КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка До Дня Святого Миколая, 18.12.2020

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

До Дня Святого Миколая

        День святого Миколая – священне свято, день, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно. Будьте щасливі, зі святом!
        До Дня Святого Миколая в освітньому закладі були провелені наступні заходи:

        18 грудня 2020 року для учнів молодшої ланки було підготовлено та проведено театралізоване привітання до Дня Святого Миколая «Миколая всі чекають!». Під час дійства до школярів завітали в гості янголи, чортик Антипко та сам винуватець свята Святий Миколай, які привітали дітлахів та роздали солодкі та інші подарунки. Усі школярі були у захваті від чудового привітання та залишилися задоволеними від отриманих подарунків (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.)


        18 грудня, в 3-А класі, в затишній домашній атмосфері, була проведена Піжамна вечірка, присвячена Дню Святого Миколая, під час якої діти розважалися: співали, танцювали, розказували вірші, та отримували подарунки від Святого Миколая. Піжамна вечірка подарувала дітям безліч позитивних емоцій (класний керівник Заіченко О.Л.).


        18 грудня у 3-Б класі (класний керівник Лиштван О.А.) відбулося свято до Дня Святого Миколая. До дітей у гості завітав Святий Миколай зі своїми помічниками. Він приніс дітям подаруночки та святкову вікторину. Діти з задоволенням відгадували загадки, складали прислів'я та співали пісні.


        18.12.2020 р. у 3-Д класі (класний керівник Дегтярьова О.В.) була проведена вікторина до дня Святого Миколая.


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове