КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Гостьова книга

Гостьова книга

Книга отзывов

Страницы: [5][6][7] [8][9][10][11]...

№ 61
Добавил: Конєва Алла
Дата: 10-11-19 14:24:08
Хочу виразити слова подяки від батьків 4-А класу Абрамчук Ірині Миколаївні, нашому улюбленому класному керівнику. Почався четвертий рік навчання наших дітей і прикро думати що на слідуючий рік наші діти підуть без неї у більш доросле шкільне життя. Перший крок на сходинки школи діти зробили разом з Іриною Миколаївною, міцно тримаючи її за руки. Ми завжди відчуваємо небайдуже ставлення класного керівника до шкільного виховання. Вона стала не тільки наставником, вона стала порадником і другом, як для дітей так і для батьків. Ми щиро вдячні Ірині Миколаївні за її чуйне відношення, за надані знання, за нескінченне терпіння, за величезний внесок у вихованні наших дітей.

№ 62
Добавил: Татьяна
Дата: 09-11-19 12:27:09
Ми , батьки учнів 4-А класу, Висловлюємо подяку адміністрації КУ ЗОШ 6школи та шкільному офіцеру поліції за проведені 07. 11. 2019 батьківські збори " Помітність дитини на дорозі в темну пору доби" . Бесіда була дуже актуальною та змістовної, адже педагоги та батьки вмотивовані попередити нещасні випадки та мінімалізувати дтп за участі школярів.

№ 63
Добавил: Полятикіна Надія
Дата: 08-11-19 10:31:23
Хочу виразити велику подяку адміністрації школи та шкільному офіцеру поліції від імені батьків 4-А класу.
Збори, що відбулися 07.11.2019р., та зосередилися на безпеці руху були дуже своєчасні. Інформація щодо встановлення світлофора була дуже корисна, бо багато дітей користуються цим пішохідним переходом.
Дякуємо за розповідь про світло відбивні стрічки для дітей. Батьки вже обговорили і вирішили закупити стрічки для самостійного виготовлення світловідбивачів для дітей.

№ 64
Добавил: Щербаченко Оксана
Дата: 04-10-19 12:02:09
Хотелось бы сказать слова благодарности учителю, который действительно этого заслуживает, а именно Самойленко Лилии Викторовне! Очень сложно привить ребенку позитивное отношение к школе с первых дней, но Вам, Лилия Викторовна, это удалось. Наши дети идут в школу с улыбкой на лице, потому что знают, что там их ждёт прекрасная атмосфера, ведь Вы смогли выстроить доверительные отношения между учителем и каждым учеником индивидуально. Так же хотелось бы отметить постоянное взаимодействие с родителями. Даже самый поздний звонок не останется без ответа. Домашняя работа для детей - приятная мелочь, ведь всю основную информацию они, как губка, впитывают на уроках, и придя домой самостоятельно выполняют задания. Как же все таки важно учителю расположить к себе ребенка и как же сложно заинтересовать целый класс. Профессия учителя - это действительно призвание. От всего 2-Г класса хотим поблагодарить и поздравить с профессиональным праздником замечательного педагога и просто хорошего человека Самойленко Лилию Викторовну.

№ 65
Добавил: Светлана
Дата: 14-04-19 18:43:30
петиция об установке светофора у сш №6
https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/1655

№ 66
Добавил: Адміністрація
Дата: 21-02-19 13:05:11
Шановні батьки!
Будь ласка свої питання розміщуйте у відповідному розділі «Запитуйте – відповідаємо» за посиланням http://zosh6.sumy.ua/Bat/Chat1/index.php

№ 67
Добавил: Сергій
Дата: 19-02-19 11:48:36
Доброго дня. Хочу поцікавитися таким питанням. На розпорядження міського голови в нашій школі почали впроваджувати електронні щоденники. Спочатку було видно прогрес у впровадженні. Більша кількість вчителів писала ДЗ в цей щоденник а зараз ДЗ пишуться або беспосередньо перед уроком на який воно задане або взагалі не пишеться. Чому так відбувається? Яка позиція керівництва школи по електронному щоденнику? Дякую за відповідь.

№ 68
Добавил: Борковська
Дата: 05-10-18 14:30:50
Дорогую и всеми нами любимую классного руководителя Василенко Людмилу Борисовну от всех родителей и учеников 10-Б класса поздравляем с профессиональным праздником Днем учителя.

Вы учитель, который несмотря ни на что, считает своим долгом обучать детей: передавать свой опыт и давать им интересные и полезные знания. Вас любят и ценят Ваши ученики потому, что Вы учитель с большой буквы. С праздником Вас и творческих успехов!

***


№ 69
Добавил: Борковська Ольга
Дата: 05-10-18 13:35:03

Дорогі педагоги, від імені всіх батьків,10-Бкласу з глибокою повагою вітаємо вас з професійним святом - з Днем вчителя!
Чи не знайти в цілому світі роботи більше шляхетної і потрібної ніж ваша, тому що ви формуєте основу успішного майбутнього наших дітей. Нехай, як пелюстки троянд, встеляють ваш життєвий шлях щастя, здоров'я, любов і удача!

№ 70
Добавил: Ольга
Дата: 06-09-18 15:04:46
Чудове свято "Перший дзвоник". Учням і батькам першокласників дуже все сподобалося.
 Добавить сообщение:


*Ваше Имя:
*Ваш e-mail:
*Сообщение:
© MitGB


        Шановні учні!
Ласкаво запрошуємо Вас збагатити свої знання
у нашому освітньому закладі.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове