КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка Заходи у межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», 25.11-19.12.2021

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Заходи у межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

        Щороку з 25 листопада по 10 грудня в Україні проводяться заходи в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», які спрямовані на формування культури ґендерної рівності, навичок протидії домашньому насильству та запобігання торгівлі людьми. Протягом акції згідно з планом проведені заходи:

        30.11-03.12.2021 р. серед учнів 1-х класів було проведено урок-казку «Моя суперсила – безпека в Інтернеті». Під час уроку учням було запропоновано не тільки прослухати казку про черепашку Хаппі, а й створити правила безпечного користування електронними пристроями та Інтернет мережею (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).


        З 06.12.2021 по 10.12.2021 р. зав. бібліотеки Лисицькою О.І. для учнів 4-х класів були проведені правові калейдоскопи «Обережно – булінг». Під час заходу учні ознайомились з формами і структурою булінгу, та дізнались як протидіяти соціальному тиску і знаходити шляхи виходу зі складної ситуації.


        07.12.2021 р. відбулися зустрічі учнів 9-А та 9-Г класів (класні керівники Колотило О.В., Тутова І.В.) із шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г. «Безпека в мережі Інтернет. Попередження булінгу». Під час зустрічі учні мали змогу обговорити правила безпечного використання Інтернет мережі, а також дізнатися про відповідальність за вчинення булінгу в закладі освіти (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).


        10.12.2021 р. серед представників учнівського самоврядування та педагогів-кураторів виховних центрів була проведена симуляційна гра «Створюй коло безпеки». Під час гри учасниками за допомогою карток-запитань було обговорено питання булінгу, його види, форми прояву, відповідальність за вчинення цього правопорушення, а також визначено роль Демократичної Шкільної Республіки в попередженні виникнення даного явища в закладі освіти (відповідальні: працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С., педагог-організатор Гончаренко В.В.)


        29.11.2021 р. батькам учнів було запропоновано переглянути відеоматеріали інформаційного меседжу «Батьківство в епоху цифрових технологій», розробленого Офісом Ради Європи в Україні з нагоди Всеукраїнської інформаційної кампанії «16 днів проти насильства» (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)

        06.12.2021 р. та 08.12.2021 р. з класними керівниками 1-11-х класів було проведено семінар-практикум «Шляхи, форми й методи оптимізації міжособистісних стосунків в освітньому середовищі». Під час заходу педагогами були опрацьовані різні конфліктні ситуації та визначено шляхи, форми й методи взаємодії з учасниками освітнього процесу для попередження виникнення чи позитивного вирішення непорозумінь (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).


        06-08.12.2021 р. серед працівників закладу освіти була проведена просвітницька кампанія «Види, форми та ознаки жорстокого поводження з дітьми». Під час кампанії працівники були інформовані про:

  • види жорстокого поводження з дітьми;
  • ознаки, за якими можна визначити дитину, яка перебуває в складних життєвих обставинах;
  • алгоритм дій працівників у разі виявлення даної категорії дітей;
  • перелік соціальних закладів, установ, громадських організацій, якими надається допомога постраждалим від домашнього насильства відповідно до компетенції
(відповідальні: заступник директора з ВР Акименко О.А., працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове