КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Наші успіхи стрелка Предметні конкурси стрелка 2019-2020 н.р.

Предметні конкурси

2019-2020 навчальний рік


Конкурс
Предмет, номінація
Місце
П.І.Б. учня
П.І.Б. учителя
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
Англійська мова
І
Співак Єгор (9-А)
Шевчук О.М.
Хімія
ІІ
Калініченко Дмитро (8-А)
Абжалов Р.Р.
ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
Українська мова та література
ІІ
Марченко Ростислав (7-А)
Колотило О.В.
Історія
ІІІ
Лініченко Влада (8-Б)
Акименко О.А.
ІІІ
Янішевська Владислава (10-Б)
Власов В.М.
Географія
ІІІ
Шендрик Олександр (10-А)
Іваненко-
Гребець Л.П.
Правознавство
ІІІ
Зікратий Дмитро (10-А)
Калашник Т.О.
Інформаційні технології
ІІІ
Бордуков Богдан (10-А)
Штокало О.В.
Хімія
ІІІ
Калініченко Дмитро (8-А)
Куценко С.Ю.
Трудове навчання
ІІ
Кравченко Інна (10-А)
Бага Т.Ю.
ІІ
Якименко Дмитро (10-А)
Рудень І.І.
ІІІ
Плотніков Назарій (9-В)
Рудень І.І.
Міський конкурс «Диво калинове» імені Д. Білоуса
«Поезія»
ІІІ місце
Базикіна Марія (2-Д)
Саєнко А.В.
ІІІ місце
Полунова Діана (3-Б)
Сугар О.В.
«Проза»
ІІІ місце
Александрова Александра (4-А)
Абрамчук І.М.
ІІІ місце
Чухненко Ангеліна (6-Б)
Колотило О.В.
Журі відзначило
Міцкус Максим (5-А)
Лопатка К.М.
Конкурс у рамках щорічного міського проекту «Стань IT- шнеком»
ІІІ місце
Санкін Дмитро (6-В)
Штокало О.В.
ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ІІ місце
Макарова Аліна (7-А)
Колотило О.В.
ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
ІІ місце
Макарова Аліна (7-А)
Павленко А.С.
ІІІ місце
Карпенко Богдана (6-Г)
Кравченко В.М.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове