КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелкаДень української писемності та мови, 09.11.2017

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

День української писемності та мови

Написання диктанту національної єдності

        09.11.2017 р. у День української писемності та мови вчителі української мови та літератури, учні 9-Б, 10-А, 10-Б класів долучилися до написання диктанту національної єдності, який проводився під гаслом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Диктант «Наші пісні» у прямому ефірі Українського радіо читав Олександр Авраменко, доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників з української мови. Учителі та учні відчули дух єднання з усією Україною, перейнялися почуттям гордості за свій народ (відповідальні: учителі української мови та літератури Бондар Т.Л., Павленко А.С., Колотило О.В.).


Виховний захід «Українська мова бездонна криниця»

        09.11.2017 р. у 8-Б класі (класний керівник Бондар Т.Л.) було проведено виховний захід до Дня української писемності та мови «Українська мова бездонна криниця». Учні згадали історію виникнення писемності, життєпис Нестора Літописця, розповіли цікаві факти про українську мову.


Виховна година «Рідне слово, материнська мова»

        7 листопада у 8-А класі (класний керівник Радченко Л.П.) відбулася виховна година «Рідне слово, материнська мова», яка присвячена Дню української писемності. Учні класу взяли активну участь у підготовці та проведенні даного заходу – декламували вірші, створювали асоціації, пригадали афоризми та вислови відомих людей про мову.

        Виховний захід «Наша зірка світова»
        08.11.2017 р. до Дня української писемності з учнями 5-В класу (класний керівник Теницька Л.О.) проведено виховний захід «Наша зірка світова» з метою донести до учнів, що мова народу – то цвіт усього його життя, яке починається за межами історії, цвіт, що ніколи не в’яне і вічно розпускається.

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове