КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники 2019-2020 н.р. стрелка Олімпійський тиждень, 09-13.09.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Олімпійський тиждень

        З 09.09.2019 р. по 13.09.2019 р. по всій Україні у закладах освіти проводився Всеукраїнський Олімпійський тиждень, метою якого є поширення популяризації олімпійського руху серед учнів, виховання стійкої потреби у заняттях спортом та фізичною культурою. Протягом тижня в освітньому закладі згідно плану були проведені такі заходи:

        Урочиста лінійка з нагоди відкриття «Олімпійського тижня» (відповідальні учителі фізичної культури Шабаліна С.Б., Стебай Л.П., Ралка В.Ю., Будко В.П., Щапова А.Ю., Редченко А.О.)


        09.09.2019 р. у 2-Г класі (класовод Самойленко Л.В.) у рамках тижня «Бережу життя та здоров’я» та Всеукраїнського олімпійського тижня відбувся інформаційний довідник «Фізкультура і спорт в житті людини», на який запрошена була Стрижова О.Б. – член інноваційного бігового клубу в м. Суми, неодноразова переможниця всеукраїнських марафонів. Ольга Борисівна зустрілася з дітьми розповіла про користь спорту у житті та розучила комплекс ранкової зарядки.


        10.09.2019 р. був проведений турнір з футболу серед 5-х класів із залученням тренера зі спортивної школи Абрамова Миколи Павловича. Переможцями стали: І місце – 5-В клас, ІІ місце – 5-Г клас, ІІІ місце – 5-А клас. По закінченню діти були нагороджені медалями та кубком (учитель фізичної культури Ралка В.Ю.)


        10.09.2019 р. учні 7-А, 7-В класів брали участь в «Олімпійському уроці» на базі легкоатлетичного манежу СумДУ. Діти переглянули захоплюючі виступи кращих спортивних колективів міста. А учні 8-их класів: Синицена Богдана та Масевич Ігор – посіли І місце в групових естафетних змаганнях. Отримали кубки та цінні подарунки (відповідальні: класні керівники 7-А класу Колотило О.В., 7-В класу Бакай Л.В., учитель фізичної культури Редченко А.О.).


        Турнір з футболу (9 класи, учитель фізичної культури Шабаліна С.Б.)


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове