КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Наші успіхи стрелка Конкурси виховного спрямування стрелка 2021-2022 н.р.

Конкурси виховного спрямування

2021-2022 навчальний рік


Конкурс
Напрям, номінація
Досягнення
П.І.Б. учня
П.І.Б. учителя
XVII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірковий шлях»
(м. Переяслав)
лауреат
ІІ премії
Полунова Діана (5-Д)
Головченко А.І.
Всеукраїнські інтернет-конкурси від освітнього проекту «На Урок»
«Мандрівникам належить світ!»

(з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму)
І місце
Тимошенко Павло (10-Б)
Заставний А.А.
І місце
Святішенко Дмитро (10-А)
І місце
Заіка Руслан (10-А)
І місце
Калініченко Дмитро (10-А)
І місце
Балабан Арсен (10-А)
І місце
Котенко Анна (10-А)
І місце
Кравченко Єлизавета (10-А)
І місце
Дубіна Нікіта (10-А)
І місце
Малиновський Владислав (10-А)
І місце
Кузнєцов Тимофій (10-А)
І місце
Синицина Богдана (10-А)
І місце
Кисіль Катерина (10-А)
І місце
Ярош Євгенія (9-Б)
«Мир – мова щастя»

(з нагоди відзначення Міжнародного дня миру)
І місце
Тимошенко Павло (10-Б)
І місце
Святішенко Дмитро (10-А)
І місце
Заіка Руслан (10-А)
І місце
Калініченко Дмитро (10-А)
І місце
Балабан Арсен (10-А)
І місце
Котенко Анна (10-А)
І місце
Кравченко Єлизавета (10-А)
І місце
Дубіна Нікіта (10-А)
І місце
Малиновський Владислав (10-А)
І місце
Кузнєцов Тимофій (10-А)
І місце
Синицина Богдана (10-А)
І місце
Кисіль Катерина (10-А)
І місце
Григор'єв Іван (10-А)
І місце
Ярош Євгенія (9-Б)
І місце
Блажко Єлизавета (9-В)
«Захисники і захисниці України»

(з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України)
І місце
Тимошенко Павло (10-Б)
І місце
Котенко Анна (10-А)
І місце
Ярош Євгенія (9-Б)
І місце
Блажко Єлизавета (9-В)
до Дня Гідності та Свободи
І місце
Пантічелло Фабіано (10-А)
І місце
Кравченко Єлизавета (10-А)
І місце
Святішенко Дмитро (10-А)
І місце
Заіка Руслан (10-А)
І місце
Калініченко Дмитро (10-А)
І місце
Балабан Арсен (10-А)
І місце
Котенко Анна (10-А)
І місце
Дубіна Нікіта (10-А)
І місце
Малиновський Владислав (10-А)
І місце
Кузнєцов Тимофій (10-А)
І місце
Григор'єв Іван (10-А)
І місце
Синицина Богдана (10-А)
І місце
Кисіль Катерина (10-А)
І місце
Полюдний Станіслав
І місце
Тимошенко Павло (10-Б)
І місце
Ярош Євгенія (9-Б)
І місце
Блажко Єлизавета (9-В)
Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»
«Хореографічне мистецтво» – «Магія танцю»
ІІ місце
Хореографічний колектив «Girlsfire»:
Друзь Олеся (8-А),
Любіч Катерина (8-А),
Князєва Анна (9-А),
Синицина Богдана (10-А),
Одинцова Марія (11-Б)
Гончаренко В.В.
Міський екологічний марафон
«Одна планета - одне майбутнє»

(участь у заходах до
Днів сталої енергії)
«Екологічні комікси»
ІІІ місце
Литвинов Данил (9-В)
Баклай Л.В.
Творчий підхід до виконання робіт
Дворник Данило (10-Б)
Радченко Л.П.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове