КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Виховна робота

Виховна робота

        Виховна діяльність освітнього закладу здійснюється відповідно до Програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Стратегії національно-патріотичного виховання, Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, реалізуючи завдання яких педагоги школи працюють над виховною проблемою: «Формування системи ціннісних орієнтацій школярів як один із пріоритетів виховної моделі навчального закладу».
        Педагогічний колектив проводить системну роботу для реалізації завдань зазначених програм, яка передбачає гармонійне співвідношення різних напрямів, засобів, методів виховання дітей в освітньому процесі. Виховна робота в освітньому закладі здійснюється за активної участі представників учнівського самоврядування та у тісній співпраці із батьківською громадськістю. Виховний процес у класних колективах здійснюється iз урахуванням вікових особливостей та інтересів учнів класу, вiдповiдно до запитів батьківської громадськості.
        Антибулінгова кампанія
        Усі заході, що проводяться в освітньому закладі, докладно висвітлюються на головній сторінці сайту.

Гурткова робота

        На виконання програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, Стратегії національно-патріотичного виховання, заходів щодо реалізації програми «Молодь міста Суми на 2019-2021 роки», програми «Творча обдарованість», з метою виявлення, навчання, розвитку та виховання обдарованих дітей педагогічним колективом приділяється значна увага організації змістовного дозвілля учнів, створенню умов для функціонування гуртків в освітньому закладі, а керівниками гуртків проводилася відповідна робота щодо розвитку творчих здібностей вихованців.
        Докладніше...

Учнівське самоврядування

        Формування ініціативної, здатної приймати нестандартні рішення особистості неможливе без широкого залучення учнів до участі в управлінні шкільними справами через діяльність в органах учнівського самоврядування.
        Розвиток учнівського самоврядування, стимулювання громадської активності учнів – важливе завдання школи. Учнівське самоврядування – це спосіб, принцип організації учнівського колективу, що забезпечує комплексний виховний вплив на учнів, залучаючи їх до усвідомленої, систематичної участі у справах школи, класу, до розв’язання важливих питань, життя навчального закладу.
        Докладніше...

Архів виховної роботи

Архів виховної роботи за 2020-2021 н.р.
Архів виховної роботи за 2019-2020 н.р.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове