КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Енергозбереження

Енергозбереження

Підтримка Всесвітньої акції «Година Землі – 2019»

        Всесвітня кампанія Година Землі 2019 проходитиме у суботу 30 березня 2019 року о 20:30 год. Люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій людей збереження природи нашої Планети.
        Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії, з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році акція поширилась світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів осіб у 35 країнах світу. Україна приєдналась до всесвітньої кампанії у 2009 році.
        Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, установи, організації та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на зв’язку людини з природою і негативному впливові споживацьких звичок на Планету.


Участь в ЕкоКросі до Всесвітньої акції «Година Землі»
        30 березня команда учнів 2-Б класу та їх батьки «Team clean» узяли участь в ЕкоКросі, присвяченому Всесвітній акції «Година Землі», організованому КУ «Агенція промоції «Суми» Сумської міської ради. Діти нарівні з дорослими прибирали сміття з набережної річки Псел. Усі були задоволені, що зробили нашу планету чистішою (відповідальна – класовод 2-Б класу Сугар О.В.).
        Інформація була висвітлена на новостному сайті 0542.ua


Заходи щодо енергозбереження на 2018 рік

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове