КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Гостьова книга

Гостьова книга

Книга отзывов

Страницы: [3][4][5] [6][7][8][9]...

№ 41
Добавил: Татьяна Алексеевна
Дата: 06-11-20 11:05:19
Дякуємо Вам Абрамчук Ірина Миколаївна, за те що гарно та дуже доступно пояснюєте нашим діткам , за ваше терпіння та розуміння. Дуже вдячні, що є такі вчителя. Нашому класу дуже пощастило з таким вчителем, як ви! Терпіння Вам. 😊
1-А клас.

№ 42
Добавил: Татьяна
Дата: 02-11-20 19:59:05
Совсем не добрый вечер, не говоря уже о кошмарном дне, уроки сорваны, дети даже подключиться не смогли к урокам, но уже завтра начинаются контрольные. Ещё ничему не научили за один день, а уже знания проверяют? Это вообще адекватно уважаемые наши учителя???

№ 43
Добавил: Алла
Дата: 31-10-20 14:49:43
Доброго дня!Розумію червона зона... Не розумію одного- якісна освіта не потрібна? Про які професії наші діти можуть мріяти??? Повар та слюсар?
Навчання повинно проходити з діалогом-якісно. Де є пояснення до теми, а не одне завдання( учись, як хочеш)
Чому не можна зробити основні хоча б предмети нормальним уроком? Хто хворіє хай навчається дистанційно. Завжди хворіли....
Тільки скільки часу ми так будем навчатися? Місяць, півроку,а може рік?
А як батькам дома пояснити? Про це ніхто не подумав. Не даремно мабуть вчителі по 5 р. навчаються. А дома один батько повинен якісно дати всю інформацію.... Просто чудово
Маю надію, що керівництво добре все спланує. І хоча б задля безпеки дітей, які вдома самі, не буде задавати труди( де то стругай, рубай, ший). Дуже пізнавально, АЛЕ під наглядом дорослого. А не самостійно. Є предмети і поважливіші.
Надіємося на розуміння

№ 44
Добавил: Татьяна
Дата: 30-10-20 20:27:50
Уважаемое руководство школы, пожалуйста, введите на время карантина только основные предметы, детям сложно, родителям сложно, да и учителям тоже нелегко. Врачи не рекомендуют больше часа в день проводить за гаджетами, это вредно для здоровья наших детей. Спасибо за понимание.

№ 45
Добавил: Родитель
Дата: 26-08-20 21:05:27
Просмотрели выступление нашего директора. Это бред. Ребёнок идёт в школу на 8:00 и до 13:00 будет обедать соком и печеньем,Вы шутите?!. Вторая смена на 13:30? А в котором часу работающим родителям проверять уроки?

№ 46
Добавил: Тетяна
Дата: 19-08-20 08:15:07
Шановна Оксано Володимирiвна! З Днем Народження!
Вітаємо зі святом
Та зичимо багато
Здоров’я та везіння,
Міцнючого терпіння,
Любові та поваги,
Таланту та наснаги,
Легкої вам роботи,
Родинної турботи,
Доріг гладеньких самих,
Відносин бездоганних,
Товаришів відмінних
Та буднів позитивних!
З повагою 4-Б

№ 47
Добавил: Щербаченко
Дата: 03-07-20 18:56:05
Сегодня как-то особенно ярко светит солнце. Сегодня каждый ученик 3-г класса проснулся пораньше, несмотря на каникулы. Почему спросите вы? Сегодня свой День рождения отмечает любимая учительница, наставник и просто замечательный человек, наша уважаемая Лилия Викторовна. В этот прекрасный день мы хотим пожелать Вам крепчайшего здоровья, безмерного счастья, успехов в работе, чтоб везде и всегда Вас преследовала удача. Оставайтесь такой же понимающей, доброй, отзывчивой, лучезарной и красивой, какой мы привыкли видеть Вас каждый день. От себя хотим пообещать, что будем радовать Вас своими успехами в учебе и дарить хорошее настроение. С Днём рождения!
Дети и родители 3-г класса.

№ 48
Добавил: Юлія
Дата: 30-05-20 14:46:16
Вітаємо із закінченням навчального року вчителів 5-А класу. Прийміть слова вдячності за навчання наших дітей. У Вас педадогічне і чуйне ставлення до кожного. Наші діти отримали міцні знання, розкрили свої здібності. А таланти розкрили не тільки діти, ще й батьки! Окрема подяка, нашій Катерині Михайлівні, за терпіння, допомогу та підтримку. З повагою, батьки 5-А.

№ 49
Добавил: Анна Мусієнко
Дата: 30-05-20 08:04:40
Висловлюємо щиру подяку класному керівникові 4-Б класу Світлані Леонідівні Усик, за її безцінну працю та великий внесок у розвиток наших дітей. Світлана Леонідівна дякуємо за Вашу любов,доброту.Дякуємо за неймовірне вміння розкривати бажання у дітей створювати щось прекрасне своїми руками. Світлана Леонідівна, Ви нашим дітям подарували багато доброти,мудрості,щирості, сердечності.Низький Вам уклін!!!

№ 50
Добавил: Конєва Алла
Дата: 29-05-20 21:53:22
Висловлюємо безмежну подяку найкращому вчителю, КЛАСНОМУ керівнику випускного 4-А класу за її щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які Ви віддавали своїм вихованцям. У численних конкурсах, олімпіадах, змаганнях цих навчальних років наші вихованці були одними з кращих.
Бажаємо Вам наснаги, успіхів, терпіння в Вашій нелегкій праці! Ми Вас любимо!!!
 Добавить сообщение:


*Ваше Имя:
*Ваш e-mail:
*Сообщение:
© MitGB


        Шановні учні!
Ласкаво запрошуємо Вас збагатити свої знання
у нашому освітньому закладі.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове