КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Шкільна бібліотека стрелка Бібліотечні заходи (2021-2022 н.р.)

Бібліотечні заходи
(2021-2022 н.р.)

полоска

        До Дня української державності бібліотека пропонує всім бажаючім долучитись до перегляду віртуальної виставки підготовленої працівниками Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка.

полоска
Ерудит-гра «Мова – талісман нації»

        Сьогодні відзначається Міжнародний день рідної мови – свято, засноване ЮНЕСКО в 1999 році. Головна мета цього дня – підтримати самобутність та важливість кожної мови та її важливість для народу. Для цього було засноване міжнародне свято, що відзначається 21 лютого. З 2000 року День рідної мови щорічно відзначають в Україні. З нагоди цього свята , учні 4-Г класу (класний керівник Щур Н.В.) взяли активну участь в ерудит-грі «Мова – талісман нації» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Вікторина «З Україною в серці»

        Завідувач бібліотеки Лисицька О.І. до Дня єднання для учнів 4-х класів провела вікторину «З Україною в серці».


полоска
Інтерактивна гра «Світ професій»

        Під час проведення в закладі освіти декади профорієнтації зав. бібліотеки Лисицька О.І. разом з учнями 5-х класів провела інтерактивну онлайн гру «Світ професій».


полоска
Урок патріотизму «Згадаймо юність, що горіла в Крутах»

        29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. Напередодні, 26.01.2022, працівники юнацького відділу Сумської центральної міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка провели для учнів 8-Б класу (класний керівник Лісниченко Я.В.) онлайн урок патріотизму «Згадаймо юність, що горіла в Крутах» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Історичний хронограф «Україна: соборна, вільна, сильна»

        День Соборності – свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 року. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року. З нагоди свята в бібліотеці була оформлена виставка-панорама, присвячена цій даті, а також учні 4-Б класу (класний керівник Лиштван О.А.) взяли участь в історичному хронографі «Україна: соборна, вільна, сильна», під час якого послухали розповідь про боротьбу українського народу за соборність своїх земель, бо це одна із важливих сторінок нашого минулого та долучились до виготовлення листівок єдності «Одна єдина – Україна» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Флешмоб «Новий рік з Маланкою і Василем»

        За традицією 13 січня відмічають свято Маланки. Ще його називають Щедрим вечором, або Щедрою (другою) кутею. Це веселе українське свято з обрядами, забавами, скоромною їжею (піст вже минув): багатою кутею на смальці, ковбасами, пирогами, варениками, млинцями, смаженими на салі тощо.
        Святом Василя називають Старий Новий рік і відмічають його 14 січня.
        Уранці самі хлопчики (без дівчаток) з рукавицями, наповненими зерном, засівають спочатку в своїй хаті, потім ідуть до хрещених батьків, сусідів і родичів. При цьому треба обов’язково побажати:
        «Сійся, родися, жито, пшениця, всяка пашниця, на щастя, на здоров’я, на Новий рік, щоб уродило краще, ніж торік! Коноплі – під стелю, льон – по коліна, щоб вам, хрещеним, голова не боліла! Будьте здорові з Новим роком та Василем! Дай, Боже!».
        13 січня 2022 року учні закладу брали участь у флешмобі «Новий рік з Маланкою і Василем», під час якого всі бажаючі мали змогу послухати щедрівки та засівалки (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)

полоска
Зимовий калейдоскоп «У зимовий час гра прийшла до нас»

        05.01.2022 учні 2-Б класу залюбки брамали участь у різноманітних зимових вікторинах, відгадували загадки про зиму та складали новорічні пазли (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)

полоска
Літературний компас «Чарівниця зимонька ходить по землі»

        04.01.2022 учні 3-Б класу за допомогою літературного компасу «Чарівниця зимонька ходить по землі» змогли дізнатись багато цікавої та корисної інформації про традиції новорічних та різдвяних свят. Про звичаї не тільки українського народу, але й народів світу (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)

полоска
Гра-мандрівка «Розмаїття звичаїв та розваг»

        30.12.2021 учні 4-А та 4-В класів долучились до гри-мандрівки «Розмаїття звичаїв та розваг». Під час заходу дітлахи дізнались багато корисної інформації про традиції святкування нового року у різних країнах, чому ми зустрічам новий рік взимку та які існують Діди Морози (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Творча майстерня «Новорічний сувенір»

        29.12.2021 р., під час зимових канікул, учні 5-А та 5-Д класів брали активну участь у творчій майстерні «Новорічний сувенір» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Літературна мандрівка «Слухаємо новорічну казку»

        28.12.2021 учні 2-Г класу змогли поринути в чарівний світ казок. Діти дізнались «Як борсук полюбив Новий рік», «Як ведмежатко Новий рік зустрічало» та ще багато цікавих новорічних казок (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)

полоска
Участь у Національному тижні читання

        Цього року в Україні вперше відбувся Національний тиждень читання, який проводив Український інститут книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики з 13 по 19 грудня. Бібліотека освітнього закладу також долучилась до цього заходу. Пропонуємо переглянути відео, де учениця 7-Г класу Єва Ткаченко ділиться своїми враженнями від улюблених книг та рекомендує їх до читання всім бажаючим.
        #Національний тиждень читання #знайди свою книжку

полоска
Правовий калейдоскоп «Обережно - булінг»

        У рамках проведення заходів у межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та тижня правових знань учнів з 06.12.2021 по 10.12.2021 р. зав. бібліотекою Лисицькою О.І. для учнів 4-х класів були проведені правові калейдоскопи «Обережно – булінг». Під час заходу учні ознайомились з формами і структурою булінгу, та дізнались як протидіяти соціальному тиску і знаходити шляхи виходу зі складної ситуації.


полоска
Вернісаж «Крилатим ґрунту не треба»

        З 19.11.2021 по 02.12.2021 в приміщенні бібліотеки всі бажаючі могли відвідати художній вернісаж робіт учениці 7-Б класу Землянко Олександри «Крилатим ґрунту не треба».

полоска
Історичний екскурс «Свіча зігріє душу»

        Голодомор... Страшне слово, яке болем ятрить серця українців, яке накрило собою величезну країну, квітучу, родючу й щедру. День пам’яті жертв голодоморів відзначається в Україні щорічно в четверту суботу листопада.
        До вшанування жертв Голодомору 26.11.2021 р. в 4-А класі (класний керівник Заіченко О.Л.) був проведений історичний екскурс «Свіча зігріє душу». Під час заходу були використані матеріали - казка «Голодний дух» Іванюти Тетяни Вікторівни з освітнього проекту «На урок» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Година патріотизму «Наш дух не зламати»

        З нагоди пам’ятної дати 21 листопада – Дня Гідності та Свободи, учні 9-Г класу (класний керівник Тутова І.В.) взяли участь у годині патріотизму «Наш дух не зламати». Під час заходу присутні змогли поглибити свої знання про історію виникнення державного свята яке відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Також вшанували пам’ять героїв Небесної сотні (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Віртуальний діалог «Толерантність – гармонія в різноманітті»

        Учні 5-х класів брали участь у віртуальному діалозі «Толерантність – гармонія в різноманітті». Поняття, які розглядалися під час діалогу, це уміння творити добро, співчувати, вміти поважати інших ,їх думки та вчинки. Учні спочатку ознайомились з відео презентацією на тему толерантності, а потім жваво обговорювали та ділились своїми думками з приводу того, хто ж така толерантна людина, які риси характеру їй притаманні (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Гра «Так чи не так»

        Поняття «толерантність» сьогодні трактується дуже різнопланово. Передусім, це терпиме ставлення до того, хто несхожий на тебе, прийняття іншої людини, інших думок і поглядів. Бібліотека долучилася до проведення тижня толерантності, який проходив у закладі освіти. Учнів паралелі 1-х класів взяли активну участь у грі «Так чи не так», під час якої змогли дізнатися про риси, притаманні толерантній людині (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Літературна мандрівка «Малюкам про безпеку дорожнього руху»

        У рамках тижня безпеки дорожнього руху учні 1-2-х класів мали змогу здійснити літературну мандрівку «Малюкам про безпеку дорожнього руху». Під час мандрівки діти закріпили свої знання з ПДР, із цікавістю слухали вірші та розповіді на тему «Як треба поводитися на дорозі» та брали активну участь в обговоренні (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Вікторина «Ягоди, овочі, фрукти – корисні продукти»

        У рамках проведення декади здорового способу життя учні 2-Б (класний керівник Усик С.Л., 10.11.2021р.) та 2-Г (класний керівник Ковалевська А.В., 11.11.2021р.) класів брали активну участь у вікторині «Ягоди, овочі, фрукти – корисні продукти» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
День української писемності та мови

        Цього дня, 9 листопада 1997 року – указом тодішнього президента України Леоніда Кучми встановлено День української писемності та мови.
        За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
        Тому не забувайте свою рідну українську мову! Плекайте її, слухайте її в піснях, у фільмах, спілкуйтесь нею, пишіть нею та передавайте наступним поколінням! Адже народу без мови не існує!
        Шкільна бібліотека запрошує всіх охочих взяти участь у мовознавчих вікторинах, запропонованих EDUC.COM.UA – УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ:        

полоска
Онлайн гра-квест «Як ми дбаємо про здоров’я»

        У рамках декади пропаганди здорового способу життя 04-05.11.2021 р. учні 3-Г (класний керівник Решетниченко С.О.) та 3-Д (класний керівник Карпенко Л.І.) мали змогу взяти участь в онлайн грі-квесті «Як ми дбаємо про здоров’я». Під час заходу панувала дружня зацікавлена атмосфера, а учні змогли закріпити свої знання про здоровий спосіб життя (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Конкурс віршів «Про природу тихим словом»

        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек, серед учнів 4-5 класів проводився конкурс віршів «Про природу тихим словом». Переможцем визнано Мальцеву Катерину ученицю 4-В класу за вірш «Я люблю нашу природу» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)

полоска
День краєзнавчої літератури «Літературне мистецтво рідного краю. Дмитро Білоус»

        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек, 29.10.2021 учні 3-Б класу (класний керівник Васюкова С.М.) брали активну участь в дні краєзнавчої літератури, присвяченому творчості видатного поета-земляка Дмитра Білоуса. Під час заходу діти ознайомились з біографією письменника та дізнались багато цікавої інформації, з віршів поета, про історію походження міста Суми та районів (відповідальний зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Краєзнавча відео подорож «Контактні скульптури»

        28.10.2021, у рамках проведення місячника шкільних бібліотек, учні 4-Б класу (класний керівник Лиштван О.А.) мали змогу здійснити цікаву та пізнавальну відео подорож нашим славним містом та ознайомитись з контактними скульптурами, які розташовані на його теренах, а також історією їх створення (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Рекламно-іміджева продукція (плакати) краєзнавчої тематики

        Під час проведення місячника шкільних бібліотек учні 7-х класів долучились до виготовлення рекламно-іміджевої продукції, а саме плакатів, присвячених нашому рідному краю та чудовому місту Суми (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Краєзнавчий променад «Люблю той світ, що отчим краєм зветься»

        26.10.2021 року, у рамках проведення місячника шкільних бібліотек, учні 4-А класу (класний керівник Заіченко О.Л.) мали змогу здійснити краєзнавчий променад «Люблю той світ, що отчим краєм зветься». Під час віртуальної прогулянки діти дізнались багато нової та цікавої інформації про пам’ятки улюбленого міста (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
День краєзнавства «У звичаях, традиціях народу ти душу України впізнавай»

        Під час канікул, у рамках проведення місячника шкільних бібліотек, 20.10.2021 р. учні 7 класів змогли прийняти участь в онлайн заході – дні краєзнавства «У звичаях, традиціях народу ти душу України впізнавай». Під час заходу школярі пригадали наші звичаї і обряди, мали змогу прийняти участь в різноманітних вікторинах з народознавчої теми (відповідальна зав бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Краєзнавча вікторина «Вивчай і знай свій рідний край»

        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек учні 6-х класів мали змогу взяти участь у краєзнавчій вікторині «Вивчай і знай свій рідний край» (відповідальна зав бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
День бібліотворчості

        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек 12.10.2021 р. учні 5-Г класу (класний керівник Черевко А.Л.), прийняли активну участь в дні бібліотворчості. Разом з завідувачем бібліотеки Лисицькою О.І. учні виготовляли обереги, кукли-мотанки.


полоска
Квест «Ми роду козацького діти»

        Незабаром свято – День захисників та захисниць України. Тому, 11 жовтня 2021 року, учні 6-А класу (класний керівник Василенко Л.Б.) взяли активну участь у квесті «Ми роду козацького діти», присвяченому цій даті (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Краєзнавчий ранок «Рідне місто пізнаю»

        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек для учнів 2-х класів були проведені краєзнавчі ранки «Рідне місто пізнаю». Під час заходів, діти дізнались багато цікавої та корисної інформації про своє рідне місто Суми, його історію та пам’ятки (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Правовий калейдоскоп «Подорож з казковими героями до країни права»

        У рамках проведення в освітньому закладі тижня правових знань, шкільна бібліотека провела для учнів 4-х класів правовий калейдоскоп «Подорож з казковими героями до країни права». Учні з задоволенням приймали участь у заході та відповідали на запитання вікторин (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Міні-виставка творчих робіт

        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек, з 01.10.2021 по 11.10.2021, запрошуємо всіх бажаючих відвідати творчу міні-виставку художніх робіт «Квітни, мій краю!» учениці 5-Д класу Капленко Дар’ї. Виставка розташована в приміщенні шкільної бібліотеки.


полоска
Книжкові новинки «Сучасна українська та зарубіжна література»

        Світ книг – прекрасний і дивний. Читання завжди було одним з найпоширеніших видів дозвілля. 23.09.2021 року, учні 10-Б класу (класний керівник Богословська О.Б.) завітали до бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС де мали зустріч з провідним бібліографом центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка, книжковим блогером, який популяризує читання Людмилою Миколаївною Понкратовою. Темою зустрічі була сучасна українська та світова література, книжкові новинки видавництв (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


полоска
Година спілкування «Протидія булінгу»

        У рамках проведення в освітньому закладі тижня протидії боулінгу завідувачем бібліотеки Лисицькою О.І. для учнів 5-х класів були проведені години спілкування «Протидія боулінгу». Під час заходів учні дізнались про види булінгу та сторони конфліктів, а також до кого треба звернутись по допомогу.


полоска
Урок-реквієм «80 років пам’яті: забуттю не підлягає»

        В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Бабин Яр - символ трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі. До річниці історії і трагедії Бабиного Яру , в освітньому закладі для учнів 11-А класу (класний керівник Артюшенко О.М.) 16.09.2021 року відбувся урок-реквієм «80 років пам’яті: забуттю не підлягає» присвячений вшануванню пам`яті жертв Голокосту та масового знищення мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчиненого нацистами, у 1941-1943 роках (відповідальна зав. бібліотека Лисицька О.І.)


полоска

        Заходи, які проводила бібліотека у 2020-2021 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека у 2019-2020 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека у 2018-2019 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека у 2017-2018 н.р.

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове