КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Методична робота в закладі освіти

Методична робота в закладі освіти

Про структуру методичної роботи з педагогічними кадрами
та її організацію у 2021-2022 навчальному році

        Дивись наказ від 01.09.2021 №187 «Про структуру та організацію методичної роботи з педагогічними кадрами у 2021-2022 навчальному році».

структура мо

        У 2021-2022 н.р. педагогічний колектив продовжує роботу над методичною проблемою «Формування компетентної особистості шляхом створення інноваційно-освітнього простору в контексті вимог сучасної школи».


        01.02.22 в закладі в рамках роботи школи педагогічної взаємодопомоги проведено онлайн-воркшоп «Цифрові технології для формувального оцінювання». Штокало О.В. розповіла про cтворення дошки в сервісі Google Jamboard та провела роботу з нотатками на цьому ресурсі. Оксана Вікторівна надала огляд Mentimeter - додатку, який використовується для створення презентацій із зворотним зв'язком у режимі реального часу, що дозволяє отримати миттєвий зворотній зв'язок із аудиторією.
        Докладніше


        27.01.2022 р. відбулося засідання «Майстерні медіаграмотності»: «Створення медійного продукту. Секрети проведення майстер-класу онлайн». Богословська Ольга Борисівна вивела формулу успішного майстер-класу: «Майстер-клас = успішна технологія + компетентний фахівець + доступність для колег + інтерактивність».
        Докладніше


        Під час зимових канікул згідно плану з розбудови внутрішньої системи якості освіти за напрямком «Педагогічна діяльність педагогічних працівників» в рамках роботи «Школи педагогічної взаємодопомоги» 04.01.2022 р. в кабінеті інформатики була проведена консультація з теми: «Створення електронного портфоліо» (учитель інформатики Штокало О.В.)
        Докладніше

        08.12.2021 р. вчителі закладу запросили колег на «Майстерню медіаграмотності». Девізом цього зібрання стали слова: «Маніпуляції в медіа: вірити не можна розпізнати». Педагоги обговорювали питання щодо підвищення медіаграмотністі, адже культурна особистість в інформаційному просторі - це бренд майбутньої освіти.
        Докладніше

Онлайн-дошки методичних об’єднань (Padlet)

Сделано на Padlet

Сделано на Padlet

Сделано на Padlet

Сделано на Padlet

Сделано на Padlet

Сделано на Padlet

Сделано на Padlet

Сделано на Padlet

Сделано на Padlet

Зроблено в Padlet

Архів методичної роботи

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове