КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Гостьова книга

Гостьова книга

Книга отзывов

Страницы: [1][2][3] [4][5][6][7]...

№ 21
Добавил: Татьяна
Дата: 23-02-22 10:00:44
Добрый день. Сегодня была на дегустации меню в нашей школе. У детей сегодня по меню - мясо, каша пшено, икра морковная на тёрке, кусочек хлеба, 1/4 апельсина и йогурт. Каша вкусная, мягкая, мясо очень вкусное с орегано, сочное 👌, икра тоже вкусная, конечно кто готовит икру морковную, то это с манкой и консистенции пюре, то в школе делают на крупной тёрке 👍 без манки. Конечно ребёнку который привык есть нормально солёную еду, будет тяжело перестраиваться, я бы сказала что еда немного не досолена😊 пробовала все😉 всё вкусно и порция большая 👍 взрослому вполне хватит наесться 👌🤗

Сейчас в меню в основном каши и овощи тушёные, мясо и рыба. Питание в нашей школе отличное 👍😉
Меньше соли и нету сахара с чаем 👌

№ 22
Добавил: Тетяна
Дата: 02-02-22 19:13:07
Висловлюю свою вдячність психологічній службі нашої школи! Приємно дивитися відео з цікавими та корисними рекомендаціями. Це дуже зручний формат порад від фахівців адже їх можна дивитися у зручний для кожного час. Чекатиму з нетерпінням наступних відео. А психологічній службі бажаю творчості та натхнення в їх непростій праці! Наша психологічна служба школи найкраща!!!

№ 23
Добавил: Аліна
Дата: 13-01-22 13:01:31
Хочу подякувати Лиштван Ользі Анатоліївні ще за креативні позакласні та виховні заходи,за теплу атмосферу у класі — майстер своєї справи. Бажаю Вам величезних можливостей і успіхів в житті, здоров’я, старанних учнів.

№ 24
Добавил: Татьяна
Дата: 13-01-22 12:34:36
Наш клас завжди з нетерпінням чекає занять, а все тому, що наша мила вчителька Лиштван Ольга Анатоліївна робить все, щоб кожне заняття перетворити на міні-подорож або екскурсію. Бажаємо вам, щоб натхнення та оптимізм ніколи не покидали вас, а учні завжди були вдячними за нелегку вчительську працю!

№ 25
Добавил: Людмила
Дата: 10-11-21 09:18:18
Хочеться висловити вдячність педагогічним працівникам за проведення уроків дистанційно, ви не тільки професіонали власної справи, а й творчі, креативні та веселі. А також окрема подяка за організацію позанавчальної діяльності - це зустрічі з учнями онлайн з різних тем, спільний перегляд відео та їх обговорення. А клас "Інормаційний калейдоскоп" завжди доповнюється новими цікавими матеріалами, які діти з задоволенням переглядають. Велика вдячність за вашу роботу та небайдужість до дітей!

№ 26
Добавил: Наталья
Дата: 01-10-21 20:14:27
Ви все життя присвячуєте дітям, причому не своїм рідним, а зовсім чужим і вмієте радіти їх успіхам. Це можна назвати подвигом, шкода тільки медалей за нього не дають. Але вам вони ні до чого, адже у вас є любов всіх учнів і подяка їх батьків. Прийміть від нас вітання з Днем вчителя. Терпіння вам величезного і гідної оплати за вашу працю.Тому, хто щедро ділиться знаннями, тому, хто не втомлюється повторювати, у День вчителя – наші вітання та побажання від усього серця самого найкращого! Нехай буде порядок в журналі і в особистому житті, нехай частіше зустрічаються хороші книги і люди. І щоб завжди був привід по-справжньому щасливо посміхнутися!
Приміть наші щирі привітвння від бітьків та дітей 4-В класу. Низький уклін Вам наші улюблені вчителі)))


№ 27
Добавил: Адміністрація
Дата: 17-11-20 13:51:51
Шановні батьки!
Будь ласка свої питання розміщуйте у відповідному розділі «Запитуйте – відповідаємо» за посиланням http://zosh6.sumy.ua/Bat/Chat1/index.php

№ 28
Добавил: Анна
Дата: 27-08-21 12:56:54
Добрий день. Підкажіть будь ласка, харчування у 1-му класі з 1 вересня буде платним чи безкоштовним?

№ 29
Добавил: Наталія
Дата: 14-06-21 11:10:08
Батьківський та учнівський колективи 3-Д класу вітають педагогічний колектив школи із завершенням навчального року. Бажаємо плідно провести відпустку та з позитивними емоціями прийти у вересні до школи. А також, висловлюємо слова подяки нашій "Класній мамі" - Оксані Василівні, за роботу з дітками та їх всебічний розвиток.

№ 30
Добавил: Люда
Дата: 14-06-21 10:51:15

Висловлюємо щиро подяку нашому класному керівнику Оксані Василівні за її невтомну працю, за ідеї, за вкладену душу в навчанні наших діток. Хочеться побажати здоров'я,невичерпної енергії, наснаги і сил.
Вітаємо з закінченням навчального року і вдячні також вчителям-предметникам, що працювали з нами.
З найкращими побажаннями 3 Д клас
 Добавить сообщение:


*Ваше Имя:
*Ваш e-mail:
*Сообщение:
© MitGB


        Шановні учні!
Ласкаво запрошуємо Вас збагатити свої знання
у нашому освітньому закладі.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове