КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Тиждень біології, екології та природознавства, 22-26.03.2021

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Тиждень біології, екології та природознавства

        З 22 по 25 березня в закладі освіти проведений тиждень біології, екології та природознавства. Протягом тижня згідно з планом проведені заходи:

        У понеділок 22 березня відбулося відкриття предметного тижня. Учителі біології Співак Т.В., Кичань А.О., Радченко Л.П. та Баклай Л.В. провели п’ятихвилинки на уроках біології для учнів 5-11 класів «Світ біології, екології та природознавства». Педагоги ознайомили учнів з планом проведення тижня, а також з конкурсами і умовами їх проведення. Було розпочато онлайн-виставку учнівських проектів за темами: «Переробка сміття та жива і нежива природа» учнів 5-х класів, «Рослини-хижаки» учнів 6-х класів, «Збережемо первоцвіти» учнів 7-9-х класів, «Екологічний дайджест – Година Землі» учнів 10-11-х класів. Онлайн-виставка тривала протягом тижня і щодня доповнювалася новими роботами учнів закладу. Також під керівництвом учителя біології Кичань А.О. між учнями 6-В та 6-Г класів була проведена гра-тренажер «Плід ботаніки». Діти активно працювали, змагалися, використовували ботанічні знання для виконання завдань гри. Найактивніші учні були нагороджені онлайн-нагородами.
        Також, учні 8-А класу прослухали онлайн лекцію «Обережно: туберкульоз!», присвячену Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом. Студентки Медичного інституту Сумського державного університету Хоружий В. та Осіння Н. надали вичерпну інформацію про хворобу, шляхи зараження, діагностику та лікування туберкульозу. Дітям сподобався виступ майбутніх лікарів, одна з яких випускниця нашого закладу (класний керівник Колотило О.В.).


        У вівторок 23 березня учителем біології Кичань А.О. було проведено інтерактивну гру «Природничий футбол» між командами учнів 5-А та 5-Б класів. Під час гри діти згадали характеристики планет та інших космічних тіл сонячної системи, відгадували загадки, ребуси, виконували вправи на швидкість та кмітливість. Впродовж заходу між командами велася запекла боротьба, і все ж у кінці гри перемогла команда 5-Б класу.
        Також цього дня учителем біології Радченко Л.П. було проведено вікторину «Ребуси ЗНО. Біологія-2021» для учнів 11-А та 11-Б класів. Діти відповідали на важливі питання, що стосувалися програмового матеріалу ЗНО з біології, уважно заслухали доповіді учнів та задавали провокаційні й цікаві запитання. Активні учасники гри були нагороджені грамотами та призами.


        У середу 24 березня учителем біології Радченко Л.П. було проведено брейн-ринг «Таємниці живої природи» між командами учнів 10-А та 10-Б класів. Під час брейн-рингу учні згадали видове різноманіття нашої місцевості, складали ребуси про первоцвіти. Впродовж заходу між командами велася запекла боротьба. Перемогу в даному змаганні отримала команда 10-А класу. Учитель біології Співак Т.В. організувала онлайн-гру «Слабка ланка» з учнями 9-х класів.


        У четвер 25 березня до тижня біології долучилися учні початкової школи – 1-А клас. Класним керівником Абрамчук І.М. та учителем біології Кичань А.О. була організована гра «Ребуси природи». Діти грали, думали, розважалися, виконували цікаві вправи про природу. Найактивніші учні були заохочені призами та грамотами. Також цього дня під керівництвом учителя біології Баклай Л.В. серед учнів 7-х класів відбулася біологічна онлайн-конференція «Дивовижний світ тварин». Під час заходу учні дізналися про різноманіття зимуючих птахів та інших тварин лісу, про червонокнижних ссавців України, послухали звуки птахів, розказували вірші. Найцікавішою для учнів виявилася рубрика «Упізнай звук тварини».


        У п’ятницю 26 березня за сприяння учителя біології Баклай Л.В. відбулося інтерактивне заняття «Я об’єкт природи» з учнями 8-х класів.


        Наприкінці дня були підведені підсумки тижня біології. Найактивніші учасники заходів тижня були нагороджені подяками, грамотами та цінними призами.

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове