КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Шкільна бібліотека стрелка Бібліотечні заходи

Бібліотечні заходи
(2018-2019 н.р.)

полоска
19.09.2018 Участь у створенні та обговоренні мультимедійної презентації «День партизанської слави»
        З нагоди відзначення Дня партизанської слави на базі Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка учні 7-В класу взяли участь у створенні та обговоренні мультимедійної презентації «День партизанської слави». Бібліотекарі розповіли дітям про героїв ІІ світової війни нашої області, про партизанський рух на території рідного краю під час ІІ світової війни, про підпільні організації на окупованих територіях та про дітей-героїв. Разом пригадали відомих командирів партизанських загонів Ковпака С.А., Руднєва С.В., Федорова О.Ф., Вершигору П.П. та інших (відповідальні зав. бібліотеки Лисицька О.І., кл. керівник Мусатова О.О.)
полоска
18.09.2018 Інтерактивне заняття «Від Путивля до Карпат»
        18.09.2018 р. для учнів 6-Г та 7-А класів було проведено інтерактивне заняття «Від Путивля до Карпат» за участі представників Сумської обласної дитячої бібліотеки. Учням було запропоновано пізнавальний відеоряд та цікаву вікторину (відповідальні зав. Бібліотеки Лисицька О.І., класні керівники Тутова І.В., Дихтяренко Т.О.).
полоска
14.09.2018 Інтерактивна година для майбутніх татусів «Ми – майбутні батьки»
        На базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 10-Б класу (класний керівник Василенко Л.Б.) була проведена інтерактивна година для майбутніх татусів «Ми – майбутні батьки». Учні з задоволенням згадували добрі і ласкаві слова по відношенню до своїх татусів; за допомогою жестів і рухів розповідали про професію своїх батьків, про якості і вміння, які вважають обов’язковими для справжнього батька; «збирали» корисний обід для майбутніх дітей в школу; чистили картоплю та плели косички. Ще складали прислів’я про батька. На останок бібліотекарі запропонували учням декілька корисних ідей як подарувати татові свято (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
12.09.2018 Історична веб-мандрівка «Тих днів не змовкне слава»
        З нагоди відзначення 75 річниці визволення м. Суми від нацистських загарбників 12.09.2018р., спільно з працівниками обласної дитячої бібліотеки, учні 4-Б класу (класовод Васюкова С.М.) провели історичну веб-мандрівку «Тих днів не змовкне слава». Разом з учнями мандрували історичними сторінками Сумщини під час Другої світової війни, пригадали пам'ятники, присвячені даній темі, взяли участь у краєзнавчій вікторині (відповідальна зав.бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска

        Заходи, які проводила бібліотека в 2017-2018 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2016-2017 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2015-2016 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2014-2015 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2013-2014 н.р.

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове