КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Заходи, які проводить психологічна служба

Заходи, які проводить психологічна служба
(2021-2022 н.р.)

полоска
Відеопоради «Безпека в мережі Інтернет»
полоска
Симуляційна гра «Створюй коло безпеки»

        10.12.2021 р. серед представників учнівського самоврядування та педагогів-кураторів виховних центрів була проведена симуляційна гра «Створюй коло безпеки». Під час гри учасниками за допомогою карток-запитань було обговорено питання булінгу, його види, форми прояву, відповідальність за вчинення цього правопорушення, а також визначено роль Демократичної Шкільної Республіки в попередженні виникнення даного явища в закладі освіти (відповідальні: працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С., педагог-організатор Гончаренко В.В.)
полоска
Просвітницька кампанія «Види, форми та ознаки жорстокого поводження з дітьми»

        06-08.12.2021 р. серед працівників закладу освіти була проведена просвітницька кампанія «Види, форми та ознаки жорстокого поводження з дітьми». Під час кампанії працівники були інформовані про:
 • види жорстокого поводження з дітьми;
 • ознаки, за якими можна визначити дитину, яка перебуває в складних життєвих обставинах;
 • алгоритм дій працівників у разі виявлення даної категорії дітей;
 • перелік соціальних закладів, установ, громадських організацій, якими надається допомога постраждалим від домашнього насильства відповідно до компетенції
(відповідальні: заступник директора з ВР Акименко О.А., працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Семінар-практикум «Шляхи, форми й методи оптимізації міжособистісних стосунків в освітньому середовищі»

        06.12.2021 р. та 08.12.2021 р. з класними керівниками 1-11-х класів було проведено семінар-практикум «Шляхи, форми й методи оптимізації міжособистісних стосунків в освітньому середовищі». Під час заходу педагогами були опрацьовані різні конфліктні ситуації та визначено шляхи, форми й методи взаємодії з учасниками освітнього процесу для попередження виникнення чи позитивного вирішення непорозумінь (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Зустрічі «Безпека в мережі Інтернет. Попередження булінгу»

        07.12.2021 р. відбулися зустрічі учнів 9-А та 9-Г класів (класні керівники Колотило О.В., Тутова І.В.) із шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г. «Безпека в мережі Інтернет. Попередження булінгу». Під час зустрічі учні мали змогу обговорити правила безпечного використання Інтернет мережі, а також дізнатися про відповідальність за вчинення булінгу в закладі освіти (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Урок-казка «Моя суперсила – безпека в Інтернеті»

        30.11-03.12.2021 р. серед учнів 1-х класів було проведено урок-казку «Моя суперсила – безпека в Інтернеті». Під час уроку учням було запропоновано не тільки прослухати казку про черепашку Хаппі, а й створити правила безпечного користування електронними пристроями та Інтернет мережею (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Перегляд відеоматеріалів інформаційного меседжу «Батьківство в епоху цифрових технологій»

        29.11.2021 р. батькам учнів було запропоновано переглянути відеоматеріали інформаційного меседжу «Батьківство в епоху цифрових технологій», розробленого Офісом Ради Європи в Україні з нагоди Всеукраїнської інформаційної кампанії «16 днів проти насильства» (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)
полоска
Зустріч «Важливість світлоповертальних елементів для попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей»

        У рамках тижня безпеки дорожнього руху 19.11.2021 р. відбулася зустріч учнів 3-Б класу (класний керівник Васюкова С.М.) зі шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г. «Важливість світлоповертальних елементів для попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей», під час якої діти згадали основні дорожні знаки, правила перетину пішохідного переходу та дізналися про необхідність використання світлоповертаючих елементів у вечірній час (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Відеопорадник «Шпаргалка для батьків» «Побудова позитивних взаємовідносин з дітьми»
        У рамках тижня толерантності 19.11.2021 р. працівниками психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С. було підготовано відеопорадник «Шпаргалка для батьків» з теми «Побудова позитивних взаємовідносин з дітьми», у якому акцентувалася увага на формуванні у дітей позитивної дисципліни та створенні довірливих стосунків у родині.
полоска
Участь у вебінарі «Захист дітей від сексуального насильства: формування навичок безпечної поведінки у дітей різного віку»

        У рамках тижня толерантності 18.11.2021 р. працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С. взяли участь у вебінарі «Захист дітей від сексуального насильства: формування навичок безпечної поведінки у дітей різного віку» за участі Миколи Кулеби (Директор iDemocracy з питань захисту прав людини, уповноважений Президента України з прав дитини (2014-2021)), Віри Рогової (Заступник міністра освіти і науки України), Євгена Баженкова (Директор Інституту модернізації змісту освіти) та Олени Капральської (експерт з освітніх програм МБО «Служба порятунку дітей»).
полоска
Участь у науково-методичному онлайн-семінарі «Діяльність психологічної служби у системі освіти щодо забезпечення психологічного благополуччя вчителів в умовах реалізації концепції «Нова українська школа»

        У рамках тижня толерантності 17.11.2021 р. практичний психолог Головач І.А. та соціальний педагог Шкут О.С. брали участь у науково-методичному онлайн-семінарі «Діяльність психологічної служби у системі освіти щодо забезпечення психологічного благополуччя вчителів в умовах реалізації концепції «Нова українська школа», який був організований ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у співпраці з ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.
полоска
Експрес-опитування «Особистісні якості педагога для ефективної комунікації з учнями»

        У рамках тижня толерантності з 16.11.2021 р. по 17.11.2021 р. з метою визначення професійних комунікативних якостей особистості, серед педагогічного колективу було проведено експрес-опитування «Особистісні якості педагога для ефективної комунікації з учнями». Учасники мали змогу представити власні якості, які сприяють їх успішному спілкуванню з учнями (dідповідальні працівники психологічної служби).
полоска
Онлайн засідання «Школи сучасного педагога» «Шлях до себе. Профілактика емоційного вигорання»

        У рамках тижня толерантності 16.11.2021 р. було проведено онлайн засідання «Школи сучасного педагога» з теми «Шлях до себе. Профілактика емоційного вигорання», під час якого учасники мали змогу визначити рівень своєї життєвої енергії за допомогою графічного експрес-тесту «Годинник» та опрацювали поради «7 кроків до себе та власного щастя» (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)/
полоска
Участь в онлайн-івенті працівників психологічної служби «Базові навички вирішення конфліктів та медіації з використанням ненасильницького спілкування»

        У рамках декади здорового способу життя 11.11.2021 р. практичний психолог Головач І.А та соціальний педагог Шкут О.С. долучилися до онлайн-івенту працівників психологічної служби «Базові навички вирішення конфліктів та медіації з використанням ненасильницького спілкування», під час якого мали змогу практично опрацювати техніки відновних практик.
полоска
Інтерактивна акція «Моя формула здоров’я»

        У рамках декади здорового способу життя 10.11.2021 р. здобувачі освіти долучилися до інтерактивної акції «Моя формула здоров’я» на Google Jamboard, де кожен мав змогу поділитися власними складовими здорового способу життя (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)
полоска
Челендж «Мій корисний сніданок»
        У рамках декади здорового способу життя З 01.11.2021 р. по 10.11.2021 р. серед учнів 1-4-х класів було проведено челендж «Мій корисний сніданок», під час якого діти мали змогу продемонструвати свої корисні сніданки, закликаючи інших до правильного та здорового харчування (Відповідальні: класні керівники 1-4-х класів, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С., педагог-організатор Гончаренко В.В.)
полоска
Зустріч «Гігієна підлітків»

        У рамках декади здорового способу життя 10.11.2021 р. за участі студентки Сумського фахового медичного коледжу Авраменко Дарини та викладача Вовк Л.М. відбулася зустріч з учнями 7-8 класів на тему «Гігієна підлітків», під час якої здобувачі освіти пригадали складові особистої гігієни, правила догляду за тілом, ротовою порожниною та особливості миття рук (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Зустріч «Інфекції, що передаються статевим шляхом. Засоби контрацепції»

        У рамках декади здорового способу життя 09.11.2021 р. за участі студентки Сумського фахового медичного коледжу Авраменко Дарини та викладача Вовк Л.М. відбулася зустріч з учнями 9-11 класів на тему «Інфекції, що передаються статевим шляхом. Засоби контрацепції». Здобувачі освіти отримали корисну і доступну інформацію про хвороби, які передаються статевим шляхом та способи їх попередження їх виникнення. Також, учні були ознайомлені з умовами вступу до Сумського медичного коледжу та спеціальностями, за якими готують фахівців (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Експрес-опитування «Для мене здоров’я – це…»

        У рамках декади здорового способу життя 08.11.2021 р. учні 6 класів приєдналися до експрес-опитування «Для мене здоров’я – це…», під час якого ділилися власними думками про здоровий спосіб життя та створили спільну «хмару слів» (відповідальна учитель предмету «Основи здоров’я», соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
Відеоролик «Здоров’я – найцінніший скарб людини»

        У рамках декади здорового способу життя 08.11.2021 р. з метою пропаганди ведення здорового способу життя учням 5-11-х класів в Google Classroom «Інформаційний портал» було запропоновано до перегляду відеоролик «Здоров’я – найцінніший скарб людини», під час перегляду якого учні мали змогу дізнатися що руйнує здоров’я людини та основні правила його збереження (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Вебквест «Маршрут здоров’я»

        У рамках декади здорового способу життя 05.11.2021 р. з метою популяризації здорового способу життя серед учнів 5-х класів було проведено вебквест «Маршрут здоров’я», перед початком якого, під час онлайн зустрічі, учням було повідомлено умови проходження зупинок квесту для його успішного завершення. Здобувачі освіти мали змогу виконати цікаві завдання (загадки, ребуси, онлайн пазли, дошифратор та ін.) та перевірити власні знання з основ ведення здорового способу життя (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Анімаційний ролик «Гігієна для дітей: Як уберегтися від злих мікробів?»

        У рамках декади здорового способу життя 01.11.2021 р. з метою пропаганди важливості гігієни для збереження власного здоров’я в Google classroom «Інформаційний калейдоскоп» учням 1-4-х класів було запропоновано переглянути анімаційний ролик «Гігієна для дітей: Як уберегтися від злих мікробів?», під час перегляду якого учні мали змогу ознайомитися з видами мікробів та з’ясувати, що необхідно робити, щоб вони не потрапили до людського організму. Також здобувачі освіти мали змогу залишити відгуки після перегляду ролика (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Віртуальний кінозал «Безпека в Інтернеті»

        У рамках осінніх канікул 22.10.2021 р. для учнів 3-4-х класів було проведено віртуальний кінозал «Безпека в Інтернеті», під час якого учні мали змогу переглянути відео ролик щодо небезпек віртуального світу, а також діти активно долучилися до складення порад безпечного використання мережі Інтернет, а саме:
 • запитувати у дорослих про використання різних сайтів;
 • не спілкуватися онлайн з незнайомцями;
 • не відкривати невідомі файли;
 • не розповідати в мережі Інтернет про себе (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Віртуальний кінозал «Ловці мрій»

        У рамках осінніх канікул 21.10.2021 р. з метою попередження потрапляння в ситуації торгівлею людьми для учнів 9-11-х класів було проведено віртуальний кінозал «Ловці мрій», під час якого здобувачі освіти були ознайомлені з основними методами вербування торгівців людьми та на прикладі реальних ситуацій було обговорено правила безпечної поведінки для того, щоб не потрапити на «гачок» до злочинців (відповідальні психологічна служба Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
18 жовтня - Європейський День боротьби з торгівлею людьми

        Торгівля людьми – одне із небезпечних явищ сучасного світу, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність.
        Торгівля людьми – це форма сучасного рабства, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну.
        Експлуататори отримують прибуток через контроль та експлуатацію інших людей. Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Саме тому потрібно бути обережними!
полоска
Зустрічі з працівниками патрульної поліції «Правила безпеки під час канікул»

        13.10.2021 р. для учнів 5-В, 5-Г, 6-Б, 6-В та 9-В класів було проведено зустрічі з працівниками патрульної поліції Красовською О.Г., Горьковською М.В. «Правила безпеки під час канікул». Під час яких із здобувачами освіти було обговорено важливі правила використання мережі Інтернет, з метою попередження кібербулінгу, безпечної поведінки вдома та на вулиці, з метою попередження виникнення ситуацій небезпечних для життя та здоров’я.
полоска
Зустріч у рамках Школи сучасного педагога з теми «Стилі педагогічного спілкування»

        07.10.2021 р. з метою розвитку комунікативних умінь, культури педагогічного спілкування та створення позитивного психологічного клімату у педагогічному колективі відбулася зустріч у рамках Школи сучасного педагога з теми «Стилі педагогічного спілкування». Під час якої учасники проявили себе як творчі та креативні особистості, ознайомилися з існуючими стилями педагогічного спілкування, склали список якостей і вмінь педагога, які необхідні для ефективного спілкування та мали змогу визначити домінуючий стиль спілкування з учнями за допомогою анкетування (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
Участь у Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця» – «Здорові немовлята!»

        Протягом вересня 2021 року учні та батьки закладу активно долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» – «Здорові немовлята!», метою якої є закупівля неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень. У рамках акції було зібрано 2 087,00 гривень та перераховано їх на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».
полоска
Тиждень протидії булінгу

        З 20.09.2021 р. по 24.09.2021 р. в освітньому закладі був проведений тиждень протидії булінгу. Протягом тижня згідно плану проведені наступні заходи:        
 • учать у Х обласному зльоті керівників Служб порозуміння закладів освіти (координатор Служби порозуміння закладу освіти, практичний психолог Головач І.А. )        
 • акцію «Кольорове життя» (2-4 класи, соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А., педагог-організатор Гончаренко В.В.)        
 • заняття «Корені насильства» (7 класи, керівник факультативу «Вирішуємо конфлікти та будуємо мир навколо себе» Головач І.А.)
        Докладніше
полоска


        Заходи, які проводила психологічна служба в 2020-2021 н.р.
        Заходи, які проводила психологічна служба в 2019-2020 н.р.
        Заходи, які проводила психологічна служба в 2018-2019 н.р.
        Заходи, які проводила психологічна служба в 2017-2018 н.р.

полоска
полоска
полоска
Дорожня карта щодо реалізації прав на пільги для демобілізованих військовослужбовців та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції
полоска
Якщо у підлітка проблеми. Куди звертатися у кризовому стані?
32-78-05 Управління освіти Сумської міської ради (організація навчання, соціальний захист школярів)
Адреса: м. Суми, вул. Харківська, 35, IV поверх
65- 88-89 Психолого-педагогічний телефон довіри (екстрена анонімна психологічна допомога)
22-32-15 Анонімний кабінет обласного наркодиспансеру (загроза наркоманії, алкоголізму, токсикоманії)
Адреса: м. Суми, вул. Куліковська, 43
33-44-26 Центр планування сім ї (запобігання небажаної вагітності. Підліткові лікарі: гінеколог, дендролог, сексопатолог)
Адреса: м. Суми, вул. Санаторна, 3
24-35-02 Центр профілактики СНІДу (кабінет анонімного обстеження на ВІЛ)
Адреса: м. Суми, вул. Курська, 111
61-15-36 Служба у справах дітей
Адреса: м. Суми, вул. Горького, 21
27-40-12 Центр соціальних служб для молоді
33-40-50 Телефон довіри 5-ї міської лікарні
полоска
Для жителів Сумської області та для вимушених переселенців з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції
        При Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань:
        0-800-301-501
        Час роботи: цілодобово та без вихідних
полоска
Для громадян, які приїхали з автономної республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської областей
        Для отримання інформації щодо тимчасового перебування та поселення, вирішення соціальних питань, організації навчання або виховання дітей у дошкільних закладах, працевлаштування, відновлення втрачених документів, Ви можете звернутися:
        - до обласного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції цілодобово за телефонами: 66-55-10,101
        - в ДУ «Сумський обласний контактний центр», що працює у штатному режимі, за багатоканальними телефонами: 0 542 66-33-77; 0-800-301-501,

        Для отримання всіх видів державної соціальної допомоги, компенсації слід звертатися до найближчого органу соціального захисту населення за місцем тимчасового проживання.
        З питання відновлення пенсійних виплат - до територіальних органів Пенсійного фонду України.
        При зверненні до зазначених установ необхідно мати при собі основні документи (за наявності):
        - паспорт;
        - посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;
        - довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.
полоска
На базі Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна» діють:
Національна дитяча «гаряча» лінія – 0800500225 або – 772 з мобільного (працює щоденно, окрім неділі, з 10.00 до 20.00);
Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0800500335 або 386 з мобільного (працює що будня з 10.00 до 18.00)
полоска

        З метою ефективної взаємодії працівників сектору кримінальної міліції у справах дітей Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області, адміністрації загальноосвітнього навчального закладу, наближення працівників міліції до громадськості, на виконання доручення Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України від 04.10.2013 №58/2-1698, розміщена інформація про працівника СКМСД Сумського МВ, який закріплений за КУ Сумська ЗОШ №6: оперуповноважений СКМСД Сумського МВ Христич Ярослав Ярославович

полоска
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове