КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Шкільна бібліотека стрелка Бібліотечні заходи

Бібліотечні заходи
(2018-2019 н.р.)

полоска
14.11.2018 Година спілкування «Всі ми такі різні»
        14.11.2018 р. у рамках проведення тижня толерантності зав. бібліотеки Лисицька О.І. разом з учнями 3-Б класу (класовод Усик С.Л.) провела годину спілкування «Всі ми такі різні». Під час заходу учні закріпили визначення терміну «толерантність», відпрацювали вміння бачити індивідуальне в кожній людині та показали що таке толерантне ставлення до відмінностей.
полоска
06.11.2018 Захід «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні»
        06.11.2018 р. учні 6-Г (класний керівник Тутова І.В.) та 7-А (класний керівник Дихтяренко Т.О.) класів відвідали обласну дитячу бібліотеку де до їх уваги був запропонований захід, присвячений Дню визволення України від фашистських загарбників «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні». Під час заходу учні ознайомились з трагічними сторінками Другої світової війни та героїчними подіями які сприяли визволенню України. Дітям нагадали наскільки важливо сьогодні пам'ятати уроки історії та подвиги наших дідів і прадідів які відстояли незалежність і волю України (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
06.11.2018 Інтерактивна програма, присвячена Дню визволення України
        06.11.2018 р. учні 7-В класу (класний керівник Мусатова О.О.) відвідали Сумську міську бібліотеку імені Т.Г. Шевченка та взяли участь в інтерактивній програмі, присвяченій Дню визволення України. Учні отримали багато цікавої інформації про роки ІІ світової війни та визволення нашої Батьківщини (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
31.10.2018         Під час проведення місячника шкільної бібліотеки були організовані та проведені конкурси: дитячих ілюстрацій до оповідань та казок В.О.Сухомлинського «Казка на кінчику пензля» серед учнів 3-4-х класів, переможцем якого стала Місько Марія, учениця 3-А класу (класовод Абрамчук І.М.) та конкурс літературних творів «Мої перші рядки», переможцем якого стала Дремова Вікторія, учениця 3-Г класу (класовод Корінченко І.С.) (відповідальна зав. бібліотекою Лисицька О.І.).
полоска
31.10.2018 Участь у семінарі-практикумі бібліотекарів закладів освіти м. Суми на тему «Шкільна бібліотека в умовах НУШ – це інформаційно-бібліотечний центр»
        31 жовтня 2018 р. зав. бібліотеки Лисицька О.І. приймала участь у семінарі-практикумі бібліотекарів закладів освіти м. Суми на тему «Шкільна бібліотека в умовах НУШ – це інформаційно-бібліотечний центр» , який проводився на базі комунальної установи Сумської спеціалізованої школи І ступеня №30 «Унікум».
полоска
30.10.2018 Ігрова програма «Фарби золотої осені»
        30 жовтня учні 1-А та 1-В класів (класоводи Заіченко О.Л., Бабенко Л.М.) відвідали бібліотеку філію №2 Сумської МЦБС, де стали активними учасниками ігрової програми «Фарби золотої осені». Діти були у захваті від перегляду мультфільма, розгадування загадок та участі у казковій вікторині (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
30.10.2018 Костюмований квест «Аліса в країні див»
        30.10.2018 р. учні 5-В та 5-Г класів (класні керівники Максименко І.І., Афанасенко Т.В.) взяли участь у костюмованому квесті «Аліса в країні див» на базі Сумської обласної універсальна наукової бібліотеки. Діти отримали чудові враження, пройшли усі випробовування та врятували казкового героя. Чаювання та фото з героями казки залишаться теплим спогадом про осінні канікули. Дякуємо нашому шкільному зав. бібліотекою Лисицькій Ользі Іванівні та працівникам обласної наукової бібліотеки за прекрасне казкове свято.
полоска
25.10.2018 Ігрові програми «Посвята в читачі» та «Осінні кольори»
        На базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС були проведені заходи: 24.10.2018 р. «Посвята в читачі бібліотеки» для учнів 1-Д (класовод Саєнко А.В.), 29.10.2018 для учнів 1-Г класу (класовод Самойленко Л.В.) та 25.10.2018 р. ігрова програма «Осінні кольори» для учнів 1-Б класів (класовод Лиштван О.А.). Першокласники поринули в казковий світ Книжкового Королівства, стежками якого їх повела Королева Книга. Діти із задоволенням згадували героїв улюблених казок, відповідали на запитання вікторини, дали Обіцянку Справжнього Читача (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
1-Д клас
1-Г клас
1-Б клас
полоска
23.10.2018 Літературні подорожі в «Казковий світ Василя Сухомлинського»
        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського) згідно плану учні 5-х класів разом з зав. бібліотеки Лисицькою О.І здійснили літературні подорожі в «Казковий світ Василя Сухомлинського».
полоска
22.10.2018 Зустріч з керівником Сумського пресклубу Аллою Федориною
        22.10.2018 р. учні 9-А класу в Конгрес-центрі СумДУ зустрілися з керівником Сумського пресклубу Аллою Федориною. Обговорили медіаграмотність у сучасній Україні, фейки, джинсу (відповідальні класний керівник Радченко Л.П., зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
11.10.2018 Конкурсно-розважальна програма «Козацькі розваги»
        11.10.2018 на базі філіі бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка учні 6-А класу відвідали конкурсно-розважальну програму «Козацькі розваги». Дітям розповіли про звичаі та традиціі козаків, клейноди, особливості прийому до товариства, кухню. Хлопчики мали змогу взяти участь у різноманітних конкурсах (відповідальні: бібліотекар Лисицька О.І., класний керівник 6-А класу Колотило О.В.)
полоска
09.10.2018 Бібліотечно-краєзнавчий квест «Козацькому роду нема переводу»
        09.10.2018 року у рамках проведення тижня військово-патріотичного виховання учні 8-В та 7-А класів (класні керівники Грицай С.П. та Дихтяренко Т.О.) відвідали Конгрес-центр СумДУ де прийняли участь у бібліотечно-краєзнавчому квесті «Козацькому роду нема переводу» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
09.10.2018 Урок мужності «Тої козацької слави повік не забудемо»
        09.10.2018 року у рамках тижня військово-патріотичного виховання учні 7-В класу з класним керівником Мусатовою О.О. відвідали Сумську міську бібліотеку імені Т.Г. Шевченка та взяли участь в інтерактивній вікторині, присвяченій Дню захисника України. Учні дізналися цікаві історичні факти про побут та традиції українських козаків та вшанували пам'ять сучасних українських воїнів (відповідальна зав. бібліотекою Лисицька О.І.).
полоска
03.10.2018 Літературно-правова вікторина «Калейдоскоп права»
        03.10.2018 р. у рамках проведення тижня права завідувач бібліотеки Лисицька О.І. для учнів 4-Б класу (класовод Васюкова С.М.) провела літературно-правову вікторину «Калейдоскоп права».
полоска
28.09.2018 Участь у святковому тижні «Вересневий переполох: бібліотека розкриває таємниці»
        Свята завжди гарний привід для організації цікавого дійства. Для бібліотекарів святом читання безумовно є Всеукраїнський день бібліотек.
        Завданням бібліотекарів в цей день стало привернути увагу до бібліотеки та читання. Як це можливо? Важливо було наочно продемонструвати, що бібліотека і читання необхідні, тому бібліотечні працівники роблять все, щоб донести до своїх читачів потрібні їм книги.
        Так, з 24 по 30 вересня працівники бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС організували для читачів та гостей святковий тиждень «Вересневий переполох: бібліотека розкриває таємниці». Програма свята була насиченою різноманітними формами.
        Святковий тиждень закінчився акцією в стилі бібліотечний флешмоб, який відбувся за допомоги учнів 7-Б класу (кл. керівник Богословська О.Б.) на вулиці біля будівлі бібліотеки-філії . Всім учасникам флешмоба роздавали листівки, закладки та веселі смайлики з візитівкою бібліотеки.
полоска
25.09.2018 Виховна година «Видатні українці у світових досягненнях»
        25.09.2018 р. спільно з працівниками обласної бібліотеки для дітей для учнів 6-Г класу (класний керівник Тутова І.В.) була поведена виховна година «Видатні українці у світових досягненнях». Учні дізнались багато цікавих фактів про вклад українців у світові досягнення у різних галузях (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
19.09.2018 Участь у створенні та обговоренні мультимедійної презентації «День партизанської слави»
        З нагоди відзначення Дня партизанської слави на базі Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка учні 7-В класу взяли участь у створенні та обговоренні мультимедійної презентації «День партизанської слави». Бібліотекарі розповіли дітям про героїв ІІ світової війни нашої області, про партизанський рух на території рідного краю під час ІІ світової війни, про підпільні організації на окупованих територіях та про дітей-героїв. Разом пригадали відомих командирів партизанських загонів Ковпака С.А., Руднєва С.В., Федорова О.Ф., Вершигору П.П. та інших (відповідальні зав. бібліотеки Лисицька О.І., кл. керівник Мусатова О.О.)
полоска
18.09.2018 Інтерактивне заняття «Від Путивля до Карпат»
        18.09.2018 р. для учнів 6-Г та 7-А класів було проведено інтерактивне заняття «Від Путивля до Карпат» за участі представників Сумської обласної дитячої бібліотеки. Учням було запропоновано пізнавальний відеоряд та цікаву вікторину (відповідальні зав. Бібліотеки Лисицька О.І., класні керівники Тутова І.В., Дихтяренко Т.О.).
полоска
14.09.2018 Інтерактивна година для майбутніх татусів «Ми – майбутні батьки»
        На базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 10-Б класу (класний керівник Василенко Л.Б.) була проведена інтерактивна година для майбутніх татусів «Ми – майбутні батьки». Учні з задоволенням згадували добрі і ласкаві слова по відношенню до своїх татусів; за допомогою жестів і рухів розповідали про професію своїх батьків, про якості і вміння, які вважають обов’язковими для справжнього батька; «збирали» корисний обід для майбутніх дітей в школу; чистили картоплю та плели косички. Ще складали прислів’я про батька. На останок бібліотекарі запропонували учням декілька корисних ідей як подарувати татові свято (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
12.09.2018 Історична веб-мандрівка «Тих днів не змовкне слава»
        З нагоди відзначення 75 річниці визволення м. Суми від нацистських загарбників 12.09.2018р., спільно з працівниками обласної дитячої бібліотеки, учні 4-Б класу (класовод Васюкова С.М.) провели історичну веб-мандрівку «Тих днів не змовкне слава». Разом з учнями мандрували історичними сторінками Сумщини під час Другої світової війни, пригадали пам'ятники, присвячені даній темі, взяли участь у краєзнавчій вікторині (відповідальна зав.бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска

        Заходи, які проводила бібліотека в 2017-2018 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2016-2017 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2015-2016 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2014-2015 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2013-2014 н.р.

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове