КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Шкільна бібліотека стрелка Бібліотечні заходи

Бібліотечні заходи
(2019-2020 н.р.)

полоска
Відвідування Сумського книжкового форуму

        12.09.2019 р. зав. бібліотеки Лисицька О.І. відвідала Сумський книжковий форум, який проводився у конгрес-центрі СумДУ, у межах інформаційного проекту «Я – сумчанин», що реалізовується департаментом комунікацій та інформаційної політики Сумської міської ради.


полоска
Авторська презентація книги В.О. Щеглова «Пошук істини»

        09.09.2019 р. у закладі освіти відбулася авторська презентація книги В.О. Щеглова «Пошук істини», на якій були присутні учні 9-В, 11-А, 11-Б класів.
        Володимир Олександрович – військовий вертольотчик, учасник бойових дій в Афганістані, відомий бард, автор і виконавець власних пісень, волонтер. У своєму виступі письменник наголосив, що в збірці вміщено матеріали, які він писав, збирав упродовж останніх 35 років. У книзі, яка містить 448 сторінок, опубліковані вірші, у тому числі й ті, що покладені на музику й стали піснями, оповідання. У виконанні Володимира Щеглова пролунали авторські пісні на різну тематику, які яскраво проілюстрували основні розділи його збірки: «Рідний край», «Дитин¬ство», «Випробування війною», «Волонтери», «АТО, чи Війна за незалежність Батьківщини» тощо (відповідальні: керівник музею Калашник Т.О., завідувач бібліотекою Лисицька О.І.).


полоска
Краєзнавча подорож «Зі святом, рідні Суми»

        З метою відзначення 76-ї річниці визволення міста Суми та 364-ї річниці з дня його заснування на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС відбулася краєзнавча подорож «Зі святом, рідні Суми» для учнів 4-Б класу (класовод Усик С.Л.). Під час заходу учні дізнались багато цікавих фактів про рідне місто та відвідали музейну кімнату В.О.П’янкова.
        У шкільній бібліотеці були створені тематичні виставки, пов’язані з історією міста, його героїко-культурною спадщиною.(Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Відеопрезентація «Дитина має право»

        05.09.2019 р., у рамках проведення тижня правових знань, учні 3-А класу (класовод Сивоконь Л.М.) мали змогу ознайомитись з відео презентацією «Дитина має право» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска

        Заходи, які проводила бібліотека в 2017-2018 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2016-2017 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2015-2016 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2014-2015 н.р.

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове