КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Шкільна бібліотека стрелка Бібліотечні заходи (2021-2022 н.р.)

Бібліотечні заходи
(2021-2022 н.р.)

полоска
День краєзнавства «У звичаях, традиціях народу ти душу України впізнавай»

        Під час канікул, у рамках проведення місячника шкільних бібліотек, 20.10.2021 р. учні 7 класів змогли прийняти участь в онлайн заході – дні краєзнавства «У звичаях, традиціях народу ти душу України впізнавай». Під час заходу школярі пригадали наші звичаї і обряди, мали змогу прийняти участь в різноманітних вікторинах з народознавчої теми (відповідальна зав бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Краєзнавча вікторина «Вивчай і знай свій рідний край»

        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек учні 6-х класів мали змогу взяти участь у краєзнавчій вікторині «Вивчай і знай свій рідний край» (відповідальна зав бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
День бібліотворчості

        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек 12.10.2021 р. учні 5-Г класу (класний керівник Черевко А.Л.), прийняли активну участь в дні бібліотворчості. Разом з завідувачем бібліотеки Лисицькою О.І. учні виготовляли обереги, кукли-мотанки.


полоска
Квест «Ми роду козацького діти»

        Незабаром свято – День захисників та захисниць України. Тому, 11 жовтня 2021 року, учні 6-А класу (класний керівник Василенко Л.Б.) взяли активну участь у квесті «Ми роду козацького діти», присвяченому цій даті (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Краєзнавчий ранок «Рідне місто пізнаю»

        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек для учнів 2-х класів були проведені краєзнавчі ранки «Рідне місто пізнаю». Під час заходів, діти дізнались багато цікавої та корисної інформації про своє рідне місто Суми, його історію та пам’ятки (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Правовий калейдоскоп «Подорож з казковими героями до країни права»

        У рамках проведення в освітньому закладі тижня правових знань, шкільна бібліотека провела для учнів 4-х класів правовий калейдоскоп «Подорож з казковими героями до країни права». Учні з задоволенням приймали участь у заході та відповідали на запитання вікторин (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Міні-виставка творчих робіт

        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек, з 01.10.2021 по 11.10.2021, запрошуємо всіх бажаючих відвідати творчу міні-виставку художніх робіт «Квітни, мій краю!» учениці 5-Д класу Капленко Дар’ї. Виставка розташована в приміщенні шкільної бібліотеки.

полоска
Книжкові новинки «Сучасна українська та зарубіжна література»

        Світ книг – прекрасний і дивний. Читання завжди було одним з найпоширеніших видів дозвілля. 23.09.2021 року, учні 10-Б класу (класний керівник Богословська О.Б.) завітали до бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС де мали зустріч з провідним бібліографом центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка, книжковим блогером, який популяризує читання Людмилою Миколаївною Понкратовою. Темою зустрічі була сучасна українська та світова література, книжкові новинки видавництв (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


полоска
Година спілкування «Протидія булінгу»

        У рамках проведення в освітньому закладі тижня протидії боулінгу завідувачем бібліотеки Лисицькою О.І. для учнів 5-х класів були проведені години спілкування «Протидія боулінгу». Під час заходів учні дізнались про види булінгу та сторони конфліктів, а також до кого треба звернутись по допомогу.


полоска
Урок-реквієм «80 років пам’яті: забуттю не підлягає»

        В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Бабин Яр - символ трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі. До річниці історії і трагедії Бабиного Яру , в освітньому закладі для учнів 11-А класу (класний керівник Артюшенко О.М.) 16.09.2021 року відбувся урок-реквієм «80 років пам’яті: забуттю не підлягає» присвячений вшануванню пам`яті жертв Голокосту та масового знищення мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчиненого нацистами, у 1941-1943 роках (відповідальна зав. бібліотека Лисицька О.І.)


полоска

        Заходи, які проводила бібліотека у 2020-2021 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека у 2019-2020 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека у 2018-2019 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека у 2017-2018 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека у 2016-2017 н.р.

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове