КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Наші успіхи стрелка Конкурси стрелка 2018-2019 н.р.

Конкурси

2018-2019 навчальний рік


Конкурс
Напрям, номінація
Досягнення
П.І.Б. учня
П.І.Б. учителя
Всеукраїнська природоохоронна акція «Годівничка»
ІІІ місце
Учні 3-4-х класів
Сугар О.В.
Конкурс-огляд «Стежками літературних героїв – 2019»
у рамках Всеукраїнського проекту «Філологічний Олімп»
(номінація «Фанфікшин»)
ІІ місце
Ізмалкова Марія (10-А)
Капленко А.О.
ІІІ місце
Чала Катерина (11-А)
ІІІ місце
Кузякова Анастасія (11-Б)
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»
Екологічний напрям
Переможці
Група учнів 2-В та 2-Г класів
Борзаниця Ю.Г., Геращенко Т.М.
Відеоролики
Переможці
Група учнів 10-А, 11-Б класів
Гончаренко В.В.
Обласний етап конкурсу волонтерських загонів «Ветеран живе поруч»
ІІІ місце
Пошукова група
Калашник Т.О.
Обласний конкурс мистецьких родоводів «Стежками роду»
у межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми - Українці»
номінація «Родинна традиція»
переможець
Родина Гончар
Сивоконь Л.М.
активна участь
Родина Резнікових
Головченко А.І.
ІІІ (обласний) етап XVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
номінація «Історія»
І місце
Верчак Анна (8-Б)
Калашник Т.О.
Обласний конкурс на кращу творчу письмову роботу англійською мовою (WRITE WITH PLEASURE Competition) серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл і студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації
ІІ місце
Синах Анастасія (9-В)
Тутова І. В.
ІІІ міський конкурс учнівських проектів «Сумщина історична»
номінація «Краєзнавчі фільми»
І
Бондаренко Євгенія,
Ткаченко Дарина,
Горюшин Даниіл,
Грицик Володимир (10-А)
Калашник Т.О.
Міський етап XV міжнародного конкурсу творчих робіт школярів, студентів та вчителів «Уроки війн та Голокосту - уроки толерантності»
І місце
Пошукова група
Калашник Т.О.
Міський конкурс-пленер художників
«Я люблю Суми»
ІІ місце
Конєв Нікіта (7-Б)
Гончаренко В.В.
Міський конкурс мистецьких родоводів «Стежками роду»
у межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми - Українці»
номінація «Родинна традиція»
переможець
Родина Гончар
Сивоконь Л.М.
переможець
Родина Резнікових
Головченко А.І.
ІІІ відкритий міський турнір юних правознавців
ІІІ місце
Горюшин Даніїл,
Ткаченко Дарина,
Муквич Владислава,
Радченко Анастасія,
Пономарьова Аліна (10-А)
Калашник Т.О.
Міський конкурс творчих робіт, присвячений захисникам Вітчизни
І місце
Захарова Вікторія (2-А)
Сивоконь Л.М., Гончаренко В.В.
IIІ місце
Міцкус Максим (4-А)
Шерстюк Г.І., Гончаренко В.В.
Міський проект для молоді
«Стань ІТ-шником»
ІІ місце
Святiшенко Дмитро (7-Г),
Якименко Дмитро,
Кравченко Iнна (9-А),
Дяденко Олександра (9-Б)
Штокало О.В.
Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»
номінація «Хореографічне мистецтво» – «Віночок дружби»
І місце
Кріпак Карина (7-Б),
Бондарєва Альона (7-Г),
Хамлика Аріна (8-В),
Дяченко Олександра (8-Г)
Гончаренко В.В.
номінація «Художнє виконавство» – («Співуча веселка»)
ІІ місце
Стецун Дар’я (5-В)
Головченко А.І.
ІІ місце
Ващенко Поліна (10-Б)
номінація «Театральне мистецтво» («Живе слово»)
ІІІ місце
Денисова Анастасія (10-Б)
Бондар Т.Л.
Міський етап обласного конкурсу фотоматеріалів з дослідження регіональних особливостей приготування та подачі українського борщу «Слобожанський оберіг»
І місце
Мовчан Анастасія (5-Г)
Бага Т.Ю.
Міський етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ІІІ місце
Голишева Єлизавета (8-А)
Землянко О.В.
ІІІ місце
Малиновська Адріана (11-А)
Павленко А.С.
Міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
номінація «Плакат»
І місце
Акулов Назар (2-А)
Сивоконь Л.М.
ІІІ місце
Здоровік Сергій (2-В)
Геращенко Т.М.
номінація «Фотографія, художня робота»
ІІ місце
Полякова Ірина (2-В)
Геращенко Т.М.
ІІІ місце
Бондаренко Вікторія (2-А)
Сивоконь Л.М.
Міський конкурс «Диво калинове»
імені Д.Білоуса
ІІ місце
Полунова Діана (2-Б)
Сугар О.В.
ІІІ місце
Пташник Дарина (4-В)
Світенко Г.М.
Журі відзначило
Радченко Анастасія (10-А)
Богословська О.Б.
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний сувенір»
ІІ місце
Калюжна Юлія (4-Г)
Решетниченко С.О.
ІІ місце
Дегтярьов Ростислав (5-Б)
Дегтярьова О.В.
ІІ місце
Кравченко Інна (9-А)
Бага Т.Ю.
ІІІ місце
Калюжна Вероніка (1-Б)
Лиштван О.А.
ІІІ місце
Міцкус Максим (4-А)
Шерстюк Г.І.
ІІІ місце
Селецький Михайло (4-Б)
Васюкова С.М.
ІІІ місце
Янакаєва Лада (9-А)
Бага Т.Ю.
Міська виставка-конкурс новорічних композицій «Збережемо ялинки разом!»
ІІ місце
Бондаренко Євгенія (10-А)
Максименко І.І.
ІІ етап XVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
номінація «Література»
ІІ місце
Літвінова Ніка (9-А)
Бондар Т.Л.
номінація «Історія»
І місце
Верчак Анна (8-Б)
Калашник Т.О.
Квест «Митці, які залишили відбиток в історії нашого краю»
ІІ місце
Горюшин Даніїл (10-А),
Зікратий Дмитро (9-А),
Капоріна Катерина (8-А)
Калашник Т.О., Власов В.М.
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива»
номінація «Паперова пластика»
ІІ місце
Абжалова Дарина (4-Б)
Васюкова С.М.
номінація «Квілінг»
ІІ місце
Чайка Максим (7-Г)
Пятаченко Л.М.
номінація «Пап’є-маше»
І місце
Масюк Єлизавета (11-Б)
Капленко А.О.
Міський конкурс «Кращий лідер року»
номінація «Відеопрезентація «Я + цікава справа»
ІІІ місце
Узька Олександра (11-Б)
Гончаренко В.В.
Міський етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»
напрям «Духовна спадщина мого народу»
ІІ місце
Верчак Анна (8-Б)
Калашник Т.О.
ІІ місце
Пошукова група 6-А, 9-В класів
Колотило О.В.
напрям «З попелу забуття»
ІІ місце
Горюшин Даниїл (10-А),
Клименко Єсенія (10-Б)
Калашник Т.О.
напрям «Із батьківської криниці»
ІІ місце
Діуліна Кіра (2-Б)
Сугар О.В.
Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»
розділ «Ігри та іграшки з елементами техніки»
ІІ місце
Шевченко Денис (6-Б)
Рудень І.І.
розділ «Технічні моделі» підрозділ «Техніка майбутнього»
І місце
Міцкус Максим (4-А)
Шерстюк Г.І.
розділ «Вироби народних ремесел» підрозділ «Гончарство та художня кераміка»
ІІ місце
Гаврилова Дарина (2-Б)
Сугар О.В.
розділ «Вироби народних ремесел» підрозділ «Художнє плетіння»
ІІ місце
Бризицька Ольга (10-Б)
Максименко І.І..
ІІI відкритий міський турнір юних істориків
ІІІ місце
Шендрик Олександр (9-А),
Горюшин Даніїл,
Ткаченко Дарина,
Муквич Владислава (10-А),
Трет’як Лариса (11-А).
Власов В.М.
Міська персональна виставка-конкурс юних художників «Усе починається з чистого аркуша»
І місце
Конєв Нікіта (7-Б)
Гончаренко В.В.
І місце
Бойко Діана (8-Г)
Турнір з правознавства
І місце
Сітало Іван,
Дяденко Олександра,
Левченко Олексій,
Тітаренко Єлізавета (9-Б),
Синах Анастасія (9-В)
Калашник Т.О.
ІХ Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»
Золотий сертифікат учасника
Шульженко Поліна (3-Б)
Гайденко Н.О.
Міцкус Максим (4-А)
Яременко Єфімія (4-Г)
Великодня Валерія (3-В)
Шевчук О.М.
Срібний сертифікат учасника
Шерстюк Аліна (4-А)
Гайденко Н.О.
Кузьміна Анастасія (4-Г)
Шевчук О.М.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
номінація «Портрет»
ІІ
Абжалова Дарина (4-Б)
Васюкова С.М.
номінація «Пейзаж»
ІІ
Полякова Ірина (2-В)
Геращенко Т.М.
ІІ
Синах Діана (3-Б)
Усик С.Л.
ІІ
Міцкус Максим (4-А)
Шерстюк Г.І.
ІІІ
Слюсаренко Максим (2-Б)
Сугар О.В.
ІІ
Бугайова Вікторія (7-Г)
Гончаренко В.В.
номінація «Натюрморт»
І
Дегтярьов Ростислав (5-Б)
Гончаренко В.В.
номінація «Жанрове фото»
І
Абжалова Дарина (4-Б)
Васюкова С.М.
номінація «У світі тварин»
ІІ
Лисенко Марія (1-Г)
Самойленко Л.В.
Міська виставка-конкурс дизайнерського мистецтва «Сучасна садово-паркова скульптура»
І
Якименко Дмитро (9-А),
Сітало Іван (9-Б)
Рудень І.І.
Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle»
І
Міцкус Максим (4-А)
Гайденко Н.О.
ІІ
Кишенюк Назар (5-А)
Афанасенко Т.В.
ІІ
Соляник Марія (5-Б)
Афанасенко Т.В.
Обласний рівень Всеукраїнської гри з англійської мови «Puzzle»
ІІІ
Шерстюк Аліна (4-А)
Гайденко Н.О.
Міський фестиваль-конкурс хімічних проектів екологічного спрямування
ІІІ
Муквич Владислава,
Радченко Анастасія (10-А)
Радченко Л.П.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»
Переможці
Група учнів 2-В та 2-Г класів
Борзаниця Ю.Г., Геращенко Т.М.
Переможці
Група учнів 5-8-х класів
Капленко А.В., Вода О.І.
Переможці
Група учнів 10-А, 11-Б класів
Гончаренко В.В.
Міський конкурс «Віртуальна екскурсія» серед музейних об’єднань закладів освіти
Переможці
Ткаченко Дарина,
Оласюк Анна,
Грицик Володимир (10-А)
Калашник Т.О.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове