КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелкаПідсумки весняних канікул, 10-13.04.2018

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Підсумки весняних канікул

        На виконання наказу від 12.03.2018 «Про організацію оздоровлення, відпочинку та змістовного дозвілля учнів та юнацтва під час весняних канікул 2017-2018 навчального року», з метою забезпечення змістовного дозвілля дітей і юнацтва у канікулярний період у школі було сплановано відповідну виховну роботу в класах, роботу гуртків, секцій.

Розважально-конкурсна програма «Птахи – наші друзі» (нагородження учасників міської екологічної акції «Годівничка»)
        11.04.2018 р. на базі ЦЕНТУМ відбулося нагородження учасників міської екологічної акції «Годівничка». Захід проходив у вигляді розважально-конкурсної програми «Птахи – наші друзі». Діти мали змогу розгадувати кросворди, складати пазли, утворювати слова-назви птахів та відповідати на запитання «Пташиного вернісажу». Учні отримали масу задоволення та солодкі призи. Керівники акції Сугар О.В. та Решетниченко С.О. разом з представниками учнівського самоврядування отримали грамоту та цінний подарунок за зайняте ІІ місце.
Нагородження переможців міського фестивалю декоративно-ужиткового мистецтва «Барви дитинства»)
        У рамках міського фестивалю декоративно-ужиткового мистецтва «Барви дитинства» взяли участь:
        - 10.04.2018 р. учитель трудового навчання, керівник дизайн-студії «Стиль» Бага Т.Ю. на базі КУ Сумської СШ №29 – у презентації конкурсних робіт у номінаціях «Художня обробка шкіри», «Макраме», «В’язання»; майстер-класі «Макраме» та нагородженні учасників і переможців фестивалю в номінаціях «Художня обробка шкіри», «Макраме», «В’язання» (учениця 8-А класу Янакаєва Лада – ІІІ місце);
        - 11.04.2018 р. учитель трудового навчання Максименко І.І. на базі ПДЮ – у презентації конкурсних робіт у номінаціях «Декоративний розпис», «Кераміка», «Витинання», «Вироби з бісеру»; майстер-клас «Народна вишивка та вироби з бісеру» та нагородженні учасників і переможців фестивалю в номінаціях «Декоративний розпис», «Кераміка», «Витинання», «Вироби з бісеру» (учень 4-Г класу Дудкін Владислав - ІІ місце, учениці 3-В класу Гвоздицька Світлана - ІІ місце, 9-А класу Бризицька Ольга – І місце, 8-Б класу Янішевська Владислава – ІІ місце);
        - 12.04.2018 р. педагог-організатор Гончаренко В.В. – у презентації конкурсних робіт у номінаціях «Народна лялька», «Вироби з рослинного матеріалу», майстер-класі «Вироби з рослинного матеріалу» та нагородженні учасників і переможців фестивалю в номінаціях «Народна лялька» (учениця 8-А класу Кравченко Інна – ІІІ місце), «Вироби з рослинного матеріалу»;
        - 13.04.2018 р. учитель трудового навчання, керівник гуртка «Художнє різьблення» Рудень І.І. на базі СДХШ імені М.Лисенка – у презентації конкурсних робіт у номінаціях «Ткацтво», «Килимарство», «Писанкарство», «Художня обробка дерева»; майстер-класі «Художня обробка дерева»; нагородженні учасників і переможців фестивалю в номінаціях «Ткацтво», «Килимарство», «Писанкарство» (учениці 3-Б класу Абжалова Дарина - І місце, 8-В класу Галинська Карина – І місце), «Художня обробка дерева» (учень 7-В класу Плотніков Назарій – ІІ місце).
Майстер-клас «Весняний сувенір»
        11.04.2018 учні 1-А класу (класовод Сивоконь Л.М.) відвідали ЦЕНТУМ, де з ними був проведений майстер-клас «Весняний сувенір». Учні із задоволенням попрацювали над виготовленням сувеніру «Метелик», а також дізналися багато цікавого про життя цих комах.
Конкурсна програма «Ой весна, весна днем красна»
        10.04.2018 р. у 1-В та 1-Г класах (класоводи Геращенко Т.М., Глущенко Л.В.) відбулася конкурсна програма «Ой весна, весна днем красна», під час якої в ігровій формі діти закріпили знання про характерні ознаки весни, відгадували загадки та грали в рухливі ігри.
Літературний експрес «Ой, вже весна»
        12.04.2018 р. учні 2-х класів разом з завідувачем бібліотекою Лисицькою О.І. вирушили у подорож літературним експресом «Ой, вже весна». Діти залюбки розповідали вірші про весну, відгадували загадки та брали участь в іграх.
Квест-гра «Пригоди в чарівному царстві казок»
        12 квітня з учнями других класів (класоводи Абрамчук І.М., Усик С.Л., Павлова О.С., Корінченко І.С.) проведена квест-гра «Пригоди в чарівному царстві казок». Учні з великим задоволенням вирішували різноманітні завдання, відгадували загадки, весело і цікаво провели свій час.
Еко-вікторина «Буду я природі другом»
        11.04.2018 р. під час весняних канікул для учнів 3-х класів завідувачем бібліотекою Лисицькою О.І. була проведена еко-вікторина «Буду я природі другом». Діти із задоволенням приймали участь у цікавій природознавчій вікторині.
Гра-квест «Шукачi скарбiв»
        11.04.2018 р. з учнями третіх класів (класоводи Шерстюк Г.I., Васюкова С.М., Свiтенко Г.М., Решетничеко C.O.) проведена гра-квест «Шукачі скарбів». З великим задоволенням учнi вирiшували логiчнi завдання, шукали оригiнальнi рiшення i пiдказки.
Літературна гра «Подорож країною казок».
        13.04.2018 р. для учнів 4-х класів завідувачем бібліотекою Лисицькою О.І. була проведена літературна гра «Подорож країною казок».
Перегляд мультфільму «Леонардо: Місія Мона Ліза» в кінотеатрі «Планета Кіно»
        12.04.2018 р. учні 4-А та 4-Б класів (класоводи Заіченко О.Л., Лиштван О.А.) переглянули мультфільм «Леонардо: Місія Мона Ліза» в кінотеатрі «Планета Кіно». Діти отримали масу задоволення та позитивних емоцій.
Екскурсія до телецентру обласного Сумського телебачення (СОТРК)
        10.04.2018р. справжньою сенсацією для учнів 4-В, 4-Г класів (класоводи Бабенко Л.М., Самойленко Л.В) та батьків стала екскурсія до справжнісінького телецентру, де зароджується та живе сьогодні обласне Сумське телебачення (СОТРК). На деякий час учні поринули в атмосферу «відкритого ефіру», спробували себе в ролі ведучих, провели цікаву дискусію в програмі «На часі». Долучитись до світу телебачення, взнати, як проходять зйомки телепрограм, ознайомитись із алгоритмом побудови ефірних блоків та випуском новин наштовхнуло дітей на роздуми про майбутню професію. Після екскурсії діти вирішили підготувати відеорепортаж про пізнавальну екскурсію.
Бібліографічна гра «Під вітрилами книг до нових відкриттів»
        10.04.2018 р. для учнів 5-х класів відбулася бібліографічна гра «Під вітрилами книг до нових відкриттів» (відповідальна завідувач бібліотекою Лисицька О.І.).
Перегляд кінофільму «Кролик Петрик» у кінотеатрі «Космос»
        11.04.2018 р. учні 5-Б та 6-Г класів поринули у захоплюючі пригоди Кролика Петрика, відвідавши кінотеатр «Космос» (класні керівники Ковальва О.М., Лушпенко О.І.)
Екскурсійна подорож до м.Харків
        10.04.2018 учні 5-Г, 6-А та 7-В класів здійснили екскурсійну подорож до м.Харків. Діти відвідали хлібзавод «Кулиничі», де переглянули інтерактивний фільм про виробництво хліба та здоби, взяли участь у майстер-класі з виготовлення власних виробів, з превеликим задоволенням посмакували їх, а переможці конкурсів отримали подарунки. Учні відвідали цех з виготовлення хлібобулочних виробів. Діти побували на площі Свободи, познайомилися з архітектурними пам'ятками, із задоволенням спостерігали за рідкісними тваринами в екопарку Фельдмана.
Усний журнал «Великодні традиції в Україні»
        13.04.2018 р. учні 7-А та 7-Г класу провели усний журнал «Великодні традиції в Україні», дізналися багато нової інформації про свято, а також отримали велике задоволення від участі у великодніх забавах (відповідальні: класні керівники: Капленко А.В. та Вода О.І.)
Шоу «Брейн-ринг»
        12.04.2018 учні 7-Б класу (класний керівник Артюшенко О.М.) брали участь у захоплюючому шоу «Брейн-ринг». Діти з великим захопленням розгадували інтелектуальні головоломки та смакували солодощами.
Конкурсно-розважальна програма «Весняний переполох»
        10.04.2018 р. учні 8-Б класу (класний керівник Бондар Т.Л.) цікаво й змістовно провели час, узявши участь у конкурсно-розважальній програмі «Весняний переполох».
Екскурсія до приватного контактного музею «Одисея Кусто»
        10.04.2018 р. учні 9-В та 8-В класів (класні керівники Колотило О.В., Землянко О.В.) відвідали єдиний на Сумщині приватний контактний музей «Одисея Кусто». Діти прослухали цікаву розповідь власника раритетів, мали можливість не тільки побачити, а й потримати, використати за призначенням ті речі, назви яких тільки чули. Такі як грамофон, друкарська машинка, будьонівка, каганець та багато іншого, не говорячи про речі, яким понад 5 століть. За активність у бесіді учні отримали сувеніри.
Відвідування Центру зайнятості
        13.04.2018 р. учні 9-А та 9-Б класів (класні керівники Василенко Л.Б., Штокало О.В.) відвідали Центр зайнятості. Учні та вчителі дізналися багато цікавого про професії, які користуються попитом.
Квест «Пісня льоду й полум’я»
        12.04.2018 р. учні 10-А класу взяли участь у квесті «Пісня льоду й полум’я» за мотивами телесеріалу «Гра Престолів» у бібліотеці інститутів бізнес-технологій та права СумДУ. Учасники квесту долали відстань, виконували завдання, виборюючи перемогу. Переможцем стала команда, що уособлювала добро (відповідальні: класний керівник Павленко А.С., завідувач бібліотекою Лисицька О.І.)
Відвідування Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці
        11.04.2018 у рамках соціального проекту «Добро починається з тебе. Єднання поколінь» учні 10-Б класу (класний керівник Капленко А.О.) відвідали Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці, де спілкувалися з бабусями та дідусем, які були внутрішньо переміщені із зони АТО. Дівчата привітали ветеранів із Великодніми світами. Зустріч була дуже тепла. Під час бесіди діти узнали про сім'ї та рідних переселенців, розповіли про свою школу та побажали всім здоров'я та миру.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове