КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Наші успіхи стрелка Спортивні досягнення стрелка 2018-2019 н.р.

Спортивні досягнення

2018-2019 навчальний рік

        За результатами міської спартакіади освітній заклад посів ІІІ місце.

Вид змагань
Результат
Команда учнів
Хто з учителів підготував
Міський «день здоров’я» зі спортивного орієнтування
І місце
Кочиш Діана (5-А),
Спіріна Софія (5-А),
Дегтярьов Ростислав (5-Б),
Никонець Аркадій (5-Б),
Аушев Станіслав (5-В),
Гвоздевський Володимир (5-В),
Загорулько Сергій (6-Б),
Колотило Ірина (7-В),
Мосевич Ігор (7-В),
Синицина Богдана (7-В),
Акулова Вікторія (7-Г),
Єршов Святослав (7-Г),
Котенко Анна (7-Г),
Лагутін Кирило (7-Г),
Пономаренко Дмитро (7-Г),
Приходько Анна (7-Г),
Кривошап Олег (8-Г),
Заярний Ілля (10-А),
Нестеренко Максим (10-А),
Ткаченко Костянтин (10-А)
Стебай Любов Петрівна
Першість м. Суми в змаганнях «Старти надій» в залік ХХVІІ спартакіади школярів
І місце
Ювченко Олександра (7-А),
Чікміз Альона (7-А),
Семенюта Анастасія (7-А),
Рогунович Софія (7-А),
Понтічелло Фабіано (7-А),
Дорошенко В’ячеслав (7-А),
Бєлоцерковська Світлана (7-А),
Панасовська Анастасiя (7-Б),
Колотило Ірина (7-В),
Синицина Богдана (7-В),
Мосевич Ігор (7-В),
Пономаренко Дмитро (7-Г),
Акулова Вікторія (7-Г),
Котенко Анна (7-Г),
Приходько Анна (7-Г),
Єршов Святослав (7-Г)
Ралка Віталій Юрійович
Першість м. Суми з легкоатлетичного чотириборства в залік ХХVІІ спартакіади школярів
І місце
Кочиш Діана (5-А),
Дорошенко В’ячеслав (7-А),
Синицина Богдана (7-В),
Акулова Вікторія (7-Г),
Єршов Святослав (7-Г),
Пономаренко Дмитро (7-Г),
Приходько Анна (7-Г),
Суліма Дмитро (7-Г),
Гарський Сергій (8-А),
Мельниченко Фаїна (8-Г)
Ралка Віталій Юрійович
Першість м. Суми з легкої атлетики в залік ХХVІІ спартакіади школярів
ІІ місце
Акулова Вікторія (7-Г)
Приходько Анна (7-Г)
Капоріна Катерина (8-А)
Майборода Анастасія (8-А)
Зікратий Дмитро (9-А)
Корінченко Ігор (9-Б)
Янішевська Владислава (9-Б)
Кисіль Яніна (9-В)
Нестеренко Максим (10-А)
Антипенко Аліна (10-Б)
Рогов Георгій (11-А)
Шабаліна Світлана Борисівна
Першість м. Суми з волейболу серед дівчат в залік ХХVІІ спортивних ігор школярів
ІІ місце
Анаєнко Софія (7-Б)
Синицина Богдана (7-В)
Бесараб Дар’я (7-Г)
Єременко Владислава (7-Г)
Безсмертна Світлана (8-А)
Лапченко Алла (8-В)
Пономарьова Аліна (10-А)
Клименко Єсенія (10-Б)
Войцицька Анастасія (11-А)
Стебай Любов Петрівна
Першість м. Суми з футболу серед юнаків в залік ХХVІІ спортивних ігор школярів
ІІ місце
Громіка Кирило (11-А)
Шумаров Богдан (11-Б)
Бірюк Микола (10-А)
Калінін Михайло (10-Б)
Зікратий Дмитро (9-А)
Кобцов Данил (9-Б)
Іванов Олексій (9-Б)
Железний Дмитро (9-Б)
Кислий Роман (9-В)
Парасотченко Ростислав (9-В)
Сокрута Владислав (9-В)
Альджбур Махмуд (9-В)
Ліфер Ілля (9-В)
Кривошап Олег (8-Г)
Кравченко Іван (8-Г)
Солодовник Юрій (8-Г)
Швирло Костянтин (8-Г)
Попов Дмитро (9-Б)
Сніжко Артем (11-А)
Будко Валерій Павлович
Міський «День здоров’я» з лижних гонок
ІІ місце
Рогов Георгій (11-А),
Кочиш Діана (5-Г),
Оверченко Владислава (6-Б),
Коротченко Ангеліна (6-Г),
Соляник Марія (5-Б)
Шабаліна Світлана Борисівна
Міські змагання чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат закладів освіти
ІІІ місце
Любіч Дмитро (8-А)
Гарський Сергій (8-А)
Петрик Станіслав (8-А)
Кобцов Даніл (9-Б)
Корінченко Ігор (9-Б)
Сітало Іван (9-Б)
Марченко В'ячеслав Олексійович
Першість м. Суми з футзалу серед дівчат в залік ХХVІІ спортивних ігор школярів
ІІІ місце
Войцицька Анастасія (11-А)
Чала Катерина (11-А)
Кисіль Яніна (9-В)
Влізько Софія (8-А)
Кравченко Інна (9-А)
Галинська Каріна (9-А)
Капоріна Катерина (8-А)
Майборода Анастасія (8-А)
Будко Валерій Павлович
Особистісно-командна першість м. Суми з легкоатлетичного кросу в залік ХХVІІ спортивних ігор школярів
ІІІ місце
Акулова Вікторія (7-Г)
Приходько Анна (7-Г)
Кочиш Діана (5-А)
Оверченко Владислава (6-Б)
Мещерякова Діана (10-А)
Антипенко Аліна (10-Б)
Нестеренко Максим (10-А)
Шабаліна Світлана Борисівна
Першість м. Суми з волейболу серед юнаків в залік ХХVІІ спортивних ігор школярів
ІІІ місце
Борковський Ілля (10-Б)
Попов Дмитро (9-Б)
Кривошап Олег (8-Г)
Харченко Андрій (8-А)
Кобцов Даніл (9-Б)
Калінін Михайло (10-Б)
Корінченко Ігор (9-Б)
Парасотченко Ростислав (9-В)
Сокрута Владислав (9-В)
Будко Валерій Павлович
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове