КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Шкільна бібліотека стрелка Бібліотечні заходи (2020-2021 н.р.)

Бібліотечні заходи
(2020-2021 н.р.)

полоска
Година патріотизму «Наш дух не зламати»

        21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Цей день було започатковано у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Цей день – символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. Значення тих подій неможливо переоцінити, адже протягом листопада 2013 – лютого 2014 років відбулося найважливіше для української нації – пробудження свідомості суспільства.
        20 листопада 2020 р. для учнів 8-В класу (класний керівник Баклай Л.В.) була проведена година патріотизму «Наш дух не зламати» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


полоска
Книжкова виставка «Ми різні, але рівні»

        Протягом тижня толерантності у бібліотеці була розташована книжкова виставка «Ми різні, але рівні» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


полоска
Бесіда-діалог «Толерантність починається з тебе»

        Міжнародний день толерантності запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО і тепер це свято відзначається щороку 16 листопада в усьому світі. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості, в якій йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, сексуальної орієнтації, етносу або кольору шкіри. У рамках проведення тижня толерантності, 18.11.2020 р. учні 6-А класу (класний керівник Лопатка К.М.) приймали активну участь у бесіді-діалозі «Толерантність починається з тебе» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
День української писемності та мови

        Рідна мова! Запашна, співуча, гнучка, милозвучна, сповнена музики та квіткових пахощів… Спробуйте відчути, як вона бринить, бентежить душу, бо мова українська – невичерпне джерело, скарбниця народного духу.
        Щорічно, з 1997 р., 9 листопада, у день вшанування пам’яті преподобного Нестора Літописця, відзначається День української писемності та мови.
        З нагоди свята бібліотека пропонує всім знавцям рідної мови навчитися створювати досконалі тексти та пройти тест на знання української мови.

полоска
Участь в екологічній акції «Одна пальчикова батарейка забруднює природу на півстоліття»

        Під час проведення місячника шкільних бібліотек учні та вчителі освітньго закладу приймали активну участь в екологічній акції «Одна пальчикова батарейка забруднює природу на півстоліття».


полоска
День краєзнавства «Шумлять дерева мого краю»

        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек учні 4-Б класу (класний керівник Сугар О.В) підготували відео до дня краєзнавства «Шумлять дерева мого краю», де презентували уривки з віршів поетів Сумщини про неймовірну красу природи рідного краю (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).

полоска
Нові надходження до бібліотеки

        У жовтні 2020 р. у «Книгарні «Є», на кошти за здану макулатуру, шкільна бібліотека придбала цікаву пригодницьку літературу для своїх читачів. Щоб ознайомитись з новинками пропонуємо вам переглянути презентацію.

полоска
100 річчя від дня народження письменника Джанні Родарі

        З нагоди ювілею, 100 річчя від дня народження всесвітньо відомого італійського письменника Джанні Родарі (1920-1980), яке відзначалося 23 жовтня 2020 року пропонуємо вам переглянути цікаве відео про життєвий шлях митця.

полоска
Яблунева вікторина «Я люблю яблуко!»

        21.10.2020 р., у рамках місячника шкільних бібліотек, зав. бібліотеки Лисицька О.І. провела для учнів 3-Г класу (класний керівник Самойленко Л.В.) яблуневу вікторину «Я люблю яблуко!» присвячену Дню яблука, яке відзначається 21 жовтня. Діти із задоволенням приймали активну участь та відповідали на питання вікторини.


полоска
Всеукраїнська прем’єра масштабного анімаційного проєкту про екологію ЕКО ПЛЮСПЛЮС

        Місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів» триває. У середу, 14 жовтня 2020 року, відбулася всеукраїнська прем’єра масштабного анімаційного проєкту про екологію ЕКО ПЛЮСПЛЮС. Серія із 22 мультфільмів легкою та доступною мовою розповідає про важливі екологічні питання сучасності, такі як кліматичні зміни, збереження водних ресурсів та електроенергії, сортування сміття, турбота про ліс, переробка матеріалів та інші. Створюючи ЕКО ПЛЮСПЛЮС, телеканал ПЛЮСПЛЮС поставив за мету привернути увагу до питань екології, зацікавити екосвітоглядом і надихнути до корисних екозвичок якомога більшу аудиторію.
        Докладніше

полоска
Інтерактивні вправи-розваги для екологічної просвіти учнів

        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек пропонуємо вашій увазі інтерактивні вправи-розваги для екологічної просвіти учнів.

полоска
День бібліотворчості

        08.10.2020 р. у рамках проведення місячника учні 4-А класу (класний керівник Сивоконь Л.М.) прийняли активну участь у дні бібліотворчості: роботі екомайстерні «Екологічний дизайн». Під час заходу діти виготовляли саморобки з паперу (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


полоска
Тематичні виставки

        Людина і природа… На планеті Земля сьогодні спостерігаються значні зміни у природі. Вони виявляються у вигляді глобальних екологічних катастроф: озонові діри, парниковий ефект, кислотні дощі, смог. Україна, як і інші країни світу, знаходиться на межі екологічної кризи.
        Шкільна бібліотека як структурний підрозділ закладу і важливий складник його освітнього простору посідає важливе місце у системі екологічного виховання учнів.
        Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувається під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів».
        У рамках проведення місячника, до уваги учнів були представлені тематичні виставки: виставка-панорама «Віконце в природу» (1-4 класи) та виставка-нагадування «Полинове причастя України» (5-11 класи).


полоска
Правовий калейдоскоп «Я і мої права»

        05.10.2020 р. у рамках проведення тижня правознавства зав. бібліотеки Лисицька О.І. разом з учнями 4-Б класу (класний керівник Сугар О.В.) провела правий калейдоскоп «Я і мої права». Під час заходу учні закріпили свої знання з прав дитини та дотримання правових обов’язків.


полоска
Дитячий ранок «Заглянь у природу»

        05.10.2020 р. у рамках проведення місячника шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів» для учнів 2-Г класу (класний керівник Решетниченко С.О.) пройшов цікавий, пізнавальний дитячий ранок «Заглянь у природу» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Літературна візитівка «Майстер драми»

        29.09.2020 р., у бібліотеці КУ Сумської ЗОШ №6, учні 10-Б класу (класний керівник Землянко О.В.) представили літературну візитівку «Майстер драми», присвячену 175-річниці від дня народження українського драматурга, прозаїка, актора та режисера І. Карпенко-Карого (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Всеукраїнський день бібліотек

                30 вересня всі бібліотекарі України святкують своє професійне свято Всеукраїнський день бібліотек. З цієї нагоди прийміть наші найщиріщі вітання від читачів.

полоска
День партизанської слави

        22 вересня, у День партизанської слави з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
        Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом.
        З нагоди свята в бібліотеці була оформлена тематична поличка та для учнів 8-Г класу (класний керівник Тутова І.В.) була проведена патріотична година «Сумщина партизанський край» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


        Також пропонуємо для загального перегляду презентацію, присвячену святу (використані матеріали платформи «Всеосвіта»).

полоска
Всеукраїнський Олімпійський тиждень

        У рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського тижня (з 14.09.2020 по 18.09.2020) метою якого є поширення популяризації олімпійського руху серед учнів, виховання стійкої потреби у заняттях спортом та фізичною культурою, шкільна бібліотека пропонує переглянути цікаві презентації з цієї теми (використано платформу «На урок»):

полоска
З нагоди святкування Дня міста

        Суми – чарівне місто над річкою Псел! Цього року Сумам виповнюється 364 роки. З нагоди святкування Дня міста, бібліотека КУ Сумської ЗОШ №6 пропонує всім зацікавленим, ознайомитись з презентаціями підготовленими працівниками бібліотек міста.

полоска
З нагоди відзначення Дня Незалежності України та Дня Державного прапора України

        Є свята, які зіткані з добра і любові до нашої рідної України, які висловлюють дух народу, символізують його минуле, сьогодення і майбутнє. До їх числа, безсумнівно, відноситься і День Незалежності України. З нагоди відзначення Дня Державного прапора України та 29-ї річниці незалежності України пропонуємо вашій увазі добірку цікавих та пізнавальних фактів присвячених цим знаменним датам.

полоска

        Заходи, які проводила бібліотека в 2019-2020 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2018-2019 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2017-2018 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2016-2017 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2015-2016 н.р.

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове