КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Наші успіхи стрелка Конкурси стрелка 2017-2018 н.р.

Конкурси

2017-2018 навчальний рік


Конкурс
Напрям, номінація
Досягнення
П.І.Б. учня
П.І.Б. учителя
Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс «Я гордий тим, що українець зроду» (м. Київ)
І місце
Ляху Васіліса (2-В)
Павлова О.С.
ІІ місце
Александрова Александра (2-А)
Абрамчук І.М.
Обласний конкурс малюнків
«Україна: шлях до гідності»
ІІ місце
Дремова Вікторія (2-Г)
Глущенко Л.В.
ІІІ місце
Сердюк Кирило (1-В)
Геращенко Т.М.
Обласний етап ігрового практикуму «Життєвий капітал»
І місце
Бражнік Богдан,
Головченко Даніїл,
Калініченко Андрій,
Литвиненко Владислав,
Матвієнко Денис,
Чевгуз Артем (11-А)
Співак Т.В.
Обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»
«Художнє виконавство» («Співограй»)
І місце
Малишева Валентина (4-А),
Резнікова Катерина (4-Б),
Стецун Дар’я (4-В),
Назаренко Марина (5-Б),
Колотило Ірина,
Кисіль Катерина,
Мигаль Вероніка,
Янченко Світлана (6-В),
Одинцова Марія (7-А)
Головченко А.І.
І (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, у якому я живу»
ІІІ місце
Третяк Лариса (10-А)
Калашник Т.О.
Міський огляд-конкурс на кращу організацію роботи таборів з денним перебуванням, дитячих закладів праці та відпочинку
Табір з денним перебуванням (профільний табір)
І місце
Профільний табір «Ерудит»
Єфіменко А.О.
Табір з денним перебуванням (пришкільний табір)
ІІІ місце
Пришкільний табір «Сонечко»
Самойленко Л.В.
Міський конкурс-пленер
«Моє рідне місто»
ІІІ місце
Богдан Олександра (11-Б)
Гончаренко В.В.
Міський інтерактивний конкурс
з основ здоров’я
І місце
Літвінов Дмитро,
Пушкарьова Аріна,
Сорока Дмитро,
Тихонов Кирил (8-А),
Дунюшкіна Ольга (8-Б)
Радченко Л.П.
Міський конкурс творчих робіт, присвячений захисникам Вітчизни
«Малюнок»
І місце
Місько Марія (2-А)
Абрамчук І.М.
ІІІ місце
Забара Тимофій (2-В)
Павлова О.С.
Дегтярьов Ростислав (4-Б)
Лиштван О.А.
«Оберіг для солдата»
І місце
Шкут Даніїл (4-Б)
Лиштван О.А.
ІІІ місце
Міцкус Максим (3-А)
Шерстюк Г.І.
Мерзляков Ілля (1-Б)
Сугар О.В.
«Вірш»
ІІ місце
Наумко Тимур (4-Г)
Самойленко Л.В.
Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»
«Театральне мистецтво» («Лялькове диво»)
ІІ місце
Капоріна Катерина (7-А),
Кравченко Інна (8-А),
Майборода Анастасія (7-А),
Пушкарьова Аріна (8-А),
Сорока Дмитро (8-А),
Стрельченко Олександр (8-В),
Тихонов Кирил (8-А),
Янакаєва Лада (8-А)
Землянко О.В.
«Художнє виконавство» («Співограй»)
ІІ місце
Малишева Валентина (4-А),
Резнікова Катерина (4-Б),
Стецун Дар’я (4-В),
Назаренко Марина (5-Б),
Колотило Ірина,
Левченко Денис,
Кисіль Катерина,
Мигаль Вероніка,
Синицина Богдана,
Янченко Світла (6-В),
Одинцова Марія (7-А)
Головченко А.І.
ІІ відкритий міський турнір юних правознавців
ІІІ місце
Горюшин Даніїл,
Ткаченко Дарина,
Іщенко Поліна,
Пономарьова Аліна (9-Б)
Калашник Т.О.
Міський проект для молоді
«Стань ІТ-шником»
І місце
Якименко Дмитро (8-А)
Лушпенко О.І.
ІІІ місце
Жогло Дар’я (9-Б)
Штокало О.В.
Міський етап обласного конкурсу фотоматеріалів з дослідження української сорочки «Слобожанський оберіг»
ІІ місце
Ващенко Поліна (9-А)
Максименко І.І.
ІІІ місце
Галинська Карина (8-А)
Бага Т.Ю.
Міські змагання «Біла тура»
ІІ місце
Бондаренко Єгор,
Прокопенко Ярослав (2-Б)
Усик С.Л.
Міський етап обласного конкурсу мистецький родоводів «Стежками роду»
Перемога
Родина Титаренків
Землянко О.В.
Міський конкурс
«Диво калинове»
ім. Д. Білоуса
«Поезія»
ІІ
Александрова Александра (2-А)
Абрамчук І.М.
«Проза»
ІІ
Ляху Васіліса (2-В)
Павлова О.С.
«Поезія»
Журі відзначило
Пташник Дарина (3-В)
Світенко Г.М.
Мельниченко Емілія (3-Г)
Решетниченко С.О.
Косяков Ярослав (7-В)
Землянко О.В.
Колотило Ірина (6-В)
Феденко І.Б.
Акція «Довкілля починається з мене» у рамках міського освітнього проекту «Екологічний марафон»
ІІ місце
Івченко Владислава (8-Б),
Синах Анастасія (8-В),
Ващенко Поліна (9-А),
Малиновська Адріана (10-А)
Гончаренко В.В.
ІІ етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
ІІ місце
Наумко Тимур (4-Г)
Самойленко Л.В.
ІІІ місце
Примак Анастасія (3-Б)
Васюкова С.М.
Малиновська Адріана (10-А)
Павленко А.С.
Міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я»
«Плакат»
ІІ місце
Мерзляков Ілля (1-Б)
Гончаренко В.В.
Абжалова Дарина (3-Б)
«Фото»
ІІІ місце
Дік Єва (1-Б)
Міжшкільний інтегрований турнір з дартсу між учнями 5-7 класів КУ Сумська ЗОШ №6, КУ Сумська ЗОШ №21 та КУ Сумська СЗШ за підтримки «Інваспорту»
І місце
Учні 5-7 класів
Гончаренко В.В.
Міська виставка-конкурс дитячої творчості «Всесвіт очима дитини»
Переможці
Меншиков Арсеній (1-В)
Геращенко Т.М.
Малиновська Адріана (10-А)
Гончаренко В.В.
Домашенко Інна (11-Б)
Міський командний турнір з шахів
ІІ місце
Бондаренко Єгор,
Прокопенко Ярослав (2-Б)
Стебай Л.П.
Міський освітній проект
«Екологічний марафон»
ІІІ місце
КУ Сумська ЗОШ №6
Єфіменко А.О.,
Гончаренко В.В.,
Бондар Т.Л.,
Іваненко-Гребець Л.П.,
Сивоконь Л.М.,
Заіченко О.Л.
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний сувенір»
«Ялинки»
ІІ місце
Ковальова Валерія (5-Г)
Тутова І.В.
ІІ місце
Педченко Ігор (2-Б)
Усик С.Л.
«Сувенір»
ІІ місце
Кравченко Інна (8-А)
Бага Т.Ю.
ІІІ місце
Пушкарьова Арина (8-А)
«Ялинкова прикраса»
ІІІ місце
Абжалова Дарина (3-Б)
Васюкова С.М.
Міська виставка-конкурс новорічних композицій «Збережемо ялинки разом!» (керівники конкурсу в закладі
Єфіменко А.О., Гончаренко В.В.)
ІІ місце
Дегтярьов Ростислав (4-Б)
Лиштван О.А.
ІІІ місце
Янакаєва Лада (8-А)
Бага Т.Ю.
За креативність та оригінальність розкриття теми
Бондаренко Євгенія (9-А)
Максименко І.І.
Міський етап ігрового практикуму «Життєвий капітал»
І місце
Бражнік Богдан,
Головченко Даніїл,
Калініченко Андрій,
Литвиненко Владислав,
Матвієнко Денис,
Чевгуз Артем (11-А)
Співак Т.В.
І міський мультимедійний краєзнавчий турнір
ІІІ місце
Гура Єгор (11-А),
Горюшин Даніїл (9-Б),
Верчак Анна (7-Б)
Калашник Т.О.
Зимовий етап конкурсу дитячих проектів з роботехніки Boteon Robotics Challenge 2017
Переможці
Котляров Олексій (2-Б)
Касницький Богдан (3-В)
Одинець Дмітрій (4-А)
Шкробот Данил (4-А)
Немиченко Максим (4-Г)
Малій Олександр (6-Г)
Пилипушко Максим (7-А)
VІІ міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива»
«Паперова пластика»
І
Абжалова Дарина (3-Б)
Васюкова С.М.
ІІ
Захарова Вікторія (1-А)
Сивоконь Л.М.
«Декупаж»
І
Дегтярьов Ростислав (4-Б)
Лиштван О.А.
«Оригамі»
ІІІ
Ладигіна Валерія (2-В)
Павлова О.С.
«Паперове моделювання»
І
Масюк Єлизавета,
Павловська Олена (10-Б)
Капленко А.О.
Міська екологічна акція «Годівничка»
«Звіти»
ІІ
Учні 3-4-х класів
Сугар О.В., Решетниченко С.О.
Міський конкурс дитячих малюнків «Добро очима дітей»
ІІІ
Спіріна Софія (4-А)
Заіченко О.Л.
ІІІ
Ткаченко Діана (5-Б)
Лушпенко О.І.
ХІІІ міський конкурс ораторського мистецтва
Лауреат
Чала Катерина (10-А)
Землянко О.В.
VІ міський екологічний конгрес
«Краса Землі у твоїх руках»
ІІ
Третяк Лариса (10-А)
Артюшенко О.М.
Міський конкурс пошукових загонів
Переможець
Калашник Т.О.
Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»
Розділ «Архітектура та будівництво»
ІІІ
Дегтярьов Ростислав (4-Б)
Лиштван О.А.
Розділ «Вироби народних ремесел», підрозділ «Художнє плетіння»
ІІ
Кучеренко Софія (9-Б)
Максименко І.І.
Розділ «Вироби народних ремесел», підрозділ «Вишивка»
ІІ
Кривошта Юлія (9-А)
Максименко І.І.
Міський етап обласного конкурсу з виготовлення діючих моделей судно-, авто- та авіатехніки
ІІ
Сніжко Артем,
Писарєв Олександр (10-А)
Рудень І.І.
ІI відкритий міськой турнір юних істориків
І
Горюшин Даніїл,
Іщенко Поліна (9-Б),
Третяк Лариса (10-А),
Сергієнко Єлизавета (11-А),
Кандибін Ілля (11-Б)
Власов В.М.
Міський турнір правознавців серед учнів 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів
І
Літовченко Вадим,
Радченко Анастасія (9-А),
Ізмалкова Марія,
Ткаченко Дарина,
Хижняк Владислава (9-Б),
Коваленко Дар`я (10-Б)
Калашник Т.О.
Міський фестиваль декоративно-ужиткового мистецтва «Барви дитинства»
«В’язання»
ІІІ
Янакаєва Лада (8-А)
Бага Т.Ю.
«Вироби з бісеру»
І
Бризицька Ольга (9-А)
Максименко І.І.
ІІ
Дудкін Владислав (4-Г)
Самойленко Л.В.
ІІ
Гвоздицька Світлана (3-В)
Світенко Г.М.
ІІ
Янішевська Владислава (8-Б)
Бага Т.Ю.
«Народна лялька»
ІІІ
Кравченко Інна (8-А)
Бага Т.Ю.
«Писанкарство»
І
Галинська Карина (8-А)
Бага Т.Ю.
І
Абжалова Дарина (3-Б)
Васюкова С.М.
«Художня обробка дерева»
ІІ
Плотніков Назарій (7-В)
Рудень І.І.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
«Портрет (репортажний і студійний)»
ІІ
Бондаренко Вікторія (1-А)
Сивоконь Л.М.
«Пейзаж»
ІІІ
Ковальов Валентин (4-Г)
Самойленко Л.В.
І
Грицик Володимир (9-Б)
Штокало О.В.
Міський етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»
«Духовна спадщина мого народу»
І
Воробченко Аліса (5-В)
Теницька Л.О.
«Із батьківської криниці»
ІІІ
Синах Діана (2-Б)
Усик С.Л.
Міський етап обласних екскурсійно-краєзнавчих стартапів
ІІ
Бондаренко Євгенія (9-А),
Ткаченко Дарина,
Іщенко Поліна,
Горюшин Даниіл,
Грицик Володимир (9-Б)
Калашник Т.О.
Правовий турнір у рамках проекту «Змінюємо суд разом – формуємо правову систему майбутнього», здійсненого за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя»
І
Горюшин Даніїл,
Ізмалкова Марія,
Іщенко Поліна,
Муквич Владислава,
Пономарьова Аліна,
Ткаченко Дарина (9-Б)
Калашник Т.О.
Конкурс мультимедійних проектів з краєзнавчої тематики
«Сергій Табала. Герої не вмирають, доки ми їх пам’ятаємо….»
І
Пороскун Олена (10-А)
Калашник Т.О.
Міський етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»
Переможець
Семенюта Анастасія (6-А), Галинська Карина (8-А)
Бага Т.Ю.
Міська виставка конкурс дизайнерського мистецтва «Сучасна садово-паркова скульптура»
І місце
Якименко Дмитро (8-А)
Рудень І.І.
Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека - 2017»
Золотой лелека
1
Кадлашник Т.О., Власов В.М., Акименко О.А.
Срібний лелека
3
Бронзовий лелека
7
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове