КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Наші успіхи стрелка Спортивні досягнення стрелка 2017-2018 н.р.

Спортивні досягнення

2017-2018 навчальний рік

Вид змагань
Результат
Команда учнів
Хто з учителів підготував
Обласні спортивні ігри «Старти надій» у залік ХХVІ спартакіади школярів
ІІІ місце
Голіус Дмитро (7-А)
Капоріна Катерина (7-А)
Майборода Анастасія (7-А)
Сердюк Анастасія (7-А)
Ярмак Анна (7-А)
Рязанцев Олексій (7-Б)
Козіло Дар’я (7-В)
Князєва Поліна (7-Б)
Суслов Данило (7-В)
Солодовник Юрій (7-Г)
Кравченко Іван (7-Г)
Кривошап Олег (7-Г)
Зінченко Єгор (7-Г)
Швирло Костянтин (7-Г)
Шабаліна Світлана Борисівна
Першість м. Суми з волейболу серед дівчат у залік ХХVІ міських спортивних ігор школярів
І місце
Богдан Олександра (11-Б)
Масік Крістіна (9-Б)
Павловська Дана (9-В)
Войцицька Анастасія (10-А)
Косагова Анастасія (11-А)
Козаченко Ольга (11-А)
Ворохта Катерина (11-А)
Сергієнко Єлізавета (11-А)
Гончаренко Катерина (11-Б)
Шапаренко Вероніка (11-Б)
Донченко Вероніка (11-Б)
Ралка Віталій Юрійович
Першість м. Суми з легкої атлетики у залік ХХVІ міських спортивних ігор школярів
І місце
Бражнік Богдан (11-А)
Гриненко Тетяна (11-А)
Богданова Аліна (11-Б)
Рязанцева Анна (10-А)
Сніжко Артем (10-А)
Рогов Георгій (10-А)
Нестеренко Максим (9-Б)
Бірюк Микола (9-Б)
Бойко Владислав (9-В)
Марченко Катерина (9-В)
Янішевська Владислава (8-Б)
Кобцов Даніл (8-Б)
Сітало Іван (8-Б)
Стебай Любов Петрівна
Спортивні ігри «Старти надій» у залік ХХVІ спартакіади школярів
І місце
Лапченко Алла (7-В)
Капоріна Катерина (7-А)
Майборода Анастасія (7-А)
Козіло Дар’я (7-В)
Сердюк Анастасія (7-А)
Ярмак Анна (7-А)
Мельниченко Фаїна (7-Г)
Князєва Поліна (7-Б)
Рязанцев Олексій (7-Б)
Суслов Данило (7-В)
Солодовник Юрій (7-Г)
Кривошап Олег (7-Г)
Голіус Дмитро (7-А)
Люлько Єгор (7-Б)
Тимошенко Віталій (7-Б)
Зінченко Єгор (7-Г)
Швирло Костянтин (7-Г)
Шабаліна Світлана Борисівна
Першість м. Суми з волейболу серед юнаків у залік ХХVІ спартакіади школярів
ІІ місце
Щербаченко Єгор (9-А),
Ніколаєнко Богдан (9-А),
Борковський Ілля (9-А),
Попов Дмитро (8-Б),
Кривошап Олег (7-Г),
Харченко Андрій (7-А),
Кобцов Данила (8-Б),
Корінченко Ігор (8-Б)
Будко Валерій Павлович
Міський «день здоров’я» зі спортивного орієнтування
ІІ місце
Загорулько Сергій (5-Б),
Поляков Руслан (5-В),
Ганжалов Артем (5-В),
Аксененко Ілля (6-Б),
Мосевич Ігор (6-В),
Тихонов Нікіта (6-В),
Лагутін Кирило (6-Г),
Приходько Анна (6-Г),
Нестеренко Максим (9-Б),
Ткаченко Костянтин (9-Б),
Подоляко Артем (9-В)
Ковальова Олена Михайлівна
Першість м. Суми з футболу серед юнаків у залік ХХVІ спартакіади школярів
ІІІ місце
Процик Денис (11-А),
Бражник Богдан (11-А),
Головченко Данило (11-А),
Сєрік Андрій (11-А),
Скубко Олександр (11-А),
Буцький Андрій (11-А),
Чевгуз Артем (11-А),
Філатов Владислав (11-А),
Бреус Ілля (9-Б),
Бірюк Микола (9-Б),
Хрєнов Владислав (9-В),
Семенюта Андрій (9-В),
Шумаров Богдан (10-Б),
Громіка Кирило (10-А),
Калінін Михайло (9-А),
Кобцов Данило (8-Б),
Абросімов Ростислав (8-Б),
Іванов Олексій (8-Б),
Парасотченко Ростислав (8-В)
Будко Валерій Павлович
Першість шкіл міста з легкоатлетичного чотириборства в залік ХХVІ спортивних ігор школярів
ІІІ місце
Іл”їн Дмитро (7-Г)
Голіус Дмитро (7-А)
Мосевич Ігор (6-В)
Кривошап Олег (7-Г)
Ярмак Анна (7-А)
Сердюк Анастасія (7-А)
Акулова Вікторія (6-Г)
Козіло Дар’я (7-В)
Синицина Богдана (6-В)
Шабаліна Світлана Борисівна
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове