КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка До дня Соборності, 22.01.2020

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

До дня Соборності

        До Дня Соборності України в освітньому закладі проведено наступні заходи:


        Учні 6-В класу (класний керівник Максименко І.І.) відвідали Сумський обласний художній музей імені Н.Онацького, де мали можливість переглянути виставку робіт митців різних областей України, присвячену Дню Соборності.


        22 січня наш народ відзначає День Соборності України (проголошення Акту злуки східних і західних українських земель у єдину українську державу). Цей день є яскравим виявом прагнення українців до національної єдності. А щорічне свято соборності нагадує нам про те, що Україна нероздільна, вона не має окремої східної і західної України, і про те, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Саме в цей день, на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС, учням 9-А класу (класний керівник Капленко А.В.) був запропонований історичний екскурс «Україна: соборна, вільна, сильна» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


        Учні 10-А класу під керівництвом учителя інформатики Подоляка В.Б. взяли участь у виставці «Українське військо: 1914-1921», яка підготовлена Українським інститутом пам’яті та відбулася 22.01.2020 року в Сумській обласній універсальній бібліотеці.


        22.01.2020 р. учні 10-А класу провели інтерактивне опитування учнів та вчителів «Ми українці – ми патріоти» (класний керівник Радченко Л.П.)

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове