КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Енергозбереження

Енергозбереження

Заходи щодо енергозбереження на 2108 рік

Підтримка Всесвітньої акції «Година Землі – 2018»

        З метою привернення уваги громадськості до питань охорони навколишнього природного середовища та збереження енергоресурсів, підтримки дій світової спільноти проти змін клімату з 19.03.2018 по 23.03.2018 р. КУ Сумська ЗОШ №6 долучилась до Всесвітньої акції «Година Землі».
        Діти переглянули відеоролик щодо збереження довкілля, з задоволенням виготовляли плакати, малюнки, які пропагують економію електроенергії, зменшення викидів вуглекислого газу тощо. 24 березня 0 20.30 вимкни світло і електроприлади на 1 годину – приєднайся до Всесвітньої акції, збережи довкілля.
        23.03.2018 р. у 1-А класі (класовод Сивоконь Л.М.) була організована виставка малюнків «Споживай енергію розумно!». До організації виставки активно залучилися і батьки учнів. Разом з дітьми вони намалювали цікаві малюнки, що сприяють вихованню економного відношення людей до споживання електроенергії.
        19 березня у 2-А класі (класовод Абрамчук І.М.) була проведена бесіда «Година Землі». Учні отримали цікаву розповідь про необхідність об’єднання дій людей щодо збереження природи нашої планети. Діти разом з вчителем виготовили стіннівку про зв'язок людини з природою, негативному впливові споживацьких навичок на планету та збереження довкілля.
        23.03.2018 р. для учнів 3-В класу класоводом Світенко Г.М. був проведений усний журнал «Година Землі». Учні отримали інформацію про Всесвітню акцію «Година землі 2018», під час якої люди у всьому світі вимкнули світло для економії електроенергії і збереження ресурсів планети.
        30.03.2018 р. в 4-А класі (класовод Заіченко О. Л.) пройшов відеоурок «Абетка енергозбереження», під час якого учні ознайомились із способами економного використання електричної та теплової енергії. Діти із задоволенням працювали в групах, складаючи правила контролю враження. Учні взяли активну у конкурсі малюнків «Збережемо енергію разом!». Цей захід сприяв розумінню необхідності бережливого ставлення до використання енергоносіїв.
        23.03.2018 р. у 4-Г класі відбувся екологічний діалог про охорону навколишнього природного середовища та збереження енергоресурсів. Учні підготували інформацію та побажали взяти участь 24 березня у Всесвітній акції «Година Землі – 2018».
        28.03.2018 р. у 7-Б відбулася (класний керівник Артюшенко О.М.) виховна година «Споживай енергію розумно». Учні творчо працювали в групах та презентували міні-проекти з нергоефективності використання ресурсів та збереження довкілля.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове