КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Участь у проєкті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», з 09.10.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Участь у проєкті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»


Звіт III

        29.11.2019 р., з метою розширення кругозору дітей щодо естетичного оформлення їжі, виховання культури здорового харчування учні 2-Д класу взяли участь у мініпроєкті «Малюємо корисними продуктами», де учні з використання овочів та фруктів виконували рельєфні картини, а потім із задоволенням смакували корисною, здоровою їжею. Захід пройшов під девізом: «Красиво, смачно і корисно» (кількість осіб 24, відповідальна класовод 2-Д класу Саєнко А.В.).


        28.11.2019 р., з метою пропаганди здорового способу життя, залучення учнів до рухової активності та систематичних занять фізичними вправами, для учасників освітнього процесу було організовано флешмоб «Почни день з ранкової гімнастики». На початку дня у визначений час всі учні, батьки та педагоги мали змогу під відео супровід повторити вправи руханки, відзнятої представниками учнівського самоврядування Демократичної шкільної республіки. Захід сприяв підвищенню рухової активності та заряду позитивними емоціями перед робочим днем (кількість осіб 1500, відповідальні педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б., практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).


        28.11.2019 р., з метою поглибити знання учнів про енергетичну цінність їжі, звернути увагу на неприпустимість споживання неякісних або зіпсованих продуктів, у 2-А класі була проведена гра-подорож «Продукти харчування – наші друзі і вороги». Під час подорожі до країни Здоров’я учням в ігровій формі розказали про енергетичну цінність їжі, звернули увагу на неприпустимість вживання неякісних або зіпсованих продуктів. Діти із задоволенням розгадували загадки, інсценували вірші про вітаміни та овочі. Знаходили вітаміни у продуктах. Складали меню на сніданок, обід і вечерю для школяра. Усі ігри і конкурси сприяли розвитку уміння правильно та корисно харчуватися. Завершилася гра-подорож врученням почесних медалей спікерам груп (кількість осіб 30, відповідальна класовод 2-А класу Заіченко О.Л.).

        28.11.2019 р., з метою заохочення до здобуття знань, умінь і навичок здорового способу життя, стимулювання до самостійного й усвідомленого вибору життєвої позиції та створення «здорового дизайну» приміщення закладу, для учасників освітнього процесу було оформлено інсталяцію «Дерево здоров’я». Оскільки вирішення проблем здоров’я закладено у самій людині, у знанні і розумінні нею способів формування, збереження, зміцнення і відновлення власного здоров’я. Тому всім необхідно усвідомити, що наше майбутнє – за здоровими людьми (Відповідальні педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б., практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).


        28.11.2019 р., з метою надання учням інформації щодо впливу наркотичних речовин на фізіологічний та психічний стан людини, сприяння формуванню навичок здорового способу життя, для учнів 9-х класів було організовано зустріч із представником фонду по формуванню здорового способу життя «Центр здорової молоді» Карпенко О.В. «Протидія вживання наркотичних речовин». Під час зустрічі було обговорено вплив наркотиків на організм людини та роль оточення в початку вживання наркотичних речовин. Захід сприяв усвідомленню учнями актуальності проблеми вживання наркотичних речовин та розвитку навичок відповідальної поведінки (кількість осіб 45, відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).


        27.11.2019 р., з метою популяризації здорового способу життя, формування у дітей позитивної мотивації до збереження та поліпшення власного здоров’я, для учнів 4-5-х класів було проведено смайл-опитування «Нове покоління обирає здоров’я». Учасникам було запропоновано визначити своє ставлення до здорового способу життя за допомогою 3 видів смайлів (зеленого, жовтого, червоного). За результатами опитування 99% учнів ведуть здоровий спосіб життя, вони обирали смайли зеленого кольору, а 1% учнів частково дотримуються здорового способу життя – смайли жовтого кольору (кількість осіб 170, відповідальна завідуюча бібліотекою Лисицька О.І.).


        27.11.2019 р., з метою виховання свідомого ставлення до свого здоров’я, формування гігієнічних норм та навичок, представниками учнівського самоврядування Демократичної шкільної республіки для учнів 1-2-х класів було проведено «здорові» п’ятихвилинки «Відгадай загадки». П’ятихвилинки були насичені корисною інформацією, цікавими завданнями та пізнавальними іграми, під час яких діти перевірили свої знання щодо здорового способу життя, правил та складових здоров’я та показали себе активними прихильниками здорового способу життя (кількість осіб 287, відповідальні педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б.).


        26.11.2019 р., з метою виховання у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та стимулювання бажання дбати про нього, для учнів 7-В класу було проведено заняття з елементами інтерактивних технік «Здоровим бути круто», під час якого учні пригадали складові здоров’я та охарактеризували їх. Під час вправи «Шість капелюхів» розглянули питання здоров’язбереження з різних точок зору і висловили власні погляди на дане питання. Протягом даного заходу учні поринули у уявну мандрівку до морських просторів під час вправ з релаксації. Загалом отримали масу позитивних емоцій і черговий раз переконалися у важливості збереження власного здоров’я (кількість осіб 24, відповідальна класний керівник Баклай Л.В.).


        26.11.2019 р. для учнів 3-В класу та їх батьків було проведено свято «До нас осінь в гості завітала», під час якого була представлена мінівистава «Сперечались овочі». Учні розповідали про цінність та значення овочів для здоров’я людини, ласували варенням з ягід та фруктів, визначали їх корисні властивості. Хлопчик-Листопад нагадав учням про доцільність одягатися по погоді та не забувати про головний атрибут осені – парасольку, щоб уберегти себе від хвороб. На завершення свята Дівчинка-Осінь пригостила гостей та дітей своїми дарами: фруктами, овочами (кількість осіб 25, відповідальна класовод Геращенко Т.М.).


        25.11.2019 р., з метою формування навичок здорового харчування, діти 3-Б класу підготували та показали для учнів початкових класів виставу «Колобок навпаки».
        Глядачі із захопленням спостерігали, як смачний Колобок пропонував мешканцям лісу його з’їсти. Але звірі відмовлялися, тому що надавали перевагу шкідливій їжі. Унаслідок цього вони захворіли.
        Також у гості до дітей завітали овочі та фрукти, які запропонували загадки та ігри.
        Школярі разом з героями казки зрозуміли, що для того щоб бути здоровим, потрібно правильно харчуватися. Завершилося дійство веселою руханкою (кількість осіб 450, відповідальна класовод 3-Б класу Сугар О.В.).

        22.11.2019 р., з метою ознайомлення дітей зі складовими компонентами корисної їжі, її впливу на збереження, зміцнення здоров’я та виховання в школярів прагнення берегти своє здоров’я як найдорожчий скарб, з учнями 2-Д класу та їх батьками була проведена гра-подорож «Корисна їжа і здоров’я», під час якого діти відгадували загадки, складали пазли, декламували вірші про корисні продукти харчування. Граючи в рольову гру «Вітаміни», діти дізналися про користь фруктів та овочів. Солодким було завершення заходу, де діти ласували фруктами та збагатили своє здоров’я різними вітамінами (кількість осіб 24, відповідальна класовод 2-Д класу Саєнко А.В.).


        21.11.2019 р., з метою надання учням інформації щодо згубних наслідків вживання наркотичних речовин, сприяння формуванню навичок здорового способу життя, для учнів 9-х класів було організовано зустріч зі шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г. «Протидія вживання наркотичних речовин». Під час зустрічі було обговорено фактори, які впливають на здоров’я та визначено основні причини початку вживання наркотичних речовин підлітками. Захід сприяв усвідомленню учнями актуальності проблеми вживання наркотичних речовин та розвитку навичок відповідальної поведінки (кількість осіб 45, відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).


        21.11.2019 р., з метою формування в дітей навичок запобігання інфекційним хворобам народними засобами, у 2-Б класі було проведено презентацію інформаційно-ігрового проєкту «Запобігання інфекційним хворобам народними засобами. Театралізоване свято «Будьмо здоровенькі!». Учні, працюючи в групах, познайомилися з лікувальними властивостями меду, часнику, цибулі та інших рослин рідного краю.
        Проєкт сприяв формуванню в дітей навичок здорового способу життя та запобіганню інфекційним хворобам народними засобами (кількість осіб 28, відповідальна класовод 2-Б класу Лиштван О.А.).


        20.11.2019 р. з метою формування навичок фізичної активності, свідомого ставлення школярів до власного здоров’я, бажання вести здоровий спосіб життя, розвитку відповідальності, артистичних здібностей учнями 8-А класу було проведено руханку «Весела райдуга». Учні показали, що весела руханка зранку – це джерело активності, життєвої енергії та запорука веселого настрою на цілий день (кількість осіб 29, відповідальна класний керівник 8-А класу Мусатова О.О.).

        20.11.2019 р., з метою узагальнення знань учнів про складові компоненти їжі, її користь та позитивний вплив на збереження і зміцнення здоров’я людини, для учнів 9-х класів було проведено театр пантоміми «Харчування і здоров’я». Учні об’єднувалися в групи та представляли напрацювання у вигляді цікавих рецептів корисних страв та за допомогою жестів демонстрували відомі приказки та прислів’я про здорове харчування. Також підлітки мали змогу спробувати себе у ролі фахівця, який естетично оформлює фрукти та овочі за допомогою техніки «Квілінг». Захід сприяв заохоченню учнів до збільшення у їх раціоні свіжих овочів та фруктів (кількість осіб 97, відповідальна учитель предмета «Основи здоров’я» Радченко Л.П.).


        19.11.2019 р., з метою популяризації здорового харчування, учні 6-Г класу зняли відеоролик «Про здорове харчування від 6-Г», у якому презентували рецепти страв та пояснили, наскільки вони корисні для здоров’я.
        Під час підготовчої роботи школярі з’ясовували, яке значення мають жири, вуглеводи та білки для здоров’я людини. Учні дізналися про корисні властивості овочів, фруктів та зернових культур. Найкращими, на думку шестикласників, виявилися такі страви, як: овочевий салат, гречана каша, мультифруктовий сік-фреш та рол з курячою грудкою та солодким перцем. Учні хотіли показати, що діти самостійно можуть готувати здорову їжу та дійшли висновку, що здорова їжа може бути не тільки корисною, а й смачною (кількість осіб 28, відповідальна класний керівник 6-Г класу Афанасенко Т.В.).

        19.11.2019 р., з метою закріплення раніше набутих знань дітей про здоров’я та необхідності вести здоровий спосіб життя, учні 2-Г класу вирушили у «Подорож стежинами Здоров’я». Під час гри-квесту учні подорожували різними станціями, де разом із старшими учнями виконували творчі завдання та грали в рухливі ігри. Захід сприяв формуванню у дітей бажання бути здоровими, дбайливого ставлення до свого здоров’я, підвищення інтересу до занять фізичною культурою та спортом (кількість осіб 28, відповідальна класовод 2-Г класу Самойленко Л.В.).


        18.11.2019 р., з метою виховання турботливого ставлення до власного здоров’я, формування уявлення про те, що здоров’я значною мірою залежить від самої людини та популяризації здорового способу життя, для учасників освітнього процесу було оформлено: арт-стіннівки «Головне в іміджі – здоров’я», галерею фоторобіт «Молодь обирає здоров’я», виставку малюнків «Абетка здоров’я». Учні, батьки та педагоги мали змогу ознайомитися із правилами та складовими здорового способу життя, також прийняти правильне рішення стосовно збереження власного здоров’я (кількість осіб 1500, відповідальні педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б.).


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове