КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Гостьова книга

Гостьова книга

Книга отзывов

Страницы: [4][5][6] [7][8][9][10]...

№ 51
Добавил: Конєва Алла
Дата: 29-05-20 21:53:22
Висловлюємо безмежну подяку найкращому вчителю, КЛАСНОМУ керівнику випускного 4-А класу за її щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які Ви віддавали своїм вихованцям. У численних конкурсах, олімпіадах, змаганнях цих навчальних років наші вихованці були одними з кращих.
Бажаємо Вам наснаги, успіхів, терпіння в Вашій нелегкій праці! Ми Вас любимо!!!

№ 52
Добавил: Наталія
Дата: 29-05-20 18:02:52
Учні та батьківський колектив вітає нашу "класну маму" - Саєнко Анну Віталіївну із завершенням навчального року. Щиро вдячні за позитивні моменти під час дистанційного навчання та навчання вцілому, підтримку, організованість та дисциплінованість. Бажаємо їй творчих злетів та недистанційного літнього відпочинку. Слова вітань від учнів 2-Д класу передаємо всім учителям-предметникам класу та школи!

№ 53
Добавил: Тетяна
Дата: 29-05-20 16:08:54
Шановна наша Оксано Володимирівно!
Ось і добіг кінця третій рік навчання. Від усього серця, хочемо висловити щиру подяку за вашу непросту роботу. Ми дуже раді, що у наших дітей такий педагог, як ви. Адже ви для наших дітей не тільки гарний вчитель, а ще й творчий наставник.
[font=Times New Roman]Дякуємо вам за навчання та творчі заходи, за підтримку і чуйність, за строгість, за розуміння.
Бажаємо Вам приємного літнього відпочинку і чекаємо на зустріч у новому навчальному році!
[font=Times New Roman]
[size=12][/font]

№ 54
Добавил: Марія
Дата: 29-05-20 14:52:16
Чужі діти завжди швидко ростуть на очах, але ми впевнені, що для нашої першої вчительки наші діти, як рідні.
Адже тільки рідним дітям можна подарувати стільки любові, уваги, тепла і турботи. Тільки рідним дітям можна кілька разів повторювати матеріал, виправляти з ними всі помилки і займатися після занять.Ви не просто для наших дітей перша вчителька, Ви їм друга мама, якій ми, батьки, висловлюємо всі найщиріші теплі почуття, вдячність за Вашу турботу, Ваш позитив, Вашу доброту і нескінченну увагу!
Спасибі Вам велике і уклін, Сугар Оксано Володимирівна, від всього 3-Б класу, що вірили в кожну нашу дитину!


№ 55
Добавил: Оксана
Дата: 29-05-20 14:44:25
Наприкінці навчального року, хочеться щиро подякувати Сугар Оксані Володимирівні за її працю, за її піклування про наших дітей. За те, що завжди намагається знайти підхід до кожної дитини, за те, що моя донька завжди з задоволенням йде до школи. Останні декілька місяців були складними для усіх нас. Проте,і це подолали з Вашою допомогою. Від душі бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, любові та наснаги. Будемо чекати восени на зустріч із Вами! Ваш 3-Б

№ 56
Добавил: Tetanya
Дата: 29-05-20 14:10:45
Першу вчительку діти часто називають другою мамою. І неспроста, адже вона піклується про здоров’я і безпеку малюків, доглядає за ними весь час, поки ті перебувають у школі. Щиро дякуємо Сугар О. В, за ваш труд, за турботу про наших дітей, за Вашу увагу і розуміння, за Вашу доброту і ласку. Ви стали справжньою провідною зіркою для наших дітей. Спасибі, що змогли відкрити для них дорогу до підкорення вершин знань, за те, що Ваш безцінний досвід допоміг розкрити в кожній дитині його приховані таланти і можливості!
Спасибі вам за те, що так оберігаєте наших діточок, дбаєте про них, слідкуйте, щоб вони добре поїли. Бажаємо вам подальших успіхів у роботі, а ми постараємося завжди надавати вам допомогу в організації позакласних заходів, шкільних свят, конкурсів і т. д.

№ 57
Добавил: Олена Гриценко
Дата: 21-05-20 06:53:06
Доброго часу доби! Завершується 2019/2020 навчальний рік і не можу не поділитися своїми враженнями стосовно якісної організації педагогічним колективом дистанційного навчання в умовах карантину. Тим більше на часі запровадження змішаного навчання в освіту по всьому світу. На нашу думку викладачами школи здійснене ретельне планування навчального процесу та обґрунтований добір засобів навчання. Учні отримували методичні матеріали та завдання в Google Classroom. Дана платформа є дуже зручною як для отримання матеріалів так і для контролю. Особливо хочемо відмітити організацію нашим класоводом, Сивоконь Людмилою Миколаївною on-line спілкування засобами мобільних додатків: інформування та спілкування у Viber група, відеоконференції засобами Zoom. Учні мали можливість отримувати пояснення нового матеріалу та закріпити пройдений. Від імені батьків 3-А класу висловлюю подяку адміністрації школи, педагогічному колективу та особисто Людмилі Миколаївні за професіоналізм та відповідальність. Хочемо побажати Вам міцного здоров’я, радості, творчої наснаги,нових педагогічних звершень заради рідного краю, наших дітей та незалежної України!

№ 58
Добавил: Овдіенко Наталія
Дата: 13-05-20 09:10:13
Доброго дня.Хочу виразити слова подяки класоводу Самойленко Лілії Вікторівні.Дуже подобається як організоване дистанційне навчання у 2-Г класі.Щоденно проводяться заняття-зустрічі у zoom,пояснюється матеріал з відео-презентаціями від Лілії Вікторівни.Всі батьки підключені до гуглкласу,де своєчасно отримують завдання для дітей та коментарі вчителів.Моя донька із задоволенням відвідує кожне онлайн-заняття,виконує вправи та домашні завдання.Велике дякую Лілії Вікторівні від себе та батьків 2-Г класу за цікаві заняття для наших дітей!

№ 59
Добавил: Олеся
Дата: 10-05-20 21:13:13
Обращаюсь к администрации школы. Очень не довольна организацией дистанционного обучения. Ни один учитель не смог хотя бы один раз в неделю провести онлайн урок, чтобы поддержать учеников. Не все родители в период карантина дома. Детям тяжело самим обрабатывать новый материал.№ 60
Добавил: Комлик Людмила
Дата: 08-05-20 15:46:35
Шановні педагоги, від імені батьків звертаюся до вас з проханням збільшити час на виконання дистанційних контрольних робіт (не менше 1,5 години) в зв"язку з тим, що діти не мають відповідної підготовки через об"єктивні причини. Учні не мали контакту з вчителем, матеріал опрацьовувався самостійно, не було єдиних вимог до виконання робіт.
Дякую за порозуміння.
 Добавить сообщение:


*Ваше Имя:
*Ваш e-mail:
*Сообщение:
© MitGB


        Шановні учні!
Ласкаво запрошуємо Вас збагатити свої знання
у нашому освітньому закладі.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове