КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Тиждень правових знань, 02-06.10.2017

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Тиждень правових знань

        З 02.10.2017 по 06.10.2017 р. з метою формування в учнівської молоді правової культури та ціннісного ставлення до себе й до інших у школі був проведений тиждень правових знань.
        Учні мали можливість ознайомитися з виставкою літератури на правову тематику, розміщену у шкільній бібліотеці, а також матеріалами інформаційного куточка «Право своє знаю, себе захищаю».
        03-04.10.2017 р. учні 9-х класів з метою попередження проблеми торгівлі людьми переглянули просвітницький фільм «Станція призначення – життя», у якому були продемонстровані шляхи, способи, що використовуються для втягнення людей у цей злочинний бізнес (відповідальні: практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).

        03.10.2017 р. учні 9-х класів узяли участь у правовому квесті «Подорож у країні Юриспруденції». Із задоволенням діти збирали правові схеми, пригадали народні прислів’я, малювали богиню правосуддя, поблукали казково-правовими лабіринтами, складали учнівський кодекс. Усі команди отримали достойні результати, але переможцем, з різницею в один бал, стала команда учнів 9-А класу. Вітаємо! (Відповідальна – учитель правознавства Калашник Т.О.)

        У рамках тижня правових знань з учнями 5-Б класу було проведено заняття «Моя відповідальність». Діти були ознайомлені з основними правами та обов’язками учасників навчального процесу, вчилися аналізувати життєві ситуації, висловлювати та аргументувати власну точку зору. Учні із задоволенням виконували творчі правові завдання, працюючи в групах (відповідальна – соціальний педагог Шкут О.С.).

        04.10.2017 р. учні 10-х класів на перервах були залучені до виконання завдань правового квесту. Учні продемонструвати не тільки знання з правових тем, а й виявили свої творчі здібності. За результатами гри перемогу здобула команда учнів 10-Б класу (відповідальна – учитель правознавства Калашник Т.О.)

        Учні 10-Б класу познайомилися з умовами навчання, перспективами працевлаштування, матеріальною базою юридичного факультету СНАУ. У спеціально облаштованій кімнаті три учні робили «обшук з метою виявлення слідів «злочину», решта учнів, що знаходились поза кімнатою, активно долучилися до цікавого експерименту та допомагали своїми порадами. Як виявилося, «злочинець» залишив «солодкі сліди». Діти також познайомилися зі способами зняття відбитків пальців (відповідальні: учитель історії Власов В.М. та класний керівник 10-Б класу Капленко А.О.).

        06.10.2017 р. учні 10-А класу відвідали інформаційний захід «Віртуальна освіта – це сучасно. Правовий аспект» на базі Конгрес-центру СумДУ. Учні були ознайомлені з перевагами та недоліками віртуальної освіти, отримали вичерпну інформацію щодо найпоширеніших та найпопулярніших безкоштовних сайтів, через які можна отримати віртуальну освіту в різних галузях (відповідальні: завідуюча бібліотекою Лисицька О.І., класний керівник 10-А класу Павленко А.С.).

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове