КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Участь у міському проектному конкурсі «Школа лідерів змін», 12.12.2020

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Участь у міському проектному конкурсі «Школа лідерів змін»

        З 27 листопада по 10 грудня з метою виявлення лідерських та менеджерських якостей, отримання практичних навичок роботи в команді на кінцевий результат, набуття учнями знань і навичок, необхідних для успішної участі в суспільному житті, на базі Сумського державного університету для старшокласників освітніх закладів міста було організовано та проведено тренінгову програму та проектний конкурс «Школа лідерів змін». Усі бажаючі лідери учнівського самоврядування мали змогу взяти участь у навчальному тренінгу, по закінченню якого отримали завдання, метою якого була розробка власної ідеї щодо управління адміністративно-територіальною одиницею. Команда нашого закладу освіти (Дяденко Олександра, Дунюшкіна Ольга – 11-Б клас) взяла активну участь у заході, презентувавши на розсуд журі власний соціальний проект «Компот із посмішок».
        12 грудня, у суботу, на базі Конгрес-центру СумДУ відбулося нагородження переможців міського проектного конкурсу «Школа лідерів змін», у результаті якого представники нашого закладу посіли ІІ місце (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).
        Щиро вітаємо учасників (Дяденко О., Дунюшкіна О. – 11-Б клас) із перемогою та бажаємо успіхів на майбутнє!


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове