КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка Заходи до 80-тих роковин трагедії Бабиного Яру, 29-30.09.2021

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Заходи до 80-тих роковин трагедії Бабиного Яру

        Бабин Яр... Полюс нелюдськості... Наш біль. Наша пам’ять. Одна з найстрашніших сторінок літопису зла та страждань, написана людською кров’ю.
        29-30 вересня учні та вчителі школи разом зі всією Україною вшановували пам’ять жертв Бабиного Яру. 80 років тому в Києві розстріляли понад 33 тисячі мирних людей, більшість із яких — євреї та роми.
        У цей день на перших уроках говорили про трагедію, Голокост і події Другої світової війни. І говорили не лише мовою підручника, а й мовою пам’ятників і спогадів, які теж зберігають нашу історію.
        Ми досі не знаємо достеменно, скільки людей загинуло у Бабиному Яру. Більше того, в кожному місті, містечку та селі є свій Бабин Яр – місце, де людей зневажали, принижували та знищували. Але про ці локальні місця трагедій нам, зазвичай, відомо навіть менше, ніж про київський Бабин Яр. Щоб запобігти таким трагедіям у майбутньому, ми маємо зберігати пам’ять про трагічні події минулого.

  • 8-А
  • 8-А

        В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Бабин Яр - символ трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі. До річниці історії і трагедії Бабиного Яру , в освітньому закладі для учнів 11-А класу (класний керівник Артюшенко О.М.) 16.09.2021 року відбувся урок-реквієм «80 років пам’яті: забуттю не підлягає» присвячений вшануванню пам`яті жертв Голокосту та масового знищення мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчиненого нацистами, у 1941-1943 роках (відповідальна зав. бібліотека Лисицька О.І.)


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове