КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Шкільна бібліотека стрелка Бібліотечні заходи (2023-2024 н.р.)
полоска
Бібліотечні заходи
(2023-2024 н.р.)
полоска
Онлайн-вікторина "Мовне асорті"
    21.02.2024   Онлайн-вікторина "Мовне асорті". Щорічно Міжнародний день рідної мови відзначають 21 лютого. Історія свята офіційно розпочинається від 1999 року, коли ЮНЕСКО прийняла рішення підтримати мовне різноманіття у світі. З кожним роком на планеті залишається все менше мов. Це пов'язано зі зникненням носіїв мови та втратою культури певного народу. Тому Міжнародний день рідної мови є чудовим приводом згадати про багатство та особливості своєї мови. Учні 4-Д класу (класний керівник Пасічник А.В.) прийняли активну участь у онлайн-вікторині "Мовне асорті", яку для них провела зав. бібліотеки Лисицька О.І.
полоска
День читання вголос

У першу середу лютого світова спільнота книголюбів відзначає Всесвітній день читання вголос. Це свято зініціював у 2010 році Міжнародний освітній проєкт «LitWorld». Ця подія має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг. Крім того, свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з родиною та друзями. Долучились до цього свята і учні 3-А класу (класний керівник Сивоконь Л.М.) . Під час онлайн зустрічі з зав. бібліотеки Лисицькою О.І. діти читали повчальні та неймовірні оповідання В. Сухомлинського. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Ця подія дозволяє зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращого і більш безпечної онлайн-спільноти. Воно служить закликом для людей, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного і кращого інтернету.
полоска
Учні 4-Г класу прийняли участь у виготовленні складанки "Станція Крути "
    29.01.2024   29 січня в Україні відзначатиметься річниця бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
полоска
Let's play a book
    25.01.2024р. учні 5-Г класу (класний керівник Бут К.О.) прийняли активну участь у грі-імпровізації "Let's play a book" по книзі Юлії Лазуткіної "Корсар", яка проводилась бібліотекою-філією №2 Сумської публічної бібліотеки. Всі присутні отримали заряд позитивної енергії , бадьорості та гарного настою. Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.
полоска
Флеш-моб "Діти єднають Україну"
    22.01.2024   22 січня 1919 року ввійшло до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Саме 22 січня було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Офіційно ж в Україні День Соборності відзначають з 1999 року. Цього року учні 3-А класу (класний керівник Сивоконь Л.М.) прийняли участь у флеш-мобі "Діти єднають Україну". (Відповідальна зав. бібліотекою Лисицька О.І.)
полоска
Інформаційний коктейль "Привіти з усього світу"
    04.01.2024   Під час зимових канікул учні 8-А та 8-Б класів (класні керівники Василенко Л. Б. та Головченко А.І.) відвідали бібліотеку -філію № 2 Сумської публічної бібліотеки, де прийняли участь у інформаційному коктейлі "Привіти з усього світу". Під час заходу діти дізналися багато цікавих фактів про зустріч Нового року у різних країнах світу, а також. мали змогу позмагатись у різноманітних конкурсах . Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.
полоска
ЛІТЕРАТУРНИЙ БЕНЕФІС. Зустріч з письменницею Юлією Лазуткіною.
    13.12.2023   ЛІТЕРАТУРНИЙ БЕНЕФІС. Зустріч з письменницею Юлією Лазуткіною. На базі бібліотеки-філії №2 Сумської публічної бібліотеки учні 3-А класу (класний керівник Сивоконь Л.М.) мали змогу зустрітись з молодою, креативною письменницею, перекладачкою, переможницею конкурсу рукописів проекту «Читай українською» Юлією ЛАЗУТКІНОЮ яка представила свою книжку «КОРСАР, АБО ПУХНАСТА ІСТОРІЯ З КІГТЯМИ». «КОРСАР» - чорний-пречорний кіт, чотирилапий шукач пригод, з грізним ім’ям та вразливим серцем. За своє життя він встигає побути і цирковим артистом, і безпорадним безхатченком, і грізним ватажком котячої банди, але врешті йому вдається стати щасливим домашнім улюбленцем. Презентація книга пройшла в цікавому ігровому форматі. Діти приймали активну участь, а по закінченню заходу мали змогу отримати автограф письменниці. Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.
полоска
# Національний тиждень читання #"Бути своїми".
      Під час проведення національного тижня читання "Бути своїм". учні 4-х класів прийняли активну участь у акції "Селфі з книгою. Читаю і тобі раджу!". Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.
полоска
# Національний тиждень читання #"Бути своїми".
    07.12.2023   Літературний брейн-ринг "Хто казок багато знає, завжди той перемагає". Учні 4-Д класу (класний керівник Пасічник Г.В.) прийняли активну участь у літературному брейн-рингу "Хто казок багато знає, завжди той перемагає" , який проходив в рамках національного тижня читання ", який проходить під гаслом "Бути своїми". Під час заходу учні не тільки відповідали на питання брейн-рингу, але ще мали змогу скласти власну казку про гриби та їх пригоди в лісі. Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.
полоска
# Національний тиждень читання #"Бути своїми".
    07.12.2023   Голосні читання "Чарівний світ книги". В рамках проведення національного тижня читання, учні 4-Б класу (класний керівник Усик С.Л.) прийняли активну участь у голосних читаннях "Чарівний світ книги". Для читання була вибрана книга Лесі Ворониної "Хлюсь та інші". Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.
полоска
Виготовлення складанки "Слава ЗСУ"
    06.12.2023   До Дня Збройних Сил України учні 2-А класу (класний керівник Заіченко О.Л.) долучились до виготовлення складанки "Слава ЗСУ". Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.
полоска
Майстер-клас #акціяТеплісерця
    05.12.2023   Напередодні Дня Збройних Сил України учні 7-Б класу (класний керівник Штокало О.В.) прийняли активну участь в майстер-класі по виготовленню сувенірних упаковок для подарунків, які волонтери передадуть нашим захисникам на День Збройних сил України та День Святого Миколая. Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.
полоска
День інформації "Мої права- моє життя"
    05.12.2023   В рамках проведення в закладі освіти акції "16 днів проти насильства" зав. бібліотеки Лисицька О.І. провела для учнів 6-Б класу (класний керівник Артюшенко О.М.) день інформації "Мої права - моє життя". Бібліотекар запропонувала поговорити про права людини, підкреслюючи важливість знання прав особистості, а також наголосила, що в світі існує окремий день, присвячений правам людини - це 10 грудня. Діти приймали активну участь в обговоренні.
полоска
Відео лекторій "Ми проти булінгу"
    04.12.2023   В рамках проведення в закладі освіти акції "16 днів проти насильства" учні 4-Г класу ( класний керівник Бабенко Л.М.) мали змогу поглибити свої знання з такого явища як булінг, завдяки відео лекторію "Ми проти булінгу". Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.
полоска
# Національний тиждень читання #"Бути своїми".Квіз "Микола Хвильовий"
    01.12.2023   Напередодні проведення в закладі освіти національного тижня читання учні 11 класу мали змогу прийняти участь у квізі "Микола Хвильовий". Учні із задоволенням відповідали на питання інтелектуальної вікторини про життя та творчість нашого талановитого земляка, ювілей якого буде незабаром. (Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
Бесіда «Мій улюблений світ – без насильства»
    01.01.2023   В рамках проведення в закладі освіти акції "16 днів проти насильства" зав. бібліотеки Лисицька О.І. провела для учнів 5-А класу (класний керівник Безпечна В.М.) бесіду "Мій улюблений світ - без насильства". Під час заходу учні навчились розрізняти “конфліктні ситуації” та ситуації “булінгу”; формувати нетерпимість до проявів агресії; розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля; розвивати навички надання і отримання допомоги.
полоска
# Національний тиждень читання
    Згідно зі стратегією розвитку читання на період до 2032 року "Читання як життєва стратегія" з 4 до 10 грудня 2023 року Український інститут книги проводить Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію "Національний тиждень читання". Мета цієї акції — консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду.
Її цьогорічне гасло — "Бути своїми".
Національний тиждень читання 2023
полоска
Тест-вікторина "Добро крокує по планеті"
    28.11.2023   В рамках проведення в закладі освіти акції "16 днів проти насильства" зав. бібліотеки Лисицька О.І. провела для учнів 3-А класу (класний керівник Сивоконь Л.М.) тест- вікторину "Добро крокує по планеті". Під час заходу учні із задоволенням відповідали на питання вікторини, та вгадували зашифровані афоризми про добро.
полоска
Виготовлення складанок- "свічка пам'яті"
    23.11.2023   Щороку в четверту суботу листопада українці у всьому світі вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Напередодні, учні 6-А класу (класний керівник Кичань А.О.), долучились до виготовлення складанок - "свічка пам'яті", які були використані при утворенні книжкової виставки, організованій в шкільній бібліотеці. (Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
Патріотичний калейдоскоп «За честь, за волю, за українську долю»
    21.11.2023   З нагоди 10 річниці Дня Гідності та Свободи, учні 4-В класу (класний керівник Заведенко О.Ф.) прийняли активну участь у патріотичному калейдоскопі «За честь, за волю, за українську долю». Учні ознайомились з історією виникнення цього визначного Дня. Поміркували над значенням таких понять, як «свобода» та «гідність», а також розшифровували деформовані прислів'я про гідність. (Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
Акція історичної правди "Майдан: історія нескорених"
    21 листопада ми відзначили 10 річницю Дня Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь початку двох знаменних для новітній історії України подій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. На базі бібліотеки-філії №2 Сумської публічної бібліотеки відбулася зустріч учнів 10-х класів з Ольгою Ксенженко, активісткою ГО «Українські Студенти за Свободу, та Олександром Галицьким, Інспектором відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області, мали змогу згадати ключові епізоди Революції гідності та вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні, які загинули за світле майбутнє. (Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
Міжнародний день толерантності
    16.11. 2023   Міжнародний день толерантності Міжнаро?дний день толера?нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. З нагоди цього свята шкільна бібліотека провела відповідні заходи. Так , учні 3-А класу ( класний керівник Сивоконь Л.М.) приймали активну участь в арт - годині "Візьмемось за руки", а учні 5-Г класу (класний керівник Бут К.О.) виконували завдання інтерактивної гри "Толерантність об'єднує". (Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
        Тиждень безпеки дорожнього руху (13.11.2023 - 17.11.2023)
    З 13 по 17 листопада 2023 року в закладі освіти проводились заходи в рамках Тижня безпеки дорожнього руху. В рамках проведення , шкільна бібліотека також провела цикл заходів.
полоска
        Вікторина "Ми знаємо правила дорожнього руху"
    Учні 1-х класів мали змогу прийняти участь у вікторині "Ми знаємо правила дорожнього руху". (Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І)
полоска
        Гра-подорож «Правила дорожні знай – випадків нещасних уникай»
    Гра-подорож «Правила дорожні знай – випадків нещасних уникай». Для учнів і 3-х класів, зав. бібліотеки Лисицькою О.І., була проведена гра-подорож «Правила дорожні знай – випадків нещасних уникай».
полоска
27.10.2023         Мовознавча вікторина "Ми знаємо українську мову"
    До дня української писемності та мови, яке в цьому році ми відзначаємо 27 жовтня, учні 3-Д класу ( класний керівник Усік А.О.) прийняли активну участь у мовознавчий вікторині "Ми знаємо українську мову". (Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
25.10. 2023         Патріотичні читання Натхненне слово про рідний край"
    В рамках проведення місячника шкільних бібліотек учні 6-Г класу ( класний керівник Богословська О.Б.) прийняли участь у патріотичних читаннях "Натхненне слово про рідний край". Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І., педагог - організатор Гончаренко В.В.

полоска
23.10. 2023         Конкурс малюнків "В моєму серці живе Україна"
    В рамках проведення місячника шкільних бібліотек учні 5-х класів прийняли участь у конкурсі малюнків "В моєму серці живе Україна" Відповідальні : зав. бібліотеки Лисицька О.І., педагог-організатор Гончаренко В.В., класні керівники.

полоска

23.10.2023-27.10.2023         Народознавча подорож "У звичаях, традиціях народу ти душу України впізнавай"


        Під час проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек учні 4-х класів разом з зав. бібліотеки Лисицькою О.І. здійснили цікаву віртуальну народознавчу подорож по народним звичаям та традиціям.(Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І., класні керівники)полоска
23-10.2023 -27.10.2023         Слайд- презентація "Українські поети - захисники Вітчизни"
      В рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек учні 8-х класів дізнались про українських поетів, які ще кілька місяців тому влаштовували читання, презентували свої книги, а тепер захищають нашу державу від російської армії.(Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І., класні керівники)
полоска
12.10.2023-17.10.2023         Слайд- презентація "Українці, які прославили і прославляють нашу державу"
        В рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек учні 7-х класів мали змогу дізнатись про українських видатних особистостей , які прославили нашу державу: Л. Каденюк, брати Кличко, А. Шевченко, Б. Гаврилішин , І. Сікорський, В. Хавкін, Л. Костенко і багато інших.(Відповідальна зав бібліотеки О.І. Лисицька та класні керівники)
полоска
09.10.- 13.10.2023         Літературна гра "Із історії слів"
        В рамках проведення місячника шкільних бібліотек учні 3-х класів приймали участь у літературній грі "Із історії слова". (Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І., класні керівники)
полоска
03.10 - 06.10.2023         Літературна гра "Цікаві факти про українську мову"
        В рамках проведення місячника шкільних бібліотек учні 2-х класів приймали активну участь у літературній грі "Цікаві факти про українську мову". Під час гри дітлахи залюбки відгадували загадки про мову, зашифровані прислів'я та приказки. (Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І., класні керівники)
полоска
02.10. - 06.10.2023         День бібліотворчості "Повертайся живим"

        В рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом "Вірю в майбутнє твоє, Україна!", з 02.10 по 06.10.2023, учні 6-х класів мали змогу виявити свої творчі здібності при створенні патріотичної листівки "Повертайся живим".(відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І., вчитель Максименко І.І. та класні керівники 6-х класів)
полоска
День захисників та захисниць України

        01.10.2023 До дня захисників та захисниць України учні 6-Б класу (класний керівник Артюшенко О.М.) прийняли участь у патріотичному заході "Величне ім'я- ЗАХИСНИК", який проходив на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС
полоска
День захисників та захисниць України

        01.10.2023 До Дня українського козацтва та Дня захисників і захисниць України Валентиною Сутковою, завідувачем бібліотеки, та Вірою Веровенко, бібліотекарем КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», підготовлено віртуальну книжкову виставку «Гетьмани України: історії про славу, мудрість і відвагу» . Хто вони, гетьмани України, – грізні козацькі ватажки, вожді опозиційних до будь-якої влади розбійницьких ватаг, степові «польові командири» чи хитромудрі правителі держави? Скільки їх було в історії нашої країни? Хто був першим у гетьманській когорті? Коли на українських землях з’явилося слово «гетьман» і що воно означало? Відповіді на ці та інші запитання можна знайти у виданнях, які представлені на виставці.
полоска
ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!

        З 01.10.2023 по 31.10.2023 шкільна бібліотека участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек «ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!».
полоска
День пам'яті трагедії Бабиного Яру
        29.09.2023 День пам'яті трагедії Бабиного Яру
Шкільна бібліотека пропонує до вашої уваги віртуальна виставку, документальний фільм «Бабин Яр у пошуках пам’яті» та інтерактивний путівник для вчителя, підготовлені музеєм історії міста Києва, Українським інститутом національної пам’яті, Українсько-єврейською зустріччю (Канада), Громадським комітетом для вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру та Українським центром вивчення історії Голокосту.

Віртуальна виставка Бабин Яр: пам'ять на тлі історії
полоска
До дня народження Василя Сухомлинського
        28.09.02023 Українська педагогіка багата славетними іменами. Василь Олександрович Сухомлинський – педагог-гуманіст, мудрий учитель, а ще й публіцист, дитячий письменник. 28 вересня виповнюється 105 років від дня його народження. Благородне серце, сили і знання, педагогічне обдарування Василь Олександрович віддав дітям, молоді, школі, покликаній стати осередком виховання людської особистості.
До дня народження Василя Сухомлинського Валентиною Сутковою, завідувачем бібліотеки, та Вірою Веровенко, бібліотекарем КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», підготовлено віртуальну виставку «Творець педагогіки добра». На виставці представлено педагогічну та літературну спадщину видатного українського педагога.

полоска
Дидактичний матеріал до Дня миру
       21.09.2023 Дидактичний матеріал до Дня миру
День миру 21 вересня (stem-активність + дидактичні матеріали)
полоска
Інформ-досьє "Зупинимо булінг разом"
        18.09.23-22.09.23 В рамках проведення в закладі освіти тижня протидії булінгу (18.09.23-22.09.23), учні 4-х класів мали змогу більше дізнатись про це явище, та як себе поводити в таких ситуаціях, з допомогою інформ-досьє "Зупинимо булінг разом" (Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
Міжнародний день грамотності
        08.09.2023. Щорічно 8 вересня у всьому світі святкується Міжнародний день грамотності. Його започатковано ЮНЕСКО у вересні 1965 року. Грамотність не тільки вміння читати, писати, а ще й правильно говорити, зрозуміло висловлювати свою думку. Грамотність – це спосіб сприймання світу, відтворення його у свідомості, здатність використовувати прочитане, одержувати нові знання для себе та передавати їх іншим для поліпшення якості життя. Пропонуємо всім бажаючим долучитись до проходження вікторини.
Вікторина до Міжнародного дня грамотності
полоска

        Заходи, які проводила бібліотека у 2022-2023 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека у 2021-2022 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека у 2020-2021 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека у 2019-2020 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека у 2018-2019 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека у 2017-2018 н.р.

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове