КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Освітні проєкти

Архів
2022-2023

Нова українська школа

        Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки України. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.
        Нова українська школа – це освіта нових сенсів, дитиноцентризму і поваги до кожної людини. Це цікава, практикоорієнтована, безпечна і дружня до дитини школа. А для батьків вона – відкрита, чесна і націлена на співпрацю.
        Головна ідея Нової української школи – компетентнісне навчання. Це означає, що учні не просто будуть набувати знань, а вчитимуться використовувати їх на практиці.
        З 2018/2019 навчального року по-новому вчаться всі першокласники України. Вони опановують знання та навички через інтеграційну діяльність, а під час ранкових зустрічей вчаться висловлювати свої думки і почуття та слухати інших.
        Новий Стандарт початкової освіти передбачає, що вчителі працюватимуть за іншими підходами. Крім того, на сьогодні наші вчителі (вчителі початкових класів, учителі фізичної культури, іноземної мови, а також заступники директора з навчально-виховної роботи) пройшли навчання на спеціальному онлайн-курсі для підсилення очного навчання.
        Просто про складне. Що варто знати батькам про новий Закон України "Про освіту"

Нова початкова школа. Початкова освітаІнформація про класних керівників, які у 2022-2023 н.р. будуть навчати учнів перших класів

Інноваційний освітній проєкт «Світ чекає крилатих»

        Інноваційний освітній проект «На крилах успіху» розробляється за підтримки Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, зокрема віце-президента Національної академії педагогічних наук України, директора Інституту педагогіки НАПН України, доктора педагогічних наук, професора,члена-кореспондента НАПН України, заслуженого діяча науки і техніки України Топузова Олега Михайловича. Автор ідеї, науковий керівник і розробник проекту Цимбалару Анжеліка Дмитрівна, головний науковий співробітник відділу інновацій та стратегій розвитку освіти Інституту педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук. Освітній проект «На крилах успіху» передбачає гармонійний розвиток дитини шляхом створення наближених до її життя соціокультурних ситуацій.
        У 2018-2019 н.р. в освітньому закладі було набрано клас за освітньою програмою «На крилах успіху».
        Першокласники отримують захопливе навчання:
            - активне навчання (дидактичні ігри, дослідження, екскурсії, квести, навчальні проекти, заняття з нейробіки);
            - індивідуальна скринька школяра (набір дидактичних засобів навчання для формування навичок письма, лічби роботи з геометричним матеріалом);
            - навчання через навчання інших – казкових героїв лаксиків;
            - взаємодія з учнями 5-9-х класів;
            - селфі-аудит (самостійне визначення дитиною ступеня опанування навчальним матеріалом і планування подальшої роботи);
            - узгодженість навчального й виховного процесів та ін.

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове