КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Тиждень толерантності, 16-20.11.2020

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Тиждень толерантності

        З 16.11.2020 р. по 20.11.2020 р. у закладі освіти проходитиме тиждень толерантності. Протягом тижня згідно плану проведені заходи:

        16.11.2020 р. для учнів 1-4 класів біля їх класних кабінетів були розміщені інформаційні долоньки «примирення», на яких написані віршики для ефективного налагодження стосунків та виникаючих непорозумінь (Відповідальні: соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А., педагог-організатор Гончаренко В.В.).

        16.11.2020 р. для учнів 1-11 класів оформлено інформаційні куточки «Думки про толерантність», «4 правила толерантного спілкування», «Толерантність врятує світ» з метою інформування учасників освітнього процесу про те, що потрібно робити для того щоб бути толерантними (Відповідальні: соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А., педагог-організатор Гончаренко В.В.).


        Протягом тижня толерантності у бібліотеці була розташована книжкова виставка «Ми різні, але рівні» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


        19.11.2020 р. у 1-Д класі класним керівником Пасічник Г.В. була проведена година спілкування «Толерантність врятує світ».


        З 17.11 по 20.11.2020 р. з учнями 1-2 класів було проведено гру «Так чи не так», під час якої учням пропонувалися вислови про ввічливих людей, а дітям було запропоновано в ігровій формі відповісти так чи не так. Учні мали змогу не тільки ознайомитися з проявами ввічливості, а й закріпити знання про риси толерантної людини (Відповідальні: соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А., педагог-організатор Гончаренко В.В.).


        З 17.11 по 20.11.2020 р. учні 1-2 класів переглянули мультфільм про толерантне ставлення один до одного та обговорили риси толерантної людини (Відповідальні: соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А., педагог-організатор Гончаренко В.В.).


        16.11.2020 р. класним керівником Решетниченко С.О. для учнів 2-Г класу була проведена виховна година «Толерантність починається з тебе».


        19.11.2020 р. для учнів 3-4-х класів проведено майстер-клас «Квітка толерантності», під час якого з учнями було обговорено прояви толерантності в суспільстві та виготовлено квіти з рисами толерантної людини (Відповідальні: соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А., педагог-організатор Гончаренко В.В.).

        20.11.2020 р. у вестибюлі освітнього закладу було оформлено галерею учнівських робіт «Букет добра», на якій розміщено квіти толерантності, виготовлені учнями 3-4 класів (Відповідальні: соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А., педагог-організатор Гончаренко В.В.).


        У 3-Б класі класним керівником Лиштван О.А. була проведена хвилинка відвертості «Толерантність – це сучасно!».


        19.11.2020 р. у 3-Д класі класним керівником Дегтярьовою О.В. була проведена година спілкування «Ми різні, але ми разом!».


        17-20.11.2020 р. серед учнів 5-7-х класів проведено експрес-опитування «Толерантність – це…», під час якого учням пропонувалося у письмовій формі на аркушах паперу зазначити що таке толерантність, риси толерантної людини та в чому проявляється толерантність (Відповідальні: соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А., педагог-організатор Гончаренко В.В.).


        20.11.2020 р. у вестибюлі закладу освіти оформлено дайджест «Толерантність – це…», на якому розміщено результати експрес-опитування учнів 5-7 класів (Відповідальні: соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А., педагог-організатор Гончаренко В.В.).


        16.11.2020 р. для учнів 5-11 класів на інформаційних куточках закладу освіти було розміщено «хмари слів» на яких вказані риси толерантної людини (Відповідальні: соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А., педагог-організатор Гончаренко В.В.).


        Міжнародний день толерантності запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО і тепер це свято відзначається щороку 16 листопада в усьому світі. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості, в якій йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, сексуальної орієнтації, етносу або кольору шкіри. У рамках проведення тижня толерантності, 18.11.2020 р. учні 6-А класу (класний керівник Лопатка К.М.) приймали активну участь у бесіді-діалозі «Толерантність починається з тебе» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        До Міжнародного Дня толерантності у 7-В класі (класний керівник Максименко І.І.) відбулася виховна година «Вчинок добрий – це справа моєї душі, моїх рук», під час якої виготовили світловідбивні брелоки і подарували їх учням 3-В класу. Сподіваємося, що цей подарунок стане в нагоді, коли діти будуть повертатися додому в темну пору доби.


        У рамках тижня толерантності 17.11.2020 р. у 10-А класі відбулася акція «Дерево добра». Учні висловили свої думки, щодо терпимості до інших, починаючи словами «Толерантність – це...» (відповідальна – класний керівник Артюшенко О.М.).


        20.11.2020 р. у рамках Тижня толерантності в 11-Б класі (класний керівник Бондар Т.Л.) відбулася година спілкування з елементами тренінгу «Чи легко бути толерантним?».


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове