КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелкаТиждень початкових класів, 21-25.02.2022

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Тиждень початкових класів

        З 21.02.2022 р. по 25.02.2022 р. у закладі освіти проходить nиждень початкових класів. Протягом тижня згідно з планом учні початкової школи брали участь у цікавих конкурсах, іграх, концертних програмах, вікторинах, флеш-мобах тощо.

        Мова – це засіб збереження і розвитку нашого духовного спадку. Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини.
        Розпочався тиждень початкової школи. Тема понеділка «Моє багатство – рідна мова». Учні 1-4 класів разом з класними керівниками проводили різні ігри, квести та інтелектуальні вікторини.
        Зокрема, у 1-Г класі було проведено мовознавчу гру «Знаємо українську!». Учні грали в різноманітні ігри, відгадували загадки, виконували завдання у групах і парах.
        У 2-А класі відбулася година спілкування «Я навіки збережу все, що серцю близько». Учні читали вірші українських поетів, слухали народні пісні та малювали малюнки на патріотичну тематику.
        Учні 4-А класу мали змогу проявити себе у фотосправі, а ще довести в черговий раз, що вони творчі і непередбачувані, виконуючи завдання фотоквесту «Ой, яка чудова, українська мова». Адже треба було знайти і сфотографувати книгу, яка допомагає вивчити усі літери української абетки. Відшукати в бібліотеці і сфотографувати збірку українського поета, яку перекладено більш, ніж ста мовами світу! Та багато інших завдань.
        У 4-В класі проведено інтелектуальну гру «Мова єднає всіх». Учні дізналися про Міжнародний день рідної мови, який відзначається 21 лютого. Проведено змагання між командами на знання української мови. Дітей зацікавили конкурси: дешифратор, вірю – не вірю, фразеологічні викрутаси, українська пісня.
        Класний керівник 1-В класу провела учням гарну вікторину «Мовне асорті», де першокласники змогли продемонструвати свої знання про мову. Розгадували ребуси, загадки, складали прислів'я.
        Учні 3-Б класу складали есе на тему «Що для мене є мова?», де кожен зміг висловити свою думку щодо свята. Учням дуже сподобалась така форма роботи.
        У 4-Г класі пройшла квест-гра «Ми знавці рідної мови». Дiти виконували рiзнi цiкавi завдання: спiвставляли фразеологiзми, знайшовши пару-синонiм; вiдгадували загадки i шукали вiдгадки серед букв; пiдбирали антонiми до запропонованих слiв; показували жестами фразеологiзми, змагалися в конкурсi «Найшвидше читання скоромовок».
        На перервах учні 1-Д, 1-Б, 4-Д, 3-Г, 2-Д, 3-В, 2-В створювали хваринки слів про мову «Словниковой дивограй». А учні 4-Б класу співали прекрасну пісню про Рідну мову.


        22 листопада. Вівторок пройшов під таким гаслом «Ми - дослідники, ми –винахідники». Розпочався день з інформаційної хвилинки «Великі відкриття маленьких дослідників» Діти ознайомилися і переконалися, що у світі багато винаходів, які створили діти. Захотіли з них брати приклад. І учні 3-Д класу розповідали про свої улюблені книги-енциклопедії.
        Відомо, що діти засвоюють будь-що значно краще через дію та участь у дослідах, експериментах або спостереженнях. Ось і учні 1-А класу відкрили свою дослідницьку лабораторію «Досліди – це цікаво». Вони провели дуже цікаві та пізнавальні досліди: «Соломинка-піпетка», «Плаваюче яйце», «Мандарин-субмарин» та багато інших.
        А учні 1-Д класу досліджували «Одиницю вимірювання – дециметр», де жваво перетворювали дециметри в сантиметри та навпаки. Досліджували для чого нам потрібні різні одиниці вимірювання та чим ще можна виміряти довжину.
        У 4-В класі був проведений дослідницький проект «Таємниці космосу». Учні з великим задоволенням досліджували космічні простори, знайомили товаришів з власними напрацюваннями.
        2-Д здивував святом-розвагою «Зиму проводжаємо – весну зустрічаємо». Під час якого відбулося змагання між зимою і весною, ігри на увагу від Зими. Лунали веселі пісні-заклички, а дівчата зачарували присутніх ніжним вальсом квітів.
        У 2-В класі учні гралися у гру «Світ винаходів». Діти дізналися, які винаходи зачарували весь світ. Складали пазли, розв’язували інтерактивні завдання.
        Учні 3-Г класу провели кольорове дослідження «Як рослини п’ють воду». Діти фарбували рослини за допомогою зафарбованої водички. Всі були у захваті від побачених результатів.
        А учні 2-Г класу переглядали мультфільми про дослідників і винахідників.
        Також на перервах відбувалося багато цікавого. Наприклад, учні 4-Б класу проводили досліди щодо незвичайних можливостей звичайних предметів та явищ. Учні 3-В складали дослідницькі пазли і зрозуміли, що відкриття роблять люди, які ніколи не зупиняться на досягнутому. А у 4-Д діти ознайомилися і переконалися, що у світі багато видатних людей з яких хотілося би брати приклад.

 • 1-А
 • 1-А
 • 1-Д
 • 1-Д
 • 2-В
 • 2-Г
 • 2-Д
 • 2-Д
 • 3-В
 • 3-Г
 • 3-Г
 • 3-Д
 • 4-Б
 • 4-Б
 • 4-В
 • 4-В
 • 4-Д

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове