КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники 2019-2020 н.р. стрелка Тиждень трудового навчання, 20-24.01.2020

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Тиждень трудового навчання

        З 20 по 24 січня у закладі згідно плану проходив тиждень трудового навчання, координаторами якого стали вчителі трудового навчання Бага Тетяна Юріївна, Максименко Ірина Іванівна, Рудень Іван Іванович. Під час тижня учні взяли активну участь у конкурсах, вікторинах, бесідах, виставках, майстер-класах, які проводилися в рамках предметного тижня.


        Учні 5-9 класів взяли участь у конкурсі постерів «Нове життя старим речам». Під час проведення виставки-конкурсу відбулося голосування за кращу творчу роботу


        Протягом тижня в бібліотеці проходила виставка літератури «Чарівний світ народного мистецтва»


        Учні закладу мали змогу познайомитися із творчими роботами своїх товаришів під час проведення виставки «Краса творів ужиткового мистецтва». На виставці були представлені вироби виготовлені в різних техніках


        На перервах, учні 7-9 класів перевіряли свої знання з трудового навчання, розв`язуючи кросворди та ребуси


        Дуже жваво пройшов конкурс-вікторина для дівчат 5-В класу «Вмілі господарочки» та для хлопчиків 5-А класу «Батьків помічник» (зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        На уроках, дівчата 5-В, 5-А класів показали вміння готувати та оформлювати бутерброди


        Для учнів 5-6-х класів учителями Багою Т.Ю., Максименко І.І. та ученицею 10-А класу Кравченко Інною було проведено майстер-клас «Нове життя старим речам»


        Учителями Багою Т.Ю. та Максименко І.І. була проведена екскурсія для учнів 5-8 класів до Сумського обласного художнього музею імені Н. Онацького «Декоративно-ужиткове мистецтво України».


        На перервах з учнями 6-9 класів був організований досуг-гра «Настільний баскетбол», який провів учитель трудового навчання Рудень І.І.


        На занятті гуртка «Художнє різьблення» з теми: «Ручна обробка», який провів учитель трудового навчання Рудень І.І. гуртківці показали вміння оздоблювати вироби з деревини.


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове