КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Гостьова книга

Гостьова книга

Книга отзывов

Страницы: [1][2][3] [4][5][6][7]...

№ 21
Добавил: Татьяна
Дата: 12-03-21 08:42:51
Хочу подякувати вчителя 3 Б класу Лиштван Ольгу Анатоліївну за знання, за добрі поради, за індивідуальний підхід, за розуміння і теплоту душі, за щирість і чесність, за старання і захоплюючі уроки, за чудовий настрій ! Спасибі за те, що, взявши за руки наших дітей першого вересня, Ви ведете їх по країні знань, відкриваючи кожен день нові горизонти!

№ 22
Добавил: Адміністрація
Дата: 17-11-20 13:51:51
Шановні батьки!
Будь ласка свої питання розміщуйте у відповідному розділі «Запитуйте – відповідаємо» за посиланням http://zosh6.sumy.ua/Bat/Chat1/index.php

№ 23
Добавил: Наталья
Дата: 17-11-20 09:58:29
Шановна пані Людмила!

Наші діти «повернулися» до школи і змушені по годині простоювати на зупинці, чекаючи транспорту. А зараз зима ... крім короновірусу СОVІD-19, ще "залишилися" і ГРЗ, і ГРВІ. Поясніть, чому діти не можуть починати навчання не з 8-00, а, наприклад, з 9-00 або 10-00??? У відповідності до рекомендацій МОЗ, що розміщені на сайті школи «Освітній процес на період карантину 2020: умови, правила, рекомендації» зазначено «Директорам необхідно забезпечити різний час початку та закінчення занять для різних класів та груп».
Прошу Вас надати відповідь, яким чином виконуються вимоги МОЗ по організації освітнього процесу в період карантину 2020 у Вашому закладі.
При цьому врахуйте, що в Україні відмінено адаптивний карантин і країна повернулася до загальнонаціонального карантину, посиливши протиепідемічні заходи: зокрема діють обмеження щодо кількості людей у салоні транспортного засобу при пасажирських перевезеннях. МОЖЕ НЕОБХІДНО ПЕРЕГЛЯНУТИ ЧАС ПОЧАТКУ ЗАНЯТЬ!!!№ 24
Добавил: Тетяна
Дата: 07-11-20 08:04:39
Хочу подякувати, нашому вчителю Ірині Миколаївні та керівництву школи, за організацію дистанційного навчання для учнів початкової школи.
Це дійсно складно, і потребує терпіння та витримки від вчителя. Проте, дітям подобається, вони встигають і навчатися, і спілкуватися з однокласниками. Та найголовніше, що результат від такого навчання є.

№ 25
Добавил: Інна
Дата: 06-11-20 13:22:33
1-А клас
Дякуємо нашому вчителю Ірині Миколаївні за працю, за старання, за розуміння, за підтримку. Закінчили перший тиждень дистанційного навчання, це дійсно не просто...
Дуже сподіваємось, що скоро діти зустрінуться з Вами в школі!!!

№ 26
Добавил: Татьяна Алексеевна
Дата: 06-11-20 11:05:19
Дякуємо Вам Абрамчук Ірина Миколаївна, за те що гарно та дуже доступно пояснюєте нашим діткам , за ваше терпіння та розуміння. Дуже вдячні, що є такі вчителя. Нашому класу дуже пощастило з таким вчителем, як ви! Терпіння Вам. 😊
1-А клас.

№ 27
Добавил: Татьяна
Дата: 02-11-20 19:59:05
Совсем не добрый вечер, не говоря уже о кошмарном дне, уроки сорваны, дети даже подключиться не смогли к урокам, но уже завтра начинаются контрольные. Ещё ничему не научили за один день, а уже знания проверяют? Это вообще адекватно уважаемые наши учителя???

№ 28
Добавил: Алла
Дата: 31-10-20 14:49:43
Доброго дня!Розумію червона зона... Не розумію одного- якісна освіта не потрібна? Про які професії наші діти можуть мріяти??? Повар та слюсар?
Навчання повинно проходити з діалогом-якісно. Де є пояснення до теми, а не одне завдання( учись, як хочеш)
Чому не можна зробити основні хоча б предмети нормальним уроком? Хто хворіє хай навчається дистанційно. Завжди хворіли....
Тільки скільки часу ми так будем навчатися? Місяць, півроку,а може рік?
А як батькам дома пояснити? Про це ніхто не подумав. Не даремно мабуть вчителі по 5 р. навчаються. А дома один батько повинен якісно дати всю інформацію.... Просто чудово
Маю надію, що керівництво добре все спланує. І хоча б задля безпеки дітей, які вдома самі, не буде задавати труди( де то стругай, рубай, ший). Дуже пізнавально, АЛЕ під наглядом дорослого. А не самостійно. Є предмети і поважливіші.
Надіємося на розуміння

№ 29
Добавил: Татьяна
Дата: 30-10-20 20:27:50
Уважаемое руководство школы, пожалуйста, введите на время карантина только основные предметы, детям сложно, родителям сложно, да и учителям тоже нелегко. Врачи не рекомендуют больше часа в день проводить за гаджетами, это вредно для здоровья наших детей. Спасибо за понимание.

№ 30
Добавил: Родитель
Дата: 26-08-20 21:05:27
Просмотрели выступление нашего директора. Это бред. Ребёнок идёт в школу на 8:00 и до 13:00 будет обедать соком и печеньем,Вы шутите?!. Вторая смена на 13:30? А в котором часу работающим родителям проверять уроки?
 Добавить сообщение:


*Ваше Имя:
*Ваш e-mail:
*Сообщение:
© MitGB


        Шановні учні!
Ласкаво запрошуємо Вас збагатити свої знання
у нашому освітньому закладі.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове