КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Виховна робота стрелка Виховна робота (2020-2021 н.р.) стрелка Ціннісне ставлення до природи

Ціннісне ставлення до природи
(2020-2021 н.р.)

        Реалізуючи завдання напрямку «Ціннісне ставлення до природи», визначені Програмою «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України» педагоги проводили тематичні класні години, ігри, вікторини, пізнавальні та конкурсні програми й інші заходи з екологічного виховання.
        Учні початкових класів узимку брали участь в акції «Годівничка», під час якої діти разом з батьками виготовили годівнички та повісили на деревах біля закладу освіти.
        З метою роботи формування свідомої екологічної мотивації, навичок і моделей поведінки, безпечної для довкілля і здоров’я, спрямованої на реалізацію принципів стійкого розвитку, виховання і розвиток інтелектуального та творчого потенціалу особистості у 2020-2021н.р. в освітньому закладі під керівництвом вчителя природознавства, біології, предмета «Основи здоров’я» Кичань А.О. функціонував екологічний гурток «Еко-стиль». Протягом року гуртківці працювали за такими напрямками, як виховна, пошукова та науково-дослідницька робота, агітаційно-просвітницька та природоохоронна діяльність.
        Особлива увага в роботі гуртка приділяється формуванню пізнавальної та творчої активності вихованців, що неможливо без пошукової та науково-дослідницької діяльності. Також, вихованці гуртка «Еко-стиль» були активними учасниками Всеукраїнських та обласних акцій та конкурсів: «Допоможемо зимуючим птахам», «Місячник екології», «Первоцвіт-2021».
        У квітні 2021 року учениці 9-Б класу брали участь у конкурсі відеоробіт «Зробимо наше місто чистим!» у рамках проекту «Управління відходами на основі замкненого циклу», створивши відео тривалістю до 30 секунд, у якому якнайширше та креативніше розкривається ідея впровадження та реалізації сортування та вторинного використання відходів у нашому місті (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).
        22.04.2021 р., з нагоди відзначення Всесвітнього дня Землі вчителі початкових класів долучилися до проведення Всеукраїнського відкритого онлайн-уроку «З турботою про Землю» до Дня Землі, спікером якого була фіналістка Global Teacher Prize Ukraine 2017 Вікторія Биркович. Організаторами події є Всесвітній фонд дикої природи (WWF-Україна), ГС «Освіторія» та телеканал ПЛЮСПЛЮС.
        Протягом 2020-2021 н.р. представники учнівського самоврядування брали активну участь у заходах у рамках Всеукраїнського проєкту «Біоетика» благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа», а саме: анонімне анкетування щодо виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин, організація та проведення «Всеукраїнських уроків доброти», благодійних акцій.
        Також, у рамках Всеукраїнської благодійної акції «Подарунок для пухнастика» представники демократичної Шкільної Республіки виготовили ліжачки, іграшки для тварин та зібрали корми та крупи для безпритульних тварин.
        Протягом навчального року з метою проведення освітньо-інформаційних природоохоронних заходів, активізації природоохоронної роботи з учнями, батьками та педагогами щодо формування екологічної культури учні закладу брали активну участь у міських конкурсах екологічного спрямування, у яких маємо призові місця.

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове