КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Шкільна бібліотека стрелка Бібліотечні заходи (ІІ семестр 2020-2021 н.р.)

Бібліотечні заходи
(ІІ семестр 2020-2021 н.р.)

полоска
Поетичний зорепад «Ні, я жива, я буду вічно жити!»

        Геніальна дочка українського народу, краса і гордість нації, поетеса Леся Українка, чиє 150-річчя ми будемо відзначати 25 лютого… З нагоди цієї дати учні 6-А класу (класний керівник Лопатка К.М.) Криворучко Анастасія, Власенко Діана, Гресь Влад, Рилов Влад, Павлюков Данил та Іземенко Захар взяли участь в поетичному зорепаді «Ні, я жива, я буду вічно жити!», присвяченому творчості видатної поетеси. Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.

полоска
Ерудит-гра «Дзвенить струмочком рідна мова»

        До Міжнародного дня рідної мови, яке щорічно відзначається 21 лютого, учні 4-Б класу (класний керівник Сугар О.В.) прийняли активну участь у ерудит-грі «Дзвенить струмочком рідна мова». Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.


полоска
Патріотична година «Герої не вмирають»

        До дня вшанування Героїв Небесної Сотні та тих хто загинув під час Революції Гідності 22.02.2021 р. в 10-Б класі (класний керівник Землянко О.В.) відбулася патріотична година «Герої не вмирають». Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.

полоска
Патріотична година «Життя за незалежність»

        До дня вшанування Героїв Небесної Сотні та тих хто загинув під час Революції Гідності 19.02.2021 р. в 11-Б класі відбулася патріотична година «Життя за незалежність». Учні згадали події (2013-2014 р.р.), переглянули презентацію; подарували бібліотеці книгу «Визначні битви на Україні» (відповідальні класний керівник Бондар Т.Л., зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


полоска
Відеокруїз «10 професій майбутнього»

        У рамках проведення декади профорієнтації, 15.02.2021 р., учні 6-Б класу (класний керівник Капленко А.О.) мали змогу долучитись до відеокруїзу «10 професій майбутнього». Впродовж заходу, учні отримали багато цікавої та пізнавальної інформації про вже знайомі та ще не відомі професії, які будуть затребувані на ринку праці в майбутньому. Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.


полоска
Патріотична година «Реквієм Небесній Сотні»

        День Героїв Небесної Сотні – пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Напередодні цієї дати, 17.02.2021 р., для учнів 6-В класу (класний керівник Павленко А.С.) була проведена патріотична година «Реквієм Небесній Сотні» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Урок пам'яті «Ті спогади, то вічний серця біль»

        15.02.2021 р. в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З нагоди цієї дати, для учнів 8-Г класу (класний керівник Тутова І.В.), був проведений урок пам'яті «Ті спогади, то вічний серця біль» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Онлайн-година-реквієм «Пам’ять Крут»

        02.02.2021 р., спільно з працівниками юнацького відділу Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка для учнів 10-А класу (класний керівник Артюшенко О.М.) була проведена онлайн-година-реквієм «Пам’ять Крут» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Година-реквієм «Героі Крут для нащадків взірець»

        28.01.2021 р. спільно з працівниками юнацького відділу МЦБС імені Т. Г. Шевченко для учнів 8-А класу (класний керівник Колотило О.В.) була проведена година-реквієм «Героі Крут для нащадків взірець» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


полоска
До Дня Соборності України книжкова виставка «Україна: соборна, вільна, сильна»

        22 січня відзначається День Соборності України. Саме в цей день у 1918 році Україна проголосила себе на майдані Св. Софії у Києві самостійною, вільною державою. А через рік, 22 січня 1919 року, на цьому ж майдані, було проголошено злуку всіх українських земель в одну спільну Соборну Українську державу. Західна Україна об’єдналася з Наддніпрянською для того, щоб розбудувати власну державу. Це свято показує, що усі ми – діти однієї великої України і бажаємо жити в злагоді. З нагоди цього свята в шкільній бібліотеці була представлена книжкова виставка «Україна: соборна, вільна, сильна». Також пропонуємо увазі наших читачів патріотичну вікторину з нагоди Дня Соборності України.


полоска

        Заходи, які проводила бібліотека в І семестрі 2020-2021 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2019-2020 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2018-2019 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2017-2018 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2016-2017 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2015-2016 н.р.

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове