КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Енергозбереження

Енергозбереження

полоска

        Кожного року останньої суботи березня о 20:30 за місцевим часом мільйони людей по всьому світу присвячують годину своєї уваги планеті Земля.
        Символічно вимикають зайве освітлення, читають або дивляться фільми про Землю і стиль життя, дружній до планети, беруть участь у дискусіях і онлайн-концертах, доєднуються до звернень на захист природи.
        Це більше, ніж просто одна година, присвячена Землі. Це — рух за наше майбутнє. І навіть більше, ніж символ підтримки, ця подія — імпульс для негайних змін.
        Година Землі завжди відбувалася завдяки енергії від людей. І навіть за умов глобального локдауну, кожен з нас може мати вплив – зі своєї домівки та онлайн. Де б ми не були, ми можемо присвятити цю годину планеті та нашому майбутньому.
        Вимкни зайве освітлення на одну годину. Ця символічна дія — у самому ДНК Години Землі.
        Вимкни зайве освітлення на годину у суботу 27 березня з 20:30 за Київським часом.
        Підтримай збереження старовікових лісів України
        Збереження старовікових лісів України – основна тема Години Землі 2021

полоска

        З метою формування нового природоохоронного світогляду громадян України на засадах сталого розвитку, виховання в дітей почуття відповідальності за природу як національне багатство, у рамках заходів до Всесвітньої акції «Година Землі – 2021» на базі Комунального закладу Сумської міської ради – Сумський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді 17.03.2021 учні закладу брали участь у міському етапі обласного екологічного форуму «Природа – національне багатство України»
        За підсумками даного конкурсу учениця 9-Б класу Лініченко Влада за роботу «Енергозбереження – вимога часу» була нагороджена грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради за активну роботу з дослідництва, поглиблене вивчення довкілля, творчий підхід до вибору тематики досліджень (керівник Лісниченко Я.В.)

полоска

        З метою популяризації енергозбереження та виховання свідомого споживача енергії серед учнів з 25 січня 2021 року у закладі освіти серед учнів 1-7 класів організовано та проведено художню виставку робіт «Азбука енергозбереження» (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).


Заходи щодо енергозбереження на 2021 рік

Заходи щодо енергозбереження на 2020 рік

полоска

        Український пізнавальний мультфільм для дітей про енергоефективне освітлення «Добре світло» (створений за ініціативи «Громадської організації «Агентство економічного розвитку» та некомерційної організації «Програма розвитку ООН в Україні»)

полоска

        Нераціональне використання та ресурсів та енергії – проблема без державних кордонів, як і більшість екологічних питань, котрі викликають занепокоєння людства сьогодні. Ця проблема є дуже актуальною й для нашої держави. Україна лише на 25% забезпечую себе енергоресурсами, а 75% - імпортує. На сьогодні наша країна є однією з країн світу, де енергія використовується найменш ефективно. Тому, заради нашого майбутнього, школярі повинні бути обізнані з проблемою енергозбереження і можливостями своєї участі в її вирішенні. Тож, пропонуємо усім бажаючим долучитися до спільної справи на користь нашої планети в цілому та навчитися заощаджувати електроенергію, переглянувши інформаційний відеодайджест «Абетка енергозбереження».

полоска

        У рамках урядової Програми «Спроможна школа для кращих результатів» на капітальний ремонт покрівлі з утепленням КУ Сумської ЗОШ №6 було виділене фінансування з державного бюджету у сумі 1180956 грн, з місцевого – 899347 грн. Станом на 07.12.2020 року роботи закінчені.
        Дана програма дала можливість зробити освітній заклад безпечним та комфортним середовищем для кожного учня, працівника закладу.

полоска

        Пам’ятка енергозбереження «Корисні поради для батьків та учнів щодо використання енергії в побуті»


полоска
        На виконання Програми охорони навколишнього природного середовища м. Суми на 2019-2021 роки, Днів сталої енергії у м. Суми та Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, активізації екологічного руху в закладі, формування в учнів почуття відповідальності за майбутнє планети з 05.06.2020 по 18.06.2020 р. учні закладу освіти (керівник Гончаренко В.В.) брали участь у міському екологічному івенті «Енергозбереження від А до Я» та посіли ІІ місце. Вітаємо!
Вітаємо
за перемогу КУ Сумської ЗОШ №6
у міському екологічному інвенті
«Енергозбереження від А до Я»

(керівник Гончаренко В.В.)
Учні, які брали участь: Лодола Вікторія (1-В), Лісовенок Тимофій, Квак Ілля (1-Д), Колонтаєвський Гліб (2-А), Зенцов Роман (3-А), Мерзляков Ілля (3-Б), Горюнова Марія (3-Г), Землянко Олександра (5-Б), Макарова Аліна, Довгопол Альбіна (7-А), Пушкарьова Аріна (10-Б)

полоска

Підтримка Всесвітньої акції «Година Землі – 2020»

        В Година Землі – це найбільша світова ініціатива на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів.
        Щорічно у Годину Землі відбувається символічне відключення світла на одну годину (у 2020 році – 28 березня з 20:30) – у домівках, офісах та біля визначних місць і споруд світу. Згасають Лондонське око, театр Сіднею, єгипетські піраміди, міст Ґолден Ґейт в Сан-Франциско, Колізей у Римі, як символи надії на активні дії кожного з нас заради сталого, дружнього до природи світу. У понад 180 країнах відбуваються тисячі подій – від спільних медитацій до фестивалів та пробігів задля підтримки імпульсу цієї Години.
        Цього року Година Землі фізично відзначатиметься по домівках. Наша увага зосереджена на збереженні життів – власного та близьких. І це найприродніша риса кожної живої істоти на Планеті.
        Година-рефлексія, година внутрішньої дії задля створення світу, де люди живуть у гармонії з природою. І собою!
        В Україні Година Землі об’єднала понад 80 міст, сотні організацій, бізнесів та навчальних закладів. Зовнішнє освітлення вже згасало на Хрещатику, біля Софійського та Михайлівського соборів, Театру опери та балету в Одесі, Свято-Успенського собору в Полтаві, Тернопільського та Луцького замків. Свічки запалали в тисячах домівок та ресторанах, відбулись акустичні концерти, вогняні шоу, перегляди фільмів на екологічну тематику, еко-ярмарки та велопробіги.
        Година Землі, як і раніше, – символічне вимкнення на одну годину зайвого освітлення та електроприладів, час для відчуття себе дітьми цієї неймовірної Планети. Але, головне, – це імпульс для розвитку, освіти та осмислення звичок – власних, родини, компанії та цілої країни заради життя в гармонії з природою.
        Година Землі визначена тим, що кожна людина та організація можуть втілити власну ідею на підтримку Години Землі!

полоска

Участь в ЕкоКросі до Всесвітньої акції «Година Землі»
        30 березня 2019 року команда учнів 2-Б класу та їх батьки «Team clean» узяли участь в ЕкоКросі, присвяченому Всесвітній акції «Година Землі», організованому КУ «Агенція промоції «Суми» Сумської міської ради. Діти нарівні з дорослими прибирали сміття з набережної річки Псел. Усі були задоволені, що зробили нашу планету чистішою (відповідальна – класовод 2-Б класу Сугар О.В.).
        Інформація була висвітлена на новостному сайті 0542.ua


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове