європейський вибір України".
        Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.
полоска
Участь у дні бібліотворчості "Подарунок для героя"
        В рамках проведення місячника шкільних бібліотек, учні 5-х класів мали змогу прийняти участь у дні бібліотворчості "Подарунок для героя". На базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС діти долучились до виготовлення оберегів та окопних свічок, які потребують наші мужні захисники.
        Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.полоска
Квест гра "Україна починається з тебе".
        В рамках Всеукраїнського місячника шкільних біліотек пропоную учням 7-11 класів пройти квест гру "Україна починається з тебе". Реєструватися не потрібно. Достатньо вказати прізвище та ім'я. Посилання на патріотично-пізнавальний веб квест, присвячений рідній Україні
полоска
Мережева акціїя "Віртуальна екскурсія до історико-культурних пам'яток України".
        В рамках проведення місячника шкільних бібліотек пропонуємо всім бажаючим ознайомитись з результатами мережевої акції "Віртуальна екскурсія до історико-культурних пам'яток України", підготовленої учнями 8-х класів.
       Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.


полоска
Патріотичні читання "Живе Україна! І вільний народ..."
        В рамках проведення місячника шкільних бібліотек, пропонуємо вашій увазі переглянути відео патріотичні читання "Живе Україна! І вільний народ..." . Вірші Надії Красоткіної виконали учні 6-х класів.
       Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.


полоска
Народознавча подорож "У звичаях, традиціях народу ти душу України впізнавай".
        Під час осінніх канікул 19.10 та 20.10.22р., в рамках проведення місячника шкільних бібліотек, учні 4-х класів разом з завідувачем бібліотеки Лисицькою О.І. здійснили народознавчу подорож "У звичаях, традиціях народу ти душу України впізнавай".

полоска
Літературна гра "Країна мовних цікавинок"
        В рамках проведення місячника шкільних бібліотек (11.10-14.10.22) учні 3-х класів мали змогу прйняти участь в онлайн літературній грі "Країна мовних цікавинок". Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.

полоска

Всеукраїнськоий місячник шкільних бібліотек

        В рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який в цьому році проходить під гаслом "В нас єдина мета Україна свята, нездоланна ніким і ніколи" бібліотека згідно плану роботи проводить цикл заходів. З 03.10 по 07.10.22р. учні 2-х класів мали змогу прийняти участь у онлайн літературній грі "Українські прислів'я та приказки". (Відповідальний зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
Віртуальна книжкова виставка "Тієї слави козацької повік не забудем..."
В рамках проведення місячника шкільних бібліотек, пропоную вашій увазі віртуальну книжкову виставку "Тієї слави козацької повік не забудем..."
полоска
До дня захисника та захісниць України
До дня захисника та захісниць України пропоную вашій увазі гарну презентацію , з цієї теми, підготовлену Сірою Т.А.
полоска

Правова мозаїка «Ти людина, значить маєш права»
В рамках проведення тижня правових знань 06.10.2022р. учні 5-х класів прийняли участь у правовій мозаїці "Ти людина, значить маєш права". Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.
полоска
Інформ-досьє "Зупинимо булінг разом"
23.09.2022 В рамках проведення в закладі освіти тижня протидії булінгу (19.09.22-23.09.22), учні 4-х класів мали змогу більше дізнатись про це явище, та як себе поводити в таких ситуаціях, з допомогою інформ-досьє "Зупинимо булінг разом" (Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска

        Заходи, які проводила бібліотека у 2021-2022 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека у 2020-2021 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека у 2019-2020 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека у 2018-2019 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека у 2017-2018 н.р.

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове