КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Заходи у рамках проведення в закладі освіти тижня "Безпеки дорожнього руху"

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Заходи у рамках проведення в закладі освіти тижня "Безпеки дорожнього руху"


        Квест "Знавці правил дорожньго руху"
        В рамках проведеного в закладі освіти Тижня «Безпеки дорожнього руху» завідувач бібліотеки Лисицька О.І. провела для учнів паралелі 3-4 класів квести «Знавці правил дорожнього руху»        Зустрічі зі шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г.
        13.05.2021р. у рамках виконання ІІ етапу Всеукраїнського змагання Хештег-Марафон #SafetyChallenge з учнями 7-А, 7-Б, 7-Г класів були проведені зустрічі зі шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г. з теми «Світловідбивачі. Що це таке? Правила дорожнього руху для велосипедистів». Під час зустрічей учні мали змогу не тільки перевірити знання правил дорожнього руху, а й зрозуміти важливість наявності світловідбиваючих елементів на одязі та дотримання правил безпеки під час поїздки на велосипеді (Відповідальні: працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        Онлайн-мандрівка посібником "Я - учасник дорожнього руху"
        18.05 2021р. У 1-А класі відбулася онлайн- мандрівка посібником "Я - учасник дорожнього руху" на тему"Світлофор".
        Учні вивчили сигнали світлофора, запам'ятали, що рухатися можна тільки на зелений колір сигналу світлофора та склади пазли регульованого пішохідного переходу.
        18.05 в 2-Д класі учні опрацювали тему посібника "Я-учасник дорожнього руху" - види транспорту". Діти з цікавістю працювали в групах, розфарбовували і знаходили транспорт за їх видами. Нагадали правила поводження в транспорті і біля нього.
        19.05.2021 у 1-Д класі учні опрацювали тему посібника «Я — учасник дорожнього руху» - флікери» та попрацювали практично у групах,виконували поставлені завдання,розглянули види флікерів.
        Онлайн-зустріч за участі шкільного офіцера патрульної поліції Красовської О.Г. з теми «5 факторів ризику дітей у ДТП»

        18.05.2021р. у рамках виконання ІІ етапу Всеукраїнського змагання Хештег-Марафон # SafetyChallenge для батьківської громадськості 1-10 класів проведено онлайн-зустріч за участі шкільного офіцера патрульної поліції Красовської О.Г. з теми «5 факторів ризику дітей у ДТП». Під час якої учасники мали змогу дізнатися про правила дорожнього руху для дітей у ролі пішохода, пасажира та велосипедиста, основні фактори ризику у ДПТ та відповідальність батьків неповнолітніх (до 16 років) за порушення ПДР (Відповідальні: працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).

        Майстер-клас за участі студентів-випускників «Сумського фахового медичного коледжу» на тему «Надання першої домедичної допомоги»
        18.05.-19.05.2021р. у рамках виконання ІІ етапу Всеукраїнського змагання Хештег-Марафон # SafetyChallenge для педагогічних працівників було проведено майстер-клас за участі студентів-випускників «Сумського фахового медичного коледжу» на тему «Надання першої домедичної допомоги». Під час якого педагоги мали змогу не тільки дізнатися про основи надання першої домедичної допомоги, а й спробувати себе в ролі рятувальника (Відповідальні: працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С., педагог-організатор Гончаренко В.В.).        Слухачами гуртка військово-патріотичного спрямування «Юний рятувальник» було проведенно заняття на тему: «Перша домедична допомога при дорожнього-транспортній пригоді.»
        У рамках проведення тижня «Безпеки дорожнього руху» 19.05.2021 для учнів 10-а класу, які є слухачами гуртка військово-патріотичного спрямування «Юний рятувальник» (керівник Заставний А.А.) було проведенно заняття на тему: «Перша домедична допомога при дорожнього-транспортній пригоді.». Під час якого учні ознайомились із :
        - порядком надання домедичної допомоги постраждалих при ДТП;
        - набором аптечки медичної для першої домедичної допомоги на транспорті;
        - надання першої допомоги.полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове