КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелкаПедагогічний колектив школи стрелка Досягнення педагогічних працівників школи

Досягнення педагогічних працівників школи


П.І.Б. учителя
Назва конкурсу
Результат
2021-2022 н.р.
Головач І.А. Міжнародний конкурс психологів «Психологія освіти» ІІІ місце
2020-2021 н.р.
Головач І.А. Міжнародний конкурс психологів «Психолог 2021» ІІІ місце
Калашник Т.О. І етап V Міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт ім. Володимира Маняка та Лідії Коваленко ІІ місце
2019-2020 н.р.
Калашник Т.О. Перший (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» (номінація «Історія») Переможець
Калашник Т.О. І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» (номінація «Історія») Переможець
Команда:
Головченко А.І.,
Подоляк В.Б.,
Ралка В.Ю.
Змагання із шахів у рамках ХХІІІ галузевої спартакіади серед працівників закладів загальної середньої освіти міста Суми у 2020 році І місце
Команда «Кмітливці»:
Власов В.М.,
Штокало О.В.,
Абжалов Р.Р.,
Подоляк В.Б.,
Тутова І.В.,
Дихтяренко Т.О.
Турнір з інтелектуальних ігор серед педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста Суми ІІІ-IV місце
Команда «Сузір'я»:
Гончаренко В.В.,
Головач І.А.,
Шкут О.С.,
Калашник Т.О.,
Іваненко-
Гребець Л.П.,
Радченко Л.П.
Бага Т.Ю. Міський конкурс педагогічної майстерності «Територія творчості» у номінації «Презентація методичного прийому із застосуванням інноваційних засобів навчання» Лауреат
Куценко С.Ю., Баклай Л.В., Геращенко Т.М., Лопатка К.М. Участь
Радченко Л.П., Бабенко Л.М. Міський конкурс педагогічної майстерності «Територія творчості» у номінації «Майстер-клас з використання інноваційних педагогічних технологій» Участь
2018-2019 н.р.
Шабаліна С.Б.,
Ралка В.Ю.
Обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладі освіти І місце
Шабаліна С.Б.,
Ралка В.Ю.
Міський етап Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладі освіти І місце
Павленко А.С. Конкурс-огляд «На хвилі сучасності – 2018» у рамках Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний олімп» (номінація «Методичні розробки позакласних заходів із використанням інноваційних педагогічних технологій») Участь
Павленко А.С. Інтерактивний конкурс «Соняшник-учитель» Участь
Команда "Ерудит":
Подоляк В.Б.,
Власов В.М.,
Дубина Т.В.,
Штокало О.В.,
Головач І.А.,
Гончаренко В.В.
Турнір міста з інтелектуальних ігор серед педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста Суми ІІІ місце
Капленко А.В. Міський конкурс педагогічної майстерності «Територія творчості» у номінації «Майстер-клас із використанням інноваційних педагогічних технологій» ІІІ місце
Корінченко І.С.,
Капленко А.О.,
Шевчук О.М.,
Колотило О.В.
Участь
Сугар О.В.,
Павлова О.С.,
Головченко А.І.,
Мусатова О.О.,
Стебай Л.П.,
Рудень І.І.,
Лісниченко Я.В.
Міський конкурс педагогічної майстерності «Територія творчості» у номінації «Презентація досвіду з використання інноваційних педагогічних технологій» Участь
2017-2018 н.р.
Капленко А.О. Конкурс-огляд «На хвилі сучасності – 2018» у рамках Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний олімп» (номінація «Розробка уроку») І місце
Шкут О.С. Міський конкурс серед працівників психологічної служби «Тематичні тижні в закладах освіти» ІІ місце
Самойленко Л.В. Всеукраїнський конкурс освітніх технологій-2017 за підсумками науково-методичного журналу «Учитель початкової школи» (журнал «Учитель початкової школи» №3, 2018р.) Переможець
Сивоконь Л.М. Всеукраїнський конкурс «Панорама творчих уроків – 2017» (номінація «Сучасний урок: нові форми») Лауреат
Сивоконь Л.М. ІІІ Всеукраїнський онлайн конкурс «Учитель року» за версією науково-популярного природничого журналу «Колосок» Лауреат
Ковальова О.М. відбірковий тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у номінації «Фізична культура» Участь
Тутова І.В. Міжнародний конкурс від кампанії Пірсон «Привіт з мого міста» Участь
Тутова І.В. Міжнародний конкурс для вчителів «Нагорода вчителів» Участь
Васюкова С.М.,
Лиштван О.А.
Всеукраїнський інтерактивний конкурс «Колосок-учитель» (он-лайн) Участь
Максименко І.І.,
Бондар Т.Л.,
Васюкова С.М.,
Заіченко О.Л.
Міський конкурс педагогічної майстерності «Територія творчості» у номінації «Майстер-клас із використанням інноваційних педагогічних технологій» Участь
Артюшенко О.М.,
Афанасенко Т.В.,
Шевчук О.М.,
Міський конкурс педагогічної майстерності «Територія творчості» у номінації «Презентація досвіду з використання інноваційних педагогічних технологій» Участь
2016-2017 н.р.
Самойленко Л.В. І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» (номінація «Біологія») Лауреат
Єфіменко А.О. І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» (номінація «Початкова освіта») Лауреат
Самойленко Л.В. Всеукраїнський конкурс освітніх технологій Переможець
Лиштван О.А. Конкурс газети «Початкова освіта»: Панорама творчих уроків «Формування критичного мислення особистості у навчально-виховному процесі» Лауреат
Лиштван О.А. Конкурс «45 чарівних слів» Диплом
Юрченко К.В. Міський конкурс «Срібні родзинки» Переможець
Сивоконь Л.М. Міський конкурс «Срібні родзинки» Лауреат
Грицай С.П.,
Павлова О.С.,
Богословська О.Б.,
Ковбасістий В.В.,
Ковбасіста С.В.,
Висоцька О.М.,
Артюшенко О.М.,
Лушпенко О.І.
Міський конкурс «Срібні родзинки» Участь
Васюковова С.М.,
Заіченко О.Л.,
Сивоконь Л.М.,
Шерстюк Г.І.,
Колотило О.В.,
Єфіменко А.О.
Міський конкурс есе з теми «Я учитель» Участь
Васюковова С.М., Конкурс методичних розробок з формування гендерної культури в учнів різного віку, який проводився Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України спільно з Національною Радою жінок України (розробка «Ток-шоу «Я все про тебе знаю. Стосунки між дівчатками та хлопчиками») Участь
Павленко А.С.,
Бондар Т.Л.
Інтерактивний конкурс «Соняшник-учитель» Участь
2015-2016 н.р.
Калашник Т.О. І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» (номінація «Історія») Лауреат
Самойленко Л.В. Міський ярмарок педагогічних ідей та інновацій у школі І ступеня Лауреат
Самойленко Л.В. Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок учителю - 2016» Лауреат
Учитель-ерудит
Васюкова С.М.,
Самойленко Л.В.,
Сивоконь Л.М.,
Заіченко О.Л.
Всеукраїнський інтернет-конкурс «Учитель року 2016» Фіналіст
Бондар Т.Л.,
Землянко О.В.,
Капленко А.О.
Міський конкурс «Срібні родзинки» Призове місце
Кравченко Т.В.,
Абрамчук І.М.,
Самойленко Л.В.,
Ковбасістий В.В.
Міський конкурс «Срібні родзинки» Участь
2014-2015 н.р.
Штокало О.В.,
Лушпенко О.І.
Міський огляд-конкурс «Кращий шкільний кабінет» (кабінет інформатики) Лауреат
Павленко А.С. Всеукраїнський інтерактивний конкурс «Соняшник-учитель» ІІ місце
Бага Т.Ю.,
Єфіменко А.О.,
Хижняк Л.Б.
Міський конкурс «Срібні родзинки» Призове місце
Крамаренко В.В.,
Співак Т.В.,
Сергієнко С.А.,
Єршова М.С.,
Павленко А.С.
Міський конкурс «Срібні родзинки» Участь
Павленко А.С. Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2015» (номінація «Українська мова та література») Участь
Феденко І.Б.,
Акименко О.А.,
Крамаренко В.В.
ХІ Всеукраїнський конкурс «Учитель-новатор 2015» Участь
Колотило О.В.,
Бондар Т.Л.,
Васюкова С.М.
Всеукраїнський інтерактивний конкурс «Соняшник-учитель» Участь
2013-2014 н.р.
Штокало О.В.,
Сугар О.В.,
Лушпенко О.І.,
Ковальова О.М.
Міський конкурс «Срібні родзинки» Призове місце
21 учитель Міський конкурс «Срібні родзинки» Участь
2012-2013 н.р.
Власов В.М. І (міський) етап конкурсу «Золоте серце» (номінація «Працівник загальноосвітнього навчального закладу») Лауреат
Павленко А.С.,
Сивоконь Л.М.
Інтерактивний конкурс «Соняшник-учитель» Призове місце
Калашник Т.О. Міський конкурс «Срібні родзинки» Призове місце
Шерстюк Г.І. Міський огляд-конкурс «Кращий шкільний кабінет» (кабінет початкової школи) Участь
Бондар Т.Л. Конкурс на кращий конспект з літератури рідного краю Участь
Калашник Т.О. Всеукраїнський конкурс «Парк педагогічної майстерності» Участь
11 учителів Міський конкурс «Срібні родзинки» Участь
2011-2012 н.р.
Співак Т.В. Міський огляд-конкурс «Кращий шкільний кабінет» (кабінет біології) ІІІ місце
8 учителів Міський конкурс «Срібні родзинки» Участь
5 учителів Обласной конкурс на найкращу розробку уроку та на найкращу презентацію школи з використанням освітньої мережі «Щоденник. ua» Участь
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове