КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Шкільна бібліотека стрелка Бібліотечні заходи

Бібліотечні заходи
(2019-2020 н.р.)

полоска
Година патріотизму «Наш дух не зламати» до Дня Гідності та Свободи

        20.11.2019 р. за участі працівників обласної бібліотеки для дітей, для учнів 6-Б класу (класний керівник Лісниченко Я.В.) була проведена година патріотизму «Наш дух не зламати» присвячена Дню Гідності та Свободи. Під час заходу учні мали можливість послухати про події листопада 2013 – лютого 2014 року, переглянули мультимедійну хроніку подій Революції Гідності та згадали Героїв Майдану (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


полоска
Літературна вікторина «Український Андерсен – Всеволод Нестайко»

        19.11.2019 р. учні 7-Б класу (класний керівник Омельченко Т.В.) прийняли участь у літературній вікторині «Український Андерсен – Всеволод Нестайко», присвяченій творчості видатного дитячого письменника, яка була організована та проведена правниками бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС. Учні складали відеопазли, відповідали на запитання та переглянули фрагменти художнього фільму «Тореадори з Васюківки» (відповідальна зав бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Вікторина «Чарівний світ народної казки»

        07.11.2019 р. зав. бібліотеки Лисицькою О.І. під час проведення свята «Мова моя барвінкова», присвяченого Дню української писемності та мови, яке проводилось у 2-А класі (класовод Заіченко О.Л.) була проведена вікторина «Чарівний світ народної казки».


полоска
Літературно-музичний вернісаж «З рідним словом міцніє держава»

        06.11.2019 р. учні 6-Б класу (класний керівник Лісниченко Я.В.) відвідали центральну міську бібліотеку ім. Т.Г.Шевченка, де їх увазі був запропонований літературно-музичний вернісаж «З рідним словом міцніє держава», присвячений Дню української писемності і мови. Під час заходу діти довідались багато цікавих фактів з історії української писемності та залюбки відповідали на запитання мовознавчої вікторини (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Книжкова гостина «Мереживо осінніх барв»

        Під час осінніх канікул, 01.11.2019 р., учні 4-х класів завітали на книжкову гостину «Мереживо осінніх барв». Під час заходу діти пригадали літературні твори про осінню пору року та відповідали на запитання вікторин (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)

полоска
Виставка літератури отриманої завдяки благодійній акції «Книжка в дарунок бібліотеці»

        Виставка літератури отриманої завдяки благодійній акції «Книжка в дарунок бібліотеці», яка проводилась у рамках місячника шкільних бібліотек.


полоска
Переможці конкурсу «Бібліотека очима дітей»

        Під час проведення місячника шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня» учні 2-3-х класів приймали активну участь у конкурсі «Бібліотека очима дітей». Переможцями конкурсу визначено: І місце – Клюс Вікторія (2-Б клас) ІІ місце – Білокур Денис (2-А клас) та ІІІ місце – Тітова Поліна (2-Д клас). Вітаємо переможців! (Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


полоска
Літературна ігротека «Осінній дивограй»

        31.10.2019 р. учні 2-В (класовод Бабенко Л.М.) та 2-Д (класовод Саєнко А.В.) класів із задоволенням приймали участь у літературній ігротеці «Осінній дивограй». Під час заходу діти пригадали вірші, загадки, прислів’я та приказки про «золоту пору року» – осінь (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)

полоска
Ярмарок народознавчих традицій «Духовні криниці»

        30.10.2019 р. учні 3-х класів приймали участь у ярмарку народознавчих традицій «Духовні криниці». Під час заходу діти дізнались про осінні свята, про обереги, які були притаманні нашому народу та ще багато цікавої інформації з народознавства (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)

полоска
Віртуальна подорож «Казковий світ бібліотеки»

        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек, та плану роботи на осінніх канікулах, 29 жовтня учні 2-А та 2-Б класів відвідали Сумську обласну бібліотеку для дітей, де здійснили віртуальну подорож «Казковий світ бібліотеки». Під час подорожі діти дізнались багато цікавих фактів про бібліотеку, пригадали 27 причин чому потрібно читати книги, та розважились під час конкурсів (відповідальна зав бібліотеки Лисицька О.І. та класоводи 2-А класу Заіченко О.Л., 2-Б класу Лиштван О.А.)


полоска
Літературне знайомство «Бібліотека – душі аптека»

        Під час осінніх канікул 28 жовтня учні 1-А та 1-Б класів відвідали бібліотеку-філію №2 Сумської МЦБС де їх увазі було запропоновано літературне знайомство «Бібліотека – душі аптека». Під час знайомства діти дізнались що таке бібліотека, які існують правила користування книжками і залюбки приймали участь в інсценізації казки «Ріпка» та відповідали на питання вікторин (відповідальні: зав. бібліотеки Лисицька О.І., класоводи 1-А класу Шерстюк Г.І., 1-Б класу Васюкова С.М.)


полоска
Фотокрос «Моє хобі – читання»

        Під час проведення місячника шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня» був проведений фотокрос «Моє хобі – читання» (створення віртуальної фотогалереї читачів). До фотогалереї потрапили учні, які були визнані кращими читачами за підсумками 2018-2019 н.р.


полоска
Інтерактивний кардмейкінг

        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек 25.10.2019 р. для учнів 2-Г класу (класовод Самойленко Л.В.) пройшов інтерактивний кардмейкінг (виготовлення листівок) (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Розповідь «Фея казкового дитинства. Анна Коршунова»

        23.10.2019 р. у гості до учнів 5-Б класу (класний керівник Капленко А.О.) завітали працівники Сумської обласної бібліотеки для дітей з цікавою та змістовною розповіддю про сумську письменницю Анну Коршунову під назвою «Фея казкового дитинства. Анна Коршунова». Діти із задоволенням переглянули презентації, буктрейлери про творчість майстрині слова та відповідали на запитання вікторини (відповідальна зав. бібліотеки О.І.Лисицька)


полоска
Конкурс «Найулюбленіша книга»

        Під час проведення місячника шкільних бібліотек група подовженого дня 2-х класів (вихователь ГПД Падалко М.А.) провела конкурс «Найулюбленіша книга». Під час заходу діти ділились своїми враженнями від прочитаних книг, із задоволенням відповідали на питання вікторин та відгадували загадки.


полоска

        Під час проведення місячника шкільних бібліотек учні 4-А (класовод Абрамчук І.М.) та 4-Б (класовод Усик С.Л.) прийняли активну участь у виготовленні рекламно-іміджевої продукції, а саме плакатів, на теми: «Друже, тут твоя бібліотека» та «Твоя бібліотека чекає на тебе». А учні 2-3-х класів, під час проведення місячника, активно брали участь у конкурсі малюнків «Бібліотека очима дітей». Переможці конкурсу будуть оголошені 01.11.2019 р. (відповідальна зав. бібліотеки О.І.Лисицька).


полоска
Онлайн-екскурсія «Вулицями рідного міста»

        17.10.2019 р. учні 4-А класу здійснили онлайн-екскурсію «Вулицями рідного міста», яка була проведена із запрошенням працівників Сумської обласної бібліотеки для дітей. Під час цієї зустрічі діти дізналися багато цікавих фактів про місто Суми, історію утворення назв вулиць. Учні малювати малюнки, декламували вірші та засвоїли багато цікавої та корисної інформації (відповідальна зав.бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Правовий тренінг «Я знаю свої права»

        15.10.2019 р. учні 7-В класу (класний керівник Баклай Л.В.) відвідали центральну міську бібліотеку ім. Т.Г. Шевченка де їх увазі був запропонований правовий тренінг «Я знаю свої права». Під час заходу учні поглибили свої знання про права та обов’язки дитини і жваво приймали участь у вікторинах (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


полоска
Патріотична година «Українські лицарі ХХІ століття»

        До Дня захисника Вітчизни 10.10.2019 р. для учнів 9-В (класний керівник Грицай С.П.) та 9-Г (класний керівник Вода О.І.) класів на базі бібліотеки-філії №2 пройшла патріотична година «Українські лицарі ХХІ століття» за участі капітана ЗСУ Ладики Олександра Петровича і сержанта ЗСУ Шевченко Геннадія Івановича, які розповіли про бойові дії на Сході країни, показали відео та фотографії з особистого архіву та відповіли на запитання учнів. Наприкінці заходу учні мали змогу потримати в руках озброєння та приміряти на себе бойовий бронежилет і каску з захисними окулярами (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
День бібліотворчості «Читаємо. Малюємо. Граємо.»

        У рамках проведення місячника шкільної бібліотеки, 09.10.2019 р. у 3-Б класі (класовод Сугар О.В.) був проведений день бібліотворчості «Читаємо. Малюємо. Граємо.». Діти із задоволенням слухали казки, вірші та відгадували загадки,а потім малювали ілюстрації до прослуханих творів (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Пізнавально-розважальне свято «Ми роду козацького діти»

        З нагоди свята Дня захисника Вітчизни 09.10.2019 р., для учнів 6-Б класу (класний керівник Лісниченко Я.В.), шкільною бібліотекою спільно з працівниками дитячого абонементу бібліотеки-філії №2 було організоване та проведено пізнавально-розважальне свято «Ми роду козацького діти». Діти з задоволенням приймали участь у різноманітних конкурсах та вікторинах, щоб довести що вони гідні нащадки козаків.


полоска
Гетьманський турнір «З козаків візьмемо приклад»

        14 жовтня є особливим днем для українців, він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну.
        Цього дня українці відзначають День Покрови Пресвятої Богородиці – старовинне християнське свято, встановлене на честь явлення Пресвятої Богородиці в 910 році в Константинопольському Влахернському храмі.
        14 жовтня відзначається також День Українського козацтва. Це свято встановлено Указом Президента України від 07.08.1999 №966, враховуючи історичне значення й заслуги козацтва в утвердженні української державності та його вагомий внесок у сучасний процес державотворення. З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Богородиця була заступницею козаків у походах, її зображення було вибите на хрестах, які вони носили. На Покрову козаки проводили загальновійськову Раду, де переобирали кошового отамана і старшину. Починаючи з 2015 року 14 жовтня – це День захисника України.
        З нагоди цього свята, на базі читальної зали бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС, 09.10.2019р. для учнів 5-Б класу (класний керівник Капленко А.О.) був проведений гетьманський турнір «З козаків візьмемо приклад». Під час заходу діти дізнались багато цікавих фактів з історії нашого славного козацтва та прийняли участь у різноманітних конкурсах та спортивних змаганнях.


полоска
Бесіда «Діти. Книга. Бібліотека»

        У рамках проведення місячника шкільної бібліотеки 08.10.219 р. для учнів 3-А класу (класовод Геращенко Т.М.) зав. бібліотекою Лисицькою О.І. була проведена бесіда «Діти. Книга. Бібліотека». Під час заходу учні згадали 27 причин чому треба читати книги та дізнались багато корисної інформації.


полоска
Дублер-шоу «Бібліотекар на час»

        У рамках проведення місячника шкільної бібліотеки під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня» 04.10.2019 р. за участі лідерів учнівського самоврядування було проведено дублер-шоу «Бібліотекар на час» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Участь в інформаційному брифінгу «Стоп насильству!»

        03.10.2019 р. учні 9-В класу (класний керівник Грицай С.П.) брали участь в інформаційному брифінгу «Стоп насильству!». Захід був проведений на базі ЦМБ імені Т.Г. Шевченка спільно з головним управлінням юстиції м. Суми (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція «Бібліотеки повні людей»!

        Українські бібліотекарі надзвичайно активні, а бібліотеки – культурні центри, які гуртують навколо себе однодумців. Тож 30-те вересня – прекрасна нагода показати учням:
        + де знаходиться бібліотека,
        + якою є бібліотечна навігація,
        + проговорити з дітьми про функцію та місію книжки,
        + пригадати механізм ознайомлення з літературою, адже без літератури навчання неможливе.
        У всеукраїнський день бібліотек, шкільна бібліотека долучилась до акції оголошеної Українським інститутом книги, та провела бібліотечні уроки для учнів групи подовженого дня (вихователь Дегтярьова О.В.) та учнів 7-Г (класний керівник Тутова І.В.) та 8-В (класний керівник Дихтяренко Т.О.) класів (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
        Учні 2-Г класу (класовод Самойленко Л.В.) також долучилися до всеукраїнської акції «Бібліотеки повні людей». Другокласники відвідали бібліотеку-філію МЦБС імені Т.Г.Шевченка, де провели полілог «Чому потрібно дбайливо ставитися до книг?». Не забувають крилатики про шкільну бібліотеку, в якій долучилися до акції буккросингу.
        Ставте хештег #деньубібліотеці, діліться вашими світлинами.


полоска
Виховна година, присвячена Дню партизанської слави

        25.09.2019 р. у 6-В класі (класний керівник Максименко І.І.) проведено виховну годину, присвячену Дню партизанської слави в Сумській бібліотеці ім.Т.Шевченка. Працівники бібліотеки розповіли учням про партизанський рух на Сумщині, було переглянуто фрагменти документальної хроніки про дії партизанських загонів під час ВВВ (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Участь у квесті, присвяченому всеукраїнському дню бібліотек

        У рамках проведення всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Бібліотеки повні людей», присвяченій всеукраїнському дню бібліотек, учні 8-Г класу (класний керівник Пятаченко Л.М.) прийняли участь у квесті , який організувала та провела бібліотека-філія №2 Сумської МЦБС. Діти із задоволенням шукали піратські скарби та приймали участь у конкурсах (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
        Інформація була висвітлена на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС


полоска
Комп’ютерно-розважальна програма «Ми з комп’ютером на ти!»

        19.09.2019 р. учні 5-А класу (класний керівник Лопатка К.М.) мали змогу прийняти участь у комп’ютерно-розважальній програмі «Ми з комп’ютером на ти!», яка була проведена за участі працівників Обласної бібліотеки для дітей (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Участь у засіданні клубу з народознавства «Криниця» «Нема переводу, добрим звичаям народу»

        Народне мистецтво, яке передавалося з покоління в покоління, століттями завжди було і є ґрунтом для спілкування людей, джерелом пізнання історії, культури, звідти ідуть витоки творчості. Традиційні пісня і танок, легенда і казка, малюнок і художнє ремесло стали основою сучасного народного мистецтва, пов’язаного виготовленням речей, практично необхідних, зручних у користуванні й ошатних за формою та оздобленням.
        Із далекого минулого прийшло до нас і рукоділля – рук діло – шиття, плетіння, в’язання, вишивання, різьблення, ткацтво. І виникло воно з любові до рідної землі і батьківської оселі, зі спілкування з навколишнім світом та потреби не стільки бачити красу, а й творити її власними руками. Саме вишивці і було присвячене засідання клубу з народознавства «Криниця» «Нема переводу, добрим звичаям народу», яке відбулося на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС за участі майстрині Лідії Василівни Цивунової, для учнів 6-Б класу (відповідальні зав. бібліотеки Лисицька О.І., класний керівник 6-Б класу Лісниченко Я.В.)
        Інформація була висвітлена на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС


полоска
Відвідування Сумського книжкового форуму

        12.09.2019 р. зав. бібліотеки Лисицька О.І. відвідала Сумський книжковий форум, який проводився у конгрес-центрі СумДУ, у межах інформаційного проекту «Я – сумчанин», що реалізовується департаментом комунікацій та інформаційної політики Сумської міської ради.


полоска
Авторська презентація книги В.О. Щеглова «Пошук істини»

        09.09.2019 р. у закладі освіти відбулася авторська презентація книги В.О. Щеглова «Пошук істини», на якій були присутні учні 9-В, 11-А, 11-Б класів.
        Володимир Олександрович – військовий вертольотчик, учасник бойових дій в Афганістані, відомий бард, автор і виконавець власних пісень, волонтер. У своєму виступі письменник наголосив, що в збірці вміщено матеріали, які він писав, збирав упродовж останніх 35 років. У книзі, яка містить 448 сторінок, опубліковані вірші, у тому числі й ті, що покладені на музику й стали піснями, оповідання. У виконанні Володимира Щеглова пролунали авторські пісні на різну тематику, які яскраво проілюстрували основні розділи його збірки: «Рідний край», «Дитин¬ство», «Випробування війною», «Волонтери», «АТО, чи Війна за незалежність Батьківщини» тощо (відповідальні: керівник музею Калашник Т.О., завідувач бібліотекою Лисицька О.І.).


полоска
Краєзнавча подорож «Зі святом, рідні Суми»

        З метою відзначення 76-ї річниці визволення міста Суми та 364-ї річниці з дня його заснування на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС відбулася краєзнавча подорож «Зі святом, рідні Суми» для учнів 4-Б класу (класовод Усик С.Л.). Під час заходу учні дізнались багато цікавих фактів про рідне місто та відвідали музейну кімнату В.О.П’янкова.
        У шкільній бібліотеці були створені тематичні виставки, пов’язані з історією міста, його героїко-культурною спадщиною.(Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Відеопрезентація «Дитина має право»

        05.09.2019 р., у рамках проведення тижня правових знань, учні 3-А класу (класовод Сивоконь Л.М.) мали змогу ознайомитись з відео презентацією «Дитина має право» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска

        Заходи, які проводила бібліотека в 2018-2019 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2017-2018 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2016-2017 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2015-2016 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2014-2015 н.р.

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове