КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Міжнародний день рідної мови, 21.02.2021

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Міжнародний день рідної мови

        Щороку, 21 лютого в Україні відзначається Міжнародний день рідної мови. Це значуще свято для представників 130 національностей, носіїв рідних мов, які проживають на теренах нашої держави.
        Духовні надбання кожного етносу зберігають і передають із покоління в покоління рідну мову, мудрість, культуру, традиції та обряди.
        З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови у закладі освіти була проведена низка заходів:

        У 3-Д класі (класний керівник Дегтярьова О.В.) відбулася гра-вікторина «Знавці української мови». Учні грали в різноманітні ігри, загадували загадки, мелодійно читали вірші про мову, взяли участь у інтерактивній грі «Я і моя мова».


        До Міжнародного дня рідної мови, яке щорічно відзначається 21 лютого, учні 4-Б класу (класний керівник Сугар О.В.) прийняли активну участь у ерудит-грі «Дзвенить струмочком рідна мова». Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.


        22.02.2021 р. до Міжнародного дня рідної мови учні 5-А класу взяли участь у бліц-квесті «Знайди пару». Учні за короткий час знайшли продовження прислів'я про мову та слово у свого однокласника. П'ятикласники згадали перлини народної мудрості (відповідальна – учитель української мови та літератури Павленко А.С.).


        У 5-Г класі 19.02.2021 р. до Міжнародного дня рідної мови було проведено виховний захід «Співуча, як весілля. Живуча, як верба» (відповідальна - класний керівник, учитель української мови та літератури Фіалковська Т.І.)


        До Міжнародного дня рідної мови у 6-А класі проведено виховну годину. Учні заплутались у суржиковому лісі. Вирішуючи мовні завдання, діти згадували прислів'я, приказки, фразеологізми, знаходили відповіді на складні питання. Висновком стало твердження, що рідну мову треба вивчати й пишатися нею. (Відповідальна – класний керівник, учитель української мови та літератури Лопатка К.М.)


        До Міжнародного дня рідної мови в 7-А класі відбулася година спілкування «Рідна мова – серця мого подих». Семикласники пригадали історію виникнення свята, дізналися багато цікавого про мови народів світу. Присутні брали активну участь в конкурсі на кращого знавця рідної мови, пригадували прислів'я та приказки про мову. (Відповідальна – класний керівник, учитель української мови та літератури Кравченко В.М.)


        22.02.2021 р. до Міжнародного дня рідної мови у 8-А, 8-Б класах було проведено інтерактивну хвилинку «Зроби комплімент мові». Учні добирали образні слова, описуючи красу, багатство, милозвучність та чарівність української мови (відповідальна – учитель української мови та літератури Павленко А.С.).


        18.02.2021 р. у 10-Б класі відбувся челендж «Традиції української родини» (класний керівник Землянко О.В.)

        До Міжнародного дня рідної мови учні 11-А класу взяли участь у поетичному читанні «Плекайте мову» (класний керівник Радченко Л.П.)

        В 11-Б класі відбувся челендж «Плекаймо мову» (класний керівник Бондар Т.Л.)

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове