КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Декада української мови й літератури та зарубіжної літератури, 01-10.03.2021

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Декада української мови й літератури та зарубіжної літератури

        З 01 по 10 березня в закладі освіти проведена декада української мови й літератури та зарубіжної літератури. Протягом декади відповідно до плану учителі української мови проведли низку заходів:

        До 207 річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка в 3-А класі пройшов флешмоб «Сфотографуйся з портретом письменника» (класний керівник Заіченко О.Л.)


        До Дня народження Т.Г. Шевченка в 3-Б класі відбувся усний журнал «Ми тебе не забудемо, Тарасе!». Діти познайомилися зі сторінками життя великого Кобзаря, читали його вірші та намалювали до них ілюстрації (класний керівник Лиштван О.А.).


        9 березня у 3-Д класі (класний керівник Дегтярьова О.В.) відбулася інформаційна хвилинка «Шляхи Тарасової долі». Діти брали участь у вікторині «Чи знаєш ти твори Шевченка». Діти переглянули презентацію та фільм про Т.Г.Шевченка


        03.03.2021 р. учні 6-В класу взяли участь у лінгвістичній грі «Буду я навчатись мови золотої...». Шестикласники перевірили знання з української мови та літератури, народознавства, пригадали фразеологізми, продемонстрували увагу, кмітливість, уміння працювати в команді (відповідальна – учитель української мови та літератури Павленко А.С.).


        02.03.2021 р. між 6-ми класами відбувся конкурс на кращий Тік Ток «Шевченко у тренді». Переможцями стали учні 6-Б класу. Вітаємо юних талановитих блогерів! (учитель української мови та літератури Землянко О.В.).

        1 березня в 7-А класі відбулася літературна гра-конкурс «Слово до слова – зложиться мова». Семикласники взяли участь у розгадуванні кросвордів, мовознавчих вікторин, кросвордів, ребусів. Цікаво пройшов конкурс на складання сенкану до слова «мова». У віршах діти розповіли про любов до рідної мови, Батьківщини (відповідальна учитель української мови та літератури, класний керівник Кравченко В.М.)


        У рамках проведення декади української мови й літератури та зарубіжної літератури та з нагоди 150-річниці від дня народження видатної дочки українського народу , славетної Лесі Українки 10.03.2021 р. учні 8-А класу прийняли участь у каравані історій «Хотіла б я піснею стати...». Під час заходу школярі поглянули на життя Лесі Українки очима сучасного підлітка і мали змогу переконалися: у них значно більше спільного, ніж може здатися зі шкільних підручників. До уваги були представлені 5 фактів про Лесю, що наближують поетку до сьогоднішніх тінейджерів. (Відповідальні – зав. бібліотеки Лисицька О.І., класний керівник Колотило О.В.)


        З нагоди святкування Шевченківських днів 10.03.2021 р. учні 8-В класу долучилися до онлайн-зустрічі з представниками Сумської міської організації ветеранів України – Близнюком Анатолієм Михайловичем та головою Сумської міської організації «Учитель-ветиран» Чиженком Миколою Федоровичем. Учні переглянули презентацію «Тарас Шевченко і Сумщина» та дізналися про місця перебування Кобзаря у Сумській області і визначні місця пов'язані з його біографією.


        10 березня 2021 р. з метою знайомства з постаттю Т.Шевченка та його інтимною лірикою в 9-Б класі було проведено літературну вітальню «Інтимні пристрасті Кобзаря». Дев'ятикласники розповіли про тих, хто надихав поета на творчість, хто приносив йому як хвилини щастя, так і великого смутку – його муз. Прочитані вірші допомогли учням відчути неперевершену силу кохання (класний керівник Богословська О.Б.).


        03.03.2021 р. в 11-Б класі (класний керівник Бондар Т.Л.) була проведена літературна гра-вікторина «Нехай мої струни лунають…».


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове